Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam Serdecznie WAS :)

Jak to jest? 

Zwiazek z rozsadku? Zwiazek z milosci? Zwiazek z milosci i rozsadku?  Czy ktos byl w takich Zwiazkach i Ma poròwnanie? (Wady/Zalety?) Od 4rech lat jestem sama (nie mam dziecka). Od niedawna zastanawiam sie jak to jest byc w zwiazku z rozsadku? Mam ochote spròbowac takiego zwiazku... Tylko Nie wiem z kim...Mam prawie 24lata.

Pozdr. (Prosze o powazne podejscie do tematu)

Też jestem ciekawa.Też jestem aktualnie wolna.Tak samo nie mam dzieci.Jestem biedna.Do tej pory byłam w związkach z miłosci i uj z tego mam,jeszcze na minusie....Też rozważam związek z rozsądku.Chętnie poczytam...

Wy baby nie rozumiecie jednej istotnej rzeczy, miłość to pojęcie względne, a wy szukacie motylków i innych pierdół, szczególnie młode siksy, głupiutkie i rozmarzone. Nie musi się ktoś na 100% podobać i nie musi na 100% pasować, wystarczy jak pasuje w 50%, bo tak zwykle jest. Może być związek tylko z porządania i próżności, niby ognisty ale szybko się wypalający, jak zapałka, może być tylko z rozsądku, czyli bez ognia ale stabilny, a może być mieszanka częsci jednego i drugiego. Związek z samego uczucia i porządania jest burzliwy, bo uczucia mają ma dwa bieguny, miłość i nienawiść. Jeśli będzie to coś z uczuciami to raczej nie liczyć na stabilność, tylko na wachania uczuciowe i wzloty i upadki, miłość i nienawiść. Związek z rozsądku jest może z mniejszymi uczuciami ale pewniejszy i stabilniejszy. Nieraz trafi się związek który zaczyna się od porządania a kończy na rozsądku. Taki ma szanse na dłuższe trwanie bo się nie ma jak wypalić, bo obie strony się komplementują i tworzą jedną część z poszczególnych szczegółów. Kobiety są jednak w młodszych latach skuszone na związek z samej miłości, która nie wypala i potem rozumieją że to krótkoterminowe. Trwały związek nie buduje się na emocjach.

Do: M- Myśle ze istnieje cos takiego jak zwiazek z Rozsadku...

W zwiazku (malzenstwie) z Rozsadku moze Nie ma Wielkiej Romantycznej Milosci... Nie samymi emocjami sie zyje. Jest to zwiazek stabilniejszy/pewniejszy. A z milosci? Milosc sie wypali i...(?)

Koniec zwiazku/malzenstwa...:-X

A Dzisiejsi młodzi Dorośli sa na kazdym kroku bombardowani Miloscia...(telewizja,internet, jakies gazety typu Brawo xd)

*Juz jako Nastolatkowie a potem mlodzi dorosli... :)

Do : Loui..-Czy moge cos sie Cb zapytac? (Zadac tu pytanie czy na priv? ) 🙂

Jasne,pytaj.Gdzie wygodniej...

Do: Loui: Dlaczego jestes biedna?

Studiujesz/Pracujesz? Ja Aktualnie SzukamPracy. Mam prawie 24lata (96r) Ile lat masz i sk jestes?

Moze jakos Ci pomoge? 

Raczej na dłuższy czas związek z rozsądku się nie sprawdzi, bo wystarczy, że pojawi się ktoś na horyzoncie kto zawróci albo Tobie albo partnerowi w głowie... 

Raczej na dłuższy czas związek z rozsądku się nie sprawdzi, bo wystarczy, że pojawi się ktoś na horyzoncie kto zawróci albo Tobie albo partnerowi w głowie... 

Nie ma reguły. Niektóre trwają wiele lat. Częściowo zgadzam się z Brudasem, że na samych emocjach ciężko budować. 

Witam Serdecznie WAS 🙂

Jak to jest? 

Zwiazek z rozsadku? Zwiazek z milosci? Zwiazek z milosci i rozsadku?  Czy ktos byl w takich Zwiazkach i Ma poròwnanie? (Wady/Zalety?) Od 4rech lat jestem sama (nie mam dziecka). Od niedawna zastanawiam sie jak to jest byc w zwiazku z rozsadku? Mam ochote spròbowac takiego zwiazku... Tylko Nie wiem z kim...Mam prawie 24lata.

Autorko, wedle mojej perspektywy jesteś bardzo młoda i możesz sobie jeszcze próbować wielu rzeczy. Skoro masz ochotę na taki związek, to czemu miałabyś sobie go odmawiać. A nuż cosik więcej z tego wyjdzie.

Witam Serdecznie WAS 🙂

Jak to jest? 

