Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciek B

Chestnut Kitchen 404

Polecane posty

Dzisiaj je.bie biede maczetami - mam krewetki. 

Stary, ale może oszczędź nam detali jak sie bawisz w łóżku z Patrykiem oraz kolegami i jakich tam akcesoriów używacie 🤣

Odpisalem mu na tego posta, że gorszej kategorii jestesmy przecież my, tzn. gorszym sortem, z tym że ja to najgorzej bo dodatkowo ruska onuca, a tylko nasz Maciejek to pełnoprawny prawy obywatel. Teraz odświeżam topika, niby są powiadomienia o odpowiedziach, a tematu już ni ma. Do dupy z tą 

No, bez sensu. Ja czytałem tylko pytanie, póżniej ruszyłem w drogę. Byłem ciekawy reakcji Otulonej.

taki człowiek to wie że żyje,kupil bilet na samolot do warszawy zajada sie krewetkami, popija piwskiem,wyrywa kulturalne i zamęzne panie, no król zycia po prostu. 

Co się dziwisz? Maciek jest jak przyczajona kobra. Na co dzień kanapka dla zmyłki, a jak raz na pół roku przywali z grubej flinty to drżą wszystkie sushi, krewetki i paluszki surimi z biedry.

Edytowano przez Pstrongman

No, bez sensu. Ja czytałem tylko pytanie, póżniej ruszyłem w drogę. Byłem ciekawy reakcji Otulonej.

No właśnie odpisałem na tamto jeszcze z robo, a potem też ruszylem w drogę. Teraz dopiero wróciłem na chate, ogarniam filmweby, twittery, poczte, korpopoczte, to i tu lookam, a temat wyparował 🙄

A Otulona na bank coś odpisała, bo miałem powiadomienie że zareagowała na to co napisalem Maciulowi o tym sorcie i onucach. Niestety topika brak. Nie wiem co za chújek sie uwziął na wycinanie tego tematu. 

PS. Widziałeś filmik z tego jak Lichocka spowiada sie Kaczakowi z tego faka? Lata po TT. Jezu co za żałosna baba, a na koniec mina Jara najlepsza, chyba baba jest już pozamiatana w tzw. Organizacji, jak to Maciul lubi nazywac PiS 😁

Ja mam krewetki z Nowego Orleanu i Zatoki Meksykanskiej, chińskie wpieprza żulia i postkomuna i z totalnej opozycji, tzw. gorszy sort.

Ja mam krewetki z Nowego Orleanu i Zatoki Meksykanskiej, chińskie wpieprza żulia i postkomuna i z totalnej opozycji, tzw. gorszy sort.

Maciek ile dzisiaj wypiłeś? Tak szczerze? Nam możesz powiedzieć. 

Dodam Ci odwagi - ja dzis 3 piwa z koleżanką w Multipubie (możesz odwiedzić jak będziesz w Wawie) - a Ty? Śmiało, pochwal się 😁

Może na uczuciowy dotarła choroba kasacji znana z ero. Tam wszyscy kłócą się ze sobą kto kasuje, a moim zdaniem to jest jakaś trzecia osoba.

Chociaż tutaj nie zaufałbym Odurzonej, już raz wpadła na blokowaniu.

Filmik widziałem i to jest coś, co mnie zawsze rozwala u polityków, różnych opcji. Po pierwsze publicznie po takiej wpadce wyszedłbym i przeprosił, bo wciskanie bzdur o drapaniu się pod okiem jest kompromitacją i przystoi co najwyżej dziecku w przedszkolu. Ale pójście z takim kitem do Kaczora to już ...izm level hard. Może po 5 latach oni już tak się przyzwyczaili do narracji o złych innych, że już nie odróżniają kiedy wypada, kiedy nie.

A wystarczyło normalnie przeprosić i pewnie byłoby po sprawie 🙂

Dodam Ci odwagi - ja dzis 3 piwa z koleżanką w Multipubie (możesz odwiedzić jak będziesz w Wawie) - a Ty? Śmiało, pochwal się 😁

3 piwa bezalkoholowe, 5 herbat, 2 kawy.

