Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Shatyn

Kaczka na taczkę...

Polecane posty

5 minut temu, Shatyn napisał:

Chyba zapomniałaś o lepszym i gorszym sorcie o tym co tam stali i o tych co stali w innym miejscu, o mordach złodziejskich, itp, itd...

A tak poza tym co już napisałem....

"Z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat wynika, że prezydent Andrzej Duda zwyciężył wśród wyborców z wykształceniem od podstawowego do średniego włącznie. Kandydat KO Rafał Trzaskowski miał przewagę tylko wśród osób z licencjatem i wyższym wykształceniem.

Jak wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat, Andrzej Duda wygrał z Rafałem Trzaskowskim na wsi, gdzie uzyskał 63,2 proc. głosów. Kandydat KO miał przewagę w małych, średnich i dużych miastach. Największe poparcie Trzaskowski uzyskał w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców (66,5 proc. głosów).

Jak wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsatu, Rafał Trzaskowski wygrał z Andrzejem Dudą wśród wyborców do 49. roku życia. Urzędujący prezydent największą przewagę nad kandydatem KO uzyskał wśród osób powyżej 50. roku życia. W tej grupie wyborców poparła go ponad połowa uprawnionych do głosowania."

Shatyn jesteś symetrystą. Oni są żli to nasze złe uczynki są usprawieliwione. My jesteśmy żli ale oni także.

To nie jest droga do sukcesu. 

Marzy mi się opozycja, która stanie ponad takie miałkie myslenie. 

2 minuty temu, facio napisał:

Ty przypomnij sobie o swoich nitrasach i innych kapusiach bez honoru!

Ale co konkretnie z tym Nitrasem i o jakich kapusiach piszesz ?

3 minuty temu, iftar' napisał:

A to wg Ciebie jest usprawiedliwienie działań PO???

Usprawiedliwiajcie dalej. Nadal będziecie przegrywać.

Nie. To nie jest usprawiedliwienie. To odpowiedź...

Przed chwilą, Shatyn napisał:

Nie. To nie jest usprawiedliwienie. To odpowiedź...

Która skutkuje kolejną przegraną. Czas zacząć odpowiadać w inny sposób.

1 minutę temu, iftar' napisał:

Shatyn jesteś symetrystą. Oni są żli to nasze złe uczynki są usprawieliwione. My jesteśmy żli ale oni także.

To nie jest droga do sukcesu. 

Marzy mi się opozycja, która stanie ponad takie miałkie myslenie. 

I opozycja jest ponad takie myślenie. Nie łamie prawa tak jak to robią pisi ludzie. Zachowuje sie opozycja zgodnie z prawem i gdyby była taka jak Ty twierdzisz to by to prawo łamała...

Przed chwilą, iftar' napisał:

Która skutkuje kolejną przegraną. Czas zacząć odpowiadać w inny sposób.

W jaki wg Ciebie ?

Shatyn ja wiem co wynika z sondaży.

Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy traktować kogoś gorzej bo nie ma wykształcenia. 

A tu od początku był argument o Polsce gorszej, niewykształconej. Podział na ludzi z miasta i ludzi ze wsi.

Ja się w ogóle zastanawiam jak przy takiej retoryce osoby ze średnim wykształceniem mogą głosować na PO. Syndrom sztokholmski?

2 minuty temu, Shatyn napisał:

W jaki wg Ciebie ?

Jednoczący.

Podział na Polskę A i B to podział, kótry dzieli. I na kanwie którego PO przegrywa.

1 minutę temu, iftar' napisał:

Shatyn ja wiem co wynika z sondaży.

Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy traktować kogoś gorzej bo nie ma wykształcenia. 

A tu od początku był argument o Polsce gorszej, niewykształconej. Podział na ludzi z miasta i ludzi ze wsi.

Ja się w ogóle zastanawiam jak przy takiej retoryce osoby ze średnim wykształceniem mogą głosować na PO. Syndrom sztokholmski?

Bo taka jest prawda. Przeciez zacytowałem Ipsos... Skoro ludzie z powodu swojego wykształcenia czy też jego braku, z podou miejsca w którym mieszkają, itp, itd głosują tak jak głosują sami sobie wystawiają świadectwo. To co, udawać , ze się tego nie widzi ?

Czytałeś ten wpis Bońka na tt sprzed tygodnia??? To był taki swoisty samobój. TR powinien mu za to po męsku strzelić w pysk.

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Shatyn napisał:

Bo taka jest prawda. Przeciez zacytowałem Ipsos... Skoro ludzie z powodu swojego wykształcenia czy też jego braku, z podou miejsca w którym mieszkają, itp, itd głosują tak jak głosują sami sobie wystawiają świadectwo. To co, udawać , ze się tego nie widzi ?

Ale o czym Ty piszesz???

Prawdą jest syndrom sztokholmski?

Edytowano przez iftar'

Czytałeś ten wpis Bońka na tt sprzed tygodnia??? To był taki swoisty samobój. TR powinien mu za to po męsku strzelić w pysk.

Tu akurat masz rację. Przegiął... Ale to jeden z bardzo niewielu. Popatrz na przeciwną stronę. Tego typu "zdarzenia" dzieją sie tam czasem po kilka dziennie a ty było kilka w ciągu miesiąca.

