Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nie widze naszego tematu dziewczyny co sie stało

Słabo 😞 jeszcze wczoraj był ;/

Wysłałam wiadomość do administratorów, ale nie wiem czy to coś da 😕
@Asis., @Sylka1 - jesteśmy póki co tutaj.
dziewczyny pamiętacie resztę nicków dziewczyn?

Hej ja wchodziłam rano to jeszcze był

Trudno ;/ póki co mamy zastępczy, napisałam 2 wiadomości , może i Wy napiszcie zgłoszenie to im będzie więcej to może zareagują i przywrócą (pod tamtym linkiem jest button "kontakt")

A w międzyczasie piszcie co u Was? 🙂

Witajcie. U mnie dni płodne się zaczęły 🙂 ale nie wiem co jest grane bo boli mnie od czasu do czasu podbrzusze i promieniuje na pępek. Biorę codziennie probiotyki przeciw infekcji. Mam nadzieję że nic się nie dzieje znowu. 

Mi przez grypę owulacja się przesuneła o 2 dni. Myślałam, że już wgl nie będzie. I wczoraj była takiego kłucia jajnika dawno nie miałam aż nogą ciężko było mi ruszyć 🙈 

Udało się was znaleźć 😁

Też napisałam do nich wiadomość, nie rozumiem jak mogą nam takie numery robić! 😜

Cześć dziewczyny, wcześniej pisałam jako Alina khodyko . 
dobrze Was znaleźć 🙂 jestem już po operacji , wróciłam do domu i teraz dochodzę do siebie . Mój lekarz dał mi zielone światło , mogę starać się od razu jak tylko będę czuła się dobrze , no i wiadomo jak zdejmą mi szwy . Mam nadzieje ze po tym wszystkim w końcu utrzymam ciaze w która tez mam nadzieje ze zajdę szybko

dobrze Was znaleźć 🙂 jestem już po operacji , wróciłam do domu i teraz dochodzę do siebie . Mój lekarz dał mi zielone światło , mogę starać się od razu jak tylko będę czuła się dobrze , no i wiadomo jak zdejmą mi szwy . Mam nadzieje ze po tym wszystkim w końcu utrzymam ciaze w która tez mam nadzieje ze zajdę szybko

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia  

Super, że wróciłaś, na tamtym forum zastanawiałyśmy się co u Ciebie
A czemu masz szwy? 😞 oczywiście trzymamy kciuki. Przykro, że coraz więcej z nas przez to przeszło ;/ 

@Czarna+ zazdro, ja to nigdy nic nie czuję 😮
@Asis. - daj znać jeżeli nas znalazłaś
@Hela 123 - jak się czujesz? Kiedy masz lekarza?

W tym miesiącu nie nastawiam się na sukces, jakoś trochę odpuściliśmy 🙂

Super, że wróciłaś, na tamtym forum zastanawiałyśmy się co u Ciebie
A czemu masz szwy? 😞 oczywiście trzymamy kciuki. Przykro, że coraz więcej z nas przez to przeszło ;/ 

@Czarna+ zazdro, ja to nigdy nic nie czuję 😮
@Asis. - daj znać jeżeli nas znalazłaś
@Hela 123 - jak się czujesz? Kiedy masz lekarza?

W tym miesiącu nie nastawiam się na sukces, jakoś trochę odpuściliśmy 🙂

Może od początku powiem co i jak ze mną . 2 tyg temu dowiedziałam się ze jestem w ok 5 tyg ciąży . 3 dni później poroniłam . Miałam na 12 lutego planowana operacje laparoskopową aby usunąć zrosty , sprawdzić macice i udrożnić jajowody . Zrobili mi laparoskopię , okazało się ze zrostów nie ma i ze to macica jednorozna i tylko jeden jajowod drożny ( lewy) . Oba jajniki pracują prawidłowo . Usunęli mi róg szczątkowy macicy. W ciaze zaszłam mając owulacje w prawym jajniku , jajeczko jakimś cudem znalazło się w lewym jajowodzie 🙂 prawdopodobnie jajowodyoga przechwycić jajeczka także szanse na ciaze są jak widać ale za to od początku będzie to ciąża wysokiego ryzyka ze względu na jednorodność macicy . Już wiem ze nie urodzę naturalnie tylko przez cc . Mam zielone światło od lekarza , musza mi tylko za tydzień zdjąć szwy 🙂 

Dziewczyny jak ja sie dzis czuje chyba wszystkie objawy ciazy mnie dopadly a jeszcze wczoraj czulam sie tak dobrze ze az myslalam ze chyba za dobrze w nocy bolaly mnie cycki dzis to mdli mnie glowa mnie boli najchetniej to bym spala caly czas do lekarza ide na poczatku marca

Przyszla mama fajnie ze do nas wrocilas wszystko bedzie dobrze 

A jeszcze do tego wahlarza objawow dodam ze raz mi zimno za chwile poce sie jak mysz 

Sylka odezwij sie co u ciebie jak sie czujesz

Dziewczyny jak ja sie dzis czuje chyba wszystkie objawy ciazy mnie dopadly a jeszcze wczoraj czulam sie tak dobrze ze az myslalam ze chyba za dobrze w nocy bolaly mnie cycki dzis to mdli mnie glowa mnie boli najchetniej to bym spala caly czas do lekarza ide na poczatku marca

Hela Ty jesteś w ciąży ? 

