Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Shatyn

Kaczka na taczkę...

Polecane posty

3 minuty temu, iftar' napisał:

Jędraszewski jest akurat wybitnie jeb....

Dałaś kropki. A jakbyś dała gwiazdki to byłoby już "be"...

1 minutę temu, Shatyn napisał:

Ale żyć jak na zachodzie to chcą... Czyli nie chcą ale chcą... De facto to jest ciemnogród. Czy to trzeba uszanowac ? Nie wiem. Może jednak ci którzy wyzywają opozycję od zdrajców, Targowicy, Niemców, Ruskich, itp, itd przestaną żądac dla siebie szacunku ? JAk ktoś się zachowuje jak ciemnogród to się go tak traktuje.

I znów to samo 😛😉

Czysty symetrysta.

Żaden ciemnogród. Ludzie, którzy mają swój światopogląd. Szanuj innych, to będziesz szanowany. Szanuj innych to może wygrasz wybory.

To, że PiS robi źle (a robi dużo i mocno żle) nie usprawiedliwia złych zachowań PO.

I do niczego dobrego nie prowadzi. 

Jedni i drudzy zachowują się tak samo ...nie.

7 minut temu, iftar' napisał:

Poza tym należy przyjąć do wiadomości, że przynajmniej połowa Polaków nie jest gotowa obecnie na przyjęcie świata stricte zachodniego. I trzeba to uszanować. A nie wyzywać ich od ciemnogrodu. Mają prawdo do własnych poglądów, jak wszyscy inni. 

Potrzebujemy Polski wspólnej.

Potrzebujemy Polski wspólnej. Ale głosujacy na pis nie chcą wspólnej Polski ze złym sortem. Bo ten sort stał tam gdzie ZOMO wg jednego takiego niedużego któremu ciemnogród wierzy bez zastrzeżeń...

Nie wiem czy PO pozbiera się i przetrwa do kolejnych wyborów. Szczerze mi to dynda.

Natomiast wiem, że jeśli nie odrobi lekcji i nie wyciągnie wniosków i nie zmieni postępowania to już nigdy niczego nie wygra.

2 minuty temu, iftar' napisał:

Żaden ciemnogród. Ludzie, którzy mają swój światopogląd. Szanuj innych, to będziesz szanowany. Szanuj innych to może wygrasz wybory.

No właśnie.. I tu też masz rację tyle, że... Patrz na mój poprzedni post. To przecież do mnie się mówi "zdradzieckie mordy"... I ciemnogród w to wierzy i też tak do mnie mówi. A więc gdzie tu szacunek ?

4 minuty temu, iftar' napisał:

To, że PiS robi źle (a robi dużo i mocno żle) nie usprawiedliwia złych zachowań PO.

I do niczego dobrego nie prowadzi. 

Jedni i drudzy zachowują się tak samo ...nie.

I znowu masz rację. Np porównaj sprawy debaty prezydenckiej. TVN z Onetem i czymś tam jeszcze zorganizowała debatę wg prawideł. I co ? Rekę wyciągnietą odrzucono... To taki mały przykładzik.  Jaka zła reakcja PO byłą na to ? Żadna. A reakcja pis ? Zrobili "debatę" w formie własnego wiecu wyborczego i mieli pretensje, że się ich olało...

1 minutę temu, Shatyn napisał:

No właśnie.. I tu też masz rację tyle, że... Patrz na mój poprzedni post. To przecież do mnie się mówi "zdradzieckie mordy"... I ciemnogród w to wierzy i też tak do mnie mówi. A więc gdzie tu szacunek ?

Shatyn jeszcze raz ale już ostatni na dziś 😉

na brak szacunku należy odpowiedzieć szacunkiem. A nie napieprzaniem się łopatkami w piaskownicy. Dotychczasowy sposób odpowiadania PO się nie sprawdził. opozycja powinna przestać zachowywać się jak obrażona licealistka. Ma się zachowywać jak dorosła, dojrzała kobieta z klasą.

