Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Według kalendarza chińskiego mój TŻ powinien być na 1100% dziewczynką bo w wieku jego mamy (21 lat) od lutego do grudnia były same żeńskie miesiące a on urodził się w lipcu 😛😆 także liczę na pomyłkę "Chińczyka" bo mnie w lutym akurat pokazuje dziewczynkę i lekarz też tak mówił w 12 tygodniu :classic_huh: Obrączka na czerwonej nitce zawieszona nad brzuchem uparcie pokazuje ruch góra-dół (chłopiec) 😬

Aggie, ja mam jutro NIFTY :classic_blink: będziemy się obie stresować w najbliższych dniach 😞  Z wynikiem powinnam się idealnie wyrobić przed kolejną wizytą u lekarza, którą mam 25 maja. Ponoć zazwyczaj wcześniej są już te wyniki, 10 dni to max. czas oczekiwania.

Tez traktuje ten kalendarz z przymruzeniem oka ale akurat u mnie sie sprawdzilo 

1 godzinę temu, Eviqs napisał:

Aggie, ja mam jutro NIFTY :classic_blink: będziemy się obie stresować w najbliższych dniach 😞  Z wynikiem powinnam się idealnie wyrobić przed kolejną wizytą u lekarza, którą mam 25 maja. Ponoć zazwyczaj wcześniej są już te wyniki, 10 dni to max. czas oczekiwania.

Na razie się nie stresuję, ale pewnie będę przed odczytaniem wyników. Mam nadzieję, że będzie to w miarę prosto napisane. Lekarka mówiła, że nie ma potrzeby umawiać się na omówienie wyników, więc nie wiem

Cześć dziewczyny ❤ Trochę mnie tu nie było, odpuściłam sobie starania bo świrowalam już za bardzo. Dziś powinna przyjść @ ale nie przyszła. Wczoraj lekkie plamienie, dziś już ledwo widoczne, rwanie w dole brzucha i kłucie jajnika. Zrobiłam test i jest druga blada kreseczka... Dodałabym fotkę ale nie bardzo wiem jak tu dodać

• Like 1

2 godziny temu, KatBł1982 napisał:

Cześć dziewczyny ❤ Trochę mnie tu nie było, odpuściłam sobie starania bo świrowalam już za bardzo. Dziś powinna przyjść @ ale nie przyszła. Wczoraj lekkie plamienie, dziś już ledwo widoczne, rwanie w dole brzucha i kłucie jajnika. Zrobiłam test i jest druga blada kreseczka... Dodałabym fotkę ale nie bardzo wiem jak tu dodać

Heeejj! Witaj ponownie 💕

suuper! Kiedy powtarzasz test?
A moze smigasz na bete? Ekscytujące! Trzymam kciuki mocno 🤗

ps. Mozesz dodac np.: jako w tle swojego profilu jak chcesz 

1 godzinę temu, Aggie86 napisał:

Heeejj! Witaj ponownie 💕

suuper! Kiedy powtarzasz test?
A moze smigasz na bete? Ekscytujące! Trzymam kciuki mocno 🤗

ps. Mozesz dodac np.: jako w tle swojego profilu jak chcesz 

❤Jutro rano powtarzam test. Jeśli wyjdzie pozytywny to od razu umawiam się do lekarza, bo po tej amputacji szyjki trochę się boję. Wolę sprawdzić od razu. Trochę byłam dziś w szoku, ale już mi przechodzi 😁

• Like 1

KatBł1982, rwanie w dole brzucha, pokłuwanie jajnika... 🤔 brzmi znajomo 😁 myślę, że jeśli dodać jeszcze do tego drugą krechę na teście to luz, jesteś w ciąży ☺️ Czy w Twoim loginie jest zawarty rok Twojego urodzenia? Jeśli tak to jesteśmy tu chyba najstarsze, ja jestem rocznik 81 😉

8 godzin temu, Eviqs napisał:

KatBł1982, rwanie w dole brzucha, pokłuwanie jajnika... 🤔 brzmi znajomo 😁 myślę, że jeśli dodać jeszcze do tego drugą krechę na teście to luz, jesteś w ciąży ☺️ Czy w Twoim loginie jest zawarty rok Twojego urodzenia? Jeśli tak to jesteśmy tu chyba najstarsze, ja jestem rocznik 81 😉

Zrobipamy drugi test, jest krecha już grubsza a drugi test- Clearblue niby pokazał 2-3 tygodnie. Dziś dzwonię do lekarza żeby na wizytę się umówić. I tak, w moim loginie jest rok urodzenia 😁

• Like 1

2 godziny temu, KatBł1982 napisał:

Zrobipamy drugi test, jest krecha już grubsza a drugi test- Clearblue niby pokazał 2-3 tygodnie. Dziś dzwonię do lekarza żeby na wizytę się umówić. I tak, w moim loginie jest rok urodzenia 😁

Eeeeeekstra!!!! Ale mega wieści!!!
To staraliście się można powiedzieć 7-8 miesięcy (uwzględniając przerwę oczywiście 😉 )?
Ta kwarantanna to jednak czyni cuda 😉 ahhahah

A będziesz szła robić beta HCG? Warto mieć do lekarza na pierwszą wizytę ciążową 😉 zresztą wiesz pewnie 🙂

KatBł1982, gratulacje! To był raczej pewnik po objawach i wyniku pierwszego testu 🙂 To teraz biegusiem do lekarza 😊

U mnie dzisiaj była pielęgniarka na pobranie krwi pod Nifty Pro i mnie zabiła informacją, że krew leci na analizę DNA aż do Hong Kongu! 😮 Masakra, myślałam, że robią to w Europie 😯

13 minut temu, Eviqs napisał:

KatBł1982, gratulacje! To był raczej pewnik po objawach i wyniku pierwszego testu 🙂 To teraz biegusiem do lekarza 😊

U mnie dzisiaj była pielęgniarka na pobranie krwi pod Nifty Pro i mnie zabiła informacją, że krew leci na analizę DNA aż do Hong Kongu! 😮 Masakra, myślałam, że robią to w Europie 😯

@Eviqs pamiętasz dlatego moja ginka na początku polecała mi SANCO (robią w całości w Polsce) jak jeszcze nie było wiadomo jak to będzie przez koronawirusa z wysyłką próbek za granicę w marcu. Masa papierologii do wypełnienia, prawda? 😉

Ehhhh ale mnie ten Medicover wkuuuurzaaaa ahhhh
poprosiłam o wystawienie skierowań na HIV, kiłę itp bo nie miałam robionych tych badań na początku ciąży, ale babka powiedziała, ze nie wystawi, że jedynie : mocz, morfologia i toxo. Nosz kurła to co mam wszystko robić prywatnie ehhhh 
No i też nie chciała wystawić zwolnienia lekarskiego, więc się umówiłam do niej na wizytę w gabinecie we wtorek, masakra

Wlasnie te badania robilam pryatnie toxo hiv kiła i jeszcze jedno chyba nie pamietam placilam okolo 160zl ceny badan wzrosly 

Napisano (edytowany)
15 minut temu, helka124 napisał:

Wlasnie te badania robilam pryatnie toxo hiv kiła i jeszcze jedno chyba nie pamietam placilam okolo 160zl ceny badan wzrosly 

Kurczę, ale w pierwszej ciąży mi to zrobili w Medicover, nawet sprawdzałam i mam to wszystko w pakiecie...ehhh no nic idę we wtorek na wizytę to poproszę raz jeszcze
Już ostatnio na witaminy, homocystina itd czyli rzeczy których nie mam w pakiecie wydałam 400 PLN, myślałam, że jak mam coś w pakiecie to mi bez problemu zlecą, ma sa kra ;/

Edytowano przez Aggie86
:)

A ja mialam tak że za połowe badan nie placilam ale to te podstawowe z moczu i z krwi okreslenie cukru a za tamte pozostale placilam

1 godzinę temu, helka124 napisał:

A ja mialam tak że za połowe badan nie placilam ale to te podstawowe z moczu i z krwi okreslenie cukru a za tamte pozostale placilam

Może masz inny pakiet?
Bo ja to wszystko mam w pakiecie, więc powinno pójść bez problemu, a jednak lekarze z Medi robią problem ...
No nic muszę iść na wizytę do centrum bo się z nimi nie idzie dogadać 

Mam w planie iść na betę w poniedziałek, bo wizytę mam dopiero w czwartek 21.05, za długo bym czekała na jakiekolwiek potwierdzenie:classic_blush: Dzisiaj pracuję, poniedziałek mam wolny to się przejdę. Ale stresik mnie już zżera....

