Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koala0610

Czy etui / pojemnik na chusteczki nawilżane się sprawdza?Warto go kupić?

Polecane posty

Dziewczyny czy pojemnik plastikowy / etui na chusteczki nawilżane się sprawdza?Warto go kupić?Jeżeli tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio 😮 nie umiesz sama podjąc decyzji o czymś co kosztuje 5zł? Pojemniki na chusteczki w biedronce czasem dodawane są do 5opakowań chustecze.

Tak warto, nie wiem czemu, ale warto 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam cos lepszego - podgrzewacz do chusteczek. Nie wiem jak to sie sprawdzi, ale przy pierwszym dziecku zawsze najpierw ugrzewalam je w dloniach, bo takie zimne sa przeciez nieprzyjemne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy, duży się sprawdza. Kupiłam też taki zapinany strunowo, żeby można było zapakować chusteczki do torebki. Po dłuższym czasie były suche. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję.A do tego plastikowego pojemnika wsadza się wkład z chusteczkami już odtworzonymi ( z otwartym odklejaniem?) Czy jeszcze jakieś konkretne pojemniki polecacie?Czy te ze strunowym zamknięciem u którejś z Was się sprawdziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ale ten pojemnik kosztuje 5 zł...W Rossmannie kupisz.Jak tak ciężko u ciebie z kasą to lepiej nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia ceny tylko nie kupowania niepotrzebnych i niepraktycznych bubli których no ma potem gdzie trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×