Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skakun

Czy macie niższe poczucie własnej wartości gdy wyglądacie gorzej?

Polecane posty

Tylko nedzny alkoholik mogl napisac ze "ma przynajmniej" alkosyf. Kazdy tepak moze to miec. Wielka sztuka jest tego nie miec cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tylko cwele i ci0ty nie pija.. czyli jestes cwel i ci0ta

I ty niby jestes inny w realu. 😄 Gowno prawda. Jestes dokladnie taki jak tutaj. Doskonale niestety znam takich przyglupow 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wyj3bane mam na ciebie i na to co sobie o mnie myslisz, pewne jest jedno, ze w realu pewnie jestes dla takich jak ja zwykłą fają 😉

Takie przyglupy jak ty odwazne sa tylko za ekranikiem albo po alkosyfie a inaczej cichutcy i milutcy 😄 sr/am od dawna na takie smieci, od kiedy skonczylem z alko i z zadawaniem sie z takimi chodzacymi gownami. Nie ma to jak pozbyc sie calego gowna z zycia. Nieopisane piekno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

skończ juz 😉 pisanie z toba nie ma najmniejszego sensu, to nawet strata klawiatury ..

Z toba za to ma 😄 zero argumentow ale szczeka najglosniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Załóżmy to nie jest wasz dzień, ubierać się w dres, zero tapety i tak wychodzicie. Czujecie się kimś gorszym niż na co dzień? 

W życiu nie wyjdę bez makijażu 😂i nie wiem jakbym teraz było gdybym  z facetem mieszkała i musiałby  mnie widzieć bez makijażu 🤦‍♀️😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W życiu nie wyjdę bez makijażu 😂i nie wiem jakbym teraz było gdybym  z facetem mieszkała i musiałby  mnie widzieć bez makijażu 🤦‍♀️😂😂

a no wlasnie 😄😄😄 nie chce mi sie powtarzac 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W życiu nie wyjdę bez makijażu 😂i nie wiem jakbym teraz było gdybym  z facetem mieszkała i musiałby  mnie widzieć bez makijażu 🤦‍♀️😂😂

serio? aż tak źle wyglądasz bez makijażu?xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

serio? aż tak źle wyglądasz bez makijażu?xD

Mam zmęczoną twarz, since pod oczami i bardzo jasne rzęsy jak nie pomaluje to wyglądam jak chora😂ale idę na lifting rzęs bo mam długie i będą super pokręcone . Chciałabym też zrobić usta permanentne 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka

Niestety tak. Wiem, że tak nie powinno być, ale w duzej mierze uzależniam swoje poczuje wartoci od wygladu, od tego jaki mam dzień, od tego jak gdzieś tam wypadnę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×