Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka92

Facet usunął nasza parę na tinderze z takiego powodu

Polecane posty

Była krótką gadka, powiedział ze jest z miejscowości blisko mojego miasta, kiedyś spytalam czy szuka tu seksu (jak większość) to się zarzekal ze niee(bo ja równiez nie miewam takich przygód), pisal ze nie chce przygody tylko czegoś na dłużej i zapytał czy mam snapa lub watsuppa, a ja na to ze nie mam, ze instagrama również nie mam a jedynie mam konto na FB bo to mi wystarczy i on po tym zamilknał usunął nasza pare. Co te zyeby maja we łbach? Myslalam.ze w czasach kiedy tyle kobiet święci doopa na insta, snapie i ,,prosi" o atencje gdzie tylko się da to będzie mój atut ze nie potrzebuje tego, a tutaj facet usuwa parę...im dluzej żyje tym bardziej nienawidzę facetow! I stwierdzam ze nie waro być porzadna bo nikt tego nie docenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się, faceci we łbach mają tylko jak opróżnić jądra, najeść się i spać. To jest ich życie a resztę sobie dośpiewaj. Moja rada: zablokuj dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co oni widzą w srapie i insgownie, ja mam tylko fb I żyje a nie wiem po co ludzią te rakowe apki która więcej pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wiem o co ci nawet chodzi, po prostu dałem like tego komentarzowi bo jest warty uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasada: nigdy się nie tłumacz bo jesteś najbardziej podejrzany. Oraz wszystko co mówisz to kłamstwo. Dobra, dawaj serce. Ostatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie będziesz sie tłumaczył i nie będziesz miał nic na swoją obronę beda Cię najbardziej podejrzewać wiec twoje uwagi są bledne I nie wydaje mi się aby bylo to kłamstwo... 

Emm czemu miałbym dać ci to "serce" skoro wcześniej pisałaś że mnie zablokujesz???

Czy tu każda osoba jest rakowa i próbuje robić problem z dupy? Bo jak kiedyś wbilem tu i tez coś komentowałem to również się kłócilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa czyli zależy Ci bym Cię nie zablokowała? Masz chytry plan, co?Gdy nie ściemniasz to się nie tłumaczysz i nie musisz się bronić co jak dlaczego. Łapiesz żart w lot i jedziesz dalej. A jak wnikasz dlaczego niebo jest niebieskie to daleko nie pojedziesz. ^^

Mówię jedno, myślę drugie a trzecie robię. Jeszcze nie wiesz, że takie są kobiety?

I dlatego, że jestem humorzasta i jak mówię nie to oznacza tak. Jak mówię nie wiem to nie wiem, a jak mówię że chcę to nie chcę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jedno czy dasz blocka czy nie, to forum jest duże więc co po jednej osobie

 

W pewnym sensie jak nie jesteś winny to nie musisz się bronić... Ale lepiej coś powiedzieć niż siedzieć cicho i nic nie mówić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może zwyczajnie szukał czegoś innego niż ty. Ciesz się że od razu cie olał a nie np. wyruhał i znikł. Dobierasz się z samymi pustakami i potem narzekasz. Może zmień parametry wyboru faceta.

Haha przecież pytalam czego tu szuka, mógł od razu napisać ze seksu a nie sie zarzekac ze niee on to chce czegoś stałego i jeszcze mi napisał ,,ooj Madzia Madzia" co miało chyba znaczyć ,,no jak smialas tak pomyśleć, ja jestem porzadny" 😂 zakłamane gnoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy facet, a szczególnie młody, chce tylko ruhać, nie pytaj go tylko zakładaj że to jest faktem.

Taa to może mam od razu dawać d...y zeby Jasnie Pan ze mnie nie zrezygnował? Bo są inne chętne które po 1wszej randce by poszły do łóżka? I nie ważne, ze jestem uznawana za wartościową ,fajna kobietę, których podobno malo (niejeden mi się zalił)? A takie raczej od razu nie ida na całość...przynajmniej ja. No taaak ale typowy roochacz tego nie doceni,.ma to gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kociaczku, wytłumacze ci jedną rzecz. To że facet chce cie wyruhać to naturalna sprawa. To że ty mu nie dasz duupy też naturalna. Jeśli on nie poczeka aż jesteś gotowa dać duupy, czy to na 1 randce, czy za miesiąc czy za rok, nie ważne ile, to NIE JEST CIEBIE WART. Kumasz?

Jeśli ziomek z ciebie zrezygnuje bo nie dałaś mu od razu duupy to jego strata, nie twoja. Kumasz?

Ty się pienisz że oni z ciebie rezygnją bo im nie dajesz zaruhać. Ty się CIESZ!!! Ciesz się że szybko wyfiltrowałaś tępaka i już nie musisz go oglądać. Czekaj na takiego który poczeka na ciebie. A że pójdzie do innej która mu od razu da? To niech idzie. Tamta potem będzie beczała że ją olał nie ty. Rozumiemy się?

Tak, racja...tylko ze- nie mowie teraz o typu z tindera ale o koledze z dyskoteki ktory chciał seksu, odmowilam (buly tylko czulosci) a teraz udaje ze mnie nie zna. Noi odnośnie tego kolegi...od dawna to przeżywam ze już nie mamy kontaktu bo k...a mi sie ktoś podoba wizualnie może raz na pol roku! Rzadko kiedy ktoś mi wpadnie w oko a on mi wizualnie odpowiadał jako jeden z bardzo niewielu więc rozmyslam o nim, myślę co by było gdyby...a facetowi to może się co druga podobać, oni nie maja takich sentymentów, jak nie ta to inna będą posuwać. Wiem ze to roochacz ale co z tego, skoro mi się podoba (a inni nie) więc i tak myślę o nim. Widujemy się na baletach i nieraz zerka na mnie, a ka zawsze gdy jest w tym samym klubie mam ciśnienie zeby tańczyć z innym, flirtować z innymi na jego oczach(dla własnej satysfakcji i jeszcze może glupio licze ze poczuje ukłucie zazdrości) i nieraz mi się to udaje, mam w miarę powodzenie ale bywa ze randze z kims nie w mo typie bjleby on widzial...i widzę katem.oka.ze mnie wtedy obserwuje co jakiś czas. On wie ze jestem porzadna, fajna dziewczyna która nie jest pusta jak wiele lasek wokol (taka mam opinie), pogadal ze mną i niby taki tym zachwycony był (tzn nie tylko tym jak wygladam, ale całokształtem, mówił ze bardzo mu się podobam)...ale jak seksu nie dostał to stalam się bezużyteczna i czasu ze mną juz nie będzie tracił (to po co ma.się odzywać do mnie) bo zaraz może się nawinac inna chętna która szybko rozlozy mu nogi 😑. Ja oczywiście jestem twarda, po tym jak mnie olal nic nie pisalam do niego, on wie ze mam honor i się nie narzucam, nie proszę o nic. Dobrze to wszystko rozegralam, nie mam się czego wstydzić... Mam pytanie, czy on może kiedyś pozalowac ze tak się zachował i zaprzepaścił ta znajomość? Czy może znudza mu się te (w większości pewnie) puste latwe laski które niewiele maja w głowie i zacznie rozmyslac, ze ja jestem inna i żałować tego? Czy czasem was facetów dopadają takie sentymenty i myśli? Zalujecie ze olaliscie wartościową kobietę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

^ bo wy baby jesteście durne do kwadratu. Wiesz że to ruhacz ale że ci się podobato próbujesz z innymi flirtować aby on był zazdrosny i sam do ciebie podbił = pustactwo. Potem twierdzisz że nie jesteś pusta gdy twoje zachowanie pokazuje że jesteś. Zaprzeczasz sama sobie. Myślisz jedno robisz drugie. Lecisz na samych przystojniaków ruhaczy a potem pretensja że jak mu nie dałaś szpary to on nie chce za tobą biegać. Jego cel to ruhać, więc jak nie dajesz mu to po co ma za tobą latać??? Rozumiesz tu logike?

Podsumowanie...... mówisz, nie niestem pusta, ale zachowanie twoje jest PUSTE. Zbierasz plony własnego pustactwa a potem pretensje że facet taki czy owaki. Może nie patrz tak na wygląd i troche obniż poprzeczke to się trafi ktoś kto cie uszanuje a nie tylko będzie cie chciał zaliczyć. Tylko podaje pomysł. Twoją obecną strategią będziesz tylko ciągle sfrustrowana, bo porażka jest gwarantowana.

Ehh no racja, wiem ze to puste i nielogiczne ze jeszcze myślę o roochaczu ale to dlatego, ze tak rzadko ktoś mi się podoba 😔. I nie jest takim.ciachem jak Ci się wydaje, wg twarz ma ładna ale nie jest wysoki i wyrzeźbiony, przeciętna sylwetka, na pewno wielkiego powodzenia nie ma...no ale tak to jest, albo ktoś mnie pociąga albo nie (nawet typowy ,,model" za którym moje koleżanki będą szalaly moze mi się nie spodobac- kwestia indywidualna). Tylko mam głupia nadzieje ze jak wyroocha wiele pustych lasek to może w końcu mu się znudzi i poszuka czegoś bardziej wartościowego i ze wtedy będzie żałował ze.mnie olal. To mozliwe? Nie mowie ze gdyby żałował i się kajał,.to dalabym.mu szanse, chyba nie bo by mi honor na to nie pozwolił (nie jestem jakoś mocno zauroczona ale do tego by o nim rozmyslac wystarczy ten pociąg fizyczny który tak rzadko mi się uaktywnia na czyis widok)...ale.przynajmniej mialabym.satysfakcję ze żałuje, nie ukrywał ze czulabym.się bardziej dowartościowana...bo teraz myślę.o sobie jak o kłodzie która w wieku 28 lat jest dziewica i ze moze on mnie nawet wyśmial z kolegami...bo tak, jestem wciąż dziewica bo do żadnego nic głębszego nie czulam, nie byłam zakochana i wciąż czulam ze to nie ten facet, nie ten moment na ,,pierwszy raz". Tak, jestem kłoda 😑 bo wiem ze w tym wieku to już nienormalne...i w tych czasach raczej zostanę wysmiana niż zostanie docenione ze jestem dziewica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Była krótką gadka, powiedział ze jest z miejscowości blisko mojego miasta, kiedyś spytalam czy szuka tu seksu (jak większość) to się zarzekal ze niee(bo ja równiez nie miewam takich przygód), pisal ze nie chce przygody tylko czegoś na dłużej i zapytał czy mam snapa lub watsuppa, a ja na to ze nie mam, ze instagrama również nie mam a jedynie mam konto na FB bo to mi wystarczy i on po tym zamilknał usunął nasza pare. Co te zyeby maja we łbach? Myslalam.ze w czasach kiedy tyle kobiet święci doopa na insta, snapie i ,,prosi" o atencje gdzie tylko się da to będzie mój atut ze nie potrzebuje tego, a tutaj facet usuwa parę...im dluzej żyje tym bardziej nienawidzę facetow! I stwierdzam ze nie waro być porzadna bo nikt tego nie docenia. 

Wielu ludzi na Tinderze, a w szczególności laski często tam są dla followersów. Tak jak napisałaś, powinien się cieszyć, że trafił na dziewczynę, która coś sobą reprezentuje i jest poza tym całym pustostanem instagramowym. Nic nie straciłaś.

Poza tym: Przecież to TINDER !!! Laski mają tam po tysiące polubień, a Ty się przejmujesz jednym typem, którego nawet nie poznałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie prz3jmuj nim przeciez tam jest pelno facetow hahaha on chyba szukal kogos z instagtamem po co to nie wiadomo kto zrozumie ludzi?  Marzy mi soe holokaust  na ludziach 😉 nie esyztskich

Ja bym uważał na takie teksty w przestrzeni publicznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żydki wprowadziły już paragrafy na tzw. szerzenie mowy nienawiści, szczególnie z wykorzystaniem frazy Holokaust w przestrzeni publicznej włącznie z netem. Nie wiem na ile będzie to egzekwowane, ale publicyści na pewno będą pod tym względem obserwowani. Szczególnie ci prawicowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Była krótką gadka, powiedział ze jest z miejscowości blisko mojego miasta, kiedyś spytalam czy szuka tu seksu (jak większość) to się zarzekal ze niee(bo ja równiez nie miewam takich przygód), pisal ze nie chce przygody tylko czegoś na dłużej i zapytał czy mam snapa lub watsuppa, a ja na to ze nie mam, ze instagrama również nie mam a jedynie mam konto na FB bo to mi wystarczy i on po tym zamilknał usunął nasza pare. Co te zyeby maja we łbach? Myslalam.ze w czasach kiedy tyle kobiet święci doopa na insta, snapie i ,,prosi" o atencje gdzie tylko się da to będzie mój atut ze nie potrzebuje tego, a tutaj facet usuwa parę...im dluzej żyje tym bardziej nienawidzę facetow! I stwierdzam ze nie waro być porzadna bo nikt tego nie docenia. 

Tinder już zaliczyłaś😄 a jak z innymi portalami randkowymi😎 Może próbuj gdzie indziej🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tinder już zaliczyłaś😄 a jak z innymi portalami randkowymi😎 Może próbuj gdzie indziej🙂

Mam Tez badoo i nie lepiej. To wylęgarnia roochaczy, kłamców i prostakow. często udaja ze są singlami a tak na prawdę są w związku. Tam normalnych jest moze 5%...wszędzie ciężko kogoś fajnego poznać. Mam wrażenie ze tal źle jak w tych czasach to jeszcze nigdy nie było z facetami...trace wszelkie nadzieję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Mam Tez badoo i nie lepiej. To wylęgarnia roochaczy, kłamców i prostakow. często udaja ze są singlami a tak na prawdę są w związku. Tam normalnych jest moze 5%...wszędzie ciężko kogoś fajnego poznać. Mam wrażenie ze tal źle jak w tych czasach to jeszcze nigdy nie było z facetami...trace wszelkie nadzieję 

Próbowałaś na Sympatii? Moja siora poznała tam męża😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci na Tinderze wybrzydzają, to raz, kasują pary z byle powodu. Dwa, że faktycznie szukają tylko seksu, w 80% tak jest. Mi dopiero po 2 latach udało się normalnego faceta tam poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×