Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mojekonto1990

loveandgreatshoes

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Dnia 30.12.2020 o 16:50, Paździochowa napisał:

Widać, że ma się za taką, która jest stworzona do wyższych celów. Bardzo zapatrzona w siebie, a przynajmniej takie sprawia wrażenie. 

Po czym to widać? Ja tego nie widzę i wydaje się  być  bardzo sympatyczna. Zawsze też odpisuje na instagramie na pw , ale to zarówno Kasia jak i Justyna.

Edytowano przez Lola2020
Błąd
  • Like 1

Weszłam, po kilku latach zastanawiania się gdzie pracuje Kasia, by może na jakimś forum uzyskać tą odpowiedź i nie byłam gotowa na to, co tutaj zastałam :D. (Nikt nie jest idealny, ale podejrzewam, że dziewczynom bliżej do idealności niż 99% kobiet piszących tu komentarze). Przykro się do czyta i przykro mieć już tę świadomość, że tacy ludzie jak tu istnieją...

Nie byłam też gotowa na odpowiedź o totalizatorze sportowym, ale to akurat mnie zmartwiło, bo myślałam, że na YT dziewczyny bardzo dobrze zarabiają i nie muszą dorabiać w pracy na etacie.

Pozdrawiam całe forum komentujących Kasię i Justynę, gdybym była wierząca, napisałabym, że będę się za was modlić hahaha 😉

• Like 1

rozśmieszyła mnie ta odpowiedź Kasi odnośnie pracy, akurat wtedy załapałam się na to story, bo raczej rzadko je już oglądam... Tego, że się wstydzi przyznać gdzie pracowała można się po jakieś gówniarze spodziewać, ale cóż... 😄 Jak nie chciała się mówić prawdy, mogła w ogóle nie odpowiadać, a tak dla osób znających prawdę wyszło żenująco  😉 

3 godziny temu, Gość 2019 napisał:

rozśmieszyła mnie ta odpowiedź Kasi odnośnie pracy, akurat wtedy załapałam się na to story, bo raczej rzadko je już oglądam... Tego, że się wstydzi przyznać gdzie pracowała można się po jakieś gówniarze spodziewać, ale cóż... 😄 Jak nie chciała się mówić prawdy, mogła w ogóle nie odpowiadać, a tak dla osób znających prawdę wyszło żenująco  😉 

ktos zapytałl i odpowiedziala ze sie wstydzi??serio?nawet Magda mówi ze wstyd to krasc

Nie powiedziała wprost, że się wstydzi, po prostu tak wymijająco odowiedziała, że z tego wysuwam, że przyznać się nie chciała. Dokładnie nie pamiętam co tam było, ale chyba coś że z pewnych względów nie może mówić czy coś takiego? A cóż to za tajemnica państwowa że pracowała w punkcie Lotto 🤦

Napisano (edytowany)

K. jest mocno przeciętną dziewczyną, ale się stara 😉 

Nie jest dla mnie interesująca, zwłaszcza przy konkretnej J.. wydaje mi się flegmatyczna, pochyla się nad drobiazgami, rozprawia 3 min zanim zje: tu jest chlebeczek, talerzyk, jajeczko, pomidorki, widelczyki... a J. w tym czasie zrobi, zje, posprząta i siada do laptopa. 
W kwestii mody - Nosi to, co modne, jak modelki z Zary (dziwne fasony ale w trendach).

Kocham beż, biel i granat... ale jak złapała, że to jest teraz modne - to nie wyjdzie poza ten schemat. Jest permanentnie beżowa/camelowa od dawna - bo kolor dodaje klasy i kasy każdej stylizacji. Ale KAŻDEJ?

Nie ma swojego stylu, tylko podąża za tym co ładne i modne w danej chwili (gdy pokazuje mieszkanie, to jest ładne, oczywiście, ale to jest nadal mieszkanie z katalogu). 

Mimo wszystko uważam, że pośród miałkich zupełnie kanałów i szczebioczących kukiełek z dziwnymi makijażami i ustami po 3ml kwasu na jedną wargę - Dziewczyny z LGS trzymają poziom. 

Edytowano przez Kafej
  • Like 1
  • Thanks 1

5 godzin temu, Kafej napisał:

K. jest mocno przeciętną dziewczyną, ale się stara 😉 

Nie jest dla mnie interesująca, zwłaszcza przy konkretnej J.. wydaje mi się flegmatyczna, pochyla się nad drobiazgami, rozprawia 3 min zanim zje: tu jest chlebeczek, talerzyk, jajeczko, pomidorki, widelczyki... a J. w tym czasie zrobi, zje, posprząta i siada do laptopa. 
W kwestii mody - Nosi to, co modne, jak modelki z Zary (dziwne fasony ale w trendach).

