Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

36 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

O ludzie jakie oburzenie, tak vlogi mi się nie podobają a one widać, że się starzeją tylko o to mi chodziło

W takim razie naucz sie wyrazac myśli, najpierw zmarszczki, potem drogie kosmetyki aby dojść do tego, że po prostu ich vlogi Ci się nie podobają.

Każdy się starzeje i po każdym to widać, nawet po tych co sie  pompuja jak Rozenek. 

36 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

O ludzie jakie oburzenie, tak vlogi mi się nie podobają a one widać, że się starzeją tylko o to mi chodziło

Po prostu czepiasz się bez sensu, a Twoje argumenty są tak absurdalne, że sama się podkładasz.

Chociażby teraz zarzucając im, że widać, że się starzeją. Może jeszcze nie zauważyłaś ale każdy się starzeje. Ty również.

2 minuty temu, TikTak napisał:

Po prostu czepiasz się bez sensu, a Twoje argumenty są tak absurdalne, że sama się podkładasz.

Chociażby teraz zarzucając im, że widać, że się starzeją. Może jeszcze nie zauważyłaś ale każdy się starzeje. Ty również.

Skoro one są tak idealne pod każdym względem to czemu jest o nich temat na kafeterii założony.

Przed chwilą, Gość Gość Anna napisał:

Skoro one są tak idealne pod każdym względem to czemu jest o nich temat na kafeterii założony.

Ale kto twierdzi, ze sa idealne?!

3 minuty temu, jola.kus napisał:

Ale kto twierdzi, ze sa idealne?!

Przecież napisałam, że vlogi mi się nie podobają to zaraz wielkie oburzenie na forum bo się czepiam bez podstawnie. 

2 minuty temu, Gość Gość Anna napisał:

Przecież napisałam, że vlogi mi się nie podobają to zaraz wielkie oburzenie na forum bo się czepiam bez podstawnie. 

No bo Twoje zarzuty są absurdalne, to bezpodstawny bełkot, zero konstruktywnej krytyki. Ok. Nie podobają Ci się ich vlogi masz takie prawo, ale teksty o starzeniu to jakiś ...yzm.

• Confused 1

19 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

Boże, Ty serio jesteś jakaś niereformowalna. Parę osób próbuje Ci wyjaśnić w czym problem, a Ty swoje.

Na co dzień też jesteś taka męcząca?

• Haha 1

Przed chwilą, TikTak napisał:

Boże, Ty serio jesteś jakaś niereformowalna. Parę osób próbuje Ci wyjaśnić w czym problem, a Ty swoje.

Na co dzień też jesteś taka męcząca?

Widzę, że będziesz bronić swoich idolek własną piersią ok broń dalej. Nie mam zamiaru dyskutować. Jeszcze pokłon im złóż i ołtarzyk postaw. 

1 minutę temu, Gość Gość Anna napisał:

Widzę, że będziesz bronić swoich idolek własną piersią ok broń dalej. Nie mam zamiaru dyskutować. Jeszcze pokłon im złóż i ołtarzyk postaw. 

Żegnam. Miłego histeryzowania gdzie indziej.

• Like 1
  • Haha 2

Może nie używają najdroższych kosmetyków al też nie najtańszych

Mnie juz nudza. NajbardIej odrzuca mnie, ze w ogole nie maja swojego stylu tylko slepo kopiuj -> wklej to, co teraz modne na insta i w ubiorze i dekoracji domu. Nie ma nic zlego w przemyceniu czegos co akurat jest trendy ale one czy im to pasuje, czy nie to na calego w to brna bo modne. W ogole wyglada jakby juz na odwal sie krecily, zeby tylko sie kasa zgadzala. Kiedys bylo widac, ze youtube to ich pasja nawet jak krecily sponsorowane filmiki, a teraz to takie toporone i udawane wszystko. Juz nie dla mnie 

• Like 2

Lubię dziewczyny, ale to prawda ostatnio wieje nudą. 

22 godziny temu, Sloikpowidel napisał:

Mnie juz nudza. NajbardIej odrzuca mnie, ze w ogole nie maja swojego stylu tylko slepo kopiuj -> wklej to, co teraz modne na insta i w ubiorze i dekoracji domu. Nie ma nic zlego w przemyceniu czegos co akurat jest trendy ale one czy im to pasuje, czy nie to na calego w to brna bo modne. W ogole wyglada jakby juz na odwal sie krecily, zeby tylko sie kasa zgadzala. Kiedys bylo widac, ze youtube to ich pasja nawet jak krecily sponsorowane filmiki, a teraz to takie toporone i udawane wszystko. Juz nie dla mnie 

w punkt.

21 godzin temu, jola.kus napisał:

Lubię dziewczyny, ale to prawda ostatnio wieje nudą. 

Flaki z olejem. I to ich idealne insta zycie 🤮

• Like 1

ZaCoś tam nieciekawego się od jakiegoś czasu dzieje. Rzeczywiście jest nudno, co chwila jakies współprace, dobrze, ze przynajmniej o tym informują. Ale stylu własnego to żadna nie ma. Wszytsko jak leci z Zary by kupiły i tak co chwila nowe zakupy z Zary. Kiedyś robiły fajną serię pt. mierzymy. Super to się oglądalo chociaż wiadomo same highstreetowe marki tam królowały. Mogłby do tego wrócić, zrobić jakieś 2-3 filmy z fajnymi polskimi markami internetowymi, któych jest teraz pełno. W ogóle zatstanawia mnie ile kanał jeszcze przetrwa w takim składzie. Kasia coraz więcej czasu spędza z tą Cebulą.

47 minut temu, martynants napisał:

ZaCoś tam nieciekawego się od jakiegoś czasu dzieje. Rzeczywiście jest nudno, co chwila jakies współprace, dobrze, ze przynajmniej o tym informują. Ale stylu własnego to żadna nie ma. Wszytsko jak leci z Zary by kupiły i tak co chwila nowe zakupy z Zary. Kiedyś robiły fajną serię pt. mierzymy. Super to się oglądalo chociaż wiadomo same highstreetowe marki tam królowały. Mogłby do tego wrócić, zrobić jakieś 2-3 filmy z fajnymi polskimi markami internetowymi, któych jest teraz pełno. W ogóle zatstanawia mnie ile kanał jeszcze przetrwa w takim składzie. Kasia coraz więcej czasu spędza z tą Cebulą.

Gdyby wróciły do serii mierzymy oberwałyby zapewne o promowanie konsumpcjonizmu/kupowanie szmat w czasie pandemii. Teraz i tak więcej fajnych rzeczy znajdują w ciuchlandach. Tak źle i tak nie dobrze...🤷🤦‍♀️

Dnia 5.06.2020 o 20:26, martynants napisał:

No cóż, to chyba oczywiste, że dziewczyny się zmieniają, jak my wszyscy, tylko krowa stoi w miejscu i muczy. Justyna ma rodzinę, córkę, męża, dom gdzieś tam poza miastem, trochę inne priorytety. Kasia jest po rozstaniu, chce jej się wyjeżdżać, wciąż szaleć, brak większych zobowiązań albo smutek za stabilizacją pcha do zapychania sobie czasu różnymi wydarzeniami, też wydaje się to być normalne. Cebula w tym wypadku pewnie jest idealnym kompanem na tego typu wypady, gdzie Justyna na spotanie już nie pojedzie.

Lubię dziewczyny, oglądam je od dawna, w sumie to chyba dorastam razem z nimi, co prawda oglądam wszystko nieco jednym okiem i dzielę na 3 to, co one mówią. Ale mają dobrą jakość filmików, które cieszą czasem oko 🙂 i pokazują fajne miejsca. Ja tam lubię ich vlogi, choć byłoby miło, gdyby były nieco bardziej naturalne, spontaniczne i zwyczajne, mniej wykalkulowane i przewidywalne, szablonowe, takie, żeby się podobać. Nie wszyscy są super ekstra idealni i milej się ogląda ludzi, którzy widzimy, że są jak my, wiadome.

No i... Cóż, nie da się ukryć, że Kasia mogłaby kupić sobie słownik języka polskiego albo synonimów np. i nauczyć się nieco więcej słów, niż 4 na krzyż, które bez przerwy powtarza (typu: sztos, bomba, polecam i "stwierdziłam"), bo już chyba wszystkimi bokami wychodzą.. i przestać brnąć na ślepo nurtem, tym co wszyscy. Ładnie wygląda, super się ubiera, ale jest mega nijaka w tym wszystkim, bo taka jak miliony innych, bez wyrazu kopiarek obecnych sklepowych stylizacji. Fajnie, że znalazł sobie nowego chłopaka, może to ją nieco odmieni teraz.

Justyna jest spoko, ma jakiś tam swój styl i to w niej lubię, czasami zastanawiam się czy to nie z jej powodu wciąż do nich zaglądam.

Rozpisałam się, amen. 

• Like 2

Kiedyś je oglądałam, z braku czasu przestałam, więc spytam z ciekawości. Justa jakoś mówiła, że się rozstała i że ma nowego, czy to tylko CSI Kafe?

Ja mam wrażenie że w filmikach Justyna jest czasami jakaś taka niecierpliwa albo rozdrażniona jak Kasia coś mówi. Ktoś też na to zwrócił uwagę czy tylko mi się wydawało? :-D

• Like 1

11 minut temu, Dr.dre napisał:

Kiedyś je oglądałam, z braku czasu przestałam, więc spytam z ciekawości. Justa jakoś mówiła, że się rozstała i że ma nowego, czy to tylko CSI Kafe?

Ale to chyba Kasia się rozstała? Nawet nie wiedziałam, że ma kogoś nowego 😜

Gość
1 godzinę temu, Dr.dre napisał:

Justyna się nie rozstała z mężem, to Kaska się rozstała z Marcinem co sama potwierdziła, ale nic w tym dziwnego, Marcin to człowiek z duszą artysty, pewnie nieidealny a kaśka wszystsko pod linijkę jak z katalogu.. 

1 godzinę temu, pirranetka123 napisał:

Ja mam wrażenie że w filmikach Justyna jest czasami jakaś taka niecierpliwa albo rozdrażniona jak Kasia coś mówi. Ktoś też na to zwrócił uwagę czy tylko mi się wydawało? :-D

ogólnie to kaska jest strasznie toksyczną osobą, miałam kiedyś okazje ją poznać  i nawet w stosunku do Justyny nie zachowywała się w porządku, ale co i jak zostawię dla siebie.. Justyna z kolei bardzo ciepła i miła, nie zrobiłaby krzywdy nikomu a napewno nie Kaśce.. To dobra przyjacóła.Swoją drogą zawsze bawi mnie to jak je widzę na youtubie, gdy opowiadają o przyjaźni itp, zawsze przypomina mi się to co kaska jest zdolna powiedzieć i jak zachować się względem Justyny i uwierzcie, ze nie są to miłe słowa.

10 godzin temu, WrobelekElemelek napisał:

Justyna się nie rozstała z mężem, to Kaska się rozstała z Marcinem co sama potwierdziła, ale nic w tym dziwnego, Marcin to człowiek z duszą artysty, pewnie nieidealny a kaśka wszystsko pod linijkę jak z katalogu.. 

ogólnie to kaska jest strasznie toksyczną osobą, miałam kiedyś okazje ją poznać  i nawet w stosunku do Justyny nie zachowywała się w porządku, ale co i jak zostawię dla siebie.. Justyna z kolei bardzo ciepła i miła, nie zrobiłaby krzywdy nikomu a napewno nie Kaśce.. To dobra przyjacóła.Swoją drogą zawsze bawi mnie to jak je widzę na youtubie, gdy opowiadają o przyjaźni itp, zawsze przypomina mi się to co kaska jest zdolna powiedzieć i jak zachować się względem Justyny i uwierzcie, ze nie są to miłe słowa.

No co Ty, a ja je mialam za wzor przyjaźni. W zyciu bym nie powiedziala ze Kasia jest toksyczna, no ale ja je znam tylko z jutuba. 

19 godzin temu, pirranetka123 napisał:

Ja też to widzę 🙂 mimo że Justyna pewnie sądzi, że tego nie widać. Kasia jest na pewno mniej lotna, obstawiam, że Justyna to widzi 😉

Jakoś odpycha mnie fakt, że zablokowały komentowanie na story, gdzie interakcja z widzem?!

Ulubieńcy i morning rutine same eko sreko natural, a jak trzeba zasilić konto to Clinique najlepsze 😆

Dlaczego uważacie, ze Kasia jest mniej lotna? Nie uważam żeby jej sposób wypowiedzi jakos różnił się od Justyny 

5 minut temu, Izix0000 napisał:

Dlaczego uważacie, ze Kasia jest mniej lotna? Nie uważam żeby jej sposób wypowiedzi jakos różnił się od Justyny 

Różni się, w kółko się powtarza, opisuje produkty wiecznie tak samo, ma ubogie słownictwo i robi masę błędów językowych.

A już najbardziej razi mnie w jej wykonaniu "te body" <facepalm>

• Thanks 1

Dnia 29.06.2020 o 21:59, panama napisał:

Różni się, w kółko się powtarza, opisuje produkty wiecznie tak samo, ma ubogie słownictwo i robi masę błędów językowych.

A już najbardziej razi mnie w jej wykonaniu "te body" <facepalm>

będo, zrobio, ładno... te jej wiejskie końcówki mnie rozwalają. I w kółko "tĄ" a nie "tĘ". Ja zdecydowanie wolę Justynę, sprawia wrażenie cieplejszej i ma łagodniejsze rysy, przez co chyba też wydaje się milsza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się