Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Franklin Roosevelt

Jakie mieliście zainteresowania ,hobby itp które kiedyś robiliście a później czas to zniszczył?

Polecane posty

U mnie to zawsze ludzie się przyczyniają do tego ,że zaczynam zaniedbywac coś co lubiłam robić i najgorsze że to zawsze ci najbliżsi, którzy powinni wspierać i kibicować. 

Jak byłam jeszcze nastolatką to malowałam akwarelami😄 

Lubiłem grać w nogę za dzieciaka, i biegać. Jednak nie poszedłem w tym kierunku bo nie miałem szans na rozwój. Lubię też śpiew i ogólnie muzykę ale i z tego klapa. Moje talenty poszły się je..ć

Jako dziecko lubiłam rysować i nawet mi to wychodziło.Dziś mnie to nudzi...

Sporo tego było największe to lego, zwierzątka, ciuchy, siłownia, komputery, fotografia, blogowanie, to mi zniszczył czas.

Lubiłem grać w nogę za dzieciaka,

O to ja też.

Edytowano przez Leżaczek

Chyba nie mam nic takiego 🤔

Ale jeśli chodzi o czas to zniszczył we mnie dziecięcą beztroskość. I choć to było nieuniknione to jednak żal mi... 

Moze nie tyle czas ile nowe priorytety. 

Porzucilam cos, zeby rozwijac sie w innym kierunku, np. Przestalam czytac wszystko, co mi w lapy wpadnie, bo wole w tym czasie potrenowac.

Z jednej strony szkoda, bo jestem mniej kreatywna i moje slownictwo jest coraz gorsze, ale za to jestem sprawniejsza fizycznie.

Jeździłem wiele lat w ekstremalnym kolarstwie górskim. Sprzedałem rower, który był praktycznie nie do zajechania za 6 tysięcy pamiętam, bo chciałem kupić auto. 

Nie dość, że takie rowery kosztują teraz 2 x tyle, to była najgorsza decyzja mojego życia. Teraz nawet nie miałbym z kim jeździć więc nie ma sensu kupować. 

Gdy byłem w podstawówce zacząłem kolekcjonować modele  lokomotyw, wagonów i wszelką infrastrukturę kolejki elektrycznej PIKO. Większość przywiozłem z NRD ,gdzie często jeździłem z rodzicami. W ciągu kilku lat zebrałem imponującą kolekcję i byłem gotowy do urządzenia makiety. Miałem już wtedy 17 lat i niestety wtedy przystopowałem. Zacząłem się interesować dziewczynami. Zaczęły się imprezy. Co innego miałem już w głowie. Całość kolekcji sprzedałem za jakieś symboliczne grosze. Ten kto to kupił ode mnie mógł zarobić na sprzedaży kolekcji sporą kasę. Gdy po latach odwiedziłem sklep hobby z modelami kolejki elektrycznej włosy na głowie dęba mi stanęły gdy zobaczyłem ceny modeli. Dopiero wtedy zdałem sobie sprawę z tego jakim byłem frajerem sprzedając kolekcję za psie grosze. 

Jako dzieciak uwielbiałem gdy nie bolały mnie plecy. Z wiekiem zostałem zmuszony do porzucenia tego hobby 😄

Gdy byłem w podstawówce zacząłem kolekcjonować modele  lokomotyw, wagonów i wszelką infrastrukturę kolejki elektrycznej PIKO. Większość przywiozłem z NRD ,gdzie często jeździłem z rodzicami. W ciągu kilku lat zebrałem imponującą kolekcję i byłem gotowy do urządzenia makiety. Miałem już wtedy 17 lat i niestety wtedy przystopowałem. Zacząłem się interesować dziewczynami. Zaczęły się imprezy. Co innego miałem już w głowie. Całość kolekcji sprzedałem za jakieś symboliczne grosze. Ten kto to kupił ode mnie mógł zarobić na sprzedaży kolekcji sporą kasę. Gdy po latach odwiedziłem sklep hobby z modelami kolejki elektrycznej włosy na głowie dęba mi stanęły gdy zobaczyłem ceny modeli. Dopiero wtedy zdałem sobie sprawę z tego jakim byłem frajerem sprzedając kolekcję za psie grosze. 

I tak byś po latach nie sprzedał, bo żal by Ci du.pe ścisnął

I tak byś po latach nie sprzedał, bo żal by Ci du.pe ścisnął

Zapewne tak by było.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się