Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PawdziwyAutor

Czy trzeba być kimś lepszym by kobieta zerwała dla nas ze swoim facetem?

Polecane posty

Kimś znacznie lepszym od niego? Czy wystarczy dobry wygląd i uczucie z jej strony by go zostawiła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mieć więcej kasy, lepszy status społeczny itp

NAIWNY MARZYCIEL Z CIEBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie! 

Często się zdarza iż kobieta ma fajnego męża a zostawia go i  bierze jakiegoś łachudrę. I odwrotnie( żeby nie było).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mieć więcej kasy, lepszy status społeczny itp

Tylko to?? To tak średnio lepszy. Chyba że z jakiejś lepianki do willi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy trzeba być kimś lepszym by kobieta zerwała dla nas ze swoim facetem?

Zależnie od preferencji i priorytetów danej kobiety.

 

Mieć więcej kasy, lepszy status społeczny itp

Niekoniecznie, np. jeśli dla kobiety akurat kluczowe są uczucia i zaspokojenie potrzeb emocjonalnych / psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy facet do którego kobieta ma silniejsze uczucia zawsze będzie ponad tym facetem, do którego czuje mniej albo nic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że na początku każdego związku uczucia są najsilniejsze. "Stary" facet zawsze będzie na przegranej pozycji w stosunku do nowego. Tak samo  kobieta. I ni chooya nie wiadomo które uczucie niby lepsze, skoro występują w różnych fazach w tym samym czasie.

Jeśli chodzi o związek, gdy do partnera nie czuje się "nic"(cokolwiek to znaczy), to, o ile nie ma powiązań finansowych albo dzieci, to zakładam, że zawsze lepiej każdemu w związku, w ktorym są uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Często tak ale nie zawsze, bywa, że zostawia milionera lub duży dom dla łobuza co mył basen bez koszulki.

Tak, w filmach😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście nie jest to łobuz bez koszulki myjący basen, ale inny łobuz po prostu do którego czuła chemię i zrobiła sobie z nim dzieci wmawiajac bezplodny informatyk nerd milioner że to jego są. Ba później przy rozwód zaczeli żyć bez pracy za pieniądze tego nerda.

Sprytna kobieta😏 Alimenciki dobrowolne, czy siłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Problem polega na tym, że na początku każdego związku uczucia są najsilniejsze. "Stary" facet zawsze będzie na przegranej pozycji w stosunku do nowego. Tak samo  kobieta. I ni chooya nie wiadomo które uczucie niby lepsze, skoro występują w różnych fazach w tym samym czasie.

Jeśli chodzi o związek, gdy do partnera nie czuje się "nic"(cokolwiek to znaczy), to, o ile nie ma powiązań finansowych albo dzieci, to zakładam, że zawsze lepiej każdemu w związku, w ktorym są uczucia. 

Nie sądzę by kazde6uczucie do każdego było takie samo. Dodatkowo fakt, że w wielu związkach nie ma w ogóle, albo ludziom wydaje się że jest uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do zajętej baby podbijasz? Przecież to i tak skazane na porażkę. Poleci na ciebie to i na innego gdy ty się znudzisz . Fajerwerki w cipie nie trwają wiecznie.

Podbijam do niej tak samo jak i ona do mnie, zaangażowanie jest podobne u niej chyba nawet większe. Może nie trwają wiecznie zawsze fajerwerki, ale kto wie. Jak nie sporbuje to nawet jej nie posmakuje. To będzie jeszcze gorsze, takie niespełnione uczucie na wieczność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lepszy nielepszy, na pewno musi być błysk w oczach i rozgrzane serce a to czy zostawi czy nie to inna sprawa.

U niej czy u niego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli oboje jesteście naiwni i żałosni.

Kocham takie wypowiedzi bez żadnej głębi i uzasadnienia, byle kogoś obesrać. Nie jesteśmy tacy, długo walczyliśmy z tym, ale to trwa i trwa, nie przechodzi, dla mnie to coś wyjątkowego i nie wyobrażam sobie bez niej dalszego życia, po prostu nie. Tym bardziej gdy widzę w jej oczach uczucie jak mogę z niej zrezygnować? Nie da się tak, to niemożliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najlepiej u obojga, wtedy sukces gwarantowany.

