Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

Idealna Matka Polka i pokrzywa

Polecane posty

Loro pilnuje pewnie tylko melisy (paskudne imię) bo to jego córka a Aleks syn rumuna odsunięty na drugi plan, szkoda tego dziecka 

39 minut temu, Dudu awła napisał:

Loro pilnuje pewnie tylko melisy (paskudne imię) bo to jego córka a Aleks syn rumuna odsunięty na drugi plan, szkoda tego dziecka 

Czemu paskudne imię? Wystarczy spojrzeć co zulia zrobiła na jego urodziny a co na urodziny jej cudownej rodzinki. Im zrobiła tort, a jemu nie. 

Zulia zdziwiona czemu melisa jest taka nadpobudliwa. Jak pila 3 kawy dziennie w ciąży, a później jak karmiła piersią. Ale i tak powie, ze to high need baby.

Dnia 7.05.2020 o 16:50, SarnaParis napisał:

Wybacz SarnaParis ale cos mi sie kliknelo i caly czas mi wyskakuje odpowiedz do Twojego posta 🙈 

Nie jednokrotnie pisalam to tutaj... Ze chcialabym ją kiedys spotkac i powiedziec prosto w twarz że jest zwyczajnym leniwcem oraz ze powinna Bogu dziekowac za rodzine ze wogole ją ma! A nie wciąż narzekac... Ale z drugiej strony chetniej chcialabym ją zobaczyc na zakupach z dziecmi - zobaczyc jak sie do nich zwraca itp itd czy to faktycznie tak wszystko pieknie i slodziutko wyglada 😏😏😏 hah. 

• Haha 1

2 godziny temu, Fifarafa napisał:

Wybacz SarnaParis ale cos mi sie kliknelo i caly czas mi wyskakuje odpowiedz do Twojego posta 🙈 

Nie jednokrotnie pisalam to tutaj... Ze chcialabym ją kiedys spotkac i powiedziec prosto w twarz że jest zwyczajnym leniwcem oraz ze powinna Bogu dziekowac za rodzine ze wogole ją ma! A nie wciąż narzekac... Ale z drugiej strony chetniej chcialabym ją zobaczyc na zakupach z dziecmi - zobaczyc jak sie do nich zwraca itp itd czy to faktycznie tak wszystko pieknie i slodziutko wyglada 😏😏😏 hah. 

Możesz ta rankę usunąć. Kliknij na nią i później usuń. A jak nie zadziała to spróbuj tak kilka razy. 
tez bym chciała ja zobaczyć kiedyś w sklepie albo w parku i jak się odnosi do dzieci, do rodziców i do loro.

10 godzin temu, Plamaty napisał:

Możesz ta rankę usunąć. Kliknij na nią i później usuń. A jak nie zadziała to spróbuj tak kilka razy. 
tez bym chciała ja zobaczyć kiedyś w sklepie albo w parku i jak się odnosi do dzieci, do rodziców i do loro.

Myślę że to nie wygląda tak jak ona opowiada. Nagrywa filmy, że powinno się rozmawiać, tłumaczyć, że ma idealny związek i relacje z dziećmi, a na insta wiecznie narzeka na dzieci i czasem mówi, że się pokłócili z Lolo, że dziwi się że nią wytrzymuje, więc coś tu nie gra... Ona chyba w tych filmach opowiada jakby chciała, żeby wyglądał jej związek. Do ideału mu pewnie daleko. Ona wygląda na nerwową zołzę. Też dużo przeklina, więc myślę że jak się kłócą to nie hamuję się wcale, ale wieczorem się godzą 🤣🤣🤣związek idealny... 

• Like 1

w Julii smutne jest to że strasznie ważne dla niej jest być jak ktoś znany.. i nawet nie próbuje być sobą tylko 100 % ogapia zrzyna robi to samo ślepo wierząc w to co inne gwiazdy mówią, że ten ich styl życia ona też będzie tak jak oni... i takie skrajności wybiera sobie na przykład.. aga america, teraz deyna.. no nikt normalny śmiertelnik, nie będzie miał życia tak jak ona, poza tym Deyna pracuje nad to już jakiś czas.. wszystko się kręci w jej zyciu w okół wyglądu, taka praca.. a julka nawet nie ma pracy 😜 

3 godziny temu, R.H.B napisał:

Myślę że to nie wygląda tak jak ona opowiada. Nagrywa filmy, że powinno się rozmawiać, tłumaczyć, że ma idealny związek i relacje z dziećmi, a na insta wiecznie narzeka na dzieci i czasem mówi, że się pokłócili z Lolo, że dziwi się że nią wytrzymuje, więc coś tu nie gra... Ona chyba w tych filmach opowiada jakby chciała, żeby wyglądał jej związek. Do ideału mu pewnie daleko. Ona wygląda na nerwową zołzę. Też dużo przeklina, więc myślę że jak się kłócą to nie hamuję się wcale, ale wieczorem się godzą 🤣🤣🤣związek idealny... 

