Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Czy miałyście kiedyś tak ze facet przestał

Polecane posty

wam się podobać bo zaczał za bardzo o was zabiegać i was zniechecił do siebie swoją nachalnoscia i otwartością w uczuciach? tym ze skupiał na was cała swoją uwagę czy tylko ja tak mam?

Nie tylko Ty. Norma 🙂 

Miałam tak jak byłam nastolatka. Teraz już wiem co to i inaczej na "to" patrzę. 

Ale to znaczy, że to nie 'ten'. Po drugie emasz naturę lowcy. I najczęściej będą cię kręcić tylko ci trudni i niedostępni. 

Ja uwielbiam i doceniam mężczyzn którzy zabiegają o kobietę ,starają się,adorują itd pod warunkiem że są zdecydowani,wiedzą czego chcą i że to adorowanie nie przeciąga się w nieskończoność....

Mój ostatni związek zaczął się tak, że na drugim spotkaniu rzuciliśmy się na siebie jak dzikie zwierzeta. A skończył tak, że walczyliśmy że sobą jak dzikie zwierzęta. 

W sensie, że wszystko od początku było jasne i klarowne, a nie jakieś tam podchody i kwiaty.

(swoją drogą kwiaty od faceta dla mnie są zawsze podejrzane😏

Nie tylko Ty. Norma 🙂 

Miałam tak jak byłam nastolatka. Teraz już wiem co to i inaczej na "to" patrzę. 

Ale to znaczy, że to nie 'ten'. Po drugie emasz naturę lowcy. I najczęściej będą cię kręcić tylko ci trudni i niedostępni. 

Czy powinnam to w sobie zwalczyć? ze jeśli facet jest dobry to tak się zachowuje to starać się to rozumieć i nie skreslać? są kobiety którym taka wylewność nie przeszkadza a mi tak. Masz rację ze mam naturę łowcy bo zawsze pociągali mnie faceci niedostępni na których też powinnam zasłużyć a nie dostać coś z miejsca albo też tacy którzy mi czymś importowali. Nie jest to chyba dobre ale znów się boje ze nawet jak dostane takiego niedostępnego faceta to on tez z czasem będzie się tak zachowywać i tez mnie do siebie zniechęci albo będę narzekać ze jest za zimny dla mnie i mi nie okazuje uczuć. Pogmatwane to ale tak czuję. 

Czy powinnam to w sobie zwalczyć? ze jeśli facet jest dobry to tak się zachowuje to starać się to rozumieć i nie skreslać? są kobiety którym taka wylewność nie przeszkadza a mi tak. Masz rację ze mam naturę łowcy bo zawsze pociągali mnie faceci niedostępni na których też powinnam zasłużyć a nie dostać coś z miejsca albo też tacy którzy mi czymś importowali. Nie jest to chyba dobre ale znów się boje ze nawet jak dostane takiego niedostępnego faceta to on tez z czasem będzie się tak zachowywać i tez mnie do siebie zniechęci albo będę narzekać ze jest za zimny dla mnie i mi nie okazuje uczuć. Pogmatwane to ale tak czuję. 

Musisz być bardzo młoda jeszcze. Na szczęście z wiekiem inaczej spojrzysz na to. Do niczego się nie zmuszaj, zresztą tego wstrętu i tak nie da się przeskoczyć. 

I zrozum kobiete. Starasz się źle nie starasz jeszcze gorzej. W ...u z wami serio lepiej iść na ... taniej szybciej i przyjemniej. A ty zostaniesz stara Panna i obys nigdy już nie trafiła na tego dobrego, który się o Ciebie stara nie zasługujesz na to. 

• Haha 1

Straszenie staropanenstwem jest słabe i zapewniam że robi wrażenie jedynie na biedactwach które swój dech uzależniają od posiadania chúja w garści. 21 wiek. Może pora na inna płytę? 

Straszenie staropanenstwem jest słabe i zapewniam że robi wrażenie jedynie na biedactwach które swój dech uzależniają od posiadania chúja w garści. 21 wiek. Może pora na inna płytę? 

this^

Jak Ci 30 stuknie i będziesz sama to już nie będzie Ci tak wesolutko 

Napisano (edytowany)

I zrozum kobiete. Starasz się źle nie starasz jeszcze gorzej. W ...u z wami serio lepiej iść na ... taniej szybciej i przyjemniej. A ty zostaniesz stara Panna i obys nigdy już nie trafiła na tego dobrego, który się o Ciebie stara nie zasługujesz na to. 

nie bez powodu mówią że kobiety sa z Wenus,faceci z Marsa.

Twoi koledzy Rela i Franklin mówią że często biorą faceci panny z braku laku. Z obawy przed samotnoscią i celibatu 

Kobieta nie może?

Cóż za hipokryzja

Edytowano przez Jabłeczna

Tak się pocieszasz? Mój zegar nie tyka więc zapomnij. Będzie mi wesolutko patrząc na wasze rozwody 🤣

Mądre słowa, a po 35 rż zaczyna się desperacja 😉 

Musisz być bardzo młoda jeszcze. Na szczęście z wiekiem inaczej spojrzysz na to. Do niczego się nie zmuszaj, zresztą tego wstrętu i tak nie da się przeskoczyć. 

Nie jestem znowu taka młoda, wiem ze najważniejsze jest to żeby druga osoba kochała ale co z tego jak we mnie taka osoba nie wzbudzi pożądania chyba że być z kim bo jest dobry i kocha

Najwięcej na ten temat mają zawsze do powiedzenia lysiejace janusze którym pod 40 bije na dekiel i szukają pociechy u innych bab. Tak ci szkoda samotnej starej Grażyny? To zajmij się własną zamiast obcą. 

Ja mam 32 i dokładnie dzisiaj zrozumiałem, że nie warto się starać i poniżać przed kobietami. Dziewczyny nie mają uczuć byłem zakochany i co dostałem miłość z litości? Czy jak to nazwać, widocznie to taki sam typ kobiety co autorka, ale to ja odchodze z podniesiona głowa dość tych marnych zabaw. Jeśli laska potrzebuje mieć kogoś do zdjęcia przed rodzina i chciała pokazać przed znajomymi że ma fajnego faceta w postaci mnie a mi nie okazuje miłości to niech spada. 

Czyli brać co popadnie w takim razie z rozsądku? pewnie stąd tylko zwiazków z braku laku

Najwięcej na ten temat mają zawsze do powiedzenia lysiejace janusze którym pod 40 bije na dekiel i szukają pociechy u innych bab. Tak ci szkoda samotnej starej Grażyny? To zajmij się własną zamiast obcą. 

Ja akurat nie szukam pociechy 😂 i całe szczęście łysy nie jestem.

Czyli brać co popadnie w takim razie z rozsądku? pewnie stąd tylko zwiazków z braku laku

W  żadnym razie. Masz czas tylko miej świadomość że w miarę upływu tego czasu pula wyboru się zmniejsza. No chyba że lubisz tych z odzysku.

u innych bab i to w dodatku bardzo młodych i seksownych,gdzie prawdopodobieństwo,że taka ich zechce równa się 0.

Nie jestem znowu taka młoda, wiem ze najważniejsze jest to żeby druga osoba kochała ale co z tego jak we mnie taka osoba nie wzbudzi pożądania chyba że być z kim bo jest dobry i kocha

Idź na dyskotekę może ktoś Cię poderwie tanimi drinami i będziesz czuła pożądanie. Co za dziecinada jesteś nic nie warta skoro masz takie rozkminy. 

Ja akurat nie szukam pociechy 😂 i całe szczęście łysy nie jestem.

Tak. Ty jesteś zapewne wyjontkowy. Zabawni jesteście. I po co komu taki ułomek pod dachem? Nie znalazłam do dziś odpowiedzi po co mi facet 🤣 a najmłodsza nie jestem.

W  żadnym razie. Masz czas tylko miej świadomość że w miarę upływu tego czasu pula wyboru się zmniejsza. No chyba że lubisz tych z odzysku.

A co to za różnica? Ważne żeby balastu w prostu bachorow i byłej która z lodówki wyskakuje nie miał. Są jacyś nie z odzysku po 30? Przemek i leżak. Powodzenia:classic_laugh:

Ja mam 32 i dokładnie dzisiaj zrozumiałem, że nie warto się starać i poniżać przed kobietami. Dziewczyny nie mają uczuć byłem zakochany i co dostałem miłość z litości? Czy jak to nazwać, widocznie to taki sam typ kobiety co autorka, ale to ja odchodze z podniesiona głowa dość tych marnych zabaw. Jeśli laska potrzebuje mieć kogoś do zdjęcia przed rodzina i chciała pokazać przed znajomymi że ma fajnego faceta w postaci mnie a mi nie okazuje miłości to niech spada. 

32 to młody wiek,jeszcze zdążysz się zakochać i miec brajanki w dodatku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować