Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mary05

Zabawy w saunie

Polecane posty

Hej, czy jakaś pani,parka lubi się zabawiać w Termach Rzymskich na Śląsku?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami czujemy taką potrzebę i robimy to. nagie ciała działają na wyobraźnię . zawsze po saunie kochamy się w domu. żona nie jest jeszcze gotowa na wspólne zabawy . na razie marzy o seksie w towarzystwie , potrzebne jest oczywiście odpowiednie towarzystwo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podniecają mnie mężczyźni we mnie tylko ew obok . pieszczę wyłącznie kobiety i przez nie chcę być pieszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część,

Pewnie że takie miejsca i nagość działają, pojawia się podniecenie. Jeszcze z żoną nie byliśmy ale zamierzamy się wybrać do term w czeladzi. Do saunarium chodzimy w Krakowie, jest ich kilka. Zdążyło nam się kiedyś pobawić i nawet moja zonka na mnie wskoczyła. Fajne wrażenia, nagie ciała damskie i męskie, działa to na każde z nas. 

A kiedy ktoś wybiera się do term w czeladzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem idziemy saunować do term - pałac saturna   (a przynajmniej taki mamy zamiar)

czekamy na jakieś … wiadomości . samotnym panom dziękujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jutro wieczorem idziemy saunować do term - pałac saturna   (a przynajmniej taki mamy zamiar)

czekamy na jakieś … wiadomości . samotnym panom dziękujemy. 

Niestety ale w tym terminie raczej ciężko. Myślę że któryś weekend wchodzi w grę. 

Tak, samotnym facetom stanowczo dziękujemy.

W ile osób się wybieracie zazwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem na pieszczotki w saunie łatwiej trafić w godzinach porannych. Wieczorem  jest rzeczywiście trochę tłoczno , ale i tak kilka razy udalo się "być bliżej" z moją muzą (szczególnie w saunie parowej). Macie jakieś doświadczenia?? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie bawię się z moim w saunarium, polecam hotel Unitral w Mielnie, duży wybór i najlepiej rano do południa bo nie ma ludzi praktycznie... Ostatnio udało nam się ostrzej zabawić... 3 razy mnie zerznal... Ze spustem na twarz i cyce 😌😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabyś gdyby ktoś patrzył,  a może patrząc na wasze …. saunowanie  ktoś również (przy was) wykonałby spust 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z żoną często uprawialiśmy sex i zabawy oralne w saunie. Nakręca nas to mocno. Nie mieliśmy sytuacji żeby ktoś nas nakrył ani żeby ktoś oprócz nas byl w tej chwili w saunie choć jest to kusząca sprawa. Może żeby ktoś również się zabawiał po drugiej stronie. 

Kilka razy oralnie się zaspokajalismy będąc w dużym jacuzzi do którego może wejść nawet 10osob, każdy może się położyć wiec jest sporo miejsca. To bardzo podniecające jak ktoś jest obok a my robimy to co przyjemne. Wybieramy się wstępnie w przyszłym weekend do czeladzi.

Zdążyło mi się widzieć też kogoś w różnych sytuacjach.

A wy jakie mieliście sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nieeee o.O gdzie takie rzeczy się dziej o.O

W różnych miejscach:).

Chodzisz często są sauny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z obserwacji wiem  (również z własnych doświadczeń) że najostrzejsze numerki w saunach (nawet przy sporej frekwencji  ) rozgrywają się w jacuzzi . Jeżeli para jest coraz bliżej, a ruchy ich ramion wskazują że ich ręce nie próżnują , zaczynają patrzeć na siebie dłużej niż zwykle ,   delikatnie się całują, to znaczy że pod wodą dochodzi do "koncertu" na cztery ręce. Czasami artystka zmienia pozycje, siada swojemu partnerowi na  kolanach , szepcze mu do ucha coś miłego ….. to bardzo miły widok. Zazwyczaj (jeżeli jeszcze do niczego nie doszło) nastrój udziela się mojej żonie i po chwili czuję delikatny chwyt za jądra …..  Po chwili koncertują już dwie pary...

Melindo przypatruj się uważnie.

W TR warto czasami posiedzieć w solance . Mam miłe wspomnienia . 

     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martha35 tu wypisują głównie napaleni nastolatkowie którzy nigdy w saunie nie byli😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,ja byłem setki razy w saunach i nigdy takich zachowań nie spotkałem o których oni piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×