Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

U mnie mama tak własnie ciągle gada, że moglibyśmy juz mieć bo jej mama a moja babcia nie doczekała żadnego wnuka i dlatego gdzieś tam w niej chyba siedzi, że ona też nie doczeka swoich. Staramy się ale nikt o tym nie wie. Lepiej nam nie mówić i unikać zbędnych komentarzy typu " co z wami nie tak, że nie wychodzi " Mama mówiła, że rok sie o mnie starali 😁 a brat młodszy wyszedł z "przypadku". I jak byliśmy młodsi i sie kucilismy to zawsze go wkurzałam i mówiłam, że rodzice mnie bardziej kochają bo on jest przypadkiem 😂😂🙉🙈

• Haha 2

U nas nacisku nie ma, ale zdarzają się takie teksciki wspominające że fajnie by było jakby się młoda krew pojawiła w rodzinie itd teraz upominaja się tak delikatnie bo wiedzą, że my też chcieliśmy już ale niestety się nie udało, że to przed 1 ciąża na okrągło przy każdej okazji było wspominane 😂

A tak z innej beczki - macie jakiś ciekawy pomysł już jak w razie czego ogłosić rodzinie ta nowinę? Ja nigdy nie chciałam tak mówić prosto z mostu więc ostatnim razem kupiliśmy buciki niebieskie i różowe i daliśmy moim i jego rodzicom po jednym z pary A teraz już nie mam pomysłu 😂

(Mój chciał mamie wysłać zdjęcie testu od razu - tak się ucieszył 😂😂

• Like 1

@Czarna Ty łobuzie hahaha 😂

@Kiki w zeszłym roku planowałam, że jak "pyknie" koło listopada-grudnia to powiemy naszym rodzicom w Dzień Babci/Dziadka. A teraz brak mi natchnienia. Nie wiem czy nie ukradnę Twojego pomysłu z bucikami, baaardzo uroczy 😍😍😍

Niestety też mam obawy że teściowa dowie się max parę dni po nas bo mój narzeczony nie wytrzyma ciśnienia i powie jej "w tajemnicy" 😛

• Haha 1

Może tak być asis ja widze ze mojego juz korci zeby powiedziec ale sie wstrzymuje ze wzgledu na mnie ale ile wytrzyma nie wiadomo

Leże w łóżku mdłosci😜

Asis A proszę bardzo .. kradnij i oby jak najszybciej 😘

Hela lez lez, zasłużyłaś. A mdłości nie długo mina- zazdroszczę Ci ich 😋

Ahhh Ci faceci to najlepiej by od razu całemu światy ogłosili 😁😁🙈

Gość Dashka

Cześć dziewczyny. Jaki tu jest temat? Wszystkie się chyba znacie 🙂 z forum ?

Pozdrawiam. 

Cześć dziewczyny. Jaki tu jest temat? Wszystkie się chyba znacie 🙂 z forum ?

Pozdrawiam. 

Hej tematem jest " staranie o dzidziusia" 

Znamy się z forum z tego oto tematu tylko poprzedni nasz wątek został usunięty.

Gość Dashka

Właśnie zauważyłam, że nie ma tego wątku.  Jedynie ogólny temat.  Dzięki za odpowiedź,spróbuje się podłączyć pod rozmowę. 

Właśnie zauważyłam, że nie ma tego wątku.  Jedynie ogólny temat.  Dzięki za odpowiedź,spróbuje się podłączyć pod rozmowę. 

To opowiadaj 😁😁

Gość Dashka

To opowiadaj 😁😁

Od czego zacząć? 😄

Gość Dashka

Witamy dashka 

Witam witam, wszystkich również 😊

Od czego zacząć? 😄

Od wszystkiego 🙂 nie boimy się długich wiadomości
Opowiedz nam jak długo się staracie, jak idzie 😉 
czy są jakieś przeszkody, czy mierzysz temperaturę, czy robisz testy owulacyjne, ile masz lat, czy dopiero zaczynasz itp 

Gość Dashka

Od wszystkiego 🙂 nie boimy się długich wiadomości
Opowiedz nam jak długo się staracie, jak idzie 😉 
czy są jakieś przeszkody, czy mierzysz temperaturę, czy robisz testy owulacyjne, ile masz lat, czy dopiero zaczynasz itp 

Więc zacznę od tego, że jestem mamą,mam 2-letnią córkę.  Z mężem zdecydowaliśmy, że czas na drugie.  Przy pierwszym dziecku udało nam się już przy drugim cyklu,używałam testów owulacyjnych.

