Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blada doopa

Prawdziwy facet wie że piękno jest w umyśle i omija puste lalki

Polecane posty

żenujące jest to co piszesz o makijażu...że jest tapetą, którą kobieta nakłada na twarz a pragnę ci przypomnieć że tapeta  to coś trwałego co przy pomocy kleju trzyma się na ścianie, więc nietrafne porównanie, obraźliwe i żenujące właśnie.

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że w tym temacie pierwsza osoba, która użyła tego określenia była Jabłeczna, myślę, że kobieta 😃.

Rośmieszył mnie ten temat 🙂. Co ma piernik do wiatraka? Piękno zewnętrzne nie musi kolidować z umysłem. Owszem uroda nie jest wyznacznikiem pięknej duszy i mądrości, ale nie trzeba być zapuszczonym, żeby udowodnić swój poziom inteligencji 🙂. Tak samo zaniedbana kobieta nie musi być głupia. 

Prawdziwy facet wie że piękno jest w umyśle

i omija puste lalki

Zdanie dwu członowe.

Jako pierwsze zgoda,

drugie przeczy pięknemu umysłowi.

Powiazalas z bieda niezbyt chyba mądra cechę, jaka jest kładzenie grubej tapety na pysk.

Tapeta nie równa się głupota. Nie każda rozumna osoba ma gust i "inteligencję estetyczną", jeśli tak to mogę ująć.

Natomiast wiążę pieniądze z lepszym wyglądem, to szczególnie uwidacznia się z wiekiem. Tanie są sztuczne rzęsy, napompowane usta, kosmetyki do wykonania "tapety", żółta farba do włosów. Drogie są zabiegi medycyny estetycznej, które powodują, że czterdziestoletnia baba wyglada na 10 lat mniej i nie musi już tych war pompować, drogi jest porządny fryzjer itp. Za mlodu można nic nie robić i dobrze wyglądać. Z wiekiem trudniej. Dlatego kuszą tanie i łatwe rozwiązania. A to widać.

Napisano (edytowany)

Tapeta nie równa się głupota. Nie każda rozumna osoba ma gust i "inteligencję estetyczną", jeśli tak to mogę ująć.

Natomiast wiążę pieniądze z lepszym wyglądem, to szczególnie uwidacznia się z wiekiem. Tanie są sztuczne rzęsy, napompowane usta, kosmetyki do wykonania "tapety", żółta farba do włosów. Drogie są zabiegi medycyny estetycznej, które powodują, że czterdziestoletnia baba wyglada na 10 lat mniej i nie musi już tych war pompować, drogi jest porządny fryzjer itp. Za mlodu można nic nie robić i dobrze wyglądać. Z wiekiem trudniej. Dlatego kuszą tanie i łatwe rozwiązania. A to widać.

i nie musi już tych war pompować

Jak się pompuje wargi czym?

Z latami dochodzą zmarszczki jedni mają zmarszczki goryczy i  niepowodzenia takie w dół.

Są jeszcze inne zmarszczki 🙂  

Edytowano przez #Piotr#

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że w tym temacie pierwsza osoba, która użyła tego określenia była Jabłeczna, myślę, że kobieta 😃.

Tak,przyznaję się do ,,winy". Użyłam takiego określenia,gdyż wiele razy spotkałam się właśnie z takim waszym określeniem ,,tapeta" na makijaż,nie udawaj świętego,że tylko pięknymi słówkami się obracasz niczym poeta xD 

Tak,przyznaję się do ,,winy". Użyłam takiego określenia,gdyż wiele razy spotkałam się właśnie z takim waszym określeniem ,,tapeta" na makijaż,nie udawaj świętego,że tylko pięknymi słówkami się obracasz niczym poeta xD 

HAHA a coo? zalogowanym już nie przystoi:)

Napisano (edytowany)

i nie musi już tych war pompować

Jak się pompuje wargi czym?

Z latami dochodzą zmarszczki jedni mają zmarszczki goryczy i  niepowodzenia takie w dół.

Są jeszcze inne zmarszczki 🙂  

Nie do końca rozumiem co chcesz powiedzieć. Że jedni starzeją się lepiej inni gorzej? Pewnie tak.

A wiążąc to znowu z pieniędzmi (już gdzieś tu w dyskusjach się to przewijalo), bieda najczęściej oznacza wyniszczajaca fizycznie pracę, niedospanie itp. Czyli znowu gorszy wygląd. Nie o tym jednak jest ten wątek. Tylko o tym, że ludzie, po weryfikacji wizualnej, robią weryfikację chrakterologiczna potencjalnego partnera. I dotyczy to obu płci.

Edytowano przez Onkosfera

Napisano (edytowany)

Nie do końca rozumiem co chcesz powiedzieć. Że jedni starzeją się lepiej inni gorzej? Pewnie tak.

A wiążąc to znowu z pieniędzmi (już gdzieś tu w dyskusjach się to przewijalo), bieda najczęściej oznacza wyniszczajaca fizycznie pracę, niedospanie itp. Czyli znowu gorszy wygląd. Nie o tym jednak jest ten wątek. Tylko o tym, że ludzie, po weryfikacji wizualnej, robią weryfikację chrakterologiczna potencjalnego partnera. I dotyczy to obu płci.

Zmarszczki mimiczne osoby pogodne z uśmiechem mają ładniejsze zmarszczki

niż takie osoby co im zawsze coś nie pasuje 🙂 czyli grawitacyjne w dół.

Edytowano przez #Piotr#

Napisano (edytowany)

Starzenie też jest uwarunkowane genetycznie. Owszem można zmanilizować proces starzenia, ale to w minimalny sposób. Nie trzeba do tego majątku wystarczą dobre chęci i systematyczność dbania o naszą skórę🙂

Edytowano przez Kaśka**

Prawdziwy facet wie, że w umyśle czają się zasadzki.. ^^

Starzenie też jest uwarunkowane genetycznie. Owszem można zmanilizować proces starzenia, ale to nie wznaczny sposób. Nie trzeba do tego majątku wystarczą dobre chęci i systematyczność dbania o naszą skórę🙂

Nie używać gorącej wody 🙂 słońca opalania, nie wysuszać skóry 🙂

Nie używać gorącej wody 🙂 słońca opalania, nie wysuszać skóry 🙂

Między innymi 🙂

Zmarszczki mimiczne osoby pogodne z uśmiechem mają ładniejsze zmarszczki

niż takie osoby co im zawsze coś nie pasuje 🙂 czyli grawitacyjne w dół.

Grawitacyjnie każdemu zjeżdża wszystko w dół😎

Napisano (edytowany)

jak już mają zmarszczki 🙂  to robią zastrzyki aby mięśnie twarzy rozkurczyć , botox  🙂  to jest trupi jad, efekt do roku tylko jak źle wstrzykną 😜 efekt może być do roku z taką miną 🤣 albo taką 😖

Edytowano przez #Piotr#

jak już mają zmarszczki 🙂  to robią zastrzyki aby mięśnie twarzy rozkurczyć , botox  🙂  to jest trupi jad, efekt do roku tylko jak źle wstrzykną 😜 efekt może być do roku z taką miną 🤣 albo taką 😖

🙂 Nie każdy potrafi starzeć się z godnością jednak to nie powód żeby oceniać ich tak powierzchownie. Wbrew pozorom to mogą być ludzie mądrzy tylko boją się starości jak każdy z nas. 

Napisano (edytowany)

🙂 Nie każdy potrafi starzeć się z godnością jednak to nie powód żeby oceniać ich tak powierzchownie. Wbrew pozorom to mogą być ludzie mądrzy tylko boją się starości jak każdy z nas. 

Czyli mając 30 lat czuja się psychicznie na 50 😞 albo na 60 🤨

Jestem wiecznie młody 🙂

Edytowano przez #Piotr#

Grawitacyjnie każdemu zjeżdża wszystko w dół😎

Nie koniecznie trzeba dużo masować 🙂

Czyli mając 30 lat czuja się psychicznie na 50 😞

Jestem wiecznie młody 🙂

Nie to miałam na myśli, dobra nie będę zanudzać. 

Miłego dnia. 

Napisano (edytowany)

Nie to miałam na myśli, dobra nie będę zanudzać. 

Miłego dnia. 

Mam inne podejście każda boi się starości ale nie każda umie się z tego cieszyć 😃 trzeba akceptować i cieszyć się życiem nie stękać.  

Miłego dnia. 

Edytowano przez #Piotr#

Mam inne podejście każda boi się starości ale nie każda umie się z tego cieszyć 😃 trzeba akceptować i cieszyć się życiem nie stękać.  

Miłego dnia. 

Rozumiem 🙂 zanudzam na śmierć tym stękaniem, no tak będę 🤫

Nie koniecznie trzeba dużo masować 🙂

Masować powiadasz... 😏 Ale w końcu i tak zjedzie.

to jednak i tak poprawianie urody. A zresztą..z facetem się kłócić o makijażu xD Gdzie i tak jak mówię,w realu nie ma czegoś takiego że naturalne mają ,,super" wzięcie nie ważne jak zayebisty charakter by miały. I tak zazwyczaj takie właśnie tapeciary(nie ważne czy mają 4 warstwy fluidu czy 1) ale jednak poprawiają i tak sa brane,nie ważne czy z charakteru taka czy owaka,tak jest i..wyjdź może z piwnicy i się rozejrzyj? Nawet jak facet nie dostrzeże,co jest dziwne ale z 2 strony no czego się po niektórych z was spodziewać? to i tak jest wymalowana,czyli nie pokazała mu się w naturalnej odsłonie,capischi? Czy nie bardzo? Bo jak chcesz to znajdę tłumacza i przetłumaczy Ci do głowy,ŻE I TAK PODNIECACIE SIĘ I MARZYCIE O PIĘKNYCH GDZIE NAZWANE PRZEZ WAS PIĘKNE SĄ ZAZWYCZAJ WYMALOWANE,była nawet tutaj raz wzmianka o Natalii Szroeder,jak to jeden myślał że jest śliczną dziewczyną,urodziwą. Hah,a jak zobaczył zdjęcie bez makijażu to zmienił zdanie. Dalej chcesz się sprzeczać?

Może być poprawianie i poprawianie. 

Nie z tobą nie chce się sprzeczać, bo i tak nie czytasz co się do Ciebie pisze, a jeśli zaraz nie przyznam Ci racji, to zaczniesz bluzgi.

Napisałem wcześniej, skad bierze się to branie tapeciar, ale widocznie w twojej piwnicy jest za ciemno i nie dotarło. 

Rozumiem 🙂 zanudzam na śmierć tym stękaniem, no tak będę 🤫

Dlatego trzeba trochę popracować 🙂 znizniknęły  dolegliwości .

Masować powiadasz... 😏 Ale w końcu i tak zjedzie.

Trzeba mieć osobistego masarzystę wtedy wszystko jędrne.

Obie strony muszą być dla siebie atrakcyjne wizualnie, bo inaczej to na dłuższą metę nie wypali... Co jak nie ma w łóżku fajerwerków od początku? Ja bym wtedy taką relację nazwała przyjaźnią. I rozum i ciało jest ważne, powinno się o te rzeczy dbać głównie po to, żeby doskonalić siebie. 

Ale okłamujecie samych siebie...właśnie widać i po tematach na forum i w życiu jak jest. Wszystkie dobrze wiemy,że niby wolicie naturalne..niby wygląd tak ważny nie jest,że tapeta fuuu,bo za dużo. I jakimś cudem zazwyczaj bierzecie właśnie te zrobione,wytapetowane xD 👏👏

Kto bierze to zrobione? pustaki i inne prymitywy? Jak moża nad tym ubolewać?

A czy te zrobione są gorsze w łóżku od tych pięknych umysłów?

Nie wiadomo które lepsze czy zrobione czy nie, raczej indywidualne sytuacje, jeśli chodzi o umiejętności łóżkowe, ALE jeśli trzeba zgadywać to te zrobione będą słabsze bo mają kompleksy i nie akceptują siebie a to powoduje blokade w różnych sferach, też łóżkowych.

Nie wiadomo które lepsze czy zrobione czy nie, raczej indywidualne sytuacje, jeśli chodzi o umiejętności łóżkowe, ALE jeśli trzeba zgadywać to te zrobione będą słabsze bo mają kompleksy i nie akceptują siebie a to powoduje blokade w różnych sferach, też łóżkowych.

Tu się zgodzę. Wypisz wymaluj o mnie. Gdybym mogła, to wszystko bym sobie zrobiła😉 I prosze, w wyrze blokada. Bo doczepy odpadna, cycek się przemieści, nos się urwie, wary pękną. Kłoda jak się patrzy😎

Nawet jeśli nie nakłada makijażu to nakłada i czesze masuje wklepuje kremy odżywki wazeliny gdyby faceci tak dbali to byli by ladniejsi jeśli chodzi o cerę itd 😂

nie wiem skad w ludziach to durne przekonanie ze "albo uroda albo rozum"... to ze ktos jest brzydki, nie czyni go dobrym czowiekiem, a to ze ktos jest ladny nie czyni go pustym...

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się