A jaki był ten ostatni twój związek? Z miłości, że się pytasz o związki z rozsądku?:classic_rolleyes: Jeśli pytasz się o związki z rozsądku, to powiem ci, że choć jedna osoba w takim związku powinna bardziej chcieć, tzn. być choć lekko zakochana. i wtedy ma to jakąś perspektywę 😀

Agatka- Dziekuje Bardzo Za Odpowiedz. Ale Nie na dany temat...:)

Anna88w- Dziekuje Za odpowiedz :)   Onkosfera- Rowniez zgadzam sie z Brudasem. I Dziekuje Bardzo Za odpowiedz. Ta dopiero 24l...zaraz bedzie 30lat...Czas szybko leci...:-(

Pari- Tak szczerze to Nie pamietam jaki byl ostatni zwiazek... To bylo 4lata temu.. Tylko pamietam ze zerwalismy ze soba, bo moj partner mowil Mi o innej dziewczynie (ze mu sie podoba itp i jeszcze pisał do Niej) 

Poza tym wiekszosc moich znajomych jest w zwiazkach stałych (glownie rowiesnicy, znajacy sie ze szkoly z praktyk). Znam taka pare gdzie znali sie od 17roku zycia a w wieku 21lat sa juz malzenstwem. Nie maja dzieci. (Sa rowiesnikami w rownym wieku. On24 i ona 24l) I sa to pary znajace sie z Realu a Nie z Netu. A Niektore dziewczyny to juz nawet dzieci maja. 

Kilka dni temu poznalam z neta 27letniego milego chlopaka. (Dzieli nas 30km tylko). Przez 3dni sie milo i fajnie pisalo. Ale potem on napisał mi znienacka ze chcialby sie spotkac na seks. NIE Odpisalam mu... Nie piszemy ze soba.   (Nie spotkalismy sie). Takie znajomosci Mnie Nie interere...Znajomosci z netu jakos Nie Udają sie...:/ A jesli juz to..faceci chca tylko seksu...:/

Agatka- Dziekuje Bardzo Za Odpowiedz. Ale Nie na dany temat...:)

Anna88w- Dziekuje Za odpowiedz 🙂   Onkosfera- Rowniez zgadzam sie z Brudasem. I Dziekuje Bardzo Za odpowiedz. Ta dopiero 24l...zaraz bedzie 30lat...Czas szybko leci...:-(

Pari- Tak szczerze to Nie pamietam jaki byl ostatni zwiazek... To bylo 4lata temu.. Tylko pamietam ze zerwalismy ze soba, bo moj partner mowil Mi o innej dziewczynie (ze mu sie podoba itp i jeszcze pisał do Niej) 

Poza tym wiekszosc moich znajomych jest w zwiazkach stałych (glownie rowiesnicy, znajacy sie ze szkoly z praktyk). Znam taka pare gdzie znali sie od 17roku zycia a w wieku 21lat sa juz malzenstwem. Nie maja dzieci. (Sa rowiesnikami w rownym wieku. On24 i ona 24l) I sa to pary znajace sie z Realu a Nie z Netu. A Niektore dziewczyny to juz nawet dzieci maja. 

Kilka dni temu poznalam z neta 27letniego milego chlopaka. (Dzieli nas 30km tylko). Przez 3dni sie milo i fajnie pisalo. Ale potem on napisał mi znienacka ze chcialby sie spotkac na seks. NIE Odpisalam mu... Nie piszemy ze soba.   (Nie spotkalismy sie). Takie znajomosci Mnie Nie interere...Znajomosci z netu jakos Nie Udają sie...:/ A jesli juz to..faceci chca tylko seksu...:/

Trzeba było mu odpisać, że chyba żartuje sobie.Tak sobie myślę, że chłopcy nawet jak nie piszą o tym seksie to na pewno o nim myślą 😄 To jest naturalne i normalne. My z kolei mamy nad nimi przewagę, bo możemy się na to zgodzić lub nie😄

Do: Loui: Dlaczego jestes biedna?

Studiujesz/Pracujesz? Ja Aktualnie SzukamPracy. Mam prawie 24lata (96r) Ile lat masz i sk jestes?

Moze jakos Ci pomoge? 

Haha 🙂Ja jestem rocznik 93'.Dokładnie skąd jestem nie napiszę Ci tutaj...25 km od Warszawy...Wychowywała nas tylko matka w domu...Starała się,jak mogła,jednak wiadomo startu łatwego nie miałam...Nie chce dużo pisać na forum,bo co było,to było....Miliony ludzi ma trudne dzieciństwo i trzeba z tego wyciągać plusy 😉 A ja nadal biedna,choć kiedys dawałam radę....,ponieważ się wkopałam jakiś czas temu...Mój ówczesny narzeczony(do dziś niedowierzam xd) tak namotał(był mega mitomanem,odkrywałam wszystko sama z czasem),że mam teraz masę kredytów do spłacania...Nikt nie może mi pomóc,jedynie ja sama.Taka prawda.Nie czekam na gotowe...Mój błąd,bo jak nikomu nie ufałam całe życie za bardzo i nigdy bym czegos takiego nie zrobiła,(co wiecej radziłam innym)to w tym wypadku rozum mi chyba odjęło i do dziś nie wiem,jak mogłam się w to wkopać.Życie bywa przewrotne 😉 Planuję zarobic tutaj i znów pewnie wyjadę za granicę...

Jak chcesz pogadać na luzie,to pisz priv.,jednak o problemach nie chętnie rozmawiam.Jestem tym tematem już zmęczona 😉  

Loui: Ok Rozumiem. Z tym zaufaniem to niestety ...Trza Bardzo uwazac co komu sie mowi itp...  Mi tez ciezko jest Zaufac komus (tym bardziej ze to obca osoba) Niekiedy jestem podejrzliwa...A za granica zarobi sie troche wiecej niz w Polandii....

Nie moge do Cb napisac wiadomosci na priv bo jakis plik trza wstawic...Natoniast zeby napisac ta wiadomosc to Nie ma pola na Napisanie wiadomosci...

A tutaj wiadomo ze to forum jest...Jakie jest ...:/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się