Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sam15

Bezsensowne życie

Polecane posty

 

No dobra ale chcesz jakiejś odpowiedzi na to co robić ze swoim życiem? 

Żeby to było takie łatwe to tak  ,ale tego to już nikt mi nie powie . Nie ma jednej odpowiedzi każda sytuacja i osoba jest inna , niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale po co dla kogoś? Dla siebie zmień to i owo

Dla siebie to jakoś mi obojętne , zawsze robiłem coś dla kogoś . Tak samo było że pierw robiłem u kogoś a potem u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Dla siebie to jakoś mi obojętne , zawsze robiłem coś dla kogoś . Tak samo było że pierw robiłem u kogoś a potem u mnie

Na zakładzie nie ma dziewczyn?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie siedź z nami, a sens życia może przyjdzie

W sumie nie jest tu źle , przynajmniej jest z kim popisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na zakładzie nie ma dziewczyn?😄

Ciężki temat i to dosłownie 😅😅 bardziej teściowa by się znalazła . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Ciężki temat i to dosłownie 😅😅 bardziej teściowa by się znalazła . 

To jest myśl!😀 Mówię serio. Zakręć się koło takiej, weź na spytki, może córkę ma  albo jakąś siostrzenicę lub inną krewną, z którą mógłbyś się zapoznać. To jest wypróbowany sposób- uwierz mi😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że wschód bo chętnie bym poszła z tobą na spacer i kawę. Tak dla zabicia czasy i dla odskoczni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest myśl!😀 Mówię serio. Zakręć się koło takiej, weź na spytki, może córkę ma  albo jakąś siostrzenicę lub inną krewną, z którą mógłbyś się zapoznać. To jest wypróbowany sposób- uwierz mi😄

Nie nie co to to nie , nie zdążył bym dojść do końca chali a cała firma by juz wiedziała , żeby za robotę tak się brali jak za boję to aż strach myśleć . Zaraz zdjęcia wiadomości by sobie wysyłali 😠😠 było już kilku co w podobny sposób próbowało 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Nie nie co to to nie , nie zdążył bym dojść do końca chali a cała firma by juz wiedziała , żeby za robotę tak się brali jak za boję to aż strach myśleć . Zaraz zdjęcia wiadomości by sobie wysyłali 😠😠 było już kilku co w podobny sposób próbowało 🤣🤣

No to rzeczywiście wiocha😂 I twoja rodzina czy ta bliższa czy dalsza nie miałaby takich znajomych co maja córki na wydaniu? Popytaj się a w zasadzie możesz gadać, że brakuje ci kobiety 😄 Może akurat ktoś się trafi:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to rzeczywiście wiocha😂 I twoja rodzina czy ta bliższa czy dalsza nie miałaby takich znajomych co maja córki na wydaniu? Popytaj się a w zasadzie możesz gadać, że brakuje ci kobiety 😄 Może akurat ktoś się trafi:classic_rolleyes:

Co to za swatanie rodem z zamierzchłej przeszłości? Żeby mu kogo kumy naraiły...😄

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Co to za swatanie rodem z zamierzchłej przeszłości? Żeby mu kogo kumy naraiły...😄

Ty się nie śmiej :classic_rolleyes: Ja w ten sposób poznałam swojego męża. Uważam, że każdy sposób jest dobry😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co czas przyniesie , na razie nie chce nikogo o nic prosić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może warto się zastanowić, co zrobić, żeby to życie było lepsze. Podjąć jakieś kroki, działania, cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To może warto się zastanowić, co zrobić, żeby to życie było lepsze. Podjąć jakieś kroki, działania, cokolwiek.

To co może mi Pani polecić jako kobieta . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio nie masz nałogów? Tak, to też nałóg odbierający chęć do wszystkiego. Ktoś pisał, że to nie jest zdrowe i miał rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio nie masz nałogów? Tak, to też nałóg odbierający chęć do wszystkiego. Ktoś pisał, że to nie jest zdrowe i miał rację. 

