Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrażliwy chłopak

Nigdy żadna dziewczyna się za mną nie uganiała ani nie była zakochana we mnie

Polecane posty

Liczy się to kto zadziała na nasz mózg uwolni endorfiny, serotoniny i inne bzdety. To jest czynnik nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio chciałbyś dziewczynę, która się ugania za jakimkolwiek mężczyzną? Nieważne, czy alfa, czy beta?

Dziewczyna uganiająca się za facetami jest żałosna i świadczy to o niej bardzo źle. Desperacja, pęd za kasą, strach przed samotnością?

Wszystko to dyskwalifikuje ją do bycia w związku.

Związki, w których to kobieta zdobywa faceta, są krótkotrwałe i toksyczne. Nie zmieniajmy natury. A naturą mężczyzn jest polowanie, zdobywanie. Kobieta ma faceta podziwiać. A jak można podziwiać faceta, który "daje się" poderwać babce, daje się zdobywać jak księżniczka na wieży?

Zatem wszystko jest przed Tobą.

Bądź pracowity, samodzielny, niezależny, nie mieszkaj z mamusią. Oszczędzaj. Miej zainteresowania, zaadoptuj psa i wychodź z nim na spacery. Bądź czysty i schludny (zainwestuj w dobry zapach - uwierz mi - nawet będąc w dresach z czterema paskami, jak zapachniesz YSL, to zostaniesz zauważony).  Nie odrzucaj żadnej znajomości, nawet jeśli poznana gdzieś na spacerze dziewczyna, nie przypadnie Ci do gustu z urody, to może mieć fajną koleżankę. Szanuj dziewczyny.

I zobaczysz, co się będzie działo. Będziesz miał dylematy, tylko w drugą stronę.

Niezupełnie się z Tobą zgadzam. Znam kilku gości, którzy byliby całe życie singlami gdyby nie zostali poderwani przez dziewczyny, które zostały ich żonami. Oni byli tak zakompleksieni z powodu swojego wyglądu i tak bardzo nieśmiali, że nie byli wstanie wykazać się inicjatywą w stosunku do kobiet. Nie byli zdolni do podrywu. To ich partnerki uratował ich przed wieczną samotnością. Nie można twierdzić,  że ona były żałosne dlatego, że to one poderwały  swoich facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

słuchaj, kazdy facet tez by wolal miec super kobiete w zwiazku i z nia sie kochac, nie szukac na boku itp itd.., jednak mało ktory facet moze sobie na to pozwolic, bo te super kobity szukaja wlasnie tylko tych przystojnych, bogatych, z pozycja itp

przecietny facet musi kombinowac i czesto jest tak, ze wlasnie jest z kobieta , ktora niekoniecznie go pociąga, ale z braku laku woli byc z nia niz zyc samotnie i w celibacie, a sam seks w sobie jest bardzo wazny, kto go raz zaznał na powaznie, ten do konca zycia chce go mieć (mowie o facetach) , dlatego czesto jak sie trafi nawet srednia panienka to sie ja bzyka bo czlowiek ma ochote.. wy tego nigdy nie zrozumiecie, po prostu inna płec, inna mentalnosc,  a co do kobiet, ktore niby się boją ze wzgledu na opinie 😉 to tylko POZORNIE się obawiają opini w realu wyglada to tak, ze kobieta np 30 letnia ma na swoim koncie minimum 10 gosci, a z kolei 30 letni gosc np 3 panienki ma tylko, roznica jest ogromna, oczywiscie spowodowana tym, ze kobieta na seks moze miec faceta w 5 minut, a dla przecietnych gosci to niemalze jak wygrana w totka.., gdyby dla facetów znaleźc kobieete na seks bylo tak prosto jak dla kobiety to kazdy z facetów mialby ze 100 kobiet na koncie , ale tka niestety nie jest i nie bedzie

