Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skakun

Dziwię się że niektórym chce się prowadzić jakieś debaty w necie, udowadniać swoje racje obcym anonimom

Polecane posty

Co za nudy... :classic_mellow: niektórzy sprawiają wrażenie jakby się świetnie przy tym bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co za nudy... :classic_mellow: niektórzy sprawiają wrażenie jakby się świetnie przy tym bawili

No ty z pewnością. Tylko jaki masz w tym cel? Ciężko mi zrozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co za nudy... :classic_mellow: niektórzy sprawiają wrażenie jakby się świetnie przy tym bawili

Kiedy w realu nie ma się do kogo gęby otworzyć, to nawet dyskusje internetowe wydają się pasjonujące i ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No przecież gdzieś trzeba zrekompensować sobie bardzo mocną brzydote ciała i duszy. 

Lepiej sobie palnąć w łeb albo wybrać się do terapeuty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyżbyś w realu była tak "nudna" jak i ja jestem? Wydajesz się być bardzo inteligentną osobą, która z wulgaryzmu zrobiła całkiem seksowny makijaż. 

Słowo "seksowny" do mnie nie pasuje. "Wulgarny" owszem. "Nudna" i calkowicie przeciętna intelektualnie. Ale do dyskusji zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a jednak i ty tu siedzisz i się aktywnie "nudzisz"

Siedzę w pracy 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No! Dobry dobrze dobierze sie do Twojego portfela przy okazji robiąc Ci dobrze.

Ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zacznij pracować a nie siedzieć i pieprzyć kocopoly. 

Pracuje, ale nie mogę być zbyt intensywny. Jak się pracodawca zorientuje to wyr/ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kiedy w realu nie ma się do kogo gęby otworzyć, to nawet dyskusje internetowe wydają się pasjonujące i ważne.

To chyba nie tak. Real to inny swiat. Inne sprawy , inne tematy. Net to odskocznia w bardzo wygodnej i niezobowiazujacej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Lekko , tanio , wygodnie i - przede wszystkim - niezobowiazujaco. A jak ktos sie znudzi pisaniem w necie to w kazdej chwili moze wylaczyc kompa i caly ten swiat zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gorzej. W jakim sensie gorzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musze. Randke zawsze mozna zakonczyc wczesniej , przerwac , odwolac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zbyt krzyczysz. Popracuj nad odpowiednią tonacją by odpowiednich ludzi sobą zainteresować. 

Mam prośbę. Pomóż mi. Zmodyfikuj moje wypowiedzi na przykład z tego wątku, jak powinny brzmieć, żeby tonacja była (wedlug Ciebie) odpowiednia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trudne zadanie. Staram się nie wchodzić Ci w drogę. Musiałbym przestać udzielać się na forum, bo Ty piszesz wszędzie. Tonacja nie wchodzenia sobie w drogę jest najlepsza. Wiem, to ja Ciebie zaczepiłem. 

Wszędzie. No tak. Obskakuje pięć fór. Forów😏 No trudno. Chcialam przyjąć parę wskazówek. Ale nie wymusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×