Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mój mały ma cztery latka. Ja od kiedy się urodził pracowałam zdalnie we własnym małym biznesiku ale nie ukrywam, że wolałabym już wyjść do ludzi. Pracowałabym na niecały etat od 8 do 13.   I zastanawiam się co by było lepsze dla małego na ten czas? Opiekunka która brałaby z 12/13 zł/h czy przedszkole na te kilka godzin? Nie chodzi o to co się bardziej opłaca ale co waszym zdaniem lepsze dla takiego 4 latka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze chyba przedszkole 🙂 będzie mial kontakt z innymi dziećmi, co prawda to oznacza, ze pewnie czesto będzie przeziębiony, ale z drugiej strony - uczy się życia w społeczeństwie, z rówieśnikami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja bym wybrała przedszkole. Przynajmniej będą inne dzieci. Może się pobawić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia Ci powiem,że najlepsze jest przedszkole,ale opiekunkę tez trzeba mieć w razie WU. Wakacje, choroba i juz jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedszkole- kontakt  z rówieśnikami, lepszy rozwój (dziecko uczy się od innych + konieczność usamodzielnienia się), więcej zabaw niż jedna opiekunka może zaproponować jednemu dziecku. W cenie opiekunki znajdziesz super przedszkole z wieloma zajęciami dodatkowymi. 

No i masz większą kontrolę nad tym, kto opiekuje się Twoim dzieckiem. Opiekunka w przedszkolu nie pozwoli sobie na niektóre zachowania, a nie wiadomo, kto będzie przychodził do Twojego domu- nawet jeśli ma referencje. Wiadomo,zdarzają się nauczycielki w  przedszkolu, które źle traktują dzieci, ale łatwiej to wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie przedszkole. Kontakt z rówieśnikami, przystosowanie do życia w grupie, zupełnie inny poziom nauczania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4latek to już szuka i potrzebuje kontaktu z rówieśnikami. Zdecydowanie przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za przedszkolem, jednakże przygotuj się na plagę chorób, przynajmniej na początku. Rodzice notorycznie przyprowadzają chore dzieci (z gilami, z biegunką, wymiotujące!!!, podejrzewam że także wyglądające na zdrowe, ale na antybiotykach), więc zarazki krążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×