Kocham beż, biel i granat... ale jak złapała, że to jest teraz modne - to nie wyjdzie poza ten schemat. Jest permanentnie beżowa/camelowa od dawna - bo kolor dodaje klasy i kasy każdej stylizacji. Ale KAŻDEJ?

Nie ma swojego stylu, tylko podąża za tym co ładne i modne w danej chwili (gdy pokazuje mieszkanie, to jest ładne, oczywiście, ale to jest nadal mieszkanie z katalogu). 

Mimo wszystko uważam, że pośród miałkich zupełnie kanałów i szczebioczących kukiełek z dziwnymi makijażami i ustami po 3ml kwasu na jedną wargę - Dziewczyny z LGS trzymają poziom. 

Tak teraz beż, kamel itd. dla mnie te kolory trochę ją "rozmywają", czasami powinna zainwestować w wyrazisty kolor. Bardzo by jej pasowała czerwień, róż.

K nigdy nie powiedziała, że się wstydzi tylko z różnych powodów nie może i nie chce mówić o starej pracy. Nie widzę w tym niczego dziwnego

każdy interpretuje to jak chce 😉 jak dla mnie nie powiedziała, bo ta praca nie pasuje do ich instagramowego wizerunku kobiet sukcesu 😉

• Like 1

Napisano (edytowany)
Dnia 6.01.2021 o 14:19, Ananas napisał:

Tak teraz beż, kamel itd. dla mnie te kolory trochę ją "rozmywają", czasami powinna zainwestować w wyrazisty kolor. Bardzo by jej pasowała czerwień, róż.

A ja musze przyznac, ze nie lubie innych kolorow poza takimi podstawowymi wlasnie. Nie wyobrazam sobie kupic garnituru czy ...enki rozowej/czerwonej, albo jeszcze jakiejs innej. Mam wrazenie, ze za pare miesiecy juz mi sie nie bedzie podobac. Moze Kasia ma podobnie i woli zachowawczo podejsc do tematu. Biel, czern, bez, khaki itp.mozna nosic latami. Ja kupilam raz fuksjowe spodnie do biura, bo myslalam, ze to bedzie fajne urozmaicenie i ani razu ich na doopie nie mialam. Chyba zakoncza zywot gdzies na vinted albo ebayu. Raz kupilam zolta bluzke i tez mialam ja na sobie dwa razy. Po prostu zle sie czuje w kolorach innych niz „nudne”.

Edytowano przez sasiadka_zenobia

Czy Wam również wydaje się że Kasia jest z tym Oskarem z firmy daag? 

27 minut temu, Jaaak napisał:

Chyba trochę za niski do niej ale kto wie... 

11 godzin temu, CoJestPipol2 napisał:

Chyba trochę za niski do niej ale kto wie... 

Za niski? Hmm.. Kasia też jest dość niska

20 godzin temu, Jaaak napisał:

Wydaje mi sie, ze moze byc to prawda. Jak byla sama to nigdzie nie jezdzila. Teraz w kazdy weekend prawie gdzies jezdzi, a to las, a to kulig jak teraz. Ale czy z tym Oskarem to trudno powiedziec.

Zobaczylam wlasnie stories tego Oskara i jest w tym samym miejscu, co Kasia.

• Thanks 1

12 minut temu, martynants napisał:

Zobaczylam wlasnie stories tego Oskara i jest w tym samym miejscu, co Kasia.

Czyli lovegreatbag. Fajnie, może akurat coś z tego będzie 

• Like 1

No i świetnie. Kasia zasługuje na szczęście 🙂

A gdzie kręgielnie otwarte? One też w jakim na związku sportowym zrzeszone? 

Ja życzę Kasi jak najwiecej szczęścia. Swoje dziewczyna przeżyła, oby jej się ułożyło. 

6 godzin temu, Rytwa napisał:

A gdzie kręgielnie otwarte? One też w jakim na związku sportowym zrzeszone? 

Jak się dobrze poszuka to się i wynajmie pokój i znajdzie otwartą kawiarnię, czy kręgielnie 😉

3 godziny temu, pejkugrej napisał:

Kaśka jest z bo4go, bo widać ją na ich relacjach. 

Przecież to jest para.

49 minut temu, martynants napisał:

Przecież to jest para.

Chodziło mi, że z nimi i innymi osobami jest w Kazimierzu Dolnym. 

6 godzin temu, TypowaBaba napisał:

Ja życzę Kasi jak najwiecej szczęścia. Swoje dziewczyna przeżyła, oby jej się ułożyło. 

a co Kasia przeszła?Ja aż tak nie śledziłam

5 minut temu, fifkaba napisał:

a co Kasia przeszła?Ja aż tak nie śledziłam

No pewnie chodzi o to rozstanie z Marcinem.. 

5 godzin temu, pejkugrej napisał:

Chodziło mi, że z nimi i innymi osobami jest w Kazimierzu Dolnym. 

A ok, ale był tam tez Oskar, bo widziałam na jego relacjach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się