Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Czy warto interesować się facetem który w przeszłosci

Polecane posty

na samym poczatku zachował się wobec mnie jak burak i mnie skrytykował przy innych ludziach? nic mu złego nie zrobiłam ale on robił za adwokata i mnie poniżył potem mu sie postawiłam i chyba mu sie to podobało że nie daje sobą pomiatać, podobno faceci tak mają i od tamtej pory zaczął się mną interesować wydaje mi sie że mu się podobam. Zagaduje mnie, jest dla mnie miły i mnie szanuje on mi też się podoba ma wiele zalet bo jest inteligentny i oczytany ale też jest cyniczny zarozumiały co myślicie o takim facecie?  mam ciągle w głowie że poznałam już jego charakter na początku bo chociaż to był początek znajomości i sie dobrze nie znaliśmy to jednak zdążył mi zrobić przykrość i boje się że gdybyśmy nawet byli razem to znów kiedyś by mnie poniżył bo coś mi się nie udało, bo to była taka sytuacja że mnie zgnoił gdy zawaliła mi sie jedna rzecz, gdy np. straciłabym prace to nie dostane wsparcia tylko mnie poniży?

Nie. Jak ktoś raz lekceważąco coś powie, mimo, że po zwróceniu uwagi przestanie to i tak to powtórzy się jak juz zacznie znów być sobą. Przykład koleżanki. Kiedyś tam próbowała przekręcac moje imię, nie podobało mi się. Nawet się obraziła, że jej to powiedziałem i na koniec wyszło jaka to prawdziwa jest nie warta w ogóle przyjaźni tylko interesowna. Aktorka, bo przecież klientów trzeba oszukiwać i do tego się nadaje.

Nie pisze że mi sie nie podoba bo tak, teraz zachowuje się normalnie wobec mnie ale skoro raz pokazał jak potrafi sie zachować wobec mnie to co bedzie pózniej?

To lepiej bedzie dać sobie z nim spokój?

O wszystko będziesz pytać obcych ludzi na forum? Sama nie myślisz? A co jak teraz 100 osób napisze "daj mu się jak najszybciej zapłodnić, będziesz szcześliwa"? Rozłożysz jutro nogi i go zaprosisz? 

• Haha 2

"cyniczny, zarozumiały, poniżył" - skarb na każdy dzień życia, kamień w bucie, dziura w moście, gów.no na trawniku, omijać. 

Ehhhh... Kiedyś jak chłopak na początku dokuczał dziewczynie i ciągnoł ją za warkocze oznaczalo że mu się podoba, dziś te mężatki powinny spytać na forum co zrobić bo on kiedyś był chamem. Oczywiście rozwód !!!!

Ehhhh... Kiedyś jak chłopak na początku dokuczał dziewczynie i ciągnoł ją za warkocze oznaczalo że mu się podoba, dziś te mężatki powinny spytać na forum co zrobić bo on kiedyś był chamem. Oczywiście rozwód !!!!

Nie chamem tylko dzieciakiem z gilem pod nosem, a to można wybaczyć, pryszcze wyjdą, rozum przyjdzie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować