Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

Idealna Matka Polka i pokrzywa

Polecane posty

Napisano (edytowany)
11 godzin temu, mama w hiszpanii napisał:

Hej, jesli mozna to serdecznie zapraszam na moj kanal mama w hiszpanii, gdzie pokazuje nasze zycie w tym pieknym kraju i opowiadam o ciekawostkach zwiazanych z Hiszpania. pozdrawiam 

Nikogo nie interesują kolejne madki.

Poza tym zdobywaj popularność ciekawymi filmami a nie biegasz po kafeteriach.

Edytowano przez plotki3030
  • Confused 1

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

Haha uderz w stół! Jest i pierwsza oburzona madka. 

To Twoje dziecko sporo śpi w takim razie 😉 hehe W tym czasie mogłabyś zająć się czymś bardziej konstruktywnym. A to pełno tu wy...rywów na temat porodów, dzieci, co która i ile. Do tego oglądacie te juciuberki, więc czasu macie, ze ho ho na takie bzdury. Tylko gdzie te wasze dzieci... hahaha 

A Ty przyszlas tu wszystkich obrażać i youtuberki i kafeterianki? Ciekawe zycie musisz miec

• Like 1
  • Haha 2

Przed chwilą, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

A Ty przyszlas tu wszystkich obrażać i youtuberki i kafeterianki? Ciekawe zycie musisz miec

Ja nikogo nie obrażam. Normalne mamy nie mają czasu całymi dniami rozpisywać się o swoim porodzie, znieczuleniu, itp. zwłaszcza w tematach o jutuberkach, czy pod filmikami jakichś juciuberowych produkcji.

A madki mnie irytują po prostu - myślicie, ze jak urodziłyście dziecko to każdy chce o tym słuchać. Niestety. W internecie, i na kafe jest wiele miejsc na takie opowieści, gdzie inne chętnie tego wysłuchają. Ale wy musicie zawalić każdy temat tymi swoimi przeżyciami. Dobrze, że teraz trzeba się rejestrować to przynajmniej nie możecie pisać z kilku kont naraz. No i można blokować takie jak Ty. ufff... 😉 

• Thanks 2

Dnia 19.05.2020 o 16:26, fifkaba napisał:

Ten ich ogródek jest całkiem spory i ma potencjał,powinni jakoś o niego zadbać i porobić tam różne fajne rzeczy 😄

Też mnie to zaskoczyło, że mają aż tyle miejsca tam. I ona narzekała na izolację. Przecież z takim podwórkiem dzieci (i ona!) mogły spokojnie korzystać ze świeżego powietrza i wiosny. A ta kisiła wszystkich w domu, bo sklepy zamknięte. Eh..

6 minut temu, plotki3030 napisał:

Ja nikogo nie obrażam. Normalne mamy nie mają czasu całymi dniami rozpisywać się o swoim porodzie, znieczuleniu, itp. zwłaszcza w tematach o jutuberkach, czy pod filmikami jakichś juciuberowych produkcji.

A madki mnie irytują po prostu - myślicie, ze jak urodziłyście dziecko to każdy chce o tym słuchać. Niestety. W internecie, i na kafe jest wiele miejsc na takie opowieści, gdzie inne chętnie tego wysłuchają. Ale wy musicie zawalić każdy temat tymi swoimi przeżyciami. Dobrze, że teraz trzeba się rejestrować to przynajmniej nie możecie pisać z kilku kont naraz. No i można blokować takie jak Ty. ufff... 😉 

Masz paranoje, idz wez leki😂

11 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Masz paranoje, idz wez leki😂

Idz zajmij się dzieckiem. Niech wyjdzie z łóżka choć na 5 minut 🤣

2 minuty temu, plotki3030 napisał:

Idz zajmij się dzieckiem. Niech wyjdzie z łóżka choć na 5 minut 🤣

Przepraszam, ale w którym miejscu na tym forum jest tyle opisów przeżyć madek? 

Masz coś z głową czy pomyliły Ci się fora? Widać, że Ty masz za dużo czasu, bo odpisujesz ludziom z prędkością światła. Non stop odświeżasz wątek i tylko czekasz żeby się wyżyć? 

Musisz mieć bardzo smutne życie skoro siedzisz tutaj cały czas, a twoim celem jest dowalenie każdej osobie, która odpowie na Twoje komentarze. 

Lepiej zajmij się sobą i popracuj nad charakterem. Może zmień coś w życiu, bo widać że jesteś nieszczęśliwa a radość sprawia Ci hejt w internecie. Szkoda Ciebie dziewczyno. 