@przyszłmama to teraz tylko czekać na zdjęcie szwów i mozna działać w końcu musi sie udać tylko trzeba mieć dużą cierpliwość i sie nie poddawać. Moja kolezanka miala wycinany jeden jajnik laparoskopowo dziś jest 8 tydzień w ciąży.

@ Hela no to juz cie dopadło początki najgorsze niby to nie przyjemne ale i przyjemne bo juz wiesz, że szczęście sie do Ciebie uśmiechnęło 

Dlatego nie narzekam czuje objawy czyli ciąża sie rozwija tak przyszła mama robilam test w czwartek bo @ nie przyszla i pozytywny 

Hej mamusie,mogę dołączyć?

Też się staram teraz o trzecie bobo. Mam już dwójkę uroczych urwisów, 4 miesiące i 16 miesięcy, do tego kp w tandemie, ale mam nadzieję, że się uda, poprzednio też ciąża mimo kp:p Nie mogę się doczekać kolejnego bejbika, wyczekuje na fasolinke.

Biorę kwas foliowy, witaminy pregna plus, olej z wiesiołka na lepszą płodność i codziennie pije gojnik, bo to też pomaga na płodność. Poprzednio się udało:)

Przyszła mama, bardzo współczuję. A z tą cesarką to pewne? Może jeszcze coś się zmieni, mnie też mieli kroić przy pierwszym porodzie ale się zawzięłam i mi się udało:) A jaka to duma potem dla kobiety:)

Dlatego nie narzekam czuje objawy czyli ciąża sie rozwija tak przyszła mama robilam test w czwartek bo @ nie przyszla i pozytywny 

Dokładnie tylko sie cieszyć, że wszystko idzie jak iść powinno

Też się staram teraz o trzecie bobo. Mam już dwójkę uroczych urwisów, 4 miesiące i 16 miesięcy, do tego kp w tandemie, ale mam nadzieję, że się uda, poprzednio też ciąża mimo kp:p Nie mogę się doczekać kolejnego bejbika, wyczekuje na fasolinke.

Biorę kwas foliowy, witaminy pregna plus, olej z wiesiołka na lepszą płodność i codziennie pije gojnik, bo to też pomaga na płodność. Poprzednio się udało:)

Przyszła mama, bardzo współczuję. A z tą cesarką to pewne? Może jeszcze coś się zmieni, mnie też mieli kroić przy pierwszym porodzie ale się zawzięłam i mi się udało:) A jaka to duma potem dla kobiety:)

Hej witamy 😊

To myślę, że chyba nie będziesz miała problemu o 3 bobaska kwestia czasu i trafienia w owulacje 

Hej 🙂 mogę się wspólnie z Wami powspierać?

też staramy się o maleństwo, niestety dziś dostałam baaaardzo spóźniony okres (37dzień). Plus biorę antybiotyk z powodu infekcji pęcherza (w razie czego dostałam od lekarki bezpieczny dla kobiet w ciąży). Już byłam takiej dobrej myśli, a tu nagle wszystko się posypało.. I dziś cały dzień smutku 😞 nawet mój mąż płakał ze mną. 

Mam 25 lat i staramy się o pierwsze dziecko. 

Przyjmę wszystkie dobre rady od bardziej doświadczonych:) 

Hela dokładnie.. to jest znak że wszystko dobrze się rozwija 😄 na mdłości słyszałam,  że dobrze jest zjeść koste gorzkiej czekolady lub gryzc goździki - ale nie wiem ile w tym prawdy 😉

Edit to jestesmy w tym samym wieku 😁

• Like 1

Witaj editt fajnie ze dołaczylas 

• Like 1

Mam macice jednorozna także jest o polowe mniejsza od normalnej . Niestety podczas porodu SN mogłaby po prostu pęknąć od naprężenia i skurczy co mogłoby zabić mnie i dziecko także może tez będę zasługiwała na miano dumnej mamy 😉 a bardzo chciałam rodzic SN 

Napisano (edytowany)

Może to dziwne, ale aż zazdroszczę Ci tych wszystkich objawów 😉 Oczywiście gratulacje i życzę zdrowego dalszego rozwoju dzidziusia. 

Do mamy Julci i Antosia: dzięki że napisałaś o wiesiołku i gojniku. Dołączę do swojej diety 😉

Edytowano przez Editt
Literówka

Do mamy Julci i Antosia: dzięki że napisałaś o wiesiołku i gojniku. Dołączę do swojej diety 😉

Nie dziękuj. Ta osoba, to zwykły troll.

Tu masz temat na jej temat.

"Co to za żenująca istota, ta Mama Julci i Antosia?

Przez Gość gość, Kwiecień 26, 2018 w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci

No tępak nie z tej ziemi. Lat 24, dwójka dzieci przy cycu, kolejne w drodze. Jedyne osiągnięcie w życiu to poród i kp. Nic innego się nie liczy, a jeśli masz inne ambicje, to już doopa, bo powinno się liczyć tylko macierzyństwo. Dawno tu nie było takiego trolla, nawet mama ameleczki nie miała tak zrytego łba."

Przez parę lat ma dwójkę małych dzieci karmionych kp jednocześnie. Istniała nawet teoria, że mamaameleczki i mamajulciiantosia to ta sama osoba.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się