By się nie hamować w czasie kłótni, trzeba znać język wystarczająco dobrze by móc to robić. Ona raczej może to tylko po swojemu zrobić mo ile wogole patrząc na to jak się wypowiada 

• Like 1

Dnia 16.05.2020 o 19:02, Gaspar66 napisał:

Najnowszy przepis na tortillę, lista składników: „jogurt naturalny na sos którym WYSMARTUJEMY nasze TORCZIJAS”. Musiałam wysłuchać jeszcze raz żeby sie upewnić co ona tam sepleni... poradziłabym jej poczytać książkę, ale powiedzą na jej kanale ze hejt 😒

Za wzmianki o książkach jest ban, wiem coś o tym i nie tylko ja.

• Like 1
  • Haha 2

Dla mnie żałosne jest to jej "robienie mięśni" pokazywane hantli czy ławeczki na instastories, a jednocześnie dieta 1000 kcal

Gdzie tu logika?

1 godzinę temu, AnneViolette napisał:

Czy ona serio przez pięć dni nie poskładała prania?

Toż to ciężka sprawa, myla przecież fugi! Nie może robić wszystkiego naraz! 

• Like 1
  • Haha 2

6 godzin temu, R.H.B napisał:

Myślę że to nie wygląda tak jak ona opowiada. 

Te juciuberki to wszystkie są takie idealne i szczęśliwe, mają idealne związki, piękne dzieci i piękne domy czy mieszkania. A później ni z tego ni z owego rozwód jak u Aliss.. A przecież nigdy nie wspominała, ze coś jest nie tak. Wszystko było cudownie. Na insta i yt. A życie życiem.

1 godzinę temu, AnneViolette napisał:

Czy ona serio przez pięć dni nie poskładała prania?

Przecież ona ma dzieci!!! Jak miała to zrobić?! Jak jesteś samotną lambadziarą nigdy nie zrozumiesz jak to jest! 😉 

• Like 3
  • Haha 3

30 minut temu, plotki3030 napisał:

Przecież ona ma dzieci!!! Jak miała to zrobić?! Jak jesteś samotną lambadziarą nigdy nie zrozumiesz jak to jest! 😉 

Za to trening zrobiony.

swoja droga to w najnowszym vlogu, gdy jest pokazane, jak robi ćwiczenia to dała przyspieszenie. I tam to wyglada jakby miała za krótkie ręce. Czy ona nie widziała jak montowała ten film, ze to wyglada przekomicznie?

Lolek nie wytrzymał na kuchni Żulki i zamawia pizzę. Nikt normalny nie wytrzymałby jedząc kolejny miesiąc makaron. 

• Like 3

1 godzinę temu, Egzorcystka napisał:

Lolek nie wytrzymał na kuchni Żulki i zamawia pizzę. Nikt normalny nie wytrzymałby jedząc kolejny miesiąc makaron. 

A ona leży na kanapie i patrzy w telewizor. Idealna żona!

Ja zauważyłam, ze ona w ogóle sobie nie radzi z obowiązkami domowymi. Zauważcie płytę indukcyjna. Jest wiecznie brudna, obklejona. Dla mnie to jest dziwne i niezrozumiałe, jak można nie wytrzeć płyty zaraz po umyciu naczyń. U mnie nie ma problemu z tym, kończę myć naczynia to od razu przecieram kuchenkę i z głowy. 

• Like 1

1 godzinę temu, Plamaty napisał:

Ja zauważyłam, ze ona w ogóle sobie nie radzi z obowiązkami domowymi. Zauważcie płytę indukcyjna. Jest wiecznie brudna, obklejona. Dla mnie to jest dziwne i niezrozumiałe, jak można nie wytrzeć płyty zaraz po umyciu naczyń. U mnie nie ma problemu z tym, kończę myć naczynia to od razu przecieram kuchenkę i z głowy. 