Ja dziś 4 stacjonarnie przed tv 😄

Gdzie je kupujesz i jakiej firmy?

moze ma zeza i nie mogla sobie trafic w okolice oka :D a moze chciala zamowic 5 piw ale 4 chlopakow z konfederacji w ostatniej chwili sie wycofalo.

powtorzepo raz ostatni wyborcy pisu to skonczeni dekle im mozna wmowic wszystko. 

Wrzuć fotę etykiety na garnek, będzie fejm bo u nas to zazwyczaj chińskie.

To było w woreczku foliowym bez etykiety.

Może na uczuciowy dotarła choroba kasacji znana z ero. Tam wszyscy kłócą się ze sobą kto kasuje, a moim zdaniem to jest jakaś trzecia osoba.

Chociaż tutaj nie zaufałbym Odurzonej, już raz wpadła na blokowaniu.

Filmik widziałem i to jest coś, co mnie zawsze rozwala u polityków, różnych opcji. Po pierwsze publicznie po takiej wpadce wyszedłbym i przeprosił, bo wciskanie bzdur o drapaniu się pod okiem jest kompromitacją i przystoi co najwyżej dziecku w przedszkolu. Ale pójście z takim kitem do Kaczora to już ...izm level hard. Może po 5 latach oni już tak się przyzwyczaili do narracji o złych innych, że już nie odróżniają kiedy wypada, kiedy nie.

A wystarczyło normalnie przeprosić i pewnie byłoby po sprawie 🙂

Raczej nie osoba trzecia. Większość tam ma tego społecznego i sie nawzajem wycinają. W ogóle tamten dział to już definitywnie nie to co było kiedyś. 

No tamte wpadziochy z blokadami były grube, nie powiem że nie 😆

Dokładnie tak. Zwykłe przepraszam i temat sie rozmywa, a tak? Będą to wałkować do maja, druga strona będzie w kontrze wałkować wpadki Kidawy i znów masy ludu zaglosują przeciw zamiast za. Czasem sie odechciewa komentować tych debiIi jak sie na chłodno na to wszystko patrzy. 

dobra to ja ide spac bo nie pasuje do towarzystwa nie wypilem zadnego piwska :D

Marcinku, 3 czy 4 piwka dla normalnych chlopów po 30 to dosyć mało, żeby odpływać i bredzić jak Maciuś 😁

Dokładnie, w podbramkowej sytuacji trzeba z odwagą powiedzieć przepraszam i tego więcej nie robić.

Właśnie. Ja na miejscu tego paskudnego babsztyla, to bym uderzył sie w pierś, przeprosił, wyjaśnił że emocje wzięły górę itp, a potem ostatnią pensje/diete/premię dał na cele charytatywne. I tak byłaby gruba krytyka, ale lepsze to niż debiIowate tłumaczenia, że się powiekę wycierało. 

No właśnie odpisałem na tamto jeszcze z robo, a potem też ruszylem w drogę. Teraz dopiero wróciłem na chate, ogarniam filmweby, twittery, poczte, korpopoczte, to i tu lookam, a temat wyparował 🙄

A Otulona na bank coś odpisała, bo miałem powiadomienie że zareagowała na to co napisalem Maciulowi o tym sorcie i onucach. Niestety topika brak. Nie wiem co za chújek sie uwziął na wycinanie tego tematu. 

PS. Widziałeś filmik z tego jak Lichocka spowiada sie Kaczakowi z tego faka? Lata po TT. Jezu co za żałosna baba, a na koniec mina Jara najlepsza, chyba baba jest już pozamiatana w tzw. Organizacji, jak to Maciul lubi nazywac PiS 😁

wiecej wiary w ludzi czlowieku, myslisz ze naprawde nie mam co robic tylko w piatkowy wieczor odpisywac komukolwiek na forum XD ;-))

Właśnie. Ja na miejscu tego paskudnego babsztyla, to bym uderzył sie w pierś, przeprosił, wyjaśnił że emocje wzięły górę itp, a potem ostatnią pensje/diete/premię dał na cele charytatywne. I tak byłaby gruba krytyka, ale lepsze to niż debiIowate tłumaczenia, że się powiekę wycierało. 

