Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fioletowa wata

Ej, wy FACECI na serio nie macie prądów przeszywających cialo?

Polecane posty

Jak się pytam, to żaden z was nawet nie wie o co chodzi. 

Niby jacyś tam faceci moi to czuli, ale sądzę, że ściemniali. 

Chodzi mi o prąd zaczynający się od gardła, który leci nizej, przeszywa klatkę piersiową, biegnie poprzez brzuch w dół podczas robienia wdechu. Wystarczy pomyslec o sytuacji intymnej z fajnym kolesiem i bęc - prąd. (Dreszcz, ciarki, czy jak kto woli) . 

Każda moja koleżanka to ma. 

Nie wiecie nawet co was omija 😄😄😄 dla mnie to 100x lepsze niż orgazm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałem dwa razy w życiu. Wiem o czym mówisz 

👍👍👍👍 Super! Szkoda, że tylko 2 ☹️

Wiesz może dlaczego tylko 2? Kochałeś ją, czy co? Wyszło Ci to w czasie zbliżenia czy na sama mysl? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

👍👍👍👍 Super! Szkoda, że tylko 2 ☹️

Wiesz może dlaczego tylko 2? Kochałeś ją, czy co? Wyszło Ci to w czasie zbliżenia czy na sama mysl? 

Spojrzelismy sobie dłużej w oczy, byłem bardzo młody. A Ty masz często? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Prad?? Nigdy tak nie mialam..🤔

Jak to możliwe? To jest boksie... Nie da się tego z niczym porównać. Moc orgazmu to przy tym jest jak 🤔 huragan na oceanie i letnia bryza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spojrzelismy sobie dłużej w oczy, byłem bardzo młody. A Ty masz często? 

Cholernie często. 🙂 I jestem od tego uzalezniona. 

Nie mam tylko jak jestem w związku, to znaczy wtedy mam tylko to odnośnie osoby, z która jestem związana. A nie ze z każdym kto mi się Podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cholernie często. 🙂 I jestem od tego uzalezniona. 

Nie mam tylko jak jestem w związku, to znaczy wtedy mam tylko to odnośnie osoby, z która jestem związana. A nie ze z każdym kto mi się Podoba. 

Liczę na powtórkę, bo jest ktoś kto mógłby to wywołać. Jak czasem spojrzy i idzie w moim kierunku to jest mały zalążek tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Da się to zrobić za każdym razem 🙂

Ciekawa jestem, napiszesz? Bo może jest coś o czym jeszcze nie wiem 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Liczę na powtórkę, bo jest ktoś kto mógłby to wywołać. Jak czasem spojrzy i idzie w moim kierunku to jest mały zalążek tego. 

Życzę Ci tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Miałem dwa razy w życiu. Wiem o czym mówisz 

Jeden prąd  z żoną a drugi z kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takiego jak opisujesz, to chyba nie czułem.

Ale zdarzał mi się taki gorący dreszcz który czułem na plecach, nieco poniżej łopatek (powiedzmy, na wysokości najniższych żeber)

 

 

Dla mnie to dziwne, jak niektórzy co opisują takie rzeczy. Nawet jak kiedyś rozmawiałam z jedna z koleżanek, nie mogłam uwierzyć ( ale to dlatego, ze nigdy nie milam czegoś takiego z facetem) jakiś prądów czy tez dreszczy. Dla mnie facet to facet. Nie wiem o co chodzi w takich sprawach i dziwie się każdemu takiemu odczuciu, wpisowi, tematowi. Mnie dreszcze czy tez adrenalina przechodzi tylko wtedy, gdy jak coś przypadkowo spadnie i się stłucze lub tez jak szafka trzaśnie. 😄

Fajnie, że chociaż coś tam miałeś z niesamowitych doświadczeń, ale nie wiem czy to jest to, skoro nie poleciało w dół i nie rozłożyło cię na łopatki. 

Ilona, myślałam, że kazda kobieta to ma. Jestem w szoku. Boże, ile wy tracicie. ☹️ Hm. 

Ja sądzę, że niektórzy to określają mianem motyli w brzuchu. Ale widocznie nie każdy to rzeczywiście czuje na poziomie fizycznym. To jest tak potężny strzał, że się już o tym nigdy nie zapominai chce się więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem coś takiego kiedyś raz jak sikałem sobie do pisuaru, aż ciar od pleców do siurka dostałem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

potem gdzieś przeczytałem, że to skutki zapalenia cewki moczowej xD

chcesz ciar? Złap za faze w gniazdku, orgazm wymięka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ja miałem coś takiego kiedyś raz jak sikałem sobie do pisuaru, aż ciar od pleców do siurka dostałem. Potem gdzieś przeczytałem Ze to skutki zapalenia cewki moczowej 

Acha. To już wiem co trapiło mojego ex ex ex ex ex ex ex ex ex ex byłego za młodu. To bardzo cenna wskazówka, fajnie, że się tym z nami podzieliłeś bo przez lata żylam w potwornej niewiedzy. 😩 Teraz będę spać spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Acha. To już wiem co trapiło mojego ex ex ex ex ex ex ex ex ex ex byłego za młodu. To bardzo cenna wskazówka, fajnie, że się tym z nami podzieliłeś bo przez lata żylam w potwornej niewiedzy. 😩 Teraz będę spać spokojnie. 

ale może to nie choroba, ja np. dostaje spazmów jak mnie po plecach sie drapie, jestem wyjątkowo uwrażliwiony na drapanie, po plecach, po rękach, aż mi sie oczy wywracają do góry nogami 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale może to nie choroba, ja np. dostaje spazmów jak mnie po plecach sie drapie, jestem wyjątkowo uwrażliwiony na drapanie, po plecach, po rękach, aż mi sie oczy wywracają do góry nogami 😛 

Ja bym się tu bardziej niepokoiła tą obecnością nogi w oku. Nie znam się na medycynie, ale chyba coś jest nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mają takie stany, bardziej niż kobiety. Ale faceci nigdy się do tego nie przyznają, że tak bardzo kochają kobietę. Tak bardzo i szalenie, że nogi mają mięciutkie i paraliż ciała z podniecenia na jej widok. Wolą się przyznać, że są stuknięci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ja sądzę, że niektórzy to określają mianem motyli w brzuchu. Ale widocznie nie każdy to rzeczywiście czuje na poziomie fizycznym. To jest tak potężny strzał, że się już o tym nigdy nie zapominai chce się więcej. 

Też tak miewałam,ale to nie miało nic wspólnego z zakochaniem,raczej właśnie ktoś nowo poznany tak działał podczas pierwszej rozmowy,spojrzenia czy przypadkowego dotyku.

Obecnie w małżeństwie też to się zdarza,ale to ma trochę inne źródło np.w intymnej sytuacji kiedy ktoś nas może zobaczyć,taki właśnie dreszczyk emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiecie nawet co was omija 😄😄😄 