😥 Ciężko się do tego przyznać , ale sam wiem że coś jest nie tak 😣 rację miał ,otym dobrze wiem i zdaje sobie z tego powodu sprawę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jaki to ma związek z pracą i nudą, też większość leżę 👌😙

A no taki że jak nie mam co robić to się nudze , muszę mieć ciągle coś do zajęcia głowy 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sens życia się rozumie po zrealizowaniu iluzji dwoistości tego i pewnie innego świata doświadczenia tego co stwarzamy w wymiarze nieba Nembutsu. Wolny 👻 Wielkiej Pustki i Sansara🙃 to wszystko to sens naszego życia demony. A spekulacje co do tego czym jest Sansara zostawiam wam. Wg moich teorii oddziela ona od tego który jest Wolnym duchem świętym  tym nienarodzonym i nie martwym tym samym co nasze dusze..chyba że ktoś q nie nie wierzy ale to i tak nie ma sensu skoro prawda o Nembutsu ujrzswiatla dxienne nawet tu na ziemi xd🙁😦 demony 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłam zauważyć - przede wszystkim musiał byś nad sobą koniecznie popracować.  Tutaj tkwi głębszy problem bo obrales nie do końca dobry styl życia.  Owszem , praca musi być ! Obowiązki by czuć się spełnionym człowiekiem.  Ale jeśli masz tą kobietę i twierdzisz - że nie czujesz potrzeby zmieniać się dla kogoś - to jest błędne podejście.  Każdy człowiek co x lat zmienia się ! Upodobania itp Generalnie bardzo dużo rzeczy . Z tym faktem że obydwie strony powinny nad sobą pracować by było dobrze.  Przykład : masz wolne , jesteś wypoczęty/ wyspany... Ja np proponuję ( narty , basen , spacer .. cokolwiek ) po raz 5/10 a Ty wciąż jesteś na nie ( po co ) lepiej tkwić w domu i jak woła na porwozie nie idzie wyciągnąć nigdzie.  To jaki jest sens? Jeśli z tego co widzę to nie do końca Ci odpowiada takie życie.  Czujesz się jak stary dziadek bez sensu życia.  Masz prawko , masz 25 lat ! Nie marnuj swojego życia ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu na ziemi. W sercu zła pozornej utraty wszystkiego? 😲 No płaczcie a jednak łatwo przyszło osiągnąć ten cel i zrealizować go kolejny raz raz za razem wygrywa przecież On V666*😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zazdroszczę Ci, ja swoich spraw nie jestem w stanie ogarnąć, jest tego tyle. Serio masz posprzatane, nie jest do roboty robić minimalizm, nie masz do przejścia gier, nie masz do układania dokumentów, nie masz do sprawdzenia poczty, nic do sprzedaży, nic do czyszczenia, nic do inwestycji, a wyciągi z konta zapisać, a wypełnić pit 😮

W gry to już dawno nie gram i, ogólne to nie używam komputera jedynie co to w pracy , sprzedaż jakaś tam jest  albo jakies usługi , ogólnie lubię pracę na powietrzu ( las , pole i przy zwierzętach ) , pit to firma mnie rozlicza . Ile by nie było roboty to i tak to przerobie przez to mnie trzymają w pracy ( taki murzyn od czarnej roboty ) 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalmy Pana Czystej drogi wiecznej na ziemi amen. Chwała Amidzie Butsu 😳🤕😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten sens istnienia prawdziwy na pozór w iluzji różny od prawdy na swój temat. Tajemnica tak tajna jak wszystkie skarby tego świata w jednym miejscu 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😥 Ciężko się do tego przyznać , ale sam wiem że coś jest nie tak 😣 rację miał ,otym dobrze wiem i zdaje sobie z tego powodu sprawę . 

Więc skoro chciałeś porady to Weź się w garść, przestań tym karmić swój mózg, bo w przeciwnym razie nigdy nic się nie zmieni. Poważnie piszę. To pierwsze od czego zacząć powinieneś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

W gry to już dawno nie gram i, ogólne to nie używam komputera jedynie co to w pracy , sprzedaż jakaś tam jest  albo jakies usługi , ogólnie lubię pracę na powietrzu ( las , pole i przy zwierzętach ) , pit to firma mnie rozlicza . Ile by nie było roboty to i tak to przerobie przez to mnie trzymają w pracy ( taki murzyn od czarnej roboty ) 🙄

Jak chcesz mieć dziewczynę, to musisz mieć czas dla niej chociaż raz w tygodniu- nie ma bata 😄 Super jest to, że masz regularnie jakieś pieniążki, więc rokujesz 😄 Tak w ogóle to ile ty masz lat, pisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak chcesz mieć dziewczynę, to musisz mieć czas dla niej chociaż raz w tygodniu- nie ma bata 😄 Super jest to, że masz regularnie jakieś pieniążki, więc rokujesz 😄 Tak w ogóle to ile ty masz lat, pisałeś?

25 juz w maju będzie😣 . Tylko trudno znaleźć taką co by mnie zechciała😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

25 juz w maju będzie😣 . Tylko trudno znaleźć taką co by mnie zechciała😏

No, ale czemu? 25 lat to najpiękniejszy wiek 🤗  Mój mąż miał tyle, kiedy zmieniał stan cywilny😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×