Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Czy miałyście kiedyś tak ze facet przestał

Polecane posty

Uwielbiam ten repertuar 🤣 moje menskie łzy takie wzruszajonce kobiety kochajta mnie bo jestem romantykiem i pisze wiersze wyjąć do księżyca 🤣 naprawdę ktoś poza dziewczynkami kupuje wersję na ofiarę losu?

Łzy były akurat prawdziwe i jestem romantykiem, ale ze teraz to nie w modzie i żadna tego nie doceni to wbrew sobie czas się pobawić i wykorzystać to, że wyglądam lepiej niż Brad Pitt 

Jak czytam takie komentarze ze mam się spieszyć to czuje presję ze powinnam wybrać kogoś z desperacji byle żeby mieć bo nie zdążę a druga opcja to czekać aż znajdę prawdziwą miłość i ci wybrać?  co mam zrobić jeśli mi się taka nie trafiła zabić się? 

Ty jesteś skończona bo odrzuciłaś dobrego człowieka😕 a prawdziwa miłość to według ciebie jak ktoś będzie Cię olewał sama to napisałaś. Nie potrafisz docenić, że komuś zależy na tobie. W moim mniemaniu nie masz pojęcia czym jest miłość, marzysz o samcu a nie miłości. Myślisz jak dzieciak i krzywdzisz innych. Sory tak myślę 

jestes 10/10 ? Anioł Ci to powiedzial podczas lepienia? Może dla tej 1 byles 10/10. Źle trafileś i tyle. Jakie kobiety brałeś pod uwagę? Pewnie te slicznotki niczym modelki z instagrama,o seksownych nogach,fajnym biuście i tyłku...wy w ogóle k  a kochacie? A na forum ile razy było że facet chce seksu nie miłości,aaa i Relattywista napisał" jakie to zranienie? Seks to przyjemność,nawet jak ktoś Cię opuścił " więc o co chodzi? Bo każdy pisze inaczej. Pytam,wy kochacie? Bo inny obraz tu wstawiacie

Nie anioł tylko mam prawie maksymalna średnia na fotce przy kilkuset głosach😃😃. Dziewczynę dobrałem na czuja bo wydała mi się wyjątkowa. Z twarzy ładna, ciało idealne z charakteru w teorii podobna. Chciałem i zacząłem się dla niej zmieniać na lepsze, na tyle na ile było mnie stać, ona tego w ogóle nie doceniła i zapomni o mnie po tygodniu tak kochają dziewczyny 😕 a ja nawet jeśli będę znajdywał kolejne, tym razem na przelotne doznania to zapamiętam na zawsze.

wam się podobać bo zaczał za bardzo o was zabiegać i was zniechecił do siebie swoją nachalnoscia i otwartością w uczuciach? tym ze skupiał na was cała swoją uwagę czy tylko ja tak mam?

Ja tak mam z każdym, to chyba trzeba leczyć 😂

Ty jesteś skończona bo odrzuciłaś dobrego człowieka😕 a prawdziwa miłość to według ciebie jak ktoś będzie Cię olewał sama to napisałaś. Nie potrafisz docenić, że komuś zależy na tobie. W moim mniemaniu nie masz pojęcia czym jest miłość, marzysz o samcu a nie miłości. Myślisz jak dzieciak i krzywdzisz innych. Sory tak myślę 

Odrzuciła człowieka,no i ja sie pytam,CO Z TEGO? Miała z nim być,chociaż go nie kocha? A ile facetów odrzuca albo wykorzytuje na jeden raz i spada? To jest dopiero w... i frustracja tych kobiet: być wykorzystanym.

Relattyiwysta by ci się w ryj zaśmiał,on nie ma uczuć,nawet sądzi,że faceci nie są takimi romantykami i który ma rację? :v

Wiem,że tacy jak Ty istnieją,sama mam wrażliwca,ale ja jestem zdania że jeśli ona miałaby z nim być chociaż go nie kocha,to lepiej zeby z nim nie była i miałby szansę kogoś kto go doceni.

Odrzuciła człowieka,no i ja sie pytam,CO Z TEGO? Miała z nim być,chociaż go nie kocha? A ile facetów odrzuca albo wykorzytuje na jeden raz i spada? To jest dopiero w... i frustracja tych kobiet: być wykorzystanym

Są tacy faceci i dziewczyny też nie są święte. I to jest przekre. 

