Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susanna

Mam w miarę spoko figurę ale chyba jednak powiększe piersi

Polecane posty

Także mój nowy cel to zbieranie hajsu na powiększenie piersi. Mam teraz jędrne i takie średnie ale ja wolę duże. Chciałabym się wyróżniać. Mama ma naprawdę duży biust a ja taki marny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pieniadze wyrzucone w bloto .... za ta kase bym wolala jechac do tajlandii.... jacy ludzie sa pusci masakra

Złapiesz tam jakiegoś koronowirusa i po co Ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiększ jak chcesz, twoje ciało i twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 75c i dla mnie to duże, jestem drobna i to spory cyc.ek, ale jak pisałam rób co uważasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak oprecja nie tylko sporo kosztuje ale wiąże się z bólem pooperacyjnym, możliwymi komplikacjami...możesz żałować tym bardziej ze nie masz małego biustu tylko średni, nie sadze byś robiła to tylko dla siebie...pewnie robisz to dla facetów, żeby mieć większe powodzenie, zeby Cie oceniali jako atrakcyjniesza od np kolezanek z mniejszym biustem, ale nie warto bo facet i tak zawsze może Cie zdradzić, cos odwalic, nie warto się poswiecac dla tych zdradzieckich zaklamanych fagasow (takich jest najwięcej) bo normalnych facetów i tak jest bardzo malo. Tez bym wolała za ta kasę wybrać się za granice na fajna wycieczkę, cos przeżyć, mieć wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz być materiałem do bzykania i zostawiania to proszę bardzo. Rób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Także mój nowy cel to zbieranie hajsu na powiększenie piersi. [...]

Dobrze byłoby też zabezpieczyć się dodatkowo na wypadek ewentualnych komplikacji.

 

[...] Chciałabym się wyróżniać. [...]

Wyróżnić się z tłumu można na wiele różnych sposobów, niekoniecznie za pomocą inwazyjnych ryzykownych ingerencji w organizm. W każdym razie, decyzja należy do Ciebie, niech będzie przemyślana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciało to tylko skafander dla duszy. Duszę też powiększysz operacyjnie? A co z mózgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego

Specjalistyczna diagnoza powinna dać odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skafander też może być ładny. 

Jest taki, jaki potrzebny duszy do swoich celów. Trzeba się potrudzić, by się do nich dokopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×