Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

Uwaga mojego taty...

Polecane posty

Wczoraj tata Mi delikatnie zasugerowal ze ...Zebym sie (najwyzsza pora) zaczeła malowac...Ja: Ok tylko malowideł Nie mam.. :) xd

Odwykłam od makijazu (jesli juz sie malowalam to lekko; Usta,powieki,rzesy niekiedy kreski pod oczami kredka i to tyle) Nie maluje sie od 4rech lat. I w wieku 24lat Wygladam na 18lat lub chyba Mniej.A niektorzy Mi daja nawet wiecej niz 24lata...

Poza tym Nie mam dla kogo sie malowac, od 4rech lat Nie mam chlopaka, a znajomosci z netu sa bardzo do kitu,brak znajomych, brak Pracy i praktycznie non stop w domu siedze. (Aktualne szukam pracy).

Temat glownie dla kobiet. To Nie Prowo. Prosze o Powazne odpowiedzi. M.

Wczoraj tata Mi delikatnie zasugerowal ze ...Zebym sie (najwyzsza pora) zaczeła malowac...Ja: Ok tylko malowideł Nie mam.. 🙂 xd

Odwykłam od makijazu (jesli juz sie malowalam to lekko; Usta,powieki,rzesy niekiedy kreski pod oczami kredka i to tyle) Nie maluje sie od 4rech lat. I w wieku 24lat Wygladam na 18lat lub chyba Mniej.A niektorzy Mi daja nawet wiecej niz 24lata...

Poza tym Nie mam dla kogo sie malowac, od 4rech lat Nie mam chlopaka, a znajomosci z netu sa bardzo do kitu,brak znajomych, brak Pracy i praktycznie non stop w domu siedze. (Aktualne szukam pracy).

Raczej myślę że nie powinnaś słuchać się Taty w takich sprawach

Maluj się dla taty.... no ładnie. 

Napisano (edytowany)

[...] Prosze o Powazne odpowiedzi. [...]

Na jakie konkretnie pytanie?... Może uwaga Twojego taty tyczyła się już nie tyle samego makijażu, ile jego troski o to, że się zaniedbujesz, czy/i nie szczęści Ci się w miłości? Może chodziło mu ogólnie, byś zrobiła coś dla samej siebie, dla swojego życia, i zwyczajnie poczuła się lepiej... A może faktycznie uważa, że jeśli się nie malujesz, to jesteś gorsza od tych, które to robią, i ciężko Ci będzie znaleźć faceta. W każdym razie, na pewno warto o siebie dbać i starać się czuć dobrze we własnej skórze. Monotonia, brak pracy, znajomych, kiszenie się w domu temu nie służą.

Edytowano przez Nenesh

Jeśli nie czujesz takiej potrzeby, to tego nie rób. To twoja sprawa, a nie twojego taty. Swoją drogą, pochamsku się zachwał, sugerując coś takiego.

Wczoraj tata Mi delikatnie zasugerowal ze ...Zebym sie (najwyzsza pora) zaczeła malowac...Ja: Ok tylko malowideł Nie mam.. 🙂 xd

Lekko podmaluj się jak idziesz na rozmowę o pracę, tak żeby cera wyglądała świeżo, tzn. jak masz cerę bez bez większych skaz typu: zapalny trądzik albo mocne przebarwienia to tylko leciutko róż na policzki, ale dosłownie kapkę i błyszczyk lub pomadka ochronna na usta , żeby tylko lekko błyszczały. Najlepsze są organiczne kosmetyki do twarzy za dosłownie niewielkie pieniądze np. pure bio . Poszukaj w internecie. Moim hitem jest błyszczyk do ust Logony w tubce kolor nr 04-malwa. Starcza mi na rok codziennego smarowania🙂

pewnie chce sobie zwalić na jej konto, to normalne u facetów po 40stce

jprd ja nie wierzę w to co czytam 🤦‍♀️

Witam Serdecznie WAS.

Dziekuje Bardzo Za Odpowiedzi :)

Wezme je pod uwage :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!