Może i masz rację,wiesz. Ja na powodzenie nie narzekałam i nie narzekam,chociaz już kogoś mam to i tak widuję gości którzy spoglądają,ale to nie temat o wychwalaniu się. Jednak...mam koleżanki i to 2,które...no nie oszukujmy się,wyglądają dość średnio...i jedna miała jednego,ale to był przygłup,gó.wniarz ,nie był dojrzały ,a druga nie miała go wcale...bo poprostu praktycznie żadnemu facetowi się ona nie podoba fizycznie,a przyciąga tych głupich że ,,w 2,3 dni i on już zakochany" czyli poprostu takich którzy chcą by mieć. Trochę idio.tyczne jest podejście brać średnią by ruc.hać,to prawie tak samo ponizające , jak byście płacili zawodowej :v No ale tu jest plus bo za darmo 😑 Czasem się nie dziwię że są sami,albo im się nie udaje,serio. Trafić na naprawdę dobrego,fajnego mężczyznę to prawdopodobieństwo ok 1/100. A nie każda kobieta chce mieć na koncie w wieku 30 lat 10 partnerów SEKSUALNYCH. Bo nie każda się z każdym w tak szybkim tempie. Ja żebym się z kimś kochała(chodzi o partnera ,nie na numerek jednorazowy) to musze go poznać..Conajmniej pół roku. Mi się udało znaleźć takiego co mi odpowiada,a jeśli chodzi o seks,to zarówno jedna jak i druga strona ma z tego przyjemność,nie musi mnie błagać o ten seks..jak tu niektorzy piszą..dlatego że wybrałam tego,który mi się podoba i odpowiada charakterem,a nie z braku laku. Masz rację,że kobiety i facet to 2 różne jednostki,myślące inaczej,ale można się dogadać. Tak by obie strony były usatysfakcjonowane. Jednak jak gość 5/10 marzy o lasce 9/10 to to jest sygnał że leci wyłącznie na wygląd i trzeba się trzymać od takiego z daleka,bo zaraz będzie zdesperowany. Aczkolwiek i tu Cię zdziwię bo kolejna koleżanka,śliczna,szczupła,poprostu bardzo ładna wzięła gościa o takiej skali wyglądu i oboje są szczęśliwi. Nie ma reguły,musi ,,mieć to coś" a to ,,coś" to każdy indywidualnie ustawia kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy znajdzie coś co dla niego ważne. Rodzina to skarb o który trzeba dbać, a w tych czasach to ludzie są troche niedojrzali, nieodpowiedzialni dlatego też boją się zakładać rodziny.

Imprezy są potrzebne każdemu bez względu w jakim jesteśmy wieku ale to na pierwszym miejscu powinno być dobra osób które kochamy, szanujemy.

Mądrze i pięknie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może i masz rację,wiesz. Ja na powodzenie nie narzekałam i nie narzekam,chociaz już kogoś mam to i tak widuję gości którzy spoglądają,ale to nie temat o wychwalaniu się. Jednak...mam koleżanki i to 2,które...no nie oszukujmy się,wyglądają dość średnio...i jedna miała jednego,ale to był przygłup,gó.wniarz ,nie był dojrzały ,a druga nie miała go wcale...bo poprostu praktycznie żadnemu facetowi się ona nie podoba fizycznie,a przyciąga tych głupich że ,,w 2,3 dni i on już zakochany" czyli poprostu takich którzy chcą by mieć. Trochę idio.tyczne jest podejście brać średnią by ruc.hać,to prawie tak samo ponizające , jak byście płacili zawodowej :v No ale tu jest plus bo za darmo 😑 Czasem się nie dziwię że są sami,albo im się nie udaje,serio. Trafić na naprawdę dobrego,fajnego mężczyznę to prawdopodobieństwo ok 1/100. A nie każda kobieta chce mieć na koncie w wieku 30 lat 10 partnerów SEKSUALNYCH. Bo nie każda się z każdym w tak szybkim tempie. Ja żebym się z kimś kochała(chodzi o partnera ,nie na numerek jednorazowy) to musze go poznać..Conajmniej pół roku. Mi się udało znaleźć takiego co mi odpowiada,a jeśli chodzi o seks,to zarówno jedna jak i druga strona ma z tego przyjemność,nie musi mnie błagać o ten seks..jak tu niektorzy piszą..dlatego że wybrałam tego,który mi się podoba i odpowiada charakterem,a nie z braku laku. Masz rację,że kobiety i facet to 2 różne jednostki,myślące inaczej,ale można się dogadać. Tak by obie strony były usatysfakcjonowane. Jednak jak gość 5/10 marzy o lasce 9/10 to to jest sygnał że leci wyłącznie na wygląd i trzeba się trzymać od takiego z daleka,bo zaraz będzie zdesperowany. Aczkolwiek i tu Cię zdziwię bo kolejna koleżanka,śliczna,szczupła,poprostu bardzo ładna wzięła gościa o takiej skali wyglądu i oboje są szczęśliwi. Nie ma reguły,musi ,,mieć to coś" a to ,,coś" to każdy indywidualnie ustawia kryteria.

