Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AdiPiorek

Znajdę przyszłą żonę w walentynki? :D

Polecane posty

Nie jest ze mną źle, 25 lat, ogarnięty ale stanowczy i nieprzewidywalny.

Dużo podróżuje (samotnie) i dużo widziałem ale w sumie od kilku lat nie byłem w stałym związku. 

Dziewczyny nie lubią facetów którzy potrafią z dnia na dzień wymyśleć wyjazd albo plan na wieczór czy tylko ze mną nie lubią raczej? Xd

Anyway ... Ktoś chce faceta na stałe? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najwyraźniej tylko z Tobą nie lubią raczej. 

Bo z obserwacji i autopsji wiem,  że kobiety bardzo lubią stanowczych i rozsądnie nieprzewidywalnych facetów. I to jeszcze takich,  którzy lubią podróże. 

Do kitu 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jest ze mną źle, 25 lat, ogarnięty ale stanowczy i nieprzewidywalny.

Dużo podróżuje (samotnie) i dużo widziałem ale w sumie od kilku lat nie byłem w stałym związku. 

Dziewczyny nie lubią facetów którzy potrafią z dnia na dzień wymyśleć wyjazd albo plan na wieczór czy tylko ze mną nie lubią raczej? Xd

Anyway ... Ktoś chce faceta na stałe? 🙄

Spontaniczne "pakuj sie, jedziemy nad morze" to przecież najfajniejsze co może w zyciu spotkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spontaniczne "pakuj sie, jedziemy nad morze" to przecież najfajniejsze co może w zyciu spotkać. 

Po świętach postanowiłem pojechać w góry. I zostałem do dziś. Ale w poniedziałek jednak wracam do siebie, znudziło mi się tu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam Serdecznie Cb 🙂

Ja mam 24lata, od 4rech lat jestem samotna. (Mysle ze ze stanowczoscia i nieprzewidywalnoscia bylby troszke problem). A Podroze sa ciekawe 🙂 Ja bym mogla sprobowac... Jak chcesz to pisz na priv. 

Możesz do mnie napisać sama, nie trzeba robić oficjalnego zaproszenia na forum chyba 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ale jak ty szukasz kobiety tak wyżej czyli wyobrażasz sobie ze one same padną Ci do stóp, będą się starać i walczyc k twoja uwagę, no to powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po świętach postanowiłem pojechać w góry. I zostałem do dziś. Ale w poniedziałek jednak wracam do siebie, znudziło mi się tu xd

Ja  też pół roku mieszkałam w Górach , pół roku w Bielsku , teraz 2 gi miesiąc w Oświęcimiu.  Wynajęłam domek z ogródkiem , sądzę że jakiś czas tutaj zostanę.  Z podróżami - samochodem i motorem nie jestem na bakier.  Tuż , tuż będzie marzec i do Października będę pewnie w trasie.  Podróże są ciekawe i fakt - do zwiedzania brakuje bliskiej osoby.  😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czego wy żyjecie ludzie 

Tylko w Warszawce jest praca? Nie sądzę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×