Dopiero od miesiąca,właściwie od  tego cyklu zaczęliśmy działać 🙂 nie zbyt intensywnie ,bo aż tylko dwa razy,ale podeszliśmy do tego bezstresowo,więc jak się uda, to będziemy szczęśliwi, jeśli nie, to będziemy próbować do skutku. W tym przypadku nie stosowałam testów owulacyjnych. Temperatury też nie mierze. Czekam na testowanie 🤗

Wiec zaczynasz starania a kiedy testujesz

Gość Dashka

Tak, zaczynamy starania . Testować będę 2.03 na @ ,oczywiście jeśli sama się nie pojawi w tym dniu,bo cykle mam regularne (28dni). Może dwa razy zdarzył się dzień różnicy w dłg cyklów  . Ale czuję, że szału nie będzie w tym cyklu. 

Gość Dashka

Tak, zaczynamy starania . Testować będę 2.03 na @ ,oczywiście jeśli sama się nie pojawi w tym dniu,bo cykle mam regularne (28dni). Może dwa razy zdarzył się dzień różnicy w dłg cyklów  . Ale czuję, że szału nie będzie w tym cyklu. 

Jak to mówią od czegoś trzeba zacząć 😁 Może i tym razem uda sie szybko 

Gość Dashka

Wy dziewczyny na jakim etapie? 

To jest nas już 3 które będą testować w okilicy 2 marca 😁

Cześć dziewczyny ;) szukam jakiejś opinii, bo już nie wiem co mam o tym myśleć. Moje miesiączki od zawsze były regularne (27-29dni). Ostatnia miesiączkę miałam 18 stycznia ,kolejną miałam dostać 15 lutego ,lecz nie przyszła. Jakoś tydzień przed terminem @ miałam podobne bóle brzucha do zapalenia pęcherza ,takie rwanie jakby. W dzień okresu miałam trochę więcej śluzu i nic. Od 3 dni mam dziwne bóle ,takie rwanie ,ciągniecie ,czasami kłucia jajników i jestem bardzo nerwowa. Test dzisiaj  rano wyszedł negatywny. Czy to może być ciąża czy raczej może coś innego ?

dziekuje z góry za odp.:))

Gość Dashka

Cześć dziewczyny 😉 szukam jakiejś opinii, bo już nie wiem co mam o tym myśleć. Moje miesiączki od zawsze były regularne (27-29dni). Ostatnia miesiączkę miałam 18 stycznia ,kolejną miałam dostać 15 lutego ,lecz nie przyszła. Jakoś tydzień przed terminem @ miałam podobne bóle brzucha do zapalenia pęcherza ,takie rwanie jakby. W dzień okresu miałam trochę więcej śluzu i nic. Od 3 dni mam dziwne bóle ,takie rwanie ,ciągniecie ,czasami kłucia jajników i jestem bardzo nerwowa. Test dzisiaj  rano wyszedł negatywny. Czy to może być ciąża czy raczej może coś innego ?

dziekuje z góry za odp.:))

Może spóźnia się @ tak zwyczajnie, po prostu ?

Gość Dashka

Zawsze to raźniej będzie 🙂 

Może spóźnia się @ tak zwyczajnie, po prostu ?

No może. Kurde ani okresu ani dwóch kresek. Wolałabym coś wiedzieć.  No właśnie okres mi się nigdy nie spóźniał. A te bóle brzucha są jakieś inne niż zazwyczaj przed@. Piersi mnie nigdy nie bolały przed i teraz tez nie bolą. Teraz są nabrzmiałe tylko. 

szyjka macicy jest dosyć twarda i wysoko od paru dni.  Chyba jest zamknięta lecz kurde nie jestem pewna 

No może. Kurde ani okresu ani dwóch kresek. Wolałabym coś wiedzieć.  No właśnie okres mi się nigdy nie spóźniał. A te bóle brzucha są jakieś inne niż zazwyczaj przed@. Piersi mnie nigdy nie bolały przed i teraz tez nie bolą. Teraz są nabrzmiałe tylko. 

szyjka macicy jest dosyć twarda i wysoko od paru dni.  Chyba jest zamknięta lecz kurde nie jestem pewna 

Miałam podobnie w poprzednim cyklu, i też zazwyczaj miałam regularne i jak już to okres przychodził wcześniej A nie później.. Ale jak ktoś kiedyś powiedział do czasu jak @ Nie ma to jest nadzieja 😄 może poczekaj dzień-dwa i spróbuj jeszcze raz testować  😉

Miałam podobnie w poprzednim cyklu, i też zazwyczaj miałam regularne i jak już to okres przychodził wcześniej A nie później.. Ale jak ktoś kiedyś powiedział do czasu jak @ Nie ma to jest nadzieja 😄 może poczekaj dzień-dwa i spróbuj jeszcze raz testować  😉

No masz racje ,trzeba niestety poczekać 😃

Hej dziewczyny , co do ogłoszenia rodzinie to jakoś ja po ostatnim wydarzeniu boje się, chyba powiem im dopiero jak urodzę 😂 a tak serio, będę chciała powiedzieć dopiero jak zacznie być widać brzuszek . Ale to najpierw znów muszę zajść w ciaze . Dziś już powoli testy owulacyjne zaczynaja być bardziej wyraźne ... 🙂 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się