Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny moge dołaczyć? Jak sie ta epidemia skończy bede staraci się o dziecko tylko mam aktualnie problemy z miesiączką (niemam od jakiegoś roku mam 34lata) ale przed epidemią troche prubowaliśmy kilka lat i nic a teraz nawet do ginekologa nie moge iść 😞 Kupiłam krwawnik tylko najpierw zrobie test ciożowy jak mysilicie czy to coś pomoże ?

Hej dziewczyny moge dołaczyć? Jak sie ta epidemia skończy bede staraci się o dziecko tylko mam aktualnie problemy z miesiączką (niemam od jakiegoś roku mam 34lata) ale przed epidemią troche prubowaliśmy kilka lat i nic a teraz nawet do ginekologa nie moge iść 😞 Kupiłam krwawnik tylko najpierw zrobie test ciożowy jak mysilicie czy to coś pomoże ?

Jak się cała sytuacja uspokoi to polecam ci żebyś poszła do gina czy masz owulację normalnie, bo wtedy brak miesiączki to pół biedy. W mojej rodzinie dziewczyna nie ma okresu od kilku lat, a owulację miała normalnie 🙂

• Like 1

o dzięki za rade musze zapisać gdzieś albo jakoś zapamietać 🙂

Cześć,

Mi się dwa dni spóźnia okres a nie chce robic testu bo nie chce sie rozczarować, mam za sobą 1 poronienie i 3 ciąże biochemiczne, teraz z poczatkiem marca zawiesilismy starania ze względu na pandemie ale niewielka szansa na ta ciążę jest dlatego biore ja pod uwagę. Biorę pod uwagę rownież stres związany z sytuacją światową...

Hej wszystkim. U mnie ciężko. Zmuszam się do wszystkiego, dosłownie. Permanentne zmęczenie, brak energii, najchętniej bym się kładła i spała. Wieczorem ok. 22:00 zasypiam pod kocem przed kompem/tv i budzę się w środku nocy albo nad ranem, idę się umyć i przenoszę do łóżka - śpię dalej do 9:00, masakra jakaś 😑 Mój TŻ w innym mieście (na razie jeszcze mieszkamy oddzielnie), więc mnie nie przypilnuje, jedynie w weekendy jak sie widzimy 😉 Naczynia niepozmywane od 3 dni, bo nie mam siły posprzątać. Męczą mnie mdłości, najgorsze jak człowiek głodny i go ssie, a nie ma dosłownie na nic ochoty bo ma wrażenie, że jak to zje to się zhaftuje 🤮 Gdybym w takim stanie miała się zająć malutkim dzieckiem to nie byłoby opcji 😕 A, i tym mdłościom praktycznie cały dzień dokucza stały ból głowy, taki ćmiący, głowa ociężała itp.

Aggie, ja też odczuwam non stop brzuch i co jakiś czas jakieś kłucie, generalnie czuje się jakbym była non stop przed miesiączką, nastrojem również :classic_wacko: Ciekawe kiedy to się skończy... Prawdę mówiąc na rękę mi ten koronawirus (jeśli chodzi o siedzenie w domu), bo nie wyobrażam sobie w tym stanie normalnie funkcjonować, tzn. chodzić do pracy 🙄

• Like 1

Cześć,

Mi się dwa dni spóźnia okres a nie chce robic testu bo nie chce sie rozczarować, mam za sobą 1 poronienie i 3 ciąże biochemiczne, teraz z poczatkiem marca zawiesilismy starania ze względu na pandemie ale niewielka szansa na ta ciążę jest dlatego biore ja pod uwagę. Biorę pod uwagę rownież stres związany z sytuacją światową...

Co to ciąża biochemiczna ?

@Eviqs - ja Cię doskonale rozumiem 😉 jesteśmy w tym samym momencie 😉 
Moje ostatnie 2 tygodnie też takie były, może teraz jest lepiej, a może trochę się przyzwyczaiłam, że jest średnio, jakbym miała chodzićdo pracy, ja mam to szczęście tylko, że mi gotuje Niemąż i chodzi po zakupy, więc na pewno jest mi łatwiej, bo mam wszystko pod nos podane, ale też chce mi się jeść i ssie a jak pomyślę o jedzeniu to mi niedobrze, i wszystko "zalega" jakby pod gardłem...
Czasami kładę się spać o 22, bo już nie mogę znieść tego samopoczucia, więc jeżeli miałabym już dziecko to sądzę, że obowiązki też by spadły na Niemęża 😉
Ale on tak bardzo chce dzieci, że sądzę, że bez zająknięcia 😜 hahah

Co to ciąża biochemiczna ?