hahahahaha naiwniak pierwszej wody XD, polityka to brudna rzecz, jak ktos do niej wlazi to ma psychopatyczne sklonnosci, z 10 lat temu byl fajny artykul w Polityce na ten temat, jakiegos bardzo, bardzo madrego psychologa lub psychiatry

tam nie ma zadnych zasad tam trzeba umiec i chciec klamac i robic z innych durniow, ty liczysz na to ze ktos sie bedzie honorowo zachowywal? XD

wiecej wiary w ludzi czlowieku, myslisz ze naprawde nie mam co robic tylko w piatkowy wieczor odpisywac komukolwiek na forum XD ;-))

Hmmm, tylko że miałem powiadomienie "Smoky Barrett zareagował(a) na Twoj wpis". Wiesz, nawet jak temat zostanie usuniety, to jak komuś dasz pucharek, czy odpiszesz, to powiadomienia on dostanie na swoim profilu, tylko nie może już odszukać czego dotyczyły takowe. Zresztą nieistotne. Nie ma co o taką pierdołe debaty prowadzić 😉

• Haha 1

hahahahaha naiwniak pierwszej wody XD, polityka to brudna rzecz, jak ktos do niej wlazi to ma psychopatyczne sklonnosci, z 10 lat temu byl fajny artykul w Polityce na ten temat, jakiegos bardzo, bardzo madrego psychologa lub psychiatry

tam nie ma zadnych zasad tam trzeba umiec i chciec klamac i robic z innych durniow, ty liczysz na to ze ktos sie bedzie honorowo zachowywal? XD

Nie, nie liczę, ani nie jestem naiwny. Dobrze wiem jakie podłe mechanizmy sie tym gownem rządzą. Napisałem tylko co ja bym zrobił, żeby jako tako pozory zachować, a nie ślepo brnąć w debiIizm, jak to robi Lichocka. 

Edytowano przez Undercover Cop
  • Haha 1

btw poza tym jak sie z odleglosci patrzy na PL polityke, to widac jedno, emocjonuje sie tutaj ludzi jakas Lichocka ktora zyje na koszt spoleczenstwa, jej palcami, oczami i ki czort wie co jeszcze,a nie mowi sie nic o kondycji gospodarki jak to ma miejsce np w DE, nawet prorzadowa tuba jaka jest ZDF w DE, kazdego dnia mowi o tym jak ona leci w dol  i jak wyglada miesieczny spadek( teraz jest na poziomie okolo 0,6) i jak to sie ma do ogolnej kondycji przecietnej Helgi lub Klausa, tutaj ludzi sie napuszcza na siebie i mami jakimis palcami jakiejs fladry, zenada i jeszcze najgorsze jest to, ze nawet tutaj w necie kolejny dzien tym sie podniecaja, zyja rece opadaja po prostu

Hmmm, tylko że miałem powiadomienie "Smoky Barrett zareagował(a) na Twoj wpis". Wiesz, nawet jak temat zostanie usuniety, to jak komuś dasz pucharek, czy odpiszesz, to powiadomienia on dostanie na swoim profilu, tylko nie może już odszukać czego dotyczyły takowe. Zresztą nieistotne. Nie ma co o taką pierdołe debaty prowadzić 😉

wystarczylo wejsc na moj profil geniuszu i bys wiedzial kiedy Ci dalam pucharek i kiedy ostatni raz bylam zalogowana, ale jak Tobie sie wydaje ze jak ktos wklei jakies zdjecie z jakas data w internecie , po 40 okolo minutach od pierwszej gadki grubego o tym, to co tu wymagac :), jasne ze nie ma wpisujesz sie w jeden schemat ze mezczyzni to momentami bardzo naiwne i zadziwiajace istoty  :))

co wcale nie jest zadnym zarzutem :) nie naburmuszaj sie XD

Nie, nie liczę, ani nie jestem naiwny. Dobrze wiem jakie podłe mechanizmy sie tym gownem rządzą. Napisałem tylko co ja bym zrobił, żeby jako tako pozory zachować, a nie ślepo brnąć w debiIizm, jak to robi Lichocka. 

ojojoj rozumiem XD  Ty.. Ty nie jestes w polityce..i z Twoim charakterem nigdy nie bedziesz, porzuc te swoje wzniosle idealy, lzej Ci sie bedzie zylo w PL

Czasem nawet najbardziej cynicznemu politykowi opłaci się przeprosić zamiast brnąć w dziecinne tłumaczenia o drapaniu pod okiem. Tzw damage control. Ale do tego trzeba minimum myślenia.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się