Bo to brudas śmierdzący, w pysku syf i naokoło też syf

Ja uwielbiam jak Zulia ścieli łóżko. A raczej jak zarzuca na nie szmate w postaci koca. Nie nauczki jej w hotelu jak się ścieli łóżka? 

• Thanks 1
  • Haha 1

52 minuty temu, SarnaParis napisał:

Ja uwielbiam jak Zulia ścieli łóżko. A raczej jak zarzuca na nie szmate w postaci koca. Nie nauczki jej w hotelu jak się ścieli łóżka? 

To samo pomyślałam i od roku mówi że musi kupić narzute na łóżko.

2 godziny temu, Plamaty napisał:

Ale to widać w kazdym vlogu!!!! Na podlodze wieczbie syf! Okruchy, brud! Kuchenka? Pewnie za duzo roboty 💁🏻‍♀️ Nagrywa te insta stories na IG w sypialni i tam są wiecznie porozrzucane szmaty. No wiecznie! A to dzisiejsze nagranie? Z 5 dni, serio!? To co ona 5 dni na tych ...ch spala? Czy moze na sofie w salonie??? Bo nie czaje... Nie jestem idealna. Tez wiecznie zbieram ciuchy, po synu a czasami nawet po męzu bo cos gdzies rzuci i zapomni. Jak mi sie już baaaardzo nie chce to wrzucam do torby takiej duzej zeby nie walało mi sie to gdzie popadnie tylko bylo w jednym miejscu i np na drugi dzien poskladam... Ale nie 5 dni 🤦🏻‍♀️ 

• Like 1

1 godzinę temu, Fifarafa napisał:

Ale to widać w kazdym vlogu!!!! Na podlodze wieczbie syf! Okruchy, brud! Kuchenka? Pewnie za duzo roboty 💁🏻‍♀️ Nagrywa te insta stories na IG w sypialni i tam są wiecznie porozrzucane szmaty. No wiecznie! A to dzisiejsze nagranie? Z 5 dni, serio!? To co ona 5 dni na tych ...ch spala? Czy moze na sofie w salonie??? Bo nie czaje... Nie jestem idealna. Tez wiecznie zbieram ciuchy, po synu a czasami nawet po męzu bo cos gdzies rzuci i zapomni. Jak mi sie już baaaardzo nie chce to wrzucam do torby takiej duzej zeby nie walało mi sie to gdzie popadnie tylko bylo w jednym miejscu i np na drugi dzien poskladam... Ale nie 5 dni 🤦🏻‍♀️ 

A twój synek to high need baby? Bo zulia ma takie dziecko i nie ma czasu na obowiązki domowe.

a swoją droga dla mnie ta dziewczyna jest żałosna.

7 godzin temu, Plamaty napisał:

A twój synek to high need baby? Bo zulia ma takie dziecko i nie ma czasu na obowiązki domowe.

a swoją droga dla mnie ta dziewczyna jest żałosna.

Ostatnio zaczął się mu okres gorszy od "hajnida" 🥴🥴🥴 Wiec..  💁🏻‍♀️ 🤣

Co jej sie na twarzy stalo

8 minut temu, Fleur napisał:

Nie miała czasu wczoraj wieczorem zmyć makijażu, to wyskoczyły czerwone syfy.

• Like 1

Nowy vlog dzisiaj, a Zulia idzie ogarnąć sypialnie. Chyba czyta kafe. Say hi to Zulia!

• Haha 1

1 godzinę temu, Fleur napisał:

Też się zastanawiałam czy to filtr czy ona ma takie czerwone plamy na buzi 😱 masakra. Niech wreszcie zadba o siebie, bo nie da się patrzeć. Młoda dziewczyna a taką zaniedbana. Stan hej cery jest przerażający. 

57 minut temu, R.H.B napisał:

Też się zastanawiałam czy to filtr czy ona ma takie czerwone plamy na buzi 😱 masakra. Niech wreszcie zadba o siebie, bo nie da się patrzeć. Młoda dziewczyna a taką zaniedbana. Stan hej cery jest przerażający. 

Gdyby nie to, ze sie chwali, ze nie zmywa makijazu to bym jej bronila, bo sama latami walczylam z tradzikiem bez skutku....ale kurde, jak majac tak wrażliwą cere mozna nie zmywac makijazu? To ona nie wie, ze tylko sobie to pogarsza...

tak czytam co tu piszecie i to jest jednocześnie smutne i zabawne ale najgorsze jest to że to są fakty, sama prawda o niej  😛 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się