Ona postawiła na spokój i ew. założenie rodziny. Być może tamten gość wziął ją głównie za wygląd,ale obie strony są szczęśliwe. On ma co chciał,ona ma co chciała. W dodatku ona go nie zdradzi,to nie ten typ kobiety,chociaż bardzo ładna. Kwestia wychowania. A często też jest tak,że jak ktoś nam się podoba charakterem,to i wygląd zaczyna. Taka magia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

słuchaj, kazdy facet tez by wolal miec super kobiete w zwiazku i z nia sie kochac, nie szukac na boku itp itd.., jednak mało ktory facet moze sobie na to pozwolic, bo te super kobity szukaja wlasnie tylko tych przystojnych, bogatych, z pozycja itp

przecietny facet musi kombinowac i czesto jest tak, ze wlasnie jest z kobieta , ktora niekoniecznie go pociąga, ale z braku laku woli byc z nia niz zyc samotnie i w celibacie, a sam seks w sobie jest bardzo wazny, kto go raz zaznał na powaznie, ten do konca zycia chce go mieć (mowie o facetach) , dlatego czesto jak sie trafi nawet srednia panienka to sie ja bzyka bo czlowiek ma ochote.. wy tego nigdy nie zrozumiecie, po prostu inna płec, inna mentalnosc,  a co do kobiet, ktore niby się boją ze wzgledu na opinie 😉 to tylko POZORNIE się obawiają opini w realu wyglada to tak, ze kobieta np 30 letnia ma na swoim koncie minimum 10 gosci, a z kolei 30 letni gosc np 3 panienki ma tylko, roznica jest ogromna, oczywiscie spowodowana tym, ze kobieta na seks moze miec faceta w 5 minut, a dla przecietnych gosci to niemalze jak wygrana w totka.., gdyby dla facetów znaleźc kobieete na seks bylo tak prosto jak dla kobiety to kazdy z facetów mialby ze 100 kobiet na koncie , ale tka niestety nie jest i nie bedzie


Już współczuję kobiecie, z którą jesteś z braku laku😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 


Już współczuję kobiecie, z którą jesteś z braku laku😂

 

nie ma żadnej kobiety. Ot co. Ale jeżeli by był to tez bym jej współczuła..to da się jednak wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gowniarz 30letni wypowiada sie co bedzie wazne do konca zycia 😄 przekonasz sie jakos po 40 jakie wazne sa imprezki, seks i wyglad. Na wszystko z wiekiem ochota maleje, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

my faceci rzadko mamy tą opcje "wyboru", tylko mega goscie z wygladu i kasa rochaja fajne panny 10/10 i moga sobie wybierac, cala reszta jest z kobieta taka, ktora w miare mu sie podoba i przede wszystkim daje..,

a po co ci ru...chać panny 10/10? Masz coś z tego oprócz ,,chwilowej przyjemności"? Niby cierpisz na samotność,a zachowujesz się jak 5 letni gów.niarz. Gorzej. Nie pragnąłbyś miłości? Takiej która nie wybiera że ty jestes 10/10 choćmy się ru..chać? Co z tego że takie walisz? Masz z tego jakieś uczucie,inne niż te które czujesz będąc w niej? Bo wydaje mi się że jak na razie to one kopią cię w dvpę po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

my faceci rzadko mamy tą opcje "wyboru", tylko mega goscie z wygladu i kasa rochaja fajne panny 10/10 i moga sobie wybierac, cala reszta jest z kobieta taka, ktora w miare mu sie podoba i przede wszystkim daje..,

a po co ci ru...chać panny 10/10? Masz coś z tego oprócz ,,chwilowej przyjemności"? Niby cierpisz na samotność,a zachowujesz się jak 5 letni gów.niarz. Gorzej. Nie pragnąłbyś miłości? Takiej która nie wybiera że ty jestes 10/10 choćmy się ru..chać? Co z tego że takie walisz? Masz z tego jakieś uczucie,inne niż te które czujesz będąc w niej? Bo wydaje mi się że jak na razie to one kopią cię w dvpę po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

my faceci rzadko mamy tą opcje "wyboru", tylko mega goscie z wygladu i kasa rochaja fajne panny 10/10 i moga sobie wybierac, cala reszta jest z kobieta taka, ktora w miare mu sie podoba i przede wszystkim daje..,

A poza tym,jak nie jesteś zainteresowany miłością tylko  jedynie wyglądem tejże dziewczyny to sobie odpuść. Nie znajdziesz. Bo kiedy szukasz do ru...chanka panny 10/10 ktoś inny,mądrzejszy od Ciebie je bierze do związku,albo,te sprytniejsze,wykorzystują Ciebie i po chwili zostawiają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamartwiaj się. Ja miałem wybór, ale byłem jak dzieciak (miałem 17 lat) i podjąłem zły wybór. Gdyby nie moja głupota to nie byłbym teraz sam. To dopiero przykre, mogłeś, ale odrzuciłeś... Z wiekiem się mądrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może się mylisz,szuka,ale się mijacie,bo macie inne poglądy,lub jej nie zauważasz? Nikt nie każe Ci być z kobietą,która Cie nie podn.ieca,ale co rusz poruszasz temat ,,rucha...nie panienek 10/q0. Coś pisałeś o byciu piłkarzem. Bylbym milionerem ruch.albym panienki 10/10". Hmm no moim zdaniem to nie fundament zdrowej,prawdziwej miłości. Jeśli Cię podni.ecają wyłącznie 10/10 to chyba już nic nie muszę więcej pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może się mylisz,szuka,ale się mijacie,bo macie inne poglądy,lub jej nie zauważasz? Nikt nie każe Ci być z kobietą,która Cie nie podnieca,ale co rusz poruszasz temat ,,rucha...nie panienek 10/10. Coś pisałeś o bycie piłkarzem. Bylbym milionerem ruch.albym panienki 10/10". Hmm no moim zdaniem to nie fundament zdrowej,prawdziwej miłości. Jeśli Cię podniecają wyłącznie o takiej skali to chyba już nic nie muszę więcej pisać. Nie bierz żadnej do zwiazku z braku laku bo tylko ranisz kobietę,żadna nie chce być tą zastępczą,bo nie miałeś okazji do zdobycia lepszej. Faceci tez nie chcą. Nie rób tego,co Tobie nie miłe. Bo wszystko się odwróci w Twoją stronę. A te w miare atrakcyjne NIE WSZYSTKIE szukaja tylko przystojnych i bogatych. To glu.pi stereotyp,który jest rozpowiadany między wami,a któraś wam tutaj prowokacyjnie przytaknie i wy w to wierzycie jak w r.eligię islam.iści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale kto ci powiedzial, ze ja szukam panienek 10/10? ja znam swoja wartosc i wiem, ze jestem za słaby na te 10/10, ale nawet te w miare atrakcyjne to tez szukaja gosci z kasa i przystojnych.., dlatego jestem samotny i trudno, wole tka niz byc z kobieta ktora w ogole mnie nie podnieca

ps. tak szukam milosci, ale ona nie szuka mnie

sam poruszasz co rusz tematy ,,byłbym pilkarzem i milionerem ruc....te 10/10" ,,kazdy facet chcialby ro....10/10" i takie tam ;) Nie kazda szuka przystojnych i z kasa...to tylko gl.upi stereotyp rozpowiadany miedzy wami,jakas kobieta tutaj wam przytaknie prowokacyjnie i wierzycie w to jak is..la.misci w swoja re.li.gie. 

I nie bierz żadnej tylko z braku laku. Zranisz kobietę,niech ma szansę na kogoś normalnego. Żadna nie chce być tą zastępczą tylko dlatego,że nie miałes okazji miec lepszej. Mężczyzna też tego nie chciałby,nie rób tego,co Tobie nie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wprost przeciwnie, ru.chaj kogo tylko się da, poza jakimiś ewidentnym i kaszalotami. Co przeru.chasz to twoje. Może trafisz na tą jedną, właściwą, a jak nie to też przezyjesz. To, że jakaś tam zranisz, to ostatnia sprawa, jaka warto się przejmować. Zreszta, co to za zranienie: one tez maja przyjemność.

Jako facet kijowo tłumaczysz facetowi. Nie będzie przez to szczęśliwy,Franklin,jak masz swój rozum to pomiń wypowiedź tego id.ioty,on Ci tak radzi bo sam gów.no ma,a się wypowiada. W dodatku,Relattywista,gamoniu,na uj mnie cytujesz,właściwie ja ani on nie prosiliśmy Cię do tablicy,wypad stąd trollu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wprost przeciwnie, ru.chaj kogo tylko się da, poza jakimiś ewidentnym i kaszalotami. Co przeru.chasz to twoje. Może trafisz na tą jedną, właściwą, a jak nie to też przezyjesz. To, że jakaś tam zranisz, to ostatnia sprawa, jaka warto się przejmować. Zreszta, co to za zranienie: one tez maja przyjemność.

Przyjemność że ktoś wykorzystał seksualnie i spada? To kijowo się znasz na kobietach jednak. Z Ciebie to istna złość i frustracja totalna wypływa,żal mi Ciebie,niektórzy fajnie mają na chacie widzę,to że Ty masz gów.no nie znaczy że on tez ma mieć i dalej brnąć w coś,co mu nie da szczęścia. Przestań wkońcu,do jasnej cholery 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jedyna wlasciwa na twój głupi jazgot.

Widzisz,jako jedyny odpowiadasz ,,bzdury,głupi jazgot". Nawet z Franklinem  da się normalnie pogadać,różnica między nim a Tobą jest taka,że on czyta co napisałam,i odpowiada,ale nie na zasadzie ,,moja prawda jest najmojsza a Twoja gó.wn.o warta". 

Radzisz debi.lizmy facetowi,który nie chciałby żeby go kolejne niepowodzenia spotkały. Jak żresz gów.no to żryj go sam a nie wpie.rdalasz na siłę innym. Więcej mnie id.ioto nie cytuj ani nie odpowiadaj,nic do mnie własciwie nie pisz. Nie potrzebuję użerania się z tobą.