Ciaza w ktorej doszło do zapłodnienia, ale nie zagniezdzilo sie albo zostało usuniete na bardzo wczesnym etapie, brałam leki i mialam sprawdzać przed odstawieniem czy się udało czy nie

Nie wierze, zrobiłam test sikany i dwie grube krechy!!!!!!!!

Wow!!! No to gratulacje, super!!! 🤗🙆‍♀️

Trochę mam obawy z powodu pandemii ale co ma być to będzie

Może mam ten kryzys co nadejdzie przeczekać na zusie hehe 🙂

Hej 🙂
Robię aktualizację 😉
Wczoraj poszłam spać o 22, już nie mogłam wytrzymać mdłości/ głowa/ brak siły/ głód naprzemienny z uczuciem przepełnienia po zjedzeniu pół kanapki 😉 obudziłam się o 4 rano do toalety, a potem nie mogłam zasnąć 😜 włączyłam sobie Netflixa i jakoś przysnęłam, ale to była ciekawa noc hahah
a jak u Was?

U mnie wczoraj podobnie calodzienny ból glowy mdłosci i sennosc ale dzis za to czuje sie jak młody bóg juz nie pamietam kiedy czułam sie tak dobrze zaliczylam tylko krótką drzemke i normalnie funkcjonuje posprzątałam wkoncu porządnie 😉

Mnie wykańcza ziewanie. Jak wejdę w fazę to japa mi się rozdziera co pół minuty, a to naprawdę potrafi wykończyć 🙄 U mnie podobnie... totalny brak siły, mdłości ze stałym bólem głowy, ssanie w żołądku (napady) 😞 Muszę spać w ciągu dnia, noce przesypiam całe.

Ja znowu mam jak Hela. Dzis jest idealne, siły duzo. Wogole nie czuje się jakbym w ciąży była ,choc to mnie martwi😆

Cieszę sie, że dziewczynki wszystko u was dobrze 😘 Później wam maluszki te objawy wynagrodzą 😁😍

Nie wierze, zrobiłam test sikany i dwie grube krechy!!!!!!!!

Gratulacje 😍

Ja znowu mam jak Hela. Dzis jest idealne, siły duzo. Wogole nie czuje się jakbym w ciąży była ,choc to mnie martwi😆

hahah widzę, że wszystkie mamy podobne przyjemności haha 😉
Ja na przykład wczoraj już się nie czułam tak źle (przespałam całą noc, pierwszy raz od kilku dni, dziś też) 
i to mnie mega zastanawia (w tamtej miałam podobnie, że symptomy stopniowo schodziły i myślałam,
że to dlatego, że wychodzę z 1 trymestru, a to coś innego było...) 
więc teraz jak mi się trochę lepiej robi to się zaczynam zastanawiać... oczywiście staram się być nastawiona pozytywnie,
ale wiecie jak jest, ta myśl gdzieś tam w umyśle świta
Poszłabym już na USG w tym tygodniu - w piątek będzie 9 tydzień (dziś 8tyg3dni) to akurat by było, ale ten wirus cholerny...

Chyba juz tak bedzie z naszymi schizami aggie jak sie źle czujemy nie dobrze jak znowu dobrze to zaraz w głowie rodzi sie niepokoj ze objawy zanikaja cos jest nie tak 

Ja w srode ide po skierowanie na badania i musze isc zrobic i potem wizyta 

Nie wiem czemu wszystkie wiadomości w tym wątku wpadają mi w ukryte - sprawdzam czy ta też 😉

W środę mam pierwsza wizytę u ginekologa. Będzie to 6 tydzień 3 dzień. Myślicie że będzie już słychać bicie serca? 

Hela - Hahah masz rację 🙂 staram się nie koncentrować tak na tej ciąży - w pierwszej śledziłam wielkość (uroki pierwszej ciąży, wszytko ekscytowało 😉 ) i co akurat dziś się rozwija, teraz tego wgl nie robię. Wiem, że co piątek mija mi kolejny tydzień i tego się trzymam, biorę witaminy i tyle mogę zrobić - czekać i nic więcej 🙂

A jakie masz badania do zrobienia? Takie ogólne, mocz itp? Czy coś bardziej konkretnego?

P.S. Nie wiem czy Wam już pisałam, ale dostałam wyniki i nie mam leukocytów w moczu i testy z obciążeniem glukozą wyszły bardzo dobrze i nie mam cukrzycy ciążowej 🙂 nie polecam jeść w nocy przed pobraniem chociażby nawet nie wiem jak się chciało 😉 hahah

Poddaję się chyba z 20 razy próbowałam wkleić moją poprzednią wiadomość 😜 

Hela - A jakie masz badania do zrobienia? Takie ogólne, mocz itp? Czy coś bardziej konkretnego?
Justyna0111 - ciężko stwierdzić, a nie lepiej się umówić na 7 tydzień? Wtedy na pewno już będzie 🙂

U mnie badania wyszły ok, nie mam cukrzycy ciążowej

W środę mam pewny termin wizyty a za tydzień nie wiadomo co będzie 🤷 a po za tym muszę sobię załatwić L4 bo jak nie to w czwartek do pracy musiałabym wrócić. Ciekawie czy mi wystawi jak nie będzie jeszcze nic widać?, Ja pamiętam po teście na cukrzycę spałam cały dzień. Strasznie to wspominam. 

30.III. Imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą:

Amadea

Amadeusz

Amalia

Amelia

Aniela

Jan

Joachim

Kwiryn

Kwiryna

Leonard

Mamertyn

Mamertyna

Piotr

Sekundus

Zozym

W środę mam pewny termin wizyty a za tydzień nie wiadomo co będzie 🤷 a po za tym muszę sobię załatwić L4 bo jak nie to w czwartek do pracy musiałabym wrócić. Ciekawie czy mi wystawi jak nie będzie jeszcze nic widać?, Ja pamiętam po teście na cukrzycę spałam cały dzień. Strasznie to wspominam. 

Jeżeli chodzi o L4 to jak najbardziej rozumiem to musi być załatwione jak najszybciej. 
W 6 tygodniu to będzie widoczny pęcherzyk ciążowy, więc ciążę to jak najbardziej potwierdza,
ale dla Ciebie to i tak oznacza konieczność wizyty (pewnie) za 2 tygodnie, żeby potwierdzić bicie serca

A i na pewno lekarz zleci szereg badań (mocz, morfologia, glukoza, toksoplazmoza, tsh, hiv, różyczka)
i będzie kazał się z nimi pojawić za te 2 tygodnie.

Chyba, że coś się zmieniło bardzo od początku marca w związku z koronawirusem, 
bo miałam właśnie wizytę 5 i 7 tydzień (miałam się pojawić z badaniami)

Ja dziś byłam u lekarza. Na szczęście nie było ani jednej kobiety do niego.  Dzidzi rośnie, mówił że zapowiada sie duże dziecko i obstawia chłopca bo juz cos bylo między nogami😁 choc narazie to tylko jego przypuszczenia bo wiele w życiu widział 😆

Poddaję się chyba z 20 razy próbowałam wkleić moją poprzednią wiadomość 😜 

Hela - A jakie masz badania do zrobienia? Takie ogólne, mocz itp? Czy coś bardziej konkretnego?
Justyna0111 - ciężko stwierdzić, a nie lepiej się umówić na 7 tydzień? Wtedy na pewno już będzie 🙂

U mnie badania wyszły ok, nie mam cukrzycy ciążowej

Dokladnie dowiem sie w srode ale ogolne i plus jeszcze toxo i jeszcze cos ale konkretnie bede wiedziala w srode ja juz tak na spokojnie podchodze do tej ciazy na zasadzie co bedzie to bedzie uwazam na siebie łykam kwas no nic wiecej odemnie nie zalezy

• Like 1

Aa i jeszcze odradza mi robić badania prenatalne bo lekarz ktory je wykonuje w tym momencie ma kwarantanne 😐 i w szpitalu jest juz kilka przypadków wirusa😔

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się