1 minutę temu, R.H.B napisał:

Przepraszam, ale w którym miejscu na tym forum jest tyle opisów przeżyć madek? 

Masz coś z głową czy pomyliły Ci się fora? Widać, że Ty masz za dużo czasu, bo odpisujesz ludziom z prędkością światła. Non stop odświeżasz wątek i tylko czekasz żeby się wyżyć? 

Musisz mieć bardzo smutne życie skoro siedzisz tutaj cały czas, a twoim celem jest dowalenie każdej osobie, która odpowie na Twoje komentarze. 

Lepiej zajmij się sobą i popracuj nad charakterem. Może zmień coś w życiu, bo widać że jesteś nieszczęśliwa a radość sprawia Ci hejt w internecie. Szkoda Ciebie dziewczyno. 

Kolejna madka? 

Wejdz obojętnie na który temat. Wszędzie to samo. Taka kawusia to udziela się i u Julki, u Wandzi i u Glamów. Jej dziecko chyba nigdy się nie budzi 😉 

A ja tak, mam dużo czasu. Pracuję zdalnie, dzieci nie mam 😉 I nie bardzo chce mi się czytać o czyimś porodzie czy czyimś znieczuleniu jak wchodzę na fora dotyczące Julki czy Wandzi. O to mi chodzi. 

ja jako jej wierna fanka od samego początku - serio- czekam na kolejny filmik a ona daje film co od połowy są relacje z instagrama, nie po to czekałam na kolejny vlog żeby oglądac to co już widziałam na instagramie.. nie masz materiału nagraj coś. choćy coś powiedz, albo daj 10 min filmik - choć wg mnie to też załosne, ja lubie takie 15- 30 min 🙂 że jak już czekam na nieregularne Twoje filmy to daj mi chociaż chwile serial o Twoim zyciu obejreć, a tam syf w domu, znowu Ty sprzątasz pokój alexa a nie on sam.. znowu nic nie robicie, nudne zycie, a mimo to chcesz być gwiazda yt i chcesz żeby ludzie dawali ci suby? za co? weź zrób jakieś pogadanki, albo jakąś konkretną tematykę? dieta? dzieci? macieżysnstwo/ podrózy? weź coś sobą reprezentuj? makijaże? top 10 miesiąca.. albo jakąś książkę ostatnio przeczytałaś.. a tak Ty nie czytasz ksiażek, nie masz znajomych, nie masz nic, oprócz kasy lolo... 

8 minut temu, plotki3030 napisał:

Kolejna madka? 

Wejdz obojętnie na który temat. Wszędzie to samo. Taka kawusia to udziela się i u Julki, u Wandzi i u Glamów. Jej dziecko chyba nigdy się nie budzi 😉 

A ja tak, mam dużo czasu. Pracuję zdalnie, dzieci nie mam 😉 I nie bardzo chce mi się czytać o czyimś porodzie czy czyimś znieczuleniu jak wchodzę na fora dotyczące Julki czy Wandzi. O to mi chodzi. 

Blokujcie tą wariatke, zycia nie ma, a innych rozlicza z tego na jakich wątkach siedza. 

Nie masz dzieci to tym bardziej powinnas zajac sie czyms konstruktywnym skoro masz tyyyle czasu, a nie marnujesz go na obrazanie innych

14 godzin temu, plotki3030 napisał:

Dziewczyny mówicie co chcecie ale Melisa jest urocza, żywe sreberko naprawdę 😉 Oj da czadu mamuśce, widać że ma charakterek 😉 

tym bardziej szkoda melisy bo z J podejsciem nie czeka ją inna przyszlosc jak bogaty mąź albo praca w McD bo przecież studia są przereklamowane jak to J mówi

46 minut temu, ania H99 napisał:

tym bardziej szkoda melisy bo z J podejsciem nie czeka ją inna przyszlosc jak bogaty mąź albo praca w McD bo przecież studia są przereklamowane jak to J mówi

To dziecko ma tez ojca, wiec myśle ze loro ma tez jakiś głos w tej sprawie. 

7 minut temu, Plamaty napisał:

To dziecko ma tez ojca, wiec myśle ze loro ma tez jakiś głos w tej sprawie. 

A jakim super facetem jest Loro skoro prawie wogole się tym dzieckiem nie opiekuje? Myślisz że będzie wspaniałym ojcem i nagle wychowa młoda na ludzi? Do tego sam jakiś profesorem na uniwersytecie nie jest 

• Thanks 1

1 godzinę temu, SarnaParis napisał:

A jakim super facetem jest Loro skoro prawie wogole się tym dzieckiem nie opiekuje? Myślisz że będzie wspaniałym ojcem i nagle wychowa młoda na ludzi? Do tego sam jakiś profesorem na uniwersytecie nie jest 

J mówiła kiedyś, ze on jest jakimś kierownikiem i ze ta firma w której on pracuje jest jego. Wiec w sumie nie zdziwię się, jak kiedyś J powie ze on jest profesorem.

• Haha 1

1 godzinę temu, Plamaty napisał:

J mówiła kiedyś, ze on jest jakimś kierownikiem i ze ta firma w której on pracuje jest jego. Wiec w sumie nie zdziwię się, jak kiedyś J powie ze on jest profesorem.

I jako kierownik chodzi do pracy na 6 rano i nigdy nie ma wolnego by zająć się dziećmi. No w sumie kierowcy ubera też są kierownikami sami sobie i pracują po nocach 🙂

Uwaga, uwaga, mamy to! Alex jedzie na noc dziadków 😁

• Haha 4

30 minut temu, SarnaParis napisał:

I jako kierownik chodzi do pracy na 6 rano i nigdy nie ma wolnego by zająć się dziećmi. No w sumie kierowcy ubera też są kierownikami sami sobie i pracują po nocach 🙂

Wiesz, ze J potrafi kłamać jak z nut? I tak prędzej czy później jej kłamstwa wychodzą na jaw. 

• Haha 1

28 minut temu, Meme123 napisał:

Pora na trzecie dziecko haha

26 minut temu, czarny_motyl napisał:

Pora na trzecie dziecko haha

Założyła implant antykoncepcyjny to raczej nie będzie trzeciego dziecka🤷‍♀️

1 godzinę temu, Meme123 napisał:

To było do przewidzenia😂

• Like 1
  • Thanks 1

3 godziny temu, Plamaty napisał:

kierownikiem? on pracuje jako monter dla jakiejś firmy która dostarcza prąd do domu. 

25 minut temu, ania H99 napisał:

kierownikiem? on pracuje jako monter dla jakiejś firmy która dostarcza prąd do domu. 

Zulia i tak powie, ze jest kierownikiem, albo lepiej! dyrektorem!

2 godziny temu, Plamaty napisał:

Zulia i tak powie, ze jest kierownikiem, albo lepiej! dyrektorem!

Jest kierownikiem bo może sobie zdecydować jak poukładać kabelki w swojej skrzyneczce!!!! ❤️ 

9 godzin temu, plotki3030 napisał:

Nikogo nie interesują kolejne madki.

Poza tym zdobywaj popularność ciekawymi filmami a nie biegasz po kafeteriach.

Na moim kanale dziele sie glownie informacjami na temat Hiszpanii i tym, jak wyglada zycie w tym kraju. jesli Cie nie interesuje to nie musisz ogladac. pozdrawiam

8 godzin temu, Fleur napisał:

Nie masz dzieci to tym bardziej powinnas zajac sie czyms konstruktywnym skoro masz tyyyle czasu, a nie marnujesz go na obrazanie innych

Nikogo nie obrażam. Nie mam dzieci to logiczne, że mam czas na wszystko, w tym bzdury jak juciubowe produkcje 😉 Ja tylko proszę abyście trzymały sie tematu wątków, a jak macie chęć pogodać o swoich dzieciach czy porodach, są od tego inne działy. Tylko tyle. 

4 godziny temu, Meme123 napisał:

No po tylu dniach razem, bez szkoły i bez świetlicy Julka musi wkońcu "oddechnąć". Ewentualnie moze chcą spędzić czas sam na sam z "narzeczonowem " 😉 Hehe  I tak była dzielna, tyle dni wytrwała ze SWOIMI dziećmi 😉 No normalnie medal się należy 😉 

• Thanks 1

Alex ma dziewczynę. Na najnowszym tik toku Agi wyglada jak ojciec!

7 godzin temu, Plamaty napisał:

Alex ma dziewczynę. Na najnowszym tik toku Agi wyglada jak ojciec!

Co ma? Dziewczyne? No bez jaj 😂

1 godzinę temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Co ma? Dziewczyne? No bez jaj 😂

Obejrzyj tik toka Agi

2 godziny temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Nie mam tik toka i nie wiem o co tam chodzi, za stara jestem😂

Podobny do ojca jest, wiec lecą na niego dziewczyny. Mały przystojniak.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się