Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

Napiszcie tylko nie o jedzeniu ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Tajemnic 

Odpowiem tajemnice ma ka┼╝dy a ciekawskich plotkarek plotkarzy tylko interesuj─ů tajemnice ­čÖé┬ánie dla ka┼╝dego┬á powinna┼Ť by─ç bez tajemnic.

Edytowano przez #Piotr#

Udost─Öpnij ten post

Odpowiem tajemnice ma ka┼╝dy a ciekawskich plotkarek plotkarzy tylko interesuj─ů tajemnice ­čÖé┬ánie dla ka┼╝dego┬á powinna┼Ť by─ç bez tajemnic.

Pod słowem "tajemnica" kryje się cały wachlarz ludzkich podlosci: zdrady, kłamstwa, spiski, knucie, przemoc, itd. 

Udost─Öpnij ten post

M─ůdrzenia si─Ö, typu: ja wiem najlepiej­čśä

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Poniedzia┼ék├│w┬á - w robocie to masakra, przewa┼╝nie co┼Ť zepsute i trzeba transport za┼éatwia─ç, ┼╝eby wywie┼Ť─ç do naprawy. Przewa┼╝nie kto┼Ť zapi┼é w weekend i brakuje ludzi.

Udost─Öpnij ten post

Pod słowem "tajemnica" kryje się cały wachlarz ludzkich podlosci: zdrady, kłamstwa, spiski, knucie, przemoc, itd. 

Nie wiem kogo tajemnice ­čÖé┬á je┼╝eli┬áosoby nie zainteresowanej, zgodzisz si─Ö┬áz tym te tajemnice masz gdzie┼Ť.

Udost─Öpnij ten post

Nie wiem kogo tajemnice ­čÖé┬á je┼╝eli┬áosoby nie zainteresowanej, zgodzisz si─Ö┬áz tym te tajemnice masz gdzie┼Ť.

Tak. 

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Tak. 

Wtedy wszytko co przedstawi┼éa┼Ť jest odwrotne, tylko dwulicowce┬á┬áudaj─ůce szczerych, najlepiej bez tajemnic,┬á┬ápodlosci: zdrady, k┼éamstwa, spiski, knucie, przemoc, itd.┬á Osoby kt├│rymi nie jeste┼Ť zainteresowana.

Edytowano przez #Piotr#

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Gdy kto┼Ť si─Ö wpier.dala w moje sprawy, pr├│buje "dobrze radzi─ç" albo st─Öka─ç jak to Ty masz dobrze, a on ┼║le- albo odwrotnie ­čśŤ

Poza tym; kokos├│w, cynamonu i kapar├│w!┬á­čśä sorry, nie mog┼éam si─Ö powstrzyma─ç.┬á

Edytowano przez Zgrabna zołza
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Nie lubi─Ö wrednych i wulgarnych kobiet

Udost─Öpnij ten post

Nie lubi─Ö wrednych i wulgarnych kobiet

Wredne mog─ů by─ç ale wulgarne odpada ­čÖé┬á

Udost─Öpnij ten post

Przemocy, psychopat├│w , wampir├│w energetycznych , manipulant├│w .

Udost─Öpnij ten post

Tch├│rzostwa ,k┼éamstwa ,braku honoru,pierdo┼éowatych wiecznie gledz─ůcych zniewie┼Ťcia┼éych facet├│w,robienia ze mnie g┼éupka,wpierdzielania si─Ö do mojego ┼╝ycia,pija┼ästwa,chamstwa,braku lojalno┼Ťci i szczerosci

Udost─Öpnij ten post

M─ůdrzenia si─Ö, typu: ja wiem najlepiej­čśä

Szczeg├│lnie jak t─ů wszystkowiedz─ůc─ů jest te┼Ťciowa.

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

pierdo┼éowatych wiecznie gledz─ůcych

to to to masz pione 

Udost─Öpnij ten post

Bezm├│zgiego lewactwa i ich nadziei na to, ┼╝e zd─ů┼╝─ů jeszcze zniszczy─ç, zdo┼éowa─ç i sprzeda─ç nasz kraj.┬á

Oj tam, oj tam.Podchodz─Ö do tematu bez emocji.Nie ogl─ůdam i ju┼╝.

Udost─Öpnij ten post

Oj tam, oj tam.Podchodz─Ö do tematu bez emocji.Nie ogl─ůdam i ju┼╝.

A ja ogl─ůdam i nie zamierzam przesta─ç. W momencie, gdy wszystko si─Ö wyja┼Ťnia, no bo teraz ┼éatwo jest okre┼Ťli─ç kto za czym sta┼é po roku '89 i dlaczego nasz kraj tak marnia┼é... Nie mo┼╝na wybaczy─ç Wa┼é─Ösie, Tuskowi i innym dziadom tego co narobili, ich uk┼éad├│w z obcymi rz─ůdami, ci─ůg┼éego pogr─ů┼╝ania Polski, kraju z tak pi─Ökn─ů histori─ů, z┼éotym sercem, dum─ů i honorem, z zadatkiem na bycie przyw├│dc─ů i pochodni─ů nadziei dla innych za┼Ťlepionych i og┼éupia┼éych narodow.

Udost─Öpnij ten post

Kr├│cej by by┼éo,co lubi─Ö ­čśä┬á

Udost─Öpnij ten post

┬áz┼éotym sercem, dum─ů i honorem,┬á

Nie wiem o kim piszesz, polacy nigdy tacy nie byli:)

Udost─Öpnij ten post

Kr├│cej by by┼éo,co lubi─Ö ­čśä┬á

W┼éa┼Ťnie. U┼éo┼╝y┼éem ju┼╝ d┼éuuugggg─ů list─Ö czego nie lubi─Ö. Po co mi to?

Udost─Öpnij ten post

W┼éa┼Ťnie. U┼éo┼╝y┼éem ju┼╝ d┼éuuugggg─ů list─Ö czego nie lubi─Ö. Po co mi to?

Można poklepać po plecach i powiesz meee. 

Udost─Öpnij ten post

Nie lubie─ç mo┼╝na wiele rzeczy co mi najbardziej przeszkadza to wszelkie nakazy,rozkazy jak kto┼Ť chcia┼éby mnie sobie podporz─ůdkowa─ç . Lubi─Ö sama podejmowa─ç decyzje i nikt nie b─Ödzie mi m├│wi┼é jak─ů mam by─ç.

Udost─Öpnij ten post

Nie lubie─ç mo┼╝na wiele rzeczy co mi najbardziej przeszkadza to wszelkie nakazy,rozkazy jak kto┼Ť chcia┼éby mnie sobie podporz─ůdkowa─ç . Lubi─Ö sama podejmowa─ç decyzje i nikt nie b─Ödzie mi m├│wi┼é jak─ů mam by─ç.

Dlatego odszed┼éem z korporacji. Rozwali┼éa mnie dyrektywa m├│wi─ůca o tym, na jakich zasadach mog─Ö korzysta─ç z prywatnej kom├│rki wykonuj─ůc czynno┼Ťci s┼éu┼╝bowe. Przys┼éowiowym gwo┼║dziem do trumny by┼é mandat w wysoko┼Ťci pie─çdziesieciu z┼éotych za to, ┼╝e schodz─ůc po schodach nie trzyma┼éem si─Ö por─Öczy.

Udost─Öpnij ten post

Obłudy

Udost─Öpnij ten post

Dlatego odszed┼éem z korporacji. Rozwali┼éa mnie dyrektywa m├│wi─ůca o tym, na jakich zasadach mog─Ö korzysta─ç z prywatnej kom├│rki wykonuj─ůc czynno┼Ťci s┼éu┼╝bowe. Przys┼éowiowym gwo┼║dziem do trumny by┼é mandat w wysoko┼Ťci pie─çdziesieciu z┼éotych za to, ┼╝e schodz─ůc po schodach nie trzyma┼éem si─Ö por─Öczy.

Hahaha no co┼Ť Ty, zwariowali gdyby┼Ť ┬ásturla┼é si─Ö z tych schod├│w - by┼éby┼Ť szybciej na dole, co oznacza oszcz─Ödno┼Ť─ç czasu, a ┼╝e czas to pieni─ůdz - to nie wiem w czym problem­čśü­čśü­čśü

Nie wiem o kim piszesz, polacy nigdy tacy nie byli:)

Historii nie znasz? A o Irenie Sandlerowej i jej podobnych s┼éysza┼ée┼Ť? A o Bohaterach Westerplatte, a o dzieciach z Powstania Warszawskiego? A o Ignacym Paderewskim dzi─Öki, kt├│remu w 1918r. Polska odzyska┼éa granice? Jeszcze d┼éugo mo┼╝naby tak wymienia─ç. ┼Ümiesz twierdzi─ç, ┼╝e nie mamy serca, odwagi i dumy? A rz─ůdowa pomoc w Syrii i Afryce? Budowanie szk├│┼é i szpitali, etc., I nasz wspania┼éy Prezydent Duda, kt├│ry (w przeciwie┼ästwie do lewackich rz─ůd├│w, prezydenta i premier├│w PO) nie ugina si─Ö pod naciskiem obcych szef├│w pa┼ästw i rz─ůd├│w- tylko z dum─ů reprezentuje nasz kraj, eurodeputowani z PIS-u, kt├│rzy honorowo stawiaj─ů czo┼éa niesprawiedliwym naciskom na nasz─ů niepodwa┼╝aln─ů autonomi─Ö i suwerenno┼Ť─ç. Kurcz─Ö trzeba by┼éoby spisa─ç naszych wszystkich Bohater├│w i na lekcjach historii wbija─ç m┼éotkiem uczniom do g┼é├│w,┬á┼╝eby nigdy nie wa┼╝y┼éy si─Ö powiedzie─ç, ┼╝e Polacy nie maj─ů serca, nie s─ů odwa┼╝ni, dumni czy te┼╝ honorowi. ­čśë­čöĘ

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö