Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja juz jestem po badaniach teraz w czwartek wizyta mam nadzieje ze wyniki wyjda dobre 

• Like 2

Ja juz jestem po badaniach teraz w czwartek wizyta mam nadzieje ze wyniki wyjda dobre 

Który tydzień wychodzi Tobie według usg?🙂

Hej, ja do lekarza idę jutro o 15:00 i z rana na betę (wynik będzie po 14:00) jeszcze z rana test zrobię 😉@ nadal nie mam 😁 ale za to apetyt wzrasta coraz bardziej i senność. 

Dawaj znać od razu 😁 mam przeczucie takie, że będzie wszystko tak jak ma być 💪💪😁🙈

Dawaj znać od razu 😁 mam przeczucie takie, że będzie wszystko tak jak ma być 💪💪😁🙈

Dam znać 😉 nie nastawiam się jakoś bo na tych testach co robiłam to te kreski było ledwo ledwo widoczne... 

Aggie daj znac jak bedziesz po wizycie 

Już jestem i już Wam piszę co i jak - zacznę od tego - wszystko jest OK 🙂
Cieszę się, że "spanikowałam", bo wiem już dużo więcej niż ostatnio.

USG potwierdza bicie serca - 182 uderzenia,
wielkość CRL 2,83 cm i
wiek ciąży to 9 tydzień 4 dzień, czyli zgodne z datą ostatniej miesiączki, co jest ciekawe
na USG ta mała istota ruszała rękami i nogami 😮 mam nagrane video 

Pani doktor powiedziała, że wszystko jest ok i że daje 80% szans na sukces
Walczę dalej 😄

P.S.1. U tej Pani jeszcze nie byłam, ale jest bardzo fajna jakby ktoś szukał w Warszawie na Woli/Ochocie to mogę dać namiary.
P.S.2. Zabawne jest to, że spytała mnie czy jestem lekarzem 😉 bo operuję terminologią medyczną 😉 hahha 
P.S.3. Test PAPPA mam umówiony na 27.04., test z krwi tydzień wcześniej (prywatnie)

Dziękuję Wam za dobre myśli i wsparcie ❤️

• Like 1

A to już będzie na PAPPA? ❤️

Nie jeszcze nie mi wychodzi z usg ciaza tydzien mlodsza teraz wychodzi 11 tydzien 

Który tydzień wychodzi Tobie według usg?🙂

Jak bylam na wizycie 26 to z miesiaczki wychodzil 10 tydzien z usg 9 teraz jak w czwartek pojde to by 11 wychodzilo 

• Like 1

Ja dzis drugi dzien bez mdłosci tez juz zaczelam sie zastanawiac czy wszystko ok zamiast sie cieszyc ze mijaja ale mam tez inne objawy to sie nie nakrecam do czwartku juz niedaleko zobacze jak moja dzidzia

Aggie, całe szczęście, że wszystko dobrze. Gratulacje! 🙂Sama też się trochę uspokoiłam 🙂 Ale że było już widać machanie rączkami i nóżkami??? :classic_ohmy: To niesamowite jak gigantyczne zmiany zachodzą w naszym ciele tydzień po tygodniu 🙂

Wyjaśnij mi proszę ten test PAPPA. Na niego składa się badanie krwi, które masz 20.04. i tydzień później badanie USG, dobrze rozumiem? Jeżeli chodzi o pobranie krwi to odbywa się ono zupełnie poza gabinetem ginekologicznym (punkt pobrań wysyła próbkę krwi do badania) czy ginekolog pobiera krew w gabinecie i wysyła ją do analizy???

@Hela 🙂 Pewnie to ja zasiałam niepokój, jeżeli tak to przepraszam 😉 
@Eviqs - Dziękuję ❤️ tak, właśnie też byłam w szoku 😮 
Na początku nie zarejestrowałam, że Pani doktor mówi, że się rusza,
a potem sama mówię :"widzi Pani, rusza się"
 hahha - miała ze mnie śmiech, bo zatkało mnie,
i ona, że właśnie dlatego robi mi video 😉, mówiła, że to często się wy tym tygodniu nie zdarza.
w 7t0d mierzył : 7,5 mm, a w 9t4d 2,83 cm - prawie 4 razy większy przez 2 tygodnie ;o
Pytałam się czy to dobrze, że taki duży i powiedziała, ze tak

Ja robię w tej samej klinice i pobranie krwi (pielęgniarka) i USG, oni krew wysyłają do Diagnostyki. 
Mi jest po prostu wygodniej zrobić wszystko w jednym miejscu, ale można w laboratorium innym pobrać krew na test i przynieść na USG.
Nie wiem jak to wygląda na NFZ.

Aggie no to super cieszę się wiedziałam, że wszystko bedzie dobrze 🙈😁😍

Hela Ty też się nie martw na pewno wszystko jest dobrze 💪💪💪

Aggie, pisze tak bardziej z ciekawosci odnosnie testu Pappa. Sama go nie robilam, bo slyszalam niezbyt dobre opinie od samych lekarzy. Glownie, ze jest to statystyka i ze moze sie mylic w jedna albo druga strone. Sama robilam nifty(mimo, ze w usg 1 trym gen nie bylo zastrzezen on lekarki, jednak ze wzgledu na wiek wolalam zrobic), choc zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy chce wydawac takie pieniadze. Twoja lekarka radzila to robic? 

Hej, zrobiłam betę ale niestety wynik niezadowalajacy:( 0.10 

Działam dalej 😃🙏💪

Działam dalej 😃🙏💪

To trzymam kciuki za następny cykl 😘

• Like 1

Działam dalej 😃🙏💪

Działamy razem 😉

tzn razem ale osobno 😛

• Like 1

Nie nie martwie sie aggie nie przepraszaj nie masz za co po prostu z tyłu glowy ten niepokoj jest czasem ale jak mnie odrzucilo od zapachu kopru to zaraz lepiej mi sie zrobiło;)

• Like 1

Nie nie martwie sie aggie nie przepraszaj nie masz za co po prostu z tyłu glowy ten niepokoj jest czasem ale jak mnie odrzucilo od zapachu kopru to zaraz lepiej mi sie zrobiło;)

Hahaha 😄 jak są objawy to mocno dokuczają, ale mocniej dokucza ich brak 😉 oooo koperek 😉 Dziś pić mi sie chce cały czas, a jeść prawie w ogóle, chyba, że soczyste owoce 😉

Aggie bardzo się cieszę że dzidzia rośnie zdrowo ❤️

To musi być super uczucie patrzeć jak ta mała kropeczka rusza rączkami i nóżkami. i jeszcze to bicie serduszka 🙂

Hahaha 😄 jak są objawy to mocno dokuczają, ale mocniej dokucza ich brak 😉 oooo koperek 😉 Dziś pić mi sie chce cały czas, a jeść prawie w ogóle, chyba, że soczyste owoce 😉

No po prostu nie wierzę! 😂 Ja dzisiaj miałam to samo!!! Jak do tej pory (no chociażby wczoraj) mnie co chwilę ssało, tak dzisiaj od śniadania do obiadu o 17:00 nic nie jadłam, bo nie miałam takiej potrzeby. Po obiedzie bardzo długo mi się nieprzyjemnie odbijało i byłam taka... pełna do wieczora 😕 Później zachciało mi się jeszcze mrożonych wiśni i jogurtu owocowego, a do tego cały dzień picie wody i herbaty 😄 Ja już nie nadążam za ta ciążą :classic_blink:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się