Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
#Piotr#

Czego nie lubicie

Polecane posty

Hahaha no coś Ty, zwariowali gdybyś  sturlał się z tych schodów - byłbyś szybciej na dole, co oznacza oszczędność czasu, a że czas to pieniądz - to nie wiem w czym problem😁😁😁

Historii nie znasz? A o Irenie Sandlerowej i jej podobnych słyszałeś? A o Bohaterach Westerplatte, a o dzieciach z Powstania Warszawskiego? A o Ignacym Paderewskim dzięki, któremu w 1918r. Polska odzyskała granice? Jeszcze długo możnaby tak wymieniać. Śmiesz twierdzić, że nie mamy serca, odwagi i dumy? A rządowa pomoc w Syrii i Afryce? Budowanie szkół i szpitali, etc., I nasz wspaniały Prezydent Duda, który (w przeciwieństwie do lewackich rządów, prezydenta i premierów PO) nie ugina się pod naciskiem obcych szefów państw i rządów- tylko z dumą reprezentuje nasz kraj, eurodeputowani z PIS-u, którzy honorowo stawiają czoła niesprawiedliwym naciskom na naszą niepodważalną autonomię i suwerenność. Kurczę trzeba byłoby spisać naszych wszystkich Bohaterów i na lekcjach historii wbijać młotkiem uczniom do głów, żeby nigdy nie ważyły się powiedzieć, że Polacy nie mają serca, nie są odważni, dumni czy też honorowi. 😉🔨

nie jesteśmy wyjątkowi wśród narodów świata

Historia jest boska! Do dzisiaj pamiętam jak wszedłem w najfajniejszą laskę w liceum. Każdy mówił, że jest łatwa, lekka i przyjemna. Na moje nieszczęście okazała się być dziewicą.

Nigdy nie lubiałem rozprawiczać dziewic. Są zbyt upierdliwe. Potem.

To nie upierdliwość .To więź emocjonalna z Tym pierwszym .

To nie upierdliwość .To więź emocjonalna z Tym pierwszym .

Cholera! Chyba masz rację. To jak? Nie oczekując niczego dostaję w pakiecie wszystko? Nie chcę tego.

Ale fantazja cię dziś ponosi. 

Stos dziewic pokotem leżało a Ed po kolei ...

• Like 1

A lica ich gładkie były 

i zaden jeno on dostępował zaszczytu

który był mu tak uciążliwy.

• Like 1

Każdy muzułmanin w ogrodzie Dżannah może mieć do 72 hurys i zależnie od jego woli będą one (lub nie będą) rodzić dzieci, osiągające pełną dojrzałość w ciągu godziny. Często uważane w literaturze islamu za alegorię mistycznych uniesień, rozumu i przymiotów Boga.

Przechodzisz na Allaha 🙂

nie jesteśmy wyjątkowi wśród narodów świata

Niestety dla Ciebie, ale jesteśmy. Jak byś nie patrzył i nie próbował temu zaprzeczać. Tylko Polska nie kol aborowała politycznie z hit lerow cami. To wystarczy jako dowód.😉

Poza tym nie jeździsz po Europie tak jak ja i nie widzisz co się dzieje w zakładach pracy. Gdzie nie zajrzysz to Polacy pracują najlepiej, najszybciej się uczą i są w pracy najcenniejsi. Durna Ki dawa tragicznie pomyliła fakty w sprawie Polaków w Anglii kontra Brexit. Otóż to nie oni byli przyczyną, a zmartwieniem brytyjskich polityków, którzy głowili się nad tym jak sprawić, by Polacy mogli bez problemu zostać na wyspach, po wyjściu GB ze strefy unijnej. Wiem to z relacji znajomych, którzy opowiadali o przejętych tym faktem pracodawców, którzy na prędce dowiadywali się w urzędach jak spokojnie przedłużyć pobyt swych polskich pracowników po Brexicie. ...ka do sześcianu.

Cholera! Chyba masz rację. To jak? Nie oczekując niczego dostaję w pakiecie wszystko? Nie chcę tego.

Więź emocjonalna ,tzn.będziesz w jej pamięci na zawsze , jako ten pierwszy ,nic ponadto .

Więź emocjonalna ,tzn.będziesz w jej pamięci na zawsze , jako ten pierwszy ,nic ponadto .

Całe szczęście.

Niestety dla Ciebie, ale jesteśmy. Jak byś nie patrzył i nie próbował temu zaprzeczać. Tylko Polska nie kol aborowała politycznie z hit lerow cami. To wystarczy jako dowód.😉

Poza tym nie jeździsz po Europie tak jak ja i nie widzisz co się dzieje w zakładach pracy. Gdzie nie zajrzysz to Polacy pracują najlepiej, najszybciej się uczą i są w pracy najcenniejsi. Durna Ki dawa tragicznie pomyliła fakty w sprawie Polaków w Anglii kontra Brexit. Otóż to nie oni byli przyczyną, a zmartwieniem brytyjskich polityków, którzy głowili się nad tym jak sprawić, by Polacy mogli bez problemu zostać na wyspach, po wyjściu GB ze strefy unijnej. Wiem to z relacji znajomych, którzy opowiadali o przejętych tym faktem pracodawców, którzy na prędce dowiadywali się w urzędach jak spokojnie przedłużyć pobyt swych polskich pracowników po Brexicie. ...ka do sześcianu.

Ojjj znam Polską historię doskonale, jestem patriotą..uwazam że Polskę dotkło straszne nieszczęście ale też nie wszystko było po naszej stronie chwalebne. Temat rzeka. 

Ty tak poważnie?

Byłeś w Japonii ? kiedy my sr..śmy do rynsztoka... wiesz skąd mamy papier toaletowy?

nawiązując do historii, wielce oświeceni

chlubimy się nią tylko wniosków nie wyciągamy

i przepraszam za wyrażenie

Aż się wzruszyłem jakim wyjątkowym jestem narodem 🙂

Napisano (edytowany)

Ohoho dobre pytanie 😄

chamstwa,prostactwa,uzalania sie nad soba,przemocy,dwulicowosci,glupoty,nieogarnietych ludzi  🙈

Edytowano przez cherry 88

Ohoho dobre pytanie 😄

chamstwa,prostactwa,uzalania sie nad soba,przemocy,dwulicowosci,glupoty,nieogarnietych ludzi  🙈

Żýdokomuny, pedofili na ambonie, kiboli z nunczako, pąń w moherze wystających na protestach po 10 g. w słońcu i mrozie i zajmujących kolejki w NFZ...

Ohoho dobre pytanie 😄

Ż//ýd//oko//m//uny, pe//do//fili na a//m//b//onie, ki//boli z n//unczako, pąń w mo//herze wystających na protestach po 10 g. w słońcu i mrozie i zajmujących kolejki w eneffzeeet..

Taaaa, a potem się obudziłeś. 

Kozak w necie pi*da w świecie 👋

• Haha 1

Ty tak poważnie?

Byłeś w Japonii ? kiedy my sr..śmy do rynsztoka... wiesz skąd mamy papier toaletowy?

nawiązując do historii, wielce oświeceni

i przepraszam za wyrażenie

A co ma piernik do wiatraka? W średniowiecznej Francji ludzie s r a l i tuż za stołami biesiadnymi podczas uczt pałacowych i bili wszy młoteczkami xD fujjj zaraz się z e r z y g a m. A teraz spójrz na nich, spójrz na Makarona jaki dumny i blady, że jest Francuzem😉 

Ciężko oceniać ludy w czasach niedorozwoju. Chiny i Japonia to są kraje, które systematycznie ukrywają prawdę o przeszłości, ba nawet o teraźniejszości, w Japonii rok w rok urządza się masakrę całych ławic delfinów. Zjadają ich mięso mimo tego, że delfiny zachowują w swym ciele najwięcej zanieczyszczeń - w tym pierwiastków promieniotwórczych. Rybacy sprzedają je wytwórniom, które mieszają ich mięso z mięsem innych ryb nie podając tego w opisie na opakowaniu. Także nie ma ideałów ;)

Ojjj znam Polską historię doskonale, jestem patriotą..uwazam że Polskę dotkło straszne nieszczęście ale też nie wszystko było po naszej stronie chwalebne. Temat rzeka. 

Jeśli nie zauważyłeś Polacy od zarania dziejów dzielą się na tych dobrych (jak PIS) i tych złych, krętaczy, oszustów, złodziei, zdrajców i sprzedawczyków (jak PO). To chyba jasne kto jest odpowiedzialny za niechlubną historię PL.😉

A co ma piernik do wiatraka? W średniowiecznej Francji ludzie s r a l i tuż za stołami biesiadnymi podczas uczt pałacowych i bili wszy młoteczkami xD fujjj zaraz się z e r z y g a m. A teraz spójrz na nich, spójrz na Makarona jaki dumny i blady, że jest Francuzem😉 

Ciężko oceniać ludy w czasach niedorozwoju. Chiny i Japonia to są kraje, które systematycznie ukrywają prawdę o przeszłości, ba nawet o teraźniejszości, w Japonii rok w rok urządza się masakrę całych ławic delfinów. Zjadają ich mięso mimo tego, że delfiny zachowują w swym ciele najwięcej zanieczyszczeń - w tym pierwiastków promieniotwórczych. Rybacy sprzedają je wytwórniom, które mieszają ich mięso z mięsem innych ryb nie podając tego w opisie na opakowaniu. Także nie ma ideałów 😉

Jak widzę to ''sranie'' przykuło Twoją uwagę a nie puenta

😁

U innych: braku kultury i higieny, podlosci, chamstwa, przemocy, upokarzania, klamstwa, mataczenia, hipokryzji, ignorancji, braku empatii...

U siebie: braku asertywnosci oraz ciezkiego, wyniszczajacego uzaleznienia, z ktorym od lat walcze i nie moge wygrac...

Jak widzę to ''sranie'' przykuło Twoją uwagę a nie puenta

😁

Tia. ☺

Kto nie wyciąga ten nie wyciąga.😉

U innych: braku kultury i higieny, podlosci, chamstwa, przemocy, upokarzania, klamstwa, mataczenia, hipokryzji, ignorancji, braku empatii...

U siebie: braku asertywnosci oraz ciezkiego, wyniszczajacego uzaleznienia, z ktorym od lat walcze i nie moge wygrac...

???

?

Rozwiń myśl proszę.

Domyslam sie, ze chcesz wiedziec wiecej nt mojego wyniszczajacego uzaleznienia, zgadza sie?

poniedziałków i czwartków

pikantnych rzeczy poza czosnkiem 

zimy, chyba że jest taka jak teraz

excela

lewaków

miast o silnym charakterze przemysłowym z jakimiś śmierdzącymi brzydkimi fabrykami i co chwila przewalającym się tirem

deszczu

kupowania w biedronce

makijaż oczu

fryzjerów

kupowania rzeczy, które musza być dobrej jakości i dopasowane (staników i butów)

do czytania kryminałów, do oglądania westernów

wstawania rano i przymusu kładzenia się wcześnie spać

mycia podłóg i okien

wszystkich psów wszystkich sąsiadów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się