To mamy od początku, chemia i mega sympatia. Myślę że to dobre podwaliny do poważniejszej relacji. I nie zgodzę się z tym, że występuje to zawsze w związku, w każdym związku na początku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz racje. Jeżeli zależy Tobie na czymś poważniejszym to nie spartol tego ale musisz być gotowy na gierki z Jej strony. Powodzenia

Jakich zasad powinienem przestrzegać by nie spartolić? Ona próbowała różnych gierek, takich w stylu foch czy coś tam, ale zobaczyła że ja jestem na to obojętny i przestala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obojętność raz jest dobra a w innym przypadku może wszystko zepsuć. Nie ma zasad, musisz poznać ją na tyle aby wiedzieć na co możesz sobie pozwolić. Na fochu gierki się nie kończą, wszystkiego dowiesz się w swoim czasie.

Przyjmuje trochę reakcje obronną, bo nie chce być zraniony. W jakimś stopniu ufam jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakochana w swoim facecie kobieta nie zostawi dla ciebie faceta, choćbyś gryzł trawę i na rzęsach chodził. U zakochanej kobiety nikt nie ma szans. Każdy inny facet jest dla niej tylko powietrzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zakochana w swoim facecie kobieta nie zostawi dla ciebie faceta, choćbyś gryzł trawę i na rzęsach chodził. U zakochanej kobiety nikt nie ma szans. Każdy inny facet jest dla niej tylko powietrzem. 

Jak się ma to do tematu, skoro ona sama szuka ze mną kontaktu i patrzy jak na smakowity kąsek . To znaczy że nie kocha go? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się ma to do tematu, skoro ona sama szuka ze mną kontaktu i patrzy jak na smakowity kąsek . To znaczy że nie kocha go? 

Ach, to znowu Ty. Poddaję się. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ach, to znowu Ty. Poddaję się. Bez odbioru.

Ja tzn kto? Piszesz tylko żeby namącić. Gdybym wiedział, że jest zakochana w nim i jestem bez szans to nawet bym nie próbował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żal mi takich naiwniakow jak autor. Pewnie kobieta wyczula że on na nią leci więc sobie flirtuje i się dowartosciowuje jego kosztem a on sobie wyobraża że jest zakochana i że zostawi obecnego. Gdyby tak było to byś tyle czasu tu się nie uzalal. Poszukaj jaj chłopie. 

Zjeżdżaj z takimi głupim radami. Są takie sytuacje jak opisujesz, ale gdy kobieta ma uczucia to nie jest w stanie tego uukryc, gdy się bawi to uposledzony by się zorientował. Gdybym wykonał do niej odważniejszy krok podejrzewam, że już dawno by się rozstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA

Autorze zajrzyj tu wieczorem. Coś ci napiszę bo jestem w podobnej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobre rady mają to do siebie że często nie są po naszej myśli. Ty nie chcesz rad tylko glaskania po jajach i utwierdzania cie że masz rację. Skoro wiesz że ja masz to po co pytasz obcych ludzi? To wykonaj i skończ medzic bo robisz to od dawna i gòwno z tego masz. Śmieszne.

Dobra spadaj trollu. Powinna być tu opcja zablokuj. Sam/a jesteś nieszczęśliwy i to robisz wszystko by unieszczęśliwić innych. A temat i moje zapytanie dotyczyło czegoś innego niż jej zainteresowanie, bo to akurat wiem i nie muszę pytać właśnie anonimowych trolic. Kłania się czytanie ze zrozumieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żałosny jesteś i infantylny. Jak każdy chłop tutaj. Papa

Dla mnie brzmosz jak zahukana osoba pełna jadu, która nie wychodzi z domu, o życiu wie tyle co nic, a wiedzę o ludziach czerpie z takich patologicznych for jak to. Chyba nie muszę Ci tłumaczyć gdzie mam zdanie takich jak Ty i że nie jesteś dla mnie odpowiednią osobą od udzielania rad. Zamilknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zluzuj pingle nerdzie sajkologu za dyche. Szukasz rad na patologicznym forum? He. 

Jesteś amebą umysłową. Koniec tej bezowocnej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Pisz na pw

Ok. Dobry pomysł. Ale dopiero późno wieczorem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×