Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anty00

Studia kryminologia

Polecane posty

Czy jest tu jakiś absolwent wspia w Rzeszowie? Czy jest to dobra uczelnia, po której można znaleźć pracę,  czy lepiej wybrać wsi twp w Szczecinie? Chodzi mi o poziom nauczania,  chce się skupić głównie na kryminologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

krymino jest spoko w Gdansku

poza tym, ze przeciez genialnym jest wpierdzielanie w 2 ostatnie semestry mgr 13 oraz 10 przedmiotow by sie studentom nie nudzilo przypadkiem przy pisaniu magisterki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z dostaniem się tam? Czy trzeba mieć naprawdę wysokie wyniki na maturze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wiesz co ja sobie poszlam na magisterke na podstawie suplementu z mojej wczesniejszej mgr, zdawalam stara mature 😜 taka wieczna studentka

ale spytam kolezanki z roku, ktora studiowala to od poczatku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kurde kolezanka nie za bardzo pamieta swoje wyniki poza 79% rozszerzenia z polskiego 😕

ale jak wpiszesz sobie kryminologia ug progi punktowe to wyswietli ci sie tabelka, z kt widac, ze wstepnie trzeba bylo miec 97,75 pkt minimum, tylko trzeba zorientowac sie za co te punkty i jak przeliczane

znalazlam- w takiej tabbelce o tytule kryteria kwalifikacyjne

język polski mnoznik 0,35

język obcy- 0,35

jeden przedmiot do wyboru spośród: biologia, fizyka/fizyka i astronomia, historia, matematyka, geografia, WOS- 0,3

 

Jeżeli kandydat nie zdawał danego przedmiotu na egzaminie maturalnym to uzyskuje zero punktów za ten przedmiot.

Wynik egzaminu mnoży się przez mnożnik przedmiotu. Wynik egzaminu na poziomie rozszerzonym mnoży się przez mnożnik przedmiotu oraz dodatkowo przez współczynnik 1,5.

 

znalazlam jeszcze Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki poczytaj sobie, niby na studiach przyjmuja do sluzby kandydackiej jesli wiazesz swoja przyszlosc z mundurowka

mozna isc na podyplomowe oficerskie, ale nie wiem jak to dziala przy np. SW, gdzie za wyzsze wyksztalcenie nie daja automatycznie oficer,a bo trzeba odbyc 6 lat sluzby, minimum 3 na stanowisku oficerskim, zdac test, zalapac sie na kurs itp.

nie wiem cyz to nie jakies obejscie tych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale jak wpiszesz sobie kryminologia ug progi punktowe to wyswietli ci sie tabelka, z kt widac, ze wstepnie trzeba bylo miec 97,75 pkt minimum, tylko trzeba zorientowac sie za co te punkty i jak przeliczane

Ciekawy temat.

Wiesz moze czy jest gdzies opcja przerobienia materialu online ? Nie chodzi mi o pelne studia ale o zdobycie wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

zuzanna moge ci wyslac notatki jesli reflektujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×