Frustracie zyebany ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

co za bzdury..., wyglad jest bez znaczenia? to moze napisac ktos wyjatkowo brzydki i nieatrakcyjny, tlyko i wylacznie..

w dzisiejszych czasach wyglad jest praktycznie tak samo wazny jak pieniadze, musi byc i tyle, bo bez niego nie ma niczego (jak bez kasy)

no i ten przyklad z angelina jolie, ja pierdziele, co za nie trafiony 😉  ta panienka gdyby tylko kiwneła palcem, gdyby tylko miala ochote, to moglaby miec stu facetów kazdego dnia..., ona nie jest samotna dlatego, ze faceci na nią nie lecą tylko dlatego ZE SAMA wybrala na ten moment samotnosc, to laska z wyzszych sfer i ona nie zlaczy sie z byle kim.., sam fakt, ze byla z bradem pitem swiadczy, ze interesuja ją tylko mega bogaci, slawni i atrakcyjni ludzie..    , to ona wybeira z kim chce byc a nie faceci, bo tych moglaby miec na pęczki

 

Ona tak wybiera że wybrała samotność z nadmiaru wyboru? Troche brak logiki w tym. Ja uważam że ona faktycznie nie ma dużego wyboru, bo nie dostanie prawdziwego uczucia i miłości od żadnego faceta, przez to właśnie że jest znana i "ładna". Każdy by ją chciał przelecieć i się nią chwalić jak ładną zabawką, jej uroda i sława przeszkadza w znalezieniu prawdziwej miłości i raczej jej nie znajdzie. Uważam że jesteście w błędzie uważając że ładni i/lub bogaci mają większy wybór partnerów/partnerek, bo to jedynie iluzja. Ich wybór jest bardzo wązki, plus często mają do wyboru ludzi z chorobami psychicznymi i innymi odchyłami, bo przy sławie i kasie często palma odwala i psychika wysiada. To samo można powiedzieć o modelkach i innych pannach 10/10, mają wybór tylko teoretyczny, bo niby każdy leci tylko na ich wygląd ale to nie jest prawdziwe. Nie chciałbym aby jakaś panna leciała na mój wygląd lub na to co posiadam, to by było bardzo płytkie i nie dawało by mi pewności że gdyby tego nie było to dalej by ze mną była. Dylemat np. takiej Angeliny jest taki że z nadmiaru teoretycznego wyboru naprawde nie ma wyboru, dlatego została sama. Może zostanie lesbijką i tyle, ale może nawet to jej nie pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jak to jest że za jednymi dziewczyny szaleją i się uganiają a inni są niewidzialni, pomimo że by pasowali razem? hmm

Bo jeden wygląda jak nieokrzesany, niezależny dzikus z buszu, a drugi jak misio pysio, który ledwo sznurowadła potrafi zawiązać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo jeden wygląda jak nieokrzesany, niezależny dzikus z buszu, a drugi jak misio pysio, który ledwo sznurowadła potrafi zawiązać. 

A jak jest w miare normalny i dalej żadna go nie zauważa to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona tak wybiera że wybrała samotność z nadmiaru wyboru? Troche brak logiki w tym. Ja uważam że ona faktycznie nie ma dużego wyboru, bo nie dostanie prawdziwego uczucia i miłości od żadnego faceta, przez to właśnie że jest znana i "ładna". Każdy by ją chciał przelecieć i się nią chwalić jak ładną zabawką, jej uroda i sława przeszkadza w znalezieniu prawdziwej miłości i raczej jej nie znajdzie. Uważam że jesteście w błędzie uważając że ładni i/lub bogaci mają większy wybór partnerów/partnerek, bo to jedynie iluzja. Ich wybór jest bardzo wązki, plus często mają do wyboru ludzi z chorobami psychicznymi i innymi odchyłami, bo przy sławie i kasie często palma odwala i psychika wysiada. To samo można powiedzieć o modelkach i innych pannach 10/10, mają wybór tylko teoretyczny, bo niby każdy leci tylko na ich wygląd ale to nie jest prawdziwe. Nie chciałbym aby jakaś panna leciała na mój wygląd lub na to co posiadam, to by było bardzo płytkie i nie dawało by mi pewności że gdyby tego nie było to dalej by ze mną była. Dylemat np. takiej Angeliny jest taki że z nadmiaru teoretycznego wyboru naprawde nie ma wyboru, dlatego została sama. Może zostanie lesbijką i tyle, ale może nawet to jej nie pisane.

Tu właśnie powstaje różnica między miłością, a zakochaniem. 

Osoba zakochana w twoim wyglądzie, odejdzie od ciebie momentalnie bez mrugnięcia okiem jeśli np. poparzy Ci twarz. Osoba, która kocha, zostanie. I nawet przez sekundę nie będzie mieć dylematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jabłeczna, jesteś moją bohaterką ❤️💕

Czemu nadal mam zepsute 'reakcje'. 😠

ja tez mam zepsute reakcje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

A jak jest w miare normalny i dalej żadna go nie zauważa to co?

No, ale musi być jakaś interakcja, bo może panna w skrytości cię podziwiać, ale jak nie zagadasz choćby słówkiem, to nie będzie reakcji😄 Dla mnie wystarczy, że chłopak powie cokolwiek i ja pociągnę rozmowę dalej (wyga w flirtowaniu), no ale musi zrobić ten pierwszy kroczek. Owszem mogę pierwsza zaczepić, ale muszę mieć wiarygodny powód😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

twoja wartosc to licealne szambo, zatrzymales sie w rozwoju jak wiekszosc na liceum i tyle. ruuchanie, lodziki, wyglad, alkosyf itd wszystko to pokazuje. kiedys jedna taka kolo 40 powiedziala do grupy 25 latkow w jednej szkolce ze to glupie gowniarze i moze dopiero po 30 zmadrzeja i jest to prawda. tylko neiktorzy madrzeja z wiekiem, reszta zostaje w liceum. ilu to ja spotkalem dokladnie takich przyglupow np w pracy, praktycznie kazdy, nawet okolo 50, 60 mysli kiedy by tu paskudny ryj uchlac, i robia to nawet chwile po wyjsciu z roboty, w np busie pracowniczym albo jeszcze przed wejsciem do niego. zal mi takich przyglupow. patologia jak chu/j no ale czego sie spodziewac po spoleczenstwie tepakow, kazdy niszczy sobie zycie przez to, tylko nieliczni maja ogranietych rodzicow ktorzy pomagaja dzieciom i te maja pozniej fajne zycia np jacys sportowcy, nikt z nich sam do tego nie doszedl, zawsze musial ktos pomagac, a jak rodzice maja wyje/bane to bachory koncza na produkcji albo magazynie nawet po studiach. ci wspomniani aktorzy sa paskudni, kiedys pieknisie nie z tej ziemi a po 40 wygladaja jak gowno, tyle warty jest wyglad i kazdego to spotka. przynajmniej w tej kwestii jest sprawiedliwosc. o milosci tez gowno wiesz. kiedys pokochalem i bylem z dziewczyna ktora nie podobala mi sie z wygladu, pokochalem jej charakter i to jak sie czulem przy niej i jak mi sie z nia rozmawialo, moglismy gadac nonstop a nawet jak nie gadalismy to nie bylo tej chu/jowej presji zeby cos mowic. w sumie nei wiem po co to pisze, do takich tepakow przeciez i tak nic nie trafi 😄

Ale nie było happy endu?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale nie było happy endu?🤔

 

nie bylo ale wyglad nie mial z tym nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To przykre ale widzę u ciebie pewne symptomy które dają do myślenia że miałaes w przeszłości przykre doświadczenia, przyznaj czy tata wchodził ci do wanny Będąc pod wpływem alkoholu? Niestety ale widzę tutaj cwela..  Mam jedynie prośbę byś skończył tu pie.rdo.lić swoje głupoty i nie zatruwał 

ja u ciebie widze symptomy ciezkiego zj/ebania umyslowego od pierwszego posta gdzies plakales za kolezkami z przeszlosci i w kazdym kolejnym potwierdzasz to co mysle. 😄 nie gadam wiecej z toba smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×