Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blada doopa

Prawdziwy facet wie że piękno jest w umyśle i omija puste lalki

Polecane posty

Mówi się :Przyciągnij wyglądem,zatrzymaj charakterem...

• Haha 1

mnie jedna kafeterianka przyciagnela charakterem

a wygladem nie wiem czy by zatrzymala ;p

• Thanks 1
  • Haha 2

Mówi się :Przyciągnij wyglądem,zatrzymaj charakterem...

No bo wygląd pryśnie po zmyciu makijażu wieczorem 😂

nie wiem kto ma nick vvv

Ja też nie wiem 😌

• Haha 1

Bzdura, nie wszystko co się świeci to złoto

No najczęściej makijaż 👌😙

Ale okłamujecie samych siebie...właśnie widać i po tematach na forum i w życiu jak jest. Wszystkie dobrze wiemy,że niby wolicie naturalne..niby wygląd tak ważny nie jest,że tapeta fuuu,bo za dużo. I jakimś cudem zazwyczaj bierzecie właśnie te zrobione,wytapetowane xD 👏👏

• Like 1

Pieniądze. Im ktoś ma mniej, tym więcej wali na pysk i mniej naturalnie wygląda. Chce zatuszować biedę.

A może taka co ma nawalone na pysk, daje sygnal, że jest zdesperowana i chce przyciągnąć faceta? I przyciąga. O co chodzi tym facetom, których przyciąga, to chyba mamusia powiedziała kazdej. 

Edytowano przez Relattywista

Tak myślisz? A może wybieramy te, które są tak "wytapetowane", że tego nie widać? Da się tak?

ŻENUJĄCE jest to co piszesz i jakiś nieszczęśliwy jesteś. Zmień podejście a zmieni się Twoje zycie- inaczej nic z tego nie bedzie. Tylko wieczna frustracja.

Zazwyczaj ładne dziewczyny są również inteligentne. Tylko ładne to nie znaczy napompowane wary i maska ze szpachli. Trzeba być naprawdę mocno sfrustrowanyn paszczurem żeby snuć takie teorie

Pieniądze. Im ktoś ma mniej, tym więcej wali na pysk i mniej naturalnie wygląda. Chce zatuszować biedę.

Czyżbyś wierzyła, że biedna znaczy glupia,?

Określony wygląd przyciągnie określone osoby. Nie liczylabym na cuda z wieczorowym makijażem na twarzy w biały dzień. Normalnych (dla mnie) ludzi to razi.

ŻENUJĄCE jest to co piszesz i jakiś nieszczęśliwy jesteś. Zmień podejście a zmieni się Twoje zycie- inaczej nic z tego nie bedzie. Tylko wieczna frustracja.

Chcesz agresja przykryć swoją frustrację?

Chcesz agresja przykryć swoją frustrację?

Akurat tego  nie można powiedzieć, bo agresji we mnie nie ma wcale ani grama ani nawet ciut

Tak myślisz? A może wybieramy te, które są tak "wytapetowane", że tego nie widać? Da się tak?

wytapetowane że tego nie widać? xDD No faktycznie inny,nienaturalny czarny/brązowy kształt brwi,fluidu na twarzy nie widać,no w ogóle...sztucznych długich rzęs...jeśli myślicie że tak wymalowana lala wygląda naturalnie to może wasze IQ jest trochę niższe niż ustawa przewiduje. 

Edytowano przez Jabłeczna
  • Like 1

Nie. A dlaczego tak uważasz?

Powiazalas z bieda niezbyt chyba mądra cechę, jaka jest kładzenie grubej tapety na pysk.

Edytowano przez Relattywista

wytapetowane że tego nie widać? xDD No faktycznie inny,nienaturalny czarny/brązowy kształt brwi,fluidu na twarzy nie widać,no w ogóle...sztucznych długich rzęs...jeśli myślicie że tak wymalowana lala wygląda naturalnie to może wasze IQ jest trochę niższe niż ustawa przewiduje. 

Może nie zauważyłaś, ale to "wytapetowane" napisałem w cudzysłowie. A jeśli myślisz, że to co opisalas, jest wytapetowaniem, którego faceci nie widzą, to może zastanów się nad własnym IQ. Może zapytaj kogoś, na czym polega "tapetowanie" tuszujace ewentualne mankamenty urody kobiety, ale na tyle dyskretne, że przeciętny facet nawet go nie dostrzega. Po podobno coś takiego jest możliwe 😛.

Akurat tego  nie można powiedzieć, bo agresji we mnie nie ma wcale ani grama ani nawet ciut

Jeśli to nie agresja, to może w takich m razie wyjaśnisz, co konkretnie, w tym co napisałem, uznalas za żenujące.

Jeśli to nie agresja, to może w takich m razie wyjaśnisz, co konkretnie, w tym co napisałem, uznalas za żenujące.

żenujące jest to co piszesz o makijażu...że jest tapetą, którą kobieta nakłada na twarz a pragnę ci przypomnieć że tapeta  to coś trwałego co przy pomocy kleju trzyma się na ścianie, więc nietrafne porównanie, obraźliwe i żenujące właśnie.

Kobieta musi być seksowna nie musi być piękna ale musi mieć to coś co sprawia że Dla faceta jest seksowna nie umiem tego jednoznacznie określić o co o co chodzi W każdym razie tak jak powiedziałem kobieta nie musi mieć piękną lalką musi pociągać Seksualnie faceta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się