Odrzucenie jest złe. w ogóle nie powinno się doprowadzić do sytuacji, że kogoś musisz zostawiać a druga osoba jest zakochana. Ludzie którzy przeciągają taki związek robią straszna krzywdę drugiej osobie. I niestety kobiety robią to częściej i takie zaangażowanie emocjonkne boli bardziej niż jednodniowe wykorzystania 🙄

Odrzucenie jest złe. w ogóle nie powinno się doprowadzić do sytuacji, że kogoś musisz zostawiać a druga osoba jest zakochana. Ludzie którzy przeciągają taki związek robią straszna krzywdę drugiej osobie. I niestety kobiety robią to częściej i takie zaangażowanie emocjonkne boli bardziej niż jednodniowe wykorzystania 🙄

Ale czy to jest wina kobiety ze facet się zakochał? ktoś mu kazał? albo wina faceta ze kobieta się w nim zakochała chociaż nic jej nie obiecywał? 

Ale bycie z kimś na siłę też nie jest dobre,zrozum to. Odrzucenie nie jest złe o ile się to zrobi delikatnie,nie na chama rzuci kosza na głowę zakochanej osobie. Trudno jest powiedziec takiej osobieprzepraszam,nie kocham Cię,ale też nie rozumiem osób które biorą co jest,mimo że nic do tej osoby nie czują. 

Wszędzie widzisz winę tylko nie w sobie. A do kobiety trzeba mieć podejście, umieć rozkochać, dla takiej miękkiej faji jak ty, to jak wejście na Mount Everest. Jeszcze ta średnia na fotce, co za stulejarstwo. Haha. 

W moim koledze z roku podkoszuje się jedna dziewczyna i za nim chodzi ale ona nie jest w jego typie. Uważacie że powinien się z nią związać żeby nie było jej przykro?

Wszędzie widzisz winę tylko nie w sobie. A do kobiety trzeba mieć podejście, umieć rozkochać, dla takiej miękkiej faji jak ty, to jak wejście na Mount Everest. Jeszcze ta średnia na fotce, co za stulejarstwo. Haha. 

Faktycznie nie jesteś „tym facetem”. On raczej by nie użył słowa „stulejarstwo”. No, tak myślę 😉

No to widocznie nie potrafię jej rozkochać, ale staralem się ile się da widocznie nie potrafię to moja wina że jestem fajtlapa? o po co Ona to przeciąga skoro nie jest zakochana? Co liczy na to, że jeszcze z pół roku sobie pobędziemy na próbę, jestem przez nią rozjechany emocjijalnie od wczoraj nie mogę powstrzymać płaczu ☹️

A średnia na fotce mam i na przelotna znajomość ma duże szanse. Zresztą koleżanke od seksu na telefon mam wystarczy znajomość odnowić... 

Ale bycie z kimś na siłę też nie jest dobre,zrozum to. Odrzucenie nie jest złe o ile się to zrobi delikatnie,nie na chama rzuci kosza na głowę zakochanej osobie. Trudno jest powiedziec takiej osobieprzepraszam,nie kocham Cię,ale też nie rozumiem osób które biorą co jest,mimo że nic do tej osoby nie czują. 

Jasne bycie z kimś na siłę nie ma sensu też się z tym zgadzam i nawet o tym pisze. Chodzi tylko o to, że dziewczyny świadomie czy nie często dają niepotrzebnie nadzieję bo podoba im się jak facet skacze dookoła nich a z góry wiedzą, że i tak nic z tego. 

Nigdy nie miałam tak, że starania faceta mnie zniechęciły. Jak mi się podoba facet to bez względu na to, czy się stara czy nie, chociaż lepiej jakby się starał 😛 Może chodzi o to, że stara się nie ten co byś chciała ?

Napisano (edytowany)

Nigdy nie miałam tak, że starania faceta mnie zniechęciły. Jak mi się podoba facet to bez względu na to, czy się stara czy nie, chociaż lepiej jakby się starał 😛 Może chodzi o to, że stara się nie ten co byś chciała ?

🤣 Fascynuje mnie twoja odpowiedz.

Edytowano przez #Piotr#

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować