Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jabłeczna

gdzie wyjeżdzacie na wakacje

Polecane posty

Myślę nad rezerwowaniem pomału noclegu na wakacje,gdzie wyjeżdzacie? Albo wyjeżdzaliście,gdzie,w jakim hotelu? Coś poleciacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę nad rezerwowaniem pomału noclegu na wakacje,gdzie wyjeżdzacie? Albo wyjeżdzaliście,gdzie,w jakim hotelu? Coś poleciacie?

 

 

Myślę nad rezerwowaniem pomału noclegu na wakacje,gdzie wyjeżdzacie? Albo wyjeżdzaliście,gdzie,w jakim hotelu? Coś poleciacie?

Ja do babci na wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę nad rezerwowaniem pomału noclegu na wakacje,gdzie wyjeżdzacie? Albo wyjeżdzaliście,gdzie,w jakim hotelu? Coś poleciacie?

Marzę o wakacjach żeby chociażna weekend gdzieś wyjechać od tych problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Marzę o wakacjach żeby chociażna weekend gdzieś wyjechać od tych problemów..

A co  Cię zatrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mieszkam nad morzem także nie mam ciśnienia na wyjazd w promocji do Egiptu albo Turcji. 

Na pewno planuje coś robić u siebie na działce.

No ja właśnie nie mieszkam nad morzem xD Rok temu byłam w Ustce,a w tym roku...nie mam pojęcia,myślałam o Mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Beskid Niski, okolice Iwowicza i Rymanowa.Daleko ale...ukojenie dla serca i ducha:) tanie noclegi i nie płacisz za wstęp na ''łono natury''. My zrobiłysmy 170 km pieszych wycieczek bez dodatkowych opłat.

Bliżej nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ja właśnie nie mieszkam nad morzem xD Rok temu byłam w Ustce,a w tym roku...nie mam pojęcia,myślałam o Mazurach

Mazury cud natury polecam! Tylko jak sama pojedziesz to trochę nudno bo to dla ludzi chcących odpocząć cisza i spokój przy jakimś jeziorku.  No chyba, że pojedziesz do domków kempingowych to tam juz spokoju nie będzie jak kilkanaście rodzin włączy disco polo i zrobi grila😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mazury cud natury polecam! Tylko jak sama pojedziesz to trochę nudno bo to dla ludzi chcących odpocząć cisza i spokój przy jakimś jeziorku.  No chyba, że pojedziesz do domków kempingowych to tam juz spokoju nie będzie jak kilkanaście rodzin włączy disco polo i zrobi grila😂

jadę z partnerem i znajomymi,w tym roku znajomi nie mają kasy na wakacje zagraniczne,a nam się nie chce tak daleko tez wybierać. Wolimy gdzieś w Polsce,wyszła propozycja na Mazury,ale może właśnie ludzie zaproponują jeszcze jakieś miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie rezerwuję, kiedyś tak robiłem,  Egipty Turcję  i inne badziewia, 5* i Janusze wokoło... Z dzia na dzień wsiadam w kampera i jadę 😃

Zazdroszczę 😭😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byl ktos na splywie kajakowym na Biebrzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×