Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Czy miałyście kiedyś tak ze facet przestał

Polecane posty

A co to za różnica? Ważne żeby balastu w prostu bachorow i byłej która z lodówki wyskakuje nie miał. Są jacyś nie z odzysku po 30? Przemek i leżak. Powodzenia:classic_laugh:

Masz takie nastawienie że tobie chyba faktycznie facet niepotrzebny. Widocznie już się z losem pogodziłaś. To też dobrze 😉

32 to młody wiek,jeszcze zdążysz się zakochać i miec brajanki w dodatku

O nie co to to nie. Teraz czas na zabawę i najwyższa pora pobawić się trochę że świnkami. Skoro księżniczki nie chcą księcia to będą płakać. 

O nie co to to nie. Teraz czas na zabawę i najwyższa pora pobawić się trochę że świnkami. Skoro księżniczki nie chcą księcia to będą płakać. 

Jak sobie życzysz ,,książę" ;)

Masz takie nastawienie że tobie chyba faktycznie facet niepotrzebny. Widocznie już się z losem pogodziłaś. To też dobrze 😉

To tylko wam się wydaje że im kobieta starsza tym bardziej zdesperowana ale to oczywiście mit. Jest wręcz odwrotnie. Im kobieta starsza tym bardziej pogodzona ze sobą i bardziej świadoma. Pomijam wariatki z parciem na zapłodnienie bo to osobny temat. Nie jesteście tacy niezbędni do życia jak wam się wydaje. Dziś kobieta może mieć co chce bez Janusza na co dzień pod swoim dachem i nikt jej na stosie nie spali ani na taczce z gòwnem nie wywiezie. Naprawdę śmiać się chce. 

Jak sobie życzysz ,,książę" 😉

W sumie to nie problem na Tinderze mam branie, więc mogę przebierać. W sumie to nie wiem czemu tyle czasu na jedną traciłem skoro czułem, że Ona mnie nie kocha. Wykorzystała widocznie moje małe doświadczenie i była pewna że może się mną bawić a tu taki wałek. 

Na tinderze nawet jarek tego ma branie 🤣 liczy się REAL a nie Internety gdzie każdy udaje biznesmena i cuda na kiju odpiērdala dla lansu. Wy blazny. 

Napisano (edytowany)

Na tinderze nawet jarek tego ma branie 🤣 liczy się REAL a nie Internety gdzie każdy udaje biznesmena i cuda na kiju odpiērdala dla lansu. Wy blazny. 

Ja mam relane propozycje. Teraz po tym doświadczeniu jestem gotowy stać się Bradem Pitem 😃

Edytowano przez Nnnnl

To tylko wam się wydaje że im kobieta starsza tym bardziej zdesperowana ale to oczywiście mit. Jest wręcz odwrotnie. Im kobieta starsza tym bardziej pogodzona ze sobą i bardziej świadoma. Pomijam wariatki z parciem na zapłodnienie bo to osobny temat. Nie jesteście tacy niezbędni do życia jak wam się wydaje. Dziś kobieta może mieć co chce bez Janusza na co dzień pod swoim dachem i nikt jej na stosie nie spali ani na taczce z gòwnem nie wywiezie. Naprawdę śmiać się chce. 

Czuję frustrację pewnie z powodu braku zainteresowania wśród facetów. No ale dobrze że jesteś już z tym pogodzona i bardziej świadoma.

Ja mam relane propozycje. Teraz po tym doświadczeniu jestem gotowy stać się Bradem Pitem 😃

Brzmi groźnie.

Ja mam relane propozycje. Teraz po tym doświadczeniu jestem gotowy stać się Bradem Potem. 

Brad Pitt ma sławę i pieniądze więc może sobie przebierać i mieć i 50 panien. 

Jak chcesz być kolejnym wypranym z uczuć januszem,to prosze bardzo. Ja bym nie umiała się tak diametralnie zmienić. Nie byłabym sobą. Komu robisz na złość? Swojej byłej? Śmieszne

Czuję frustrację pewnie z powodu braku zainteresowania wśród facetów. No ale dobrze że jesteś już z tym pogodzona i bardziej świadoma.

Nie wiem co tam czujesz ale zupełnie mje to jebje. 

Brzmi groźnie.

Widocznie jak dostaniesz kopa w dupe to później też stajesz się zimnym draniem 

Brad to alkoholik i dzieciorob zdradzajacy żonę. W dodatku stary przereklamowany i w typie twojej babci. Ideał. Rzucił żonę dla szalonej .... Idealny kandydat. 

To jest wszystko jeden ch/uj w każdym wieku można zostać samemu ludzie się rozwodzą jedynie to dzieci są dane raz na zawsze a nie związek 

Bicz ju get noł low. Sajonara i ariwederczi Roma.

Brad to alkoholik i dzieciorob zdradzajacy żonę. W dodatku stary przereklamowany i w typie twojej babci. Ideał. Rzucił żonę dla szalonej .... Idealny kandydat. 

Ale jest ciasteczko i pełno lasek rozłożyło by nogi przed nim chociaż dziadek 

Brad Pitt ma sławę i pieniądze więc może sobie przebierać i mieć i 50 panien. 

Jak chcesz być kolejnym wypranym z uczuć januszem,to prosze bardzo. Ja bym nie umiała się tak diametralnie zmienić. Nie byłabym sobą. Komu robisz na złość? Swojej byłej? Śmieszne

Tak na złość. Ile można się starać o kogoś bez wzajemności. Trzeba się zabawić. Najwyższa pora. 

Może stac się zimnym draniem,ale nie musi. Wszystko zależy od sumienia i od tego,kto kim jest w środku. Bo jesli będziesz robić coś co się kłóci z Twoją naturą,to będziesz miał nie lada problem

Ale jest ciasteczko i pełno lasek rozłożyło by nogi przed nim chociaż dziadek 

Widocznie gustuje w innych wyrobach cukierniczych. 

Tak na złość. Ile można się starać o kogoś bez wzajemności. Trzeba się zabawić. Najwyższa pora. 

To się baw. Ale pamietaj,że karnawał zawsze się kończy,a podczas wygibasów można się połamać. 

Może stac się zimnym draniem,ale nie musi. Wszystko zależy od sumienia i od tego,kto kim jest w środku. Bo jesli będziesz robić coś co się kłóci z Twoją naturą,to będziesz miał nie lada problem

Ja wiem tyle, że jestem 10/10 i starałem się jak mogłem i nic w zamian. Tylko swoje łzy. Czas się ogarnąć i pobawić się jakiś czas. 

Sam bym tego lepiej nie napisał. Dobranoc.

Jak czytam takie komentarze ze mam się spieszyć to czuje presję ze powinnam wybrać kogoś z desperacji byle żeby mieć bo nie zdążę a druga opcja to czekać aż znajdę prawdziwą miłość i ci wybrać?  co mam zrobić jeśli mi się taka nie trafiła zabić się? 

Ja wiem tyle, że jestem 10/10 i starałem się jak mogłem i nic w zamian. Tylko swoje łzy. Czas się ogarnąć i pobawić się jakiś czas. 

Uwielbiam ten repertuar 🤣 moje menskie łzy takie wzruszajonce kobiety kochajta mnie bo jestem romantykiem i pisze wiersze wyjąć do księżyca 🤣 naprawdę ktoś poza dziewczynkami kupuje wersję na ofiarę losu?

Jak czytam takie komentarze ze mam się spieszyć to czuje presję ze powinnam wybrać kogoś z desperacji byle żeby mieć bo nie zdążę a druga opcja to czekać aż znajdę prawdziwą miłość i ci wybrać?  co mam zrobić jeśli mi się taka nie trafiła zabić się? 

A co w pilotach gustujesz że nie zdążysz na samolot 🤣 idę stont bo żenada w chúj.

jestes 10/10 ? Anioł Ci to powiedzial podczas lepienia? Może dla tej 1 byles 10/10. Źle trafileś i tyle. Jakie kobiety brałeś pod uwagę? Pewnie te slicznotki niczym modelki z instagrama,o seksownych nogach,fajnym biuście i tyłku...wy w ogóle k  a kochacie? A na forum ile razy było że facet chce seksu nie miłości,aaa i Relattywista napisał" jakie to zranienie? Seks to przyjemność,nawet jak ktoś Cię opuścił " więc o co chodzi? Bo każdy pisze inaczej. Pytam,wy kochacie? Bo inny obraz tu wstawiacie

Sam bym tego lepiej nie napisał. Dobranoc.

Dobrych snów

Co mają zrobić osoby które zostawił partner po 30-stce i które nie zdążyły założyć rodziny? skoczyć z okna bo tak im się życie ułożyło?

Co mają zrobić osoby które zostawił partner po 30-stce i które nie zdążyły założyć rodziny? skoczyć z okna bo tak im się życie ułożyło?

Dla innych będziesz ,,używana" - ile razy tak pisali? Tylko im wolno wybierać i mieć po kilka panien na koncie i nie mowić że wybrzydzali

Rób co czujesz,nie rób niczego wbrew sobie. To co Ci serce podpowiada,kochasz to go weź,nie,to nie rań chłopa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować