Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Franklin Roosevelt

pytanie do leżaczka na temat konsol do gier

Polecane posty

720p@20fps+ możesz liczyć od medium rzadko low detale. A na konsoli masz jednak zazwyczaj 1080p@30-60 hi lub więcej.

a myslisz, ze na tym moim obecnym sprzęcie PC, taka gra jak GTA 5 albo fifa 19/20 poszłaby ? tak w miarę sensownie ?

a myslisz, ze na tym moim obecnym sprzęcie PC, taka gra jak GTA 5 albo fifa 19/20 poszłaby ? tak w miarę sensownie ?

Tak te dwie pójdą. Gta v ma jeszcze grafikę w sobie z poprzedniej generacji, fifa tak samo.  Gorzej z innymi.

ale co masz na mysli pisazc, ze 30fps ? bo mowie, jak pamietam dawno dawno temu, jak mialem takiego złoma i grywałem w cs-a 1.5 (czasy 2003) i miałem wlasnie mało fps tak miedzy 20-40 to strasznie zacinało, nie dalo sie grac.. to teraz na tym moim kompie tez mialoby mi tak zacinac??

ale czy to 30fps o ktorym mowisz jest podobne co 30fps np w csie ? bo pamietma jak gralem w cs-a 1.5 i 1.6 i mialem mniej niz 50fps to byla jakas tragedia, tak zacinalo ze koszmar

Jeśli jest płynne 30 to po chwili się przyzwyczaisz. Filmy sa 24fps to już taka granica. Poniżej 24 jest tragicznie ale też na upartego można pograć. Najgorzej jest poniżej 18 to już grać się nie da.

ale co masz na mysli pisazc, ze 30fps ? bo mowie, jak pamietam dawno dawno temu, jak mialem takiego złoma i grywałem w cs-a 1.5 (czasy 2003) i miałem wlasnie mało fps tak miedzy 20-40 to strasznie zacinało, nie dalo sie grac.. to teraz na tym moim kompie tez mialoby mi tak zacinac??

No w multiplayer fpsy bijatyki 60 najlepiej się gra, ogólnie we wszystko im więcej tym lepiej w grach, tylko gdy jest kamera z trzeciej osoby za plecami bohatera to wystarcza 30. Twój problem że miałeś 20 czyli poniżej 30. Spadki do 20 z 40 mogą denerwować. Dlatego nie gram na pcetach tam gry nie są tak zoptymalizowane. Na konsoli gra albo ma 30 albo 30 i odblokowane 30 (skoki do 45) albo 60.

aha, czyli reasumujac, dajesz głowe na to, ze przy tym moim sprzęcie ktory ci napisalem jakie ma bebechy, to moge smialo zamowic sobie to gta V i bedzie mi spoko chodzilo ?

Głowy nie dam za pcet nigdy, ale ja bym kupił sobie w promocji do 42zł i się przekonał. Powinno chodzić 30+ na medium 720p.

Leżaczek za babami I robotą zacząłbyś sie rozglądać prawiczku 😄

Facet 31 lat a zainteresowania jak u gimnazjalisty.

No właśnie więc schowaj te giry atencjuszko bez głowy.

za babami? a po choj? tylko desperaci lataja za babami, to nic nie daje, one to zawsze wykorzystają i albo cie na starcie oleją albo rozkochaja a potem zdradza, porzuca itp.. jeeebac takie cos

jesli baba chce to niech sama lata za facetami, w innym przypadku niech wyyypieeerdalaa

a co do pracy no to i owszem, facet bez pracy to cioota , nie wiem jak u naszego maniaka gier w tym temacie

za babami? a po choj? tylko desperaci lataja za babami, to nic nie daje, one to zawsze wykorzystają i albo cie na starcie oleją albo rozkochaja a potem zdradza, porzuca itp.. jeeebac takie cos

jesli baba chce to niech sama lata za facetami, w innym przypadku niech wyyypieeerdalaa

a co do pracy no to i owszem, facet bez pracy to cioota , nie wiem jak u naszego maniaka gier w tym temacie

Jak potrzebujesz komuś głowy ucinać żeby zaryzykować 40zl na grę to też słabo z kasą stoisz 😄

Jak potrzebujesz komuś głowy ucinać żeby zaryzykować 40zl na grę to też słabo z kasą stoisz 😄

a to gta v kosztuje 40zł? myslalem ze to impreza w okolicach 120...

ps. jakbys stracil niedawno 20 tysiecy to tez bys w tej chwili myslal o kazdej zlotowce

a to gta v kosztuje 40zł? myslalem ze to impreza w okolicach 120...

ps. jakbys stracil niedawno 20 tysiecy to tez bys w tej chwili myslal o kazdej zlotowce

Na wyprzedaży i owszem, ja dałem za cyfrową 42zł na konsoli na pcet powinno jeszcze taniej dać się wyrwać, wejdź na stronę łowcy gier i sledź promocje.

Arystostulejes łelkam. 

Teraz jest 45zł promocja gtav pcet w ich sklep nie steam. Wpisz tam gta v na łowcy gier.

Edytowano przez Leżaczek

Heh nie podejrzewałam ze aż tylu bezużytecznych prawiczków siedzi tutaj, na damskim forum...

Gdyby wasi rodzice byli podobnymi spieerdoxami nie było by was nawet na świecie 😄

Dlategoż przyszłaś ich podniecać swoimi parowkami odzianymi w czarny nylon prawdaż? Ah te kobiety. Takie kokietki asz ty niedobła. 

😏 widać nie muszę skoro z takim avkiem są tak zainteresowane, że znają mój wiek 😌

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować