Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susanna

Pryszcze na twarzy i plecach przed okresem

Polecane posty

Czy wy też to przechodzicie? Mam okres tak co 40-50 dni, ale ginekolog powiedział, że taka moja natura.. Dodatkowo wyszło mi sporo pryszcze ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy wy też to przechodzicie? Mam okres tak co 40-50 dni, ale ginekolog powiedział, że taka moja natura.. Dodatkowo wyszło mi sporo pryszcze ;_;

przestań jadać czekolade i słodycze, od tego są pryszcze, pozatym masz bardzo nieregularny okres, bierzesz jakieś tabletki antykoncepcyjne czy coś innego że masz tak hormony rozregulowane w tym wieku? Pryszcze mogą być też przez stres i słabą przemiane materii, polecam kilkudniowe sokowanie aby wyczyścić nieco organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przestań jadać czekolade i słodycze, od tego są pryszcze, pozatym masz bardzo nieregularny okres, bierzesz jakieś tabletki antykoncepcyjne czy coś innego że masz tak hormony rozregulowane w tym wieku? Pryszcze mogą być też przez stres i słabą przemiane materii, polecam kilkudniowe sokowanie aby wyczyścić nieco organizm.

Nie biorę tabletek od pol roku. Jak brałam to właśnie miałam regularny okres.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy wy też to przechodzicie? Mam okres tak co 40-50 dni, ale ginekolog powiedział, że taka moja natura.. Dodatkowo wyszło mi sporo pryszcze ;_;

Co prawda nie jestem kobietą ,ale odkąd zacząłem pić 2 razy dziennie herbatę z pokrzywy to problem z pryszczami znikł . Przeczytaj sobie o właściwościach pokrzywy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co prawda nie jestem kobietą ,ale odkąd zacząłem pić 2 razy dziennie herbatę z pokrzywy to problem z pryszczami znikł . Przeczytaj sobie o właściwościach pokrzywy . 

dobry pomysł, też uważam że herbaty i zioła mogą pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie biorę tabletek od pol roku. Jak brałam to właśnie miałam regularny okres.. 

tabletki ci rozregulowały cykl a teraz musisz je brać aby był normalny, oto farmaceutyka, uzależnia i niszczy to co naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy wy też to przechodzicie? Mam okres tak co 40-50 dni, ale ginekolog powiedział, że taka moja natura.. Dodatkowo wyszło mi sporo pryszcze ;_;

Pryszczy nie mam ale cykl zawsze +/- 30 dni, okres 5- podobno też "taka moja natura"

Przede wszystkim odstawić wszelkie słodycze, śmieciowe jedzenie, pić dużo wody, nabiał też może być przyczyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×