Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka0026

Imię dla chłopca

Polecane posty

Jakie imię wybrać ? Mi się najbadziej podobają Aron , Kacper , Aleksander może macie jakieś swoje ulubione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj syn bedzie Aleksander (rodzi się za miesiąc), więc z wszystkich imion, które wymieniłaś to Aleksander i Kacper. 

Aczkolwiek to powinna byc Twoja decyzja i ojca dziecka. Nie rozumiem i nie zrozumiem pytania na forum o wybor imienia dla dziecka całkowicie obcych ludzi. Jak ktos Ci napisze, ze zadne z tych 3 to zadnego nie wybierzesz? 😉 Wam ma się podobać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kobiety bez pomocy internetu niedługo nie pójdą do toalety. Jak Ci napisze, że żadne mi się nie podoba to nie wybierzrsz czy jak? Masz swój rozum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niektóre kobiety bez pomocy internetu niedługo nie pójdą do toalety. Jak Ci napisze, że żadne mi się nie podoba to nie wybierzrsz czy jak? Masz swój rozum? 

Haha no widzisz jak ten świat się zmienia, lubię pytać innych o zdanie a co z tego wyniosę to moja sprawa i tak pewnie wybiorę te które mi się podoba a te forum to zabawa tak jak pytanie o ulubione imiona, nie wiem po co takie bulwersuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niektóre kobiety bez pomocy internetu niedługo nie pójdą do toalety. Jak Ci napisze, że żadne mi się nie podoba to nie wybierzrsz czy jak? Masz swój rozum? 

Ale widzę że jesteś osoba która wszystko bierze  do siebie wiec współczuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotne jest brzmienie imienia z nazwiskiem, w dobie podrozy po swiecie fajnie kiedy imie jest rozpoznawalne w innych jezykach: Jakub, Dawid, Daniel, Karol jest rozpoznawalne w calej Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz imie, które podoba się tobie i twojemu mężowi. To wasze dziecko. Wszystkie są ładne, choć nie w moim guście.

Mój typ to Robert, Sergiusz, Nikodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz mu na imię Kacper to będą wołali do niego: Kaca. Kaca cho pograć w gałę. ^^ Mnie się bardzo podoba imię Lucjan, Lucek, Lucuś, Lucjanie odłóż tę zabawkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak dasz mu na imię Kacper to będą wołali do niego: Kaca. Kaca cho pograć w gałę. ^^ Mnie się bardzo podoba imię Lucjan, Lucek, Lucuś, Lucjanie odłóż tę zabawkę. 

Jeszcze sie z tym nie spotkałam. Ciekawe kto tak woła na Kacpra? zresztą na Lucusia też tak można wołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aron kojarzy mi się z jakąś nazwa lekarstwa. Kacper z lalusiem takim. Aleks oklepane. Lucuś to jak to już całkowicie porażka.. jak to brzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrosułka widzę, że w starosłowiańskich się lubujesz. Co powiesz na Nawojkę lub Gniewkę, Bognę i Sławę? Ładne, prawda? W mojej rodzinie tak nazywane są dzieci, po staremu. Jest i Sambor i Jaromir ale jest też i Abel. Na szczęście nie ma Kaina..

Tatra, Przemo brzmi podejrzanie. Może Okocim? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może swojego synka nazwiesz Sambor lub Krzesimir? Jeśli będziesz miała dzieci. Kto to wie? ^^ Oprócz tych cudownych staroświeckich imion, są też w mojej rodzince nowoczesne typu Wojtek, Bartek, Maciek, Julka, Zośka, Oliwia musi być przecież, więc wszystko się wyrównuje. To nowe pokolenie tak gustuje w tych imionach i nie ma się co dziwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam psa i tak miał na imię, Aron. Dobreman. Dziwnie, co? Teraz nie ma reguły czy to człowiek czy zwierz. Wyobraźcie sobie, że gdzieś czytałam iż ktoś nazwał kota Maciej. He he he. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

13.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Adolf, Arleta, Beatrycze, Benigna, Emnilda, Eulogia, Eulogiusz, Gilbert, Grzegorz, Hilary, Humbelina, Jordan, Jordana, Kastor, Klemens, Katarzyna, Licyniusz, Linda, Martynian, Maura, Polieukt, Stefan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę dziewczyny, która ma dwóch synów. Jeden ma na imię Tymoteusz, więc to Tymek zdrobniale. A drugi to Lolek. Dziwne, bo tak ma w dokumentach.  Po prostu Lolek. Jest odmiana Lolka? Lolesław? Ciekawe czy wiecie. 

Dobrosułka nie spałaś w nocy. Masz jakieś problemy z bezsennością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione imiona: Artur, Konrad, Antoni. 🙂

Aron bardzo ciekawe imię. W Biblii jest zapisywane przez dwa "A" - Aaron. Ciekawe czy w Polsce też są jakby dwie odmiany tego imienia? 

Jeśli pasuje do nazwiska to spoko, najbardziej chyba do dłuższego nazwiska tak myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam koleżankę dziewczyny, która ma dwóch synów. Jeden ma na imię Tymoteusz, więc to Tymek zdrobniale. A drugi to Lolek. Dziwne, bo tak ma w dokumentach.  Po prostu Lolek. Jest odmiana Lolka? Lolesław? Ciekawe czy wiecie. 

Dobrosułka nie spałaś w nocy. Masz jakieś problemy z bezsennością?

Lolek to mały Karol albo Leopold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leon (Leoś)  jest ładne, albo Antoni (Antek) 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Meskie imiona najbogatszych Polakow: Krzysztof, Jerzy, Tomasz, Zbigniew i Leszek

I co tam u ma do rzeczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×