Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Namysłów wojew Opole

Czemu wszyscy moi rówieśnicy mają prawo jazdy nawet 2-3 lata młodsi ode mnie mają prawo jazdy, a ja mam 22 lata i nie mam prawka i o prawku mogę sobie jedynie pomarzyć

Polecane posty

To się tak nie opłaca, np moja mama może mieć roczny bilet seniora chyba za 50-100 rocznie i jeździć autobusem ile chce 😮

LEŻACZEK CO  TY PIERRDOLISZ? TY JESTEŚ NIEDOROZWINIĘTY UMYSŁOWO

MASZ MÓZG NA POZIOMIE 10 LATKA

LEŻACZEK CO  TY PIERRDOLISZ? TY JESTEŚ NIEDOROZWINIĘTY UMYSŁOWO

MASZ MÓZG NA POZIOMIE 10 LATKA

Sam masz, nie każdy mieszka na wsi że do hipermarket ma 30km, ja mam 300m. Po co mam wydać sto tysięcy złotych na dekadę samochodu?

Sam masz, nie każdy mieszka na wsi że do hipermarket ma 30km, ja mam 300m. Po co mam wydać sto tysięcy złotych na dekadę samochodu?

leżaczek dzbanie kto wydaje 100 tys zł na samochód?  

taki za 2000 można kupić i też jeździ 

no tobie to wiadomo że nie potrzebny bo ty jesteś całkowicie odcięty od rzeczywistości ale normalny człowiek bez samochodu ma ciężko w dzisiejszych czasach, pozatym to jest niesamowita wygoda...

leżaczek dzbanie kto wydaje 100 tys zł na samochód?  

taki za 2000 można kupić i też jeździ 

no tobie to wiadomo że nie potrzebny bo ty jesteś całkowicie odcięty od rzeczywistości ale normalny człowiek bez samochodu ma ciężko w dzisiejszych czasach, pozatym to jest niesamowita wygoda...

Każdy przez dziesięć lat. Policz wszystko koszt zakupu samochodu ubezpieczenia oc ac benzyne naprawy parkingi mandaty płyny do spryskiwaczy oleje czyszczenie łobuzy radio wybicie szyby opony letnie zimowe stratę wartości brak zysku z tej kwoty brak procentu składanego akcesoria do tego. Ja mieszkam w centrum miasta. To tutaj przyjeżdżają samochodami 😮

Jak kupisz sam samochód 🚗 za 100 i będziesz używać dekadę codziennie to stracisz ćwierć miliona.

To się tak wydaje przem jak mieszkasz na wsi że za 2000 poloneza kupisz przed zlomowaniem i będziesz miał czym do miasta jeździc. W mieście wychodzisz z mieszkania i jest hipermarket drugi hipermarket inpost poczta banki apteki pływalnia siłownia targ zabki restauracje delikatesy drogerie centa handlowe przychodnie szpital no wszystko można z buta dojść w 15minut. A parking kosztuje i nie zawsze jest miejsce. Często zostawiają tutaj samochód praktycznie pod moim oknem i ida na rynek. A co ty myślisz że po rynku można jeździć 😂 od razu mandat. A parking strzeżony 15zl za godzinę, to już kawa ☕ nie będzie z ciastkiem 20 a 35. Stać cie jak nawet szkoda ci na zęby 😗

U siostry byłem to było tak samo, zostawiła samochód na najtańszym parking a potem kwadrans z buta na miasto. Bo tam nie wolno i nie ma miejsca parkowac a jak już jest to krocie kosztuje. I jeśli ktoś tam mieszka to rozumiem że nie ma samochódu bo po co? Nie każdy gdy wyjdzie z domu ma cmentarz do selfi. Moja ciotka to już tylko je na mieście bo jej się nie chce gotować. Też bez samochodu. Przegapiles moment teraz jest cyfroza każdy w telefonie wszystko można zamówić do domu od restauracji przez rtv agd na hipermarket zakupy spożywcze kończąc. Wielu by chciało mieszkanie blisko pracy i nie stać w korku dwie godziny dziennie. Żadna to wygoda.

pozatym to jest niesamowita wygoda...

zwłaszcza korki, parking taxi 🚕 ma do mnie minutę drogi, jeśli wykonam telefon to już na mnie czeka zanim wszystko pozamykam i zejdę.

U siostry byłem to było tak samo, zostawiła samochód na najtańszym parking a potem kwadrans z buta na miasto. Bo tam nie wolno i nie ma miejsca parkowac a jak już jest to krocie kosztuje. I jeśli ktoś tam mieszka to rozumiem że nie ma samochódu bo po co? Nie każdy gdy wyjdzie z domu ma cmentarz do selfi. Moja ciotka to już tylko je na mieście bo jej się nie chce gotować. Też bez samochodu. Przegapiles moment teraz jest cyfroza każdy w telefonie wszystko można zamówić do domu od restauracji przez rtv agd na hipermarket zakupy spożywcze kończąc. Wielu by chciało mieszkanie blisko pracy i nie stać w korku dwie godziny dziennie. Żadna to wygoda.

Masz siostre? Ona jest normalna?

To jak u Kołbuca siostra normalna a on upośledzony umysłowo

A JAK NAPRZYKLAD CHCE Z DZIEWCZYNĄ JECHAĆ NA WYCIECZKĘ TO CO?

Masz siostre? Ona jest normalna?

To jak u Kołbuca siostra normalna a on upośledzony umysłowo

Tak po uszy w kredytach i wirusach na kompie.

Nie wiem nie mam dziewczyny ty też nie masz. Masz do wyboru bus, autobus, autokar, samolot, taxi,  pociąg, metro, tramwaj, ubera, rower, hulajnogi, prom se można poradzić 😌

Tak po uszy w kredytach i wirusach na kompie.

Lepsze to niż bycie nic nie robiącym pasożytem na utrzymaniu matki w wieku 31 lat 

Edytowano przez Markoos

Lepsze to niż bycie nic nie robiącym pasożytem na utrzymaniu matki w wieku 31 lat 

Jak chcesz to bierz ☝😉 a siostra i tak nie pracuje 😏😄

Może zamiast zaproponować 10h jazdy starym gratem nad morze, powiedz że kupiłeś dwa bilety lotnicze na weekend 😌

Pełny koszt posiadania samochodu

- prawko 1000-2000

- cena samochodu 50000

- koszt kredytu kilkanaście % rocznie

- koszt nie pracy pieniędzy kilka % rocznie

- jeśli używany to 2% podatku

- jeśli nowy to vat 23%

- rejestrację dokumenty 300

- parking 15szt, brama kilkanaście tysięcy, garaż 20-25tys

- miejsce parkingowe 20-35tys + czynsz

- benzyna 1000km/mc 6000 rocznie

- oc 800-2500

- ac 1500

- przegląd obowiązkowy 100

- przeglądy dobrowolne 600

- naprawy 500-1500+

- opony 600

- amortyzacja czyli spadek wartości samochodu w czasie kilka tysięcy rocznie

- mandaty średnio 0-500 rocznie

- myjnia samochodowa 5+szt

- akcesoria 100+ rocznie

Wychodzi nawet 16500 rocznie

• Haha 1

ODEZWAŁ SIĘ 29 LETNI PASOŻYT Z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM NA UTRZYMANIU MATKI KTÓRY W SWOIM ŻYCIU NIE ZAROBIŁ NAWET ZŁOTÓWKI

Chyba piszesz o smakoszu

Nie śmiej się bloger policzyl 6lat samochodu 122tys zł z salonu który kupił od pracodawcy za 66tys w połowie czasu a wartość spadła do 36,5tys. Wydał na utrzymanie 85tys przez 6lat, a biorąc pod uwagę spadek wartości samochodu to drugie 85tys. Razem 170tys czyli 28tys rocznie kosztuje utrzymanie samochodu z salonu.

Na blogu ma wszystkie koszty które spisywał co do złotówki. Ja bym brał przynajmniej takie bmw z4 za 40tys. Bo gorsze to wstyd mi.

Interesuje mnie coś w stylu Lamborghini ☝😌 ale nie ten portfel 😞 a marzenia z dzieciństwa to dodge viper gta niebieski.

Jak kupisz 30 letnie bmw i będziesz jeździć do miasta raz w tygodniu to może wydasz 3000 rocznie a to i tak jest 30tys kosztu + cena samochodu 2. Razem 32. Gdybyś inwestycje robił za to dekadę to by było nawet 60k. Więc czy złom czy drogi to i tak kosztuje.

Ubezpieczenie jest obowiązkowe, do tego benzyna ⛽ jakieś przeglądy przymusowe opony i 3000 rocznie będzie minimum... X 10lat to 30tys, gdybyś to inwestował to nawet 60 będzie. Więc samochód kosztuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować