Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, Sylka1 napisał:

U mnie  2,5kg n plusie 🙂

O rany, przecież Ty jesteś w 18 tygodniu i tak mało? Zazdroszczę :classic_huh: U mnie koniec 15 tyg. i już +4,5kg :classic_sad: a niedawno się ważyłam i było +3kg :classic_unsure: mam nadzieję, że to w dużej mierze zalegające treści w jelitach... 🤔

1 godzinę temu, Eviqs napisał:

O rany, przecież Ty jesteś w 18 tygodniu i tak mało? Zazdroszczę :classic_huh: U mnie koniec 15 tyg. i już +4,5kg :classic_sad: a niedawno się ważyłam i było +3kg :classic_unsure: mam nadzieję, że to w dużej mierze zalegające treści w jelitach... 🤔

Cieszę się że póki co nie tyje szybko bo ja mała jestem(160cm wysokości ) i każde dodatkowe kilogramy od razu widać 😆

Witajcie. Za mną już ostatni 4  zabieg na tą nadżerkę i niezmiernie się z tego cieszę ☺. 

Mam zielone światło na starania się po miesiącu. Mam tylko nadzieję że żadne dziadostwo w postaci infekcji się już nie pojawi. Ogólnie ginekolog mi mówił że ważne jest stosowanie lactovaginalu. Zbilansowana dieta i nie zmienianie płynu do higieny intymnej i proszku 🙂 Badania wyszły wporządku to ilam kilka naprawdę podstawowych badań. Mój ginekolog narazie tak postanowil że nie będzie na siłę mi szukać tylko mam się starać 🙂

• Like 1

20 godzin temu, Editt napisał:

Hej mam wynik bety. Pierwsza beta 2378, po 48godzinach 5790. Nie za dużo? W kalkulatorze na internecie pisało że w normie, ale nie wiem 😮

Hej Editt! 🙂

Nie, bardzo ładny wynik masz powtórzonej bety 🙂 ja tez miałam wysoką betę, lekarze mówili, ze to dobrze . Super bardzo sie ciesze 💕💕

• Thanks 1

15 godzin temu, Eviqs napisał:

Hej @Eviqs! U mnie tez około 5 na plusie 🙂 no trudno co poradzić, wiesz już kończymy 4 miesiąc, póki co ta waga jest w normie, optymalnie można przytyć do 13kg, więc się nie stresuje (jeszcze 😉 )

Dziewczyny nie stresujcie się tak tym tyciem😊najwazniejsze ze dzieciaczki będą zdrowe, zreszta po ciąży wszystko co zbędne się zrzuci😏

wiadomo ze każda tyje inaczej i z jakiej wagi startuje... ja jestem w 25 tygodniu i mam 8 kg na plusie i teraz to dopiero zaczyna się tycie, właśnie w trzecim trymestrze dzidziuś rośnie i nabiera wagi, wiec wszystko jeszcze przed wami😁
Cieszcie się ciaza bo ona tak szybko leci, mi zostało jeszcze trochę ale uwielbiam swój brzuszek szczególnie teraz latem, eksponujecie go i dbajcie o siebie... 😘

Widze, że u wszystkich, wszystko bardzo dobrze sie rozwija 😍😍 i coraz więcej ciężarnych 💟💟😍

Ja w poniedziałek mam wizyte juz sie doczekać nie mogę 😍 I wtedy też się zobaczy ile przytyłam od ostatniej wizyty ale na pewno "coś" bo już nie mam co ubierać 🙈 Mdłości juz mam mniej. Cofa mnie tylko przy brzydkich zapachach. A z piersiami jak u was bo ja mam bardzo wrażliwe sutki ale same piersi bolą jakby mniej.

Dziękuję Aggie 💕 

Czarna ja też nie mogę doczekać się badań 🙂 ale do nich jeszcze 2 tygodnie..

Ja to prawie w ogóle nie mam objawów oprócz troszkę bolących piersi (właśnie głównie sutki), lekkich mdłości i wrażliwości na niektóre zapachy. A to już 6 tydzień się zaczął 😉 Moja mama mówiła że obie ciąże w całości zniosła bezobjawo więc może też tak będzie u mnie. Jest nadzieja 😉

Czy któraś z Was była na usg w 8 tygodniu? Co było na nim widać?:) i chyba w 8 tygodniu jest dopochowe, a nie przez brzuch, prawda? 

19 minut temu, Editt napisał:

Czy któraś z Was była na usg w 8 tygodniu? Co było na nim widać?:) i chyba w 8 tygodniu jest dopochowe, a nie przez brzuch, prawda? 

Ja bylam w 7 i w sumie prócz serduszka to nic szczegółowego jeszcze nie było widać ☺ Życzę ci jak najmniej objawów 😘 Mnie mdłości dopadły tak gdzieś w 9 tygodniu dopiero. A wrażliwość na zapachy jakoś w 10 

• Thanks 1

U mnie zniecierpliwienie zaczyna sięgać zenitu... czekam na wynik Nifty Pro 😞 To czekanie jest okropne :classic_sad: Pobranie miałam w czwartek rano (tydzień temu) ale póki co cisza...

22 minuty temu, Eviqs napisał:

U mnie zniecierpliwienie zaczyna sięgać zenitu... czekam na wynik Nifty Pro 😞 To czekanie jest okropne :classic_sad: Pobranie miałam w czwartek rano (tydzień temu) ale póki co cisza...

A będziesz miała on-line te wyniki? To może jeszcze dziś wejdą. A jak nie to może przedzwoń do laboratorium 😉

40 minut temu, Editt napisał:

A będziesz miała on-line te wyniki? To może jeszcze dziś wejdą. A jak nie to może przedzwoń do laboratorium 😉

Tak, usługę zamawiałam on-line i wynik też ma być w takiej postaci. Niby czas oczekiwania do 10 dni, więc teoretycznie mają jeszcze czas, ale miałam nadzieję, że będzie wcześniej - w komentarzach odnośnie Nifty najczęściej jest, że wyrabiają się w 5-6 dni roboczych. Aggie miała wynik po 5 dniach.

Witam dziewczyny!

Jestem tu nowa i to mój pierwszy miesiąc starań. Mam 35 lat i już jedno dziecko w wieku 12 lat. Ostatnimi czasy podjęliśmy decyzję z partnerem że chcemy mieć dziecko. więc zaczęliśmy się starać. Teraz mam 20 dzień cyklu i wydaje mi się że w tym miesiącu nie zaszłam. Nie czuję żadnych objawów. Dwa miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i najbardziej  martwi mnie to że odkąd to zrobiłam często boli mnie w dole brzucha. To taki bój trochę jak na okres ale słabszy. Sama nie wiem dlaczego. W tym miesiącu myślałam że to bół okołoowulacyjny ale trwał on przez parę dni, dopiero od wczoraj ustąpiło.

W tamtym tygodniu byłam u ginekologa ale zapomniałam o tym bólu powiedzieć, pani ginekolog tylko mnie zbadała i pobrała cytologię i powiedziała że według niej jestem zdrowa. Ale nie zbadała mi np jajników, więc nie  jestem pewna jej racji. Wiem że czasami bywa że ludzie długo się starają zanim urodzi się upragnione dzidzi. Myślę za tydzien w piątek zrobić z rana test i zaraz potem idę do ginekologa bo możliwe jest że jednak te pobolewania świadczą o tym że coś się dzieje i będzie ciężko zajść w ciążę...

Jeszcze póki co jestem pełna nadziei że jednak może zaszłam.

Pozdrawiam

Hej Ola0985, a może lepiej udać się na badanie krwi i sprawdzić poziom beta-HCG? 🙂 Rozwiałoby to wszelkie wątpliwości.

witaj Eviqs. Czytałam że to badanie krwi też powinno się robić jak najbliżej terminu spodziewanej miesiączki. Myślałam o tym , ale wyniki niestety nie są od razu. Sama nie wiem...

Dnia 22.05.2020 o 12:03, Eviqs napisał:

Tak, usługę zamawiałam on-line i wynik też ma być w takiej postaci. Niby czas oczekiwania do 10 dni, więc teoretycznie mają jeszcze czas, ale miałam nadzieję, że będzie wcześniej - w komentarzach odnośnie Nifty najczęściej jest, że wyrabiają się w 5-6 dni roboczych. Aggie miała wynik po 5 dniach.

@Eviqs na spokojnie, czekamy 💪🏻 troszkę rzeczywiście się przeciąga, ale jeszcze się mieści w terminie 😉

A tak poza tym to jak się czujecie dziewczyny? Już powoli z tej izolacji wychodzimy na szczęście 🤗 

Hej dziewczyny ja dzis troche lepiej sie czuje bo ostatnie dni to mdlosci mi wrocily brzuch mnie bolał po bokach ale dzis jest lepiej co do wagi to mam pół kilo na plusie od poczatku ciazy przytylam 3 i pół kilo ale jak przeszly mi zachcianki stracilam apetyt to schudlam 3 kilo i pół mi zostalo 

Wszystko dobrze u mnie 🙂 jeśli chodzi o zachcianki to bym jadła tylko chleb z serem, pomidorem i cebulką 😛 ale nie mogę dużo jeść, raczej troszkę co 3-4godziny 😉 i od słodkiego mnie odrzuca całkowicie. 

A Ty Aggie jak tam?

Ja znowu mam apetyt za dwóch. Ostatnie dni co widze to bym zjadła 😅 strach będzie na wage wchodzić. A czuje się bardzo dobrze. Nic mi nie dokucza, nic nie boli🙂

A ja odwrotnie otwieram lodowke i na nic nie mam ochoty zaczne cos jesc po chwili mi sie odechciewa jedynie co mi przechodzi to lody niektore owoce i jogurty

Witam ponownie. Od paru dni zaczęłam też mierzyć temperaturę w pochwie. Nie robiłam tego wcześniej więc nie mam porównania. Ale mam 36,8. 

Zaskakujące jest też to że te dziwne bóle które miałam zniknęły. Od trzech dni ich nie ma. Występowały one u mnie przez ponad tydzień. Tak w środku cyklu. I tak samo miałam mniej więcej miesiąc temu.

Dwa miesiące temu odstawiłam tabletki i to od tego czasu miałam te pobolewania.

Póki co mam 21 dc. Więc za wcześnie jeszcze  na test ciążowy i beta hcg?

6 godzin temu, Ola0985 napisał:

Witam ponownie. Od paru dni zaczęłam też mierzyć temperaturę w pochwie. Nie robiłam tego wcześniej więc nie mam porównania. Ale mam 36,8. 

Zaskakujące jest też to że te dziwne bóle które miałam zniknęły. Od trzech dni ich nie ma. Występowały one u mnie przez ponad tydzień. Tak w środku cyklu. I tak samo miałam mniej więcej miesiąc temu.

A jaki jest wgl twój cykl miesięczny ? Tygodniowy ból w dole brzucha raczej bym sprawdziła u lekarza. Nie slyszalam, żeby podczas zapłodnienia ktoś odczuwał ból ponad tydzień. Starasz się pierwszy miesiąc nie ma co sie nakręcać. Proponuję poczekać do miesiaczki i zrobic test albo betę.  Nie wiem jak u ciebie ale u mnie jak robilam betę rano to po południu mialam juz wyniki na necie. Zalecane jest robienie bety w dzień planowanej miesiączki lub po tak samo jak i test ciążowy z tego wzgledu, że robienie testu czy bety przed miesiaczka moze pokazać wynik pozytywny a ciąża może być biochemiczna i z dniem miesiączki sie skończyć. Dużo kobiet dostając @ nie wiedzą, że wcześniej jednak cos sie tam zadziało. Trzymam kciuki, żeby szybko sie udało 💪😘

• Like 1

Ja czuje się ogolnie coraz lepiej mniej dolegliwości mam. Czekam niecierpliwie na jutrzejszy dzień 😍 Ogólnie jestem bardzo nerwawa w tej ciąży, wszystko mnie drażni i nic mi sie nie podoba. Współczuję mojemu staremu biedny obrywa najbardziej 🙈😂😂

• Like 1
  • Haha 1

22 godziny temu, Ola0985 napisał:

Hej @Ola0985 🙂 
Zdecydowanie za wcześnie na test 😉
Te "pobolewania" możesz odczuwać w związku z tym, że czujesz nadchodzącą owulację, niektóre dziewczyny tak miały,
Jak bierze się tabletki to nie ma owulacji, więc nic nie czułaś. ale nie ma co się na tym skupiać za bardzo 😉 wnioskując po tym co się działo na tym forum, to często dziewczyny nic nie czują jak zachodzą w ciążę, nie ma sensu śledzić każdego bólu, ukłucia itp bo można oszaleć hahah.
Chyba, że dawno nie byłaś u ginekologa, to takie ukłucia też mogą oznaczać jakieś zmiany na jajnikach typu torbiele,
ale te też bardzo rzadko się wyczuwa
Presja żeby zajść w ciążę nie pomaga, więc najlepsze wyniki na tym forum były jak dziewczyny (w tym ja) przestały się tak bardzo skupiać na procesie 😉 

Dnia 23.05.2020 o 17:15, Editt napisał:

Wszystko dobrze u mnie 🙂 jeśli chodzi o zachcianki to bym jadła tylko chleb z serem, pomidorem i cebulką 😛 ale nie mogę dużo jeść, raczej troszkę co 3-4godziny 😉 i od słodkiego mnie odrzuca całkowicie. 

A Ty Aggie jak tam?

@editt A u mnie wszystko ok 🙂 jestem w 16 tygodniu
Już nie mam prawie żadnych objawów, ustały mi w okolicy 15 tygodnia, mam więcej siły i ogólnie lepiej się czuję haha 🙂
Też już nie czuję, że muszę jeść tak często, apetyt się w miarę unormował 🙂 nie mam też zachcianek w sumie, raczej odrzuca mnie od niektórych rzeczy. 
 @Eviqs - masz już wynik?

39 minut temu, Aggie86 napisał:

@editt A u mnie wszystko ok 🙂 jestem w 16 tygodniu
Już nie mam prawie żadnych objawów, ustały mi w okolicy 15 tygodnia, mam więcej siły i ogólnie lepiej się czuję haha 🙂
Też już nie czuję, że muszę jeść tak często, apetyt się w miarę unormował 🙂 nie mam też zachcianek w sumie, raczej odrzuca mnie od niektórych rzeczy. 
 @Eviqs - masz już wynik?

@Aggie86, niestety nie 😞 To czekanie jest okropne...

Dziewczyny, mam wynik! Dostałam go dosłownie 10 minut temu!

Zdrowa dziewczynka! 🙂 Ufff... 🙂

• Like 3

Jadę na wizytę do lekarza bo mam na 10:30 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się