9 minut temu, Shatyn napisał:

Dałaś kropki. A jakbyś dała gwiazdki to byłoby już "be"...

Ale ja sobie rozmawiam z Tobą. Luźno i bez zobowiązań. 

PO uczyniło z dowcipnego i wyrafinowanego hasła ***** *** swoje hasło wyborcze. 

I to było głupie.

1 minutę temu, iftar' napisał:

Shatyn jeszcze raz ale już ostatni na dziś 😉

na brak szacunku należy odpowiedzieć szacunkiem. A nie napieprzaniem się łopatkami w piaskownicy. Dotychczasowy sposób odpowiadania PO się nie sprawdził. opozycja powinna przestać zachowywać się jak obrażona licealistka. Ma się zachowywać jak dorosła, dojrzała kobieta z klasą.

Nie masz racji tym razem. W tych kręgach (pisich) szacunek odczytywany jest jako słabość. Zachowania pisich to potwierdzają (np sprawa debaty o której napisałem). Np sprawy poprawek senackich. Przecież występowanie z tymi poprawkami to wyraz szacunku. I co ? Odrzucono wszystkie i pewnie tak będzie nadal.  Takich przykładów jest dużo. "My" do nich z wyciągniętą ręką a oni z kopniakiem. Oni nie są w stanie zrozumieć, że kulturalne, zgodne z regułami zachowanie jest włąśnie wyrazem szacunku. Dla nich to słabość którą nalezy wykorzystać do przywalenia opozycji.

Ale ja sobie rozmawiam z Tobą. Luźno i bez zobowiązań. 

PO uczyniło z dowcipnego i wyrafinowanego hasła ***** *** swoje hasło wyborcze. 

I to było głupie.

Nie. To nie PO. To jeden człowiek. Pogląd który wygłosiłaś jest efektem propagandy pisiej.

Napisano (edytowany)

Przypomne... Hołota chamska, , gorszy sort, zdradzieckie mordy.... Pokaż mi gdzie w wystąpieniach ludzi z górnej cześci PO adekwatne odpowiedzi zaistniały ?

Edytowano przez Shatyn

1 godzinę temu, Shatyn napisał:

No chyba jednak chodziło o udawaną debatę w Końskich.

To fakt, ale zauważyłam że  Dude łatwo wyprowadzić z równowagi pewnie dlatego nie miał odwage stanąć do uczciwej debaty.

Shatyn ok. Masz prawo do takiego myślenia. I PO też ma prawo. 

Ale to oz a za jedno. Brak sukcesów wyborczych. 

2 minuty temu, Różniczka napisał:

To fakt, ale zauważyłam że  Dude łatwo wyprowadzić z równowagi pewnie dlatego nie miał odwage stanąć do uczciwej debaty.

To z jednej strony. A z drugiej po prostu bał się pytań i współczesność bo wiele zagrań pisiowych było nieczystych, łamiących prawo itp... Nie miałby możliwości z tego się wybronić.

RT powinien teraz pogratulować PAD wygranej. To by świadczyło o jego klasie. Ale nie, nie pogratuluje. Woli być małym zawistnym przegranym politykiem. 

Żeby to byłą kwestia tylko myślenia.... Ale podałem Ci fakty. Z pisem trudno walczyć bo ma poparcie ludzi którzy nie potrafią zrozumieć (w większosci wypadków) tego co mówi opozycja. 

Czekam na ugrupowanie polityczne z prawdziwego zdarzenia. Nowoczesne. Prężne. Które wyrośnie ponad dotychczasowe podziały. 

Mam nadzieję że dożyje takiej radosnej chwili. 

RT powinien teraz pogratulować PAD wygranej. To by świadczyło o jego klasie. Ale nie, nie pogratuluje. Woli być małym zawistnym przegranym politykiem. 

