Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Shatyn

Kaczka na taczkę...

Polecane posty

3 godziny temu, iftar' napisał:

Jacek Sasin, wicepremier, minister aktywów państwowych, jedna z głównych twarzy Prawa i Sprawiedliwości chyba będzie dziś źle spał. Mamy w ręku dowody jego niekompetencji. Wojciech Czuchnowski, nasz dziennikarz śledczy przebrany za robotnika, wyniósł je z magazynu poczty w Łodzi.

xxx

Sasin śpi doskonale, a Człuchnowskiego już od dawna nikt poważnie nie traktuje.

W państwie w którym trójpodział władzy jest fikcją przestępcy z Prawa i Sprawiedliwości mogą spac spokojnie.

4 godziny temu, iftar' napisał:

Jacek Sasin, wicepremier, minister aktywów państwowych, jedna z głównych twarzy Prawa i Sprawiedliwości chyba będzie dziś źle spał. Mamy w ręku dowody jego niekompetencji. Wojciech Czuchnowski, nasz dziennikarz śledczy przebrany za robotnika, wyniósł je z magazynu poczty w Łodzi.

xxx

Sasin śpi doskonale, a Człuchnowskiego już od dawna nikt poważnie nie traktuje.

A co w tym o czym napisał Czuchnowski jest niepoważne ? To, że uratował dowód na Sasina ? Czy może to, że opublikował ten dowód ? A Sasin będzie siedział. Przed tym, mam nadzieję, nie ucieknie. Ale nie będzie sam.... 😄 

Prawie wszystkie jej firmy zbankrutowały. Pięć lat temu sąd ogłosił jej upadłość konsumencką, a potem z ramienia PiS weszła do rady Tarnowa. Teraz została prezesem Koltaru, dużej spółki należącej do Grupy Azoty. Oto Angelika Świtalska.

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26170351,bankrut-prezesem-panstwowej-spolki.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.1.maly

Już po wyborach, PiS wycofuje się z obietnic. Maski opadły wyjątkowo szybko

Prawo i Sprawiedliwość zafundowało Polakom bardzo szybki powrót do szarej normalności po serii wyborów - jesiennych parlamentarnych i prezydenckich w tym roku. Nie minęły nawet trzy tygodnie od drugiej tury wyborów prezydenckich, a rząd już przekłuł kilka napompowanych w kampanii baloników - m.in. o płacy minimalnej, świetnej sytuacji na rynku pracy czy niewprowadzaniu nowych podatków.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26170209,juz-po-wyborach-pis-wycofuje-sie-z-obietnic-maski-opadly-wyjatkowo.html#do_w=52&do_v=66&do_a=293&s=BoxBizImg2

Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych skierował do polskiej prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez europosła Czarneckiego z PiS. Według śledczych UE, pobierał on nienależne zwroty kosztów podróży służbowych i diety. Czarnecki zasiada w PE od 16 lat, zarobił kilka milionów złotych

Dochodzenie w sprawie „nieprawidłowości dotyczących zwrotu kosztów podróży i wypłat diet dziennych” pobieranych przez europosła PiS Ryszarda Czarneckiego unijni śledczy zakończyli ponad rok temu – ustaliło OKO.press.

https://oko.press/unijni-sledczy-podejrzewaja-ze-ryszard-czarnecki-wyludzil-pieniadze-z-parlamentu-europejskiego/?u=true

Znany aktor dołączył do grona celebrytów oficjalnie występujących przeciwko partii rządzącej. W swoim wystąpieniu Janusz Gajos zaatakował prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, którego nazwał "małym człowiekiem".

– Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części. To jest zbrodnia – ocenił. Jak podkreślił, przykłady takich działań znamy z historii. – Tak powstawało to, co później nazwano hitleryzmem. To takie ordynarne wskazywanie jedną ręką. Jest ci źle? Powiem ci dlaczego: bo ten cię okrada. To straszne, ale działa. Logika, od której włos się jeży na głowie – mówił dalej.

Całość: https://dorzeczy.pl/kraj/149194/to-jest-zbrodnia-znany-aktor-atakuje-kaczynskiego-tak-powstawalo-to-co-pozniej-nazwano-hitleryzmem.html

Jacek Ozdoba, sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i poseł Solidarnej Polski, w czasie programu "Debata dnia" powiedział, że słowa aktora były "niskie" i woli go oglądać jako "komisarza Rybę" - tego samego, którego w "Kilerze" grał Jerzy Stuhr:

To jest na tyle niski komentarz, że mogę powiedzieć, że wolę pana Gajosa jako komisarza Rybę niż obywatela Gajosa, który zaczyna wypowiadać się w tematach politycznych.

- Komisja Millera dokonała analizy i zebrała dokumenty medyczne wyłącznie załogi samolotu i co dziwnie się składa gen. Błasika, co mnie zaskoczyło. Ale była rzecz, która mnie zaszokowala i o której muszę w końcu powiedzieć. Materiały te były utajnione i dokumenty z tych analiz zostały na dysku zaszyfrowane. Złamałem to hasło. Nie było ono trudne do odgadnięcia. I muszę w końcu to podać. Hasłem tym jest „du*a” - powiedział Nowaczyk.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26182777,kazimierz-nowaczyk-zlamalem-haslo-komisji-millera-nie-bylo.html#do_w=46&do_v=58&do_a=288&s=BoxNewsImg2

Czyli Nowaczyk złamał prawo…

12 godzin temu, Shatyn napisał:

Jacek Ozdoba, sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i poseł Solidarnej Polski, w czasie programu "Debata dnia" powiedział, że słowa aktora były "niskie" i woli go oglądać jako "komisarza Rybę" - tego samego, którego w "Kilerze" grał Jerzy Stuhr:

To jest na tyle niski komentarz, że mogę powiedzieć, że wolę pana Gajosa jako komisarza Rybę niż obywatela Gajosa, który zaczyna wypowiadać się w tematach politycznych.

Naprawde uważasz że każdy ma obowiązek znania i pamiętania kto grał Rybę? 

Gajos jest wg mnie najlepszym żyjącym polskim aktorem. Ale to nie znaczy że jego wypowiedzi pityczne uważam za trafne i mądre. A już na pewno nie jest dla mnie wyznacznikiem i drogowskazem. 

Komediant. Niegdyś zawód nizin specznych. Obecnie, z bliżej niezrozumiałych względów, celebryta i duchowy przywódca narodu. 

Dnia 31.07.2020 o 16:59, Shatyn napisał:

Prawie wszystkie jej firmy zbankrutowały. Pięć lat temu sąd ogłosił jej upadłość konsumencką, a potem z ramienia PiS weszła do rady Tarnowa. Teraz została prezesem Koltaru, dużej spółki należącej do Grupy Azoty. Oto Angelika Świtalska.

Przecież przychodnia która prowadzila Ewa Kopacz przed wejście do Wielkiej polityki też miała katastroficzny bilans finansowy. A to nie przeszkodziło Pani Ewie w zostaniu premierem. 

4 godziny temu, iftar' napisał:

Przecież przychodnia która prowadzila Ewa Kopacz przed wejście do Wielkiej polityki też miała katastroficzny bilans finansowy. A to nie przeszkodziło Pani Ewie w zostaniu premierem. 

Pan Szatyn widzę że jak zawsze w dobrej formie 😄😄😄

16 godzin temu, iftar' napisał:

Naprawde uważasz że każdy ma obowiązek znania i pamiętania kto grał Rybę? 

Nie. Ale jak ktoś nie wie i nie pamięta to nie powinien o tym mówić.

Ale to była JEDNA przychodnia...

Gajos jest wg mnie najlepszym żyjącym polskim aktorem. Ale to nie znaczy że jego wypowiedzi pityczne uważam za trafne i mądre. A już na pewno nie jest dla mnie wyznacznikiem i drogowskazem. 

Komediant. Niegdyś zawód nizin specznych. Obecnie, z bliżej niezrozumiałych względów, celebryta i duchowy przywódca narodu. 

Ale wypowiedź o której mowa jest trafna i mądra.

12 godzin temu, Kochany Prezes napisał:

Pan Szatyn widzę że jak zawsze w dobrej formie 😄😄😄

Zawsze.

Znajoma rodziny Kurskich: Gdy to wyszło na jaw, Jacek szalał

Pamięta pani rok, w którym Monika Kurska dowiedziała się od Anny Nowakowskiej, że Zdzisław wykorzystywał seksualnie jej córkę?

– Pamiętam dobrze. Jacek wtedy szalał. Monika się strasznie bała, że syn pójdzie siedzieć, ponieważ nie było w rodzinie żadnych wątpliwości, że zrobił to, co zrobił. To było tak oczywiste, że nawet o tym nie dyskutowali. Temat był inny: jak ratować Zdzicha przed odpowiedzialnością. Kurski zapowiedział, że sięgnie do piekła, by tę sprawę zdusić w zarodku. Że ona nie może dojść do sądu. A nawet do fazy, w której stawiają zarzuty. Bo wredna prasa się dowie i kariera Jacka legnie w gruzach. On się bał głównie o siebie. Chciał Nowakowskim zapłacić za milczenie.

Całość: https://wyborcza.pl/7,75398,26187336,znajoma-rodziny-kurskich-gdy-to-wyszlo-na-jaw-jacek-szalal.html#s=BoxOpImg3

Gajos podsumowal idealnie to co sie dzieje w PL, jak kazdy czlowiek ma prawo do swojej opinii ,a ja sie z nia zgadzam ,a jeszcze lepiej wypowiedzial sie Olbrychski

"Rządzą nami ludzie podli, a inteligenci pośród nich się tą podłością upajają - komentował Daniel Olbrychski."

to taka mala refleksja, ja nie chce i nie jestem juz czescia tego obrazka..

oczywiscie z opiniami na temat slow Gajosa jest jak z du.pa kazdy ma swoja, ja nie mam zamiaru z tym dyskutowac co kto na ten temat mysli..ja mysle podobnie i wcale mi z tyjm nie jest dobrze

Cezary Pazura: dziennikarz TVP Info dopuścił się manipulacji

Na stronie TVP Info pojawił się artykuł, który nosi tytuł: A Gajos mówi do mnie: W**. Pazura o spotkaniu z idolem z „Pancernych”. Autor przywołuje w nim pierwsze spotkanie Cezarego z Januszem Gajosem. Anegdota jest znana nie od dziś i ma humorystyczny charakter. Sam Pazura postanowił skomentować to na swoim Instagramie.

Moi drodzy, przed chwilą w serwisie TVP Info pojawił się artykuł, w którym rzekomo od wielu lat wybitny polski aktor, Janusz Gajos, jest mi nieprzychylny. Najsłodsi, chcę to wszystko Wam opowiedzieć i sprostować - zaczyna. Dalej podkreślił, że bardzo ceni sobie Janusza Gajosa.

Otóż dziennikarz, który dopuścił się tej manipulacji, oparł swoją tezę na anegdocie, którą od kilkunastu lat z wielkim powodzeniem opowiadam wszystkim. Pierwszą osobą, która wysłuchała tej anegdoty, była pani Magda Jethon i napisała ją w swojej książce. Kochani, powiem szczerze, że nie wiem, co powiedzieć, ale dla mnie Janusz Gajos jest wybitnym i najwybitniejszym w tej chwili żyjącym polskim aktorem.

Całość: https://is.gd/kGT0Ts

Otulina oczywiście i bezdyskusyjnie - każdy ma prawo.

Więc jeśli o mnie chodzi to Gajos siedział cicho w grudniu 70, siedział cicho w grudniu 81, siedział cicho kiedy pałowano ludzi na ulicach. Teraz zabrał głos? kiedy każdy może mówić to co chce? Słabe to.

A Olbrychski? Facet biegający ze szturmówką podczas pochodów 1 majowych niech siedzi cicho i rozmyśla nad własnym żywotem. Nie jest on dla mnie wyznacznikiem czegokolwiek, a już na pewno nie moralnosci.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Jestem przerażony sytuacją katolików w Polsce. Gdzie się nie obejrzeć to mają totalnie prze...e. Prześladowaniom tej wyznaniowej mniejszości w Polsce wprost nie ma końca.

Dzieci notorycznie gwałcą katolickich księży, a te nieco mniejsze, niezaangażowane jeszcze w prześladowanie kapłanów (nie mylić z kapłonami), wyłapują oczywiście Żydzi i przerabiają na macę. Ręka w rękę współdziałają z nimi celebryci i przedstawiciele antykatolickiego establishmentu, którzy uprowadzone w podstępny sposób dzieci trzymają w piwnicach i różnych podziemiach, hodują je i tuczą, by potem móc pić ich krew i przez to powstrzymywać proces starzenia. Najbardziej nadają się do tego właśnie katolickie dzieci, które wedle legend mają najczystszą krew.

Całość: https://tabloidonline.blog/2020/08/09/slowo-na-niedziele-przesladowania/

Edytowano przez Shatyn

11 godzin temu, iftar' napisał:

Nie jest on dla mnie wyznacznikiem czegokolwiek, a już na pewno nie moralnosci.

Zastanawiam się czy w ogóle jest ktoś kto może uchodzić za jakiś wyznacznik. 

W Europie już tylko garstka krajów wydobywa węgiel i wszystkie - poza Polską - zadeklarowały, że będą od niego odchodzić.

Na świecie, nawet w Azji Południowo-Wschodniej, kurczy się rynek zbytu węgla, zwłaszcza po pandemii. Przestarzałe elektrownie idą w odstawkę, a lista nowych inwestycji jest coraz krótsza. Boom przeżywa za to energetyka odnawialna - już 56 proc. nowo uruchomionych OZE oferuje energię tańszą niż najtańsze nowe źródło węglowe. Wybudowano ich w 2019 roku aż 184 GW. Dla porównania blok C w Ostrołęce, z którego budowy rząd się wycofał, to 1 GW.

Dzieje się więc to, co od kilku lat  jest dla ekspertów jasne jak słońce. Nasi decydenci wolą opowiadać bajki o węglu, którego wystarczy nam na 200 lat.

Całość: https://wyborcza.pl/7,155287,26190423,rzad-tchorzy-polska-traci-zamilowanie-do-wegla-odbije-sie.html#S.main_topic-K.C-B.1-L.1.duzy

A pisi ludzie udają, że tego nie widzą bo sie boją górników...

W Wadowicach wrze. Część mieszkańców domaga się od burmistrza, by ten zakazał organizacji na rynku konkursu jedzenia kremówek na czas. Mówią o "lewackiej prowokacji" i "obrazie uczuć religijnych". To nie pierwszy taki przypadek w tym mieście. Wcześniej krojenie tortu z podobizną papieża skończyło się prokuratorskim śledztwem. Ustaliliśmy jednak, że impreza i tak stoi pod znakiem zapytania, bo nie wiadomo czy w dobie pandemii koronawirusa zezwoli na nią sanepid.

Całość: https://gazetakrakowska.pl/konkurs-jedzenia-kremowek-w-wadowicach-obrazi-uczucia-religijne/ar/c1-15120905

I to nie jest dowcip !

Dnia 9.08.2020 o 10:08, iftar' napisał:

Otulina oczywiście i bezdyskusyjnie - każdy ma prawo.

Więc jeśli o mnie chodzi to Gajos siedział cicho w grudniu 70, siedział cicho w grudniu 81, siedział cicho kiedy pałowano ludzi na ulicach. Teraz zabrał głos? kiedy każdy może mówić to co chce? Słabe to.

A Olbrychski? Facet biegający ze szturmówką podczas pochodów 1 majowych niech siedzi cicho i rozmyśla nad własnym żywotem. Nie jest on dla mnie wyznacznikiem czegokolwiek, a już na pewno nie moralnosci.

Ifa..,Ilu teraz co sa u wladzy siedzialo cicho, tych psychopatow mowiac wprost?.( Bo dla mnie zeby isc do polityki trzeba byc psychopata, klamac i manipulowac celowo innymi). Gajos ,ani Olbrychski nigdy nie pretendowali do zbawcow Narodu nigdy w polityke, ani w rzadzenie sie nie bawili...ot luzne opinie panowie starsi pisza i tylko tyle, a  do mnie przemawia ten glos rozsadku( przynajmniej ja to tak postrzegam zastrzegajac), ale jak mowie to wylacznie moja opinia, do tego juz w tej chwili bardzo, bardzo z boku.. na dzien dzisiejszy.. tv w PL zajmuje sie sprawa niejakiego Margot, i to jest przerazajace,a  nie tym ze pracuje sie tu przecietnie za 4 euro na reke, bo tak jak nie bylam nigdy za PO, tak IMHO, takiego burdelu w gospodarce i w polityce miedzynarodowej naszej w/ w nie robili..ale jak pisze to tylko lekka opinia do tego wylacznie moja.., ja juz nie mam sily na taka "polityke", i nie chodzi mi zupelnie o polityke dotyczaca Polski, ale ogolnie uwazam coraz bardziej ze to po prostu strata czasu, bo i tak reasumuujac wplyw na to ma sie mierny, a raczej bierny..i jak cos komus nie pasuje jak mi w danym miejscu, to sie po prostu z niego wynosze..nie zanaczy to ze w nowym nie dzialaja podobne mechanizmy polityczne, ale mnie juz tak to nie dotyka ani psychicznie,ani finansowo, i chyba na dzien dzisiejszy z ta swiadomoscia lepiej sie czuje

p.s. chyba dla mnie najwazniejsze jest w tej chwili zdrowie i mowiac brzydko kasa na koncie na moje potrzeby, zebym sie nie musiala liczyc czy gdzies wydam 100, czy 200 czy 300 euro lub nawet 1000 euro dodatkowo, lub wiecej.. polityke chyba a raczej juz napewno zostawilam za soba, bo jak wspomnialam wczesniej i tak nie mam na nia wplywu..a skoro nie mam na cos wplywu, ani tez na opinie ludzi ktorzy mnie otaczaja uznalam, ze to po prostu strata czasu.. starosc nie radosc ;-) pzdr :)

• Thanks 1

Dnia 9.08.2020 o 21:10, Myrevin napisał:

Zastanawiam się czy w ogóle jest ktoś kto może uchodzić za jakiś wyznacznik. 

Gatunek na wymarciu. 

Otulina wszystko racja. 

Chodzi mi tylko o to że ci dwaj panowie uzurpują sobie prawo do bycia jakaś elita, właściwie hooj wie czemu, i do wypowiadania jakiś moralizatorskich uwag. Podobnie jak Stuhr czy ktoś inny. 

Na starość wzrasta mi poziom gorzkiego cynizmu. Wrzucam ich wszystkich do jednego worka. Stuhr, Kaczyński, Tusk. 

Margot??? Kurfa jakieś jaja. Problemy warszawski są kosmicznie odrealnione. 

Kurski i jego cyrk zwany ślubem? Żeby to przypieczętować pojechał na uczuciach Kaczyńskiego i pomaszerowali z Jarkiem na czele złożyć kwiaty na grobie Prezydenta. Wiadomo że dla Kaczyńskiego to jest najważniejsza sfera życia. Kura to zimno i cynicznie wykorzystał. I dopioł swego bo wrócił na stołek prezesa. 

Nie trzeba być specjalnie rozgarniętym by wiedzieć jak to się toczy. Z tej czy z drugiej strony. 

Przed chwilą, iftar' napisał:

Margot??? Kurfa jakieś jaja. Problemy warszawski są kosmicznie odrealnione. 

Myślę że to nie są problemy statystycznego warszawiaka. Ale, ja już w Warszawie praktycznie nie mieszkam, przebywam czasem na urlopach więc mogę się mylić. 😎

Generalizując problem faceta, który się uważa za babę to problem dla lekarzy i kropka. Nie jestem lekarzem. Ale już debaty prezydenckie, które IMHO nie można było nazwać debatami bo nimi nie były, pokazały że tz elity mają problemy większości polaków w głębokim poważaniu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się