Ale o czym Ty piszesz???

O tym o czym Ty napisałaś. 

Taki podział realnie istnieje i nie wynika z tego, że ktoś ma gorsze wykształcenie tylko z efektów które to wykształcenie daje czyli w tym wypadku, głosowanie na pis.

O tym o czym Ty napisałaś. 

Shatyn znamy się nie od dziś. Nie możesz pisać w ten sposób bo oboje stanowimy przykład który ni jak nie potwierdza Twojego rozumowania.

Znam wiele osób z wykształceniem bardzo małym a sa to ludzie mądrzy i znam ...ów z wykształceniem wyższym.

Taki podział realnie istnieje i nie wynika z tego, że ktoś ma gorsze wykształcenie tylko z efektów które to wykształcenie daje czyli w tym wypadku, głosowanie na pis.

Mam 2 fakultety, studia podyplomowe, specjalizację. Głosuję na PiS.

I co teraz???

Przed chwilą, Shatyn napisał:

Znam wiele osób z wykształceniem bardzo małym a sa to ludzie mądrzy i znam ...ów z wykształceniem wyższym.

No własnie.

Mam kłopoty z pisaneim tutaj bo bardzo wolno forum sie wczytuje i często blokuje mi wpisy co skutkuje błędami wywalanymi przez serwer i wielokrotnym powtarzaniem zakwestionowanych postów. Chyba u Ciebie po prostu jest lpiej...

2 minuty temu, iftar' napisał:

Mam 2 fakultety, studia podyplomowe, specjalizację. Głosuję na PiS.

I co teraz???

Wyjatek potwierdza regułę... 😄  A tak poważnie. I OK. Ale wiesz dlaczego to robisz, masz swoje logiczne uzasadnienie a nie głosujesz z powodu, że dostajesz 500+ albo też z powodu, ze jeśli nie głosujesz na pis to Niemcy Polskę zagarną.

Mi też blokuje. Nie można używać nazwisk, czy niektórych nazw bo od razu wywala posta.

1 minutę temu, Shatyn napisał:

Wyjatek potwierdza regułę... 😄  A tak poważnie. I OK. Ale wiesz dlaczego to robisz, masz swoje logiczne uzasadnienie a nie głosujesz z powodu, że dostajesz 500+ albo też z powodu, ze jeśli nie głosujesz na pis to Niemcy Polskę zagarną.

Oczywiście, że tak.

Tyle że pogarda ludźmi, którzy głosują na PiS z wymienionych przez Ciebie powodów nie daje opozycji wygranej. Trzeba wymyśleć coś, co tych ludzi przeciągnie na drugą stronę.

Napisano (edytowany)
5 minut temu, iftar' napisał:

Mi też blokuje. Nie można używać nazwisk, czy niektórych nazw bo od razu wywala posta.

No właśnie. Ale i mnie od czasu do czasu blokuje posty, jak np ten w którym zacytowałem Ipsos które wczoraj weszły bez problemu a dzisiaj są blokowane...

3 minuty temu, iftar' napisał:

Oczywiście, że tak.

I właśnie o to chodzi. Niestety spora cześć ludzi i z powodu wykształcenia i z powodu zamieszkania wierzy w bzdury o Niemcach, Żydach, masonach czy chemtrails i to są powody ich głosowaniu na pis...

Edytowano przez Shatyn

Poczytaj brednie opowiadane np przez Jędraszewskiego, Rydzyka, itp.... To trafia do prostych ludzi... Ty wiesz, że to są brednie ale rolnik nie wie z wielu powodów. I idzie głosowac tak jak pasterz wskazał... Bo on owieczka a raczej baran.

Poza tym należy przyjąć do wiadomości, że przynajmniej połowa Polaków nie jest gotowa obecnie na przyjęcie świata stricte zachodniego. I trzeba to uszanować. A nie wyzywać ich od ciemnogrodu. Mają prawdo do własnych poglądów, jak wszyscy inni. 

Potrzebujemy Polski wspólnej.

Cytat

Jędraszewski jest akurat wybitnie jeb....

Poza tym należy przyjąć do wiadomości, że przynajmniej połowa Polaków nie jest gotowa obecnie na przyjęcie świata stricte zachodniego. I trzeba to uszanować. A nie wyzywać ich od ciemnogrodu. Mają prawdo do własnych poglądów, jak wszyscy inni. 

Potrzebujemy Polski wspólnej.

Ale żyć jak na zachodzie to chcą... Czyli nie chcą ale chcą... De facto to jest ciemnogród. Czy to trzeba uszanowac ? Nie wiem. Może jednak ci którzy wyzywają opozycję od zdrajców, Targowicy, Niemców, Ruskich, itp, itd przestaną żądac dla siebie szacunku ? JAk ktoś się zachowuje jak ciemnogród to się go tak traktuje.

2 minuty temu, iftar' napisał:

Jędraszewski jest akurat wybitnie jeb....

No włąśnie ale jest jednym z bardziej poważanych księży przez... No włąśnie. Ciemnogród. Dlaczego ? Bo to co bredzi do ciemnogrodu przemawia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się