1 godzinę temu, KatBł1982 napisał:

Mam w planie iść na betę w poniedziałek, bo wizytę mam dopiero w czwartek 21.05, za długo bym czekała na jakiekolwiek potwierdzenie:classic_blush: Dzisiaj pracuję, poniedziałek mam wolny to się przejdę. Ale stresik mnie już zżera....

No jasne, a lekarz też może na USG nie za wiele widzieć. 
Tak na prawdę do 6 tygodnia można powiedzieć coś więcej, a w 4 tygodniu to nawet nie wiem czy cokolwiek,
więc beta będzie chyba najlepszym obrazem sytuacji 😉 
Który teraz masz dzień cyklu?

2 godziny temu, Aggie86 napisał:

No jasne, a lekarz też może na USG nie za wiele widzieć. 
Tak na prawdę do 6 tygodnia można powiedzieć coś więcej, a w 4 tygodniu to nawet nie wiem czy cokolwiek,
więc beta będzie chyba najlepszym obrazem sytuacji 😉 
Który teraz masz dzień cyklu?

Ja  byłam w 4 tygodniu juz u lekarza. I jest tak jak mowisz😉 cos znalazł ale nie wiedział czy to ciąża czy coś innego. 2 tygodnie później Już bylo więcej widać.  

• Like 2

Napisano (edytowany)

Słuchajcie wyniki NIFTY Pro są do odbioru dziś 😮 a nie wiem czy dam rade odebrać 

O mamusiu 😬

Edytowano przez Aggie86

32 minuty temu, Aggie86 napisał:

Słuchajcie wyniki NIFTY Pro są do odbioru dziś 😮 a nie wiem czy dam rade odebrać 

O mamusiu 😬

Dasz radę 💪 czekamy na wieści 😍

• Like 1

1 godzinę temu, Aggie86 napisał:

O mamusiu 😬

To bardzo szybko zrobili. Odbierasz w formie papierowej czy miałaś na myśli odczytanie elektronicznych wyników? 🙂

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Czarna+ napisał:

Dasz radę 💪 czekamy na wieści 😍

@Eviqs - odbierałam w formie papierowej, bo RODO czy coś 😉 więc kazali do kliniki podjechać.
Dałam radę mam wyniki - wszystkie negatywne - 6 trisomii - negatywne, żadnych mikrodelecji w genach,
mam w brzuchu zdrową DZIEWCZYNKĘ 😉❤️ hahah

Czyli kalendarz chiński to ściema 😉 hahah
I starodawne prawidła, bo mi się słonego chciało cały czas, a to niby na chłopaka wskazuje 

Edytowano przez Aggie86
  • Like 3

A jeżeli chodzi o czas oczekiwania, to pobranie było w poniedziałek a dziś wynik czyli 5 dni roboczych, więc mega szybko 🙂

Super aggie wspaniałe wieści teraz juz mozesz spokojnie czekac do porodu 

• Like 1

GRATULACJE!!! 😊 Ciekawe czy u mnie potwierdzi się dziewczynka (lekarz tak obstawiał na USG) 🙂

• Like 1

Dziewczyny to wychodzi ze jak parowo zachodzilysmy w ciaze tak dzieci sa tej samej plci my z sylka chlopaki aggie i eviqs dziewczyny 

• Like 1

Aggie to super 😍😍 Gratuluję zdrowej dziewuszki ❤💟

• Like 1

Hej dziewczyny 🙂 jak dobrze że nadal tu jesteście 🙂

w poprzednim miesiącu nie zdążyłam Wam napisać że jednak @ przyszła, bo mój mąż miał wypadek przy pracy i zapomniałam o całym świecie. Także ten miesiąc był szalony

ale ale zrobiłam w piątek test bardzo pozytywny!! 😄 w piatek test o czułości 10 wielki pozytyw, w sobotę o czułości 25(chyba?) i też wieeelki pozytyw 😄

czekam właśnie pod laboratorium na badanie beta hcg 🙂

• Like 1

Editt to super wiesci po dlugim czasie

• Thanks 1

23 godziny temu, Czarna+ napisał:

Aggie to super 😍😍 Gratuluję zdrowej dziewuszki ❤💟

Dzięki dziewczyny ❤️ 
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok i teraz misja : donosić 😉
Szkoda, że taki drogi ten test, ale cieszę się, że go zrobiliśmy

Hela z Sylką zaraz na połówkowe USG śmigają 😉 
A Czarna przypomnij mi proszę kiedy masz USG do testu PAPP-a?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się