Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka0026

Twardy i bolesny brzuch w ciąży

Polecane posty

Jestem w 30 tygodniu ciąży, Od wczoraj mam strasznie twardy i napiety brzuch gdy leżę nic nie boli ale przy wstawaniu jest uporczywy ból w dole brzucha, dzisiaj pojechałam na izbę przyjęć bo wizytę u swojego ginekologa mam dopiero w piątek, miałam zrobione Rtg i badanie szyjki macicy niby wszystko jest dobrze nic się nie skróciło, ale skąd ten napiety brzuch tego mi nie lekarz nie powiedział bo sam nie wie, dostałam luteinę nospe i jakiś magnez. I jakoś cały czas czuje że lekarz mnie tylko zbył zamiast coś doradzić...  może któraś z was miała taki problem jak sobie z tym bólem radzić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o skurczach przepowiadajacych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem w 30 tygodniu ciąży, Od wczoraj mam strasznie twardy i napiety brzuch gdy leżę nic nie boli ale przy wstawaniu jest uporczywy ból w dole brzucha, dzisiaj pojechałam na izbę przyjęć bo wizytę u swojego ginekologa mam dopiero w piątek, miałam zrobione Rtg i badanie szyjki macicy niby wszystko jest dobrze nic się nie skróciło, ale skąd ten napiety brzuch tego mi nie lekarz nie powiedział bo sam nie wie, dostałam luteinę nospe i jakiś magnez. I jakoś cały czas czuje że lekarz mnie tylko zbył zamiast coś doradzić...  może któraś z was miała taki problem jak sobie z tym bólem radzić ? 

Miałaś robione rtg w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poczytaj o skurczach przepowiadajacych 

Czytałam i za wiele to się nie dowiedziałam, wole popytać kobiet które same to przeżyły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem w 30 tygodniu ciąży, Od wczoraj mam strasznie twardy i napiety brzuch gdy leżę nic nie boli ale przy wstawaniu jest uporczywy ból w dole brzucha, dzisiaj pojechałam na izbę przyjęć bo wizytę u swojego ginekologa mam dopiero w piątek, miałam zrobione Rtg i badanie szyjki macicy niby wszystko jest dobrze nic się nie skróciło, ale skąd ten napiety brzuch tego mi nie lekarz nie powiedział bo sam nie wie, dostałam luteinę nospe i jakiś magnez. I jakoś cały czas czuje że lekarz mnie tylko zbył zamiast coś doradzić...  może któraś z was miała taki problem jak sobie z tym bólem radzić ? 

Ale co więcej miał lekarz poradzić skoro szyjka nie jest skrócona, wszystko jest dobrze? Zlecił branie leków więc Cię nie zbył. A leki nie działają jak w reklamie, że zażyjesz i po 30 sekundach działają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak zalecił lekarz 

Lekarz zlecił rentgena w ciąży z powodu napinającej się macicy? Rentgena brzucha do tego, w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lekarz zlecił rentgena w ciąży z powodu napinającej się macicy? Rentgena brzucha do tego, w ciąży? 

Nie rtg źle napisałam, ktg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czytałam i za wiele to się nie dowiedziałam, wole popytać kobiet które same to przeżyły 

No więc jestem kobieta, ktora to przechodziła:) twardnieje brzuch min. Od ruchow dziecka, od zbyt duzego wysilku, ale takze np. Od problemów trawiennych normalnych w ciąży (gazy). Jesli szyjka Ci sie nie skraca, jest wszystko ok, badania dobre to więcej pij, odpoczywaj, a jak brzuch twardnieje to się po nim nie macaj 🙂

Bolec cię moga wiązadła macicy, bo w 30 tyg to jest dla niej juz spore obciążenie. No i tyle 👍 

A jak się dalej niepokoisz to zadzwon do lekarza prowadzącego ciążę i idz do niego na wizytę szybciej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×