Nie wiem czy powinien. Powinien gdyby walka była czysta ale nie była. Ktoś kto wygrał bo faulował  nie zasługuje na gratulacje.

2 minuty temu, Shatyn napisał:

Żeby to byłą kwestia tylko myślenia.... Ale podałem Ci fakty. Z pisem trudno walczyć bo ma poparcie ludzi którzy nie potrafią zrozumieć (w większosci wypadków) tego co mówi opozycja. 

To niech opozycja zacznie mówić inaczej. Upór to porażka. 

2 minuty temu, iftar' napisał:

Moim zdaniem  Pisiory wygrały, gdyż posłużyły się  najbardziej prymitywnymi metodami czyli przekupstwem, straszeniem, oraz napuszczaniem jednych na drugich i to jakoś się sprawdziło. 

2 minuty temu, Shatyn napisał:

Nie wiem czy powinien. Powinien gdyby walka była czysta ale nie była. Ktoś kto wygrał bo faulował  nie zasługuje na gratulacje.

Powinien bo tak zachowuje się polityk z klasą. 

Przed chwilą, iftar' napisał:

Czekam na ugrupowanie polityczne z prawdziwego zdarzenia. Nowoczesne. Prężne. Które wyrośnie ponad dotychczasowe podziały. 

Nie będzie takiego a więc raczej sie nie doczekasz... Nowoczesność to wróg tych którzy głosowali na Dude... Oni chca Polski zacofanej, kościelnej, zamordystycznej....

2 minuty temu, Różniczka napisał:

Moim zdaniem  Pisiory wygrały, gdyż posłużyły się  najbardziej prymitywnymi metodami czyli przekupstwem, straszeniem, oraz napuszczaniem jednych na drugich i to jakoś się sprawdziło. 

Mnie nikt nie przekupił. I nie straszył. I nie ja puszczał. 

Zagłosowałam z pełnym przekonaniem na PAD przeciw RT. 

To niech opozycja zacznie mówić inaczej. Upór to porażka. 

Nie da rady. Opozycja po prostu nie umie powiedzieć zamiast "chodźmy się pokochać", "dawaj d***"...

Moim zdaniem to nie tylko chodzi o ugrupowanie z prawdziwego zdarzenia ale o społeczeństwo z prawdziwego zdarzenia którego w Polsce nie ma, rozsadnych, trzeźwo myślących co najwyżej jest ich co najwyżej 50 %

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, iftar' napisał:

Czyli głosowałaś za Polską poza UE, kościelną ciemnogrodzką, zacofaną, nienowoczesna, zamordystyczną,  pod rządami kaczyńskiego i Ziorry, itp, itd... Polską taką jaką jest teraz Turcja pod Erdoganem...

Edytowano przez Shatyn

1 minutę temu, Różniczka napisał:

Moim zdaniem to nie tylko chodzi o ugrupowanie z prawdziwego zdarzenia ale o społeczeństwo z prawdziwego zdarzenia którego w Polsce nie ma, rozsadnych, trzeźwo myślących co najwyżej jest ich co najwyżej 50 %

Niestety masz rację. Niestety takie mamy społeczeństwo...

4 minuty temu, iftar' napisał:

Czyli jednak część (pewnie niewielka) elektoratu wykazała się e krótkowzrocznością niestety

11 minut temu, iftar' napisał:

Oglądałem właśnie filmiki z dróg w Polsce i przyszło takie skojarzenie...  Pis to kierowca który łamie przepisy, przejeżdża ana czerwonym, wyprzedza na podwójnej ciągłej a więc zwycięża bo jest pierwszy. Walki z nim nie można wygrać do czasu az władze nie zaczną go karać. Zawsze będzie pierwszy. A władza w tym wypadku to naród, ludzie którym przestanie sie podobać łamanie prawa. A podoba sie bo tym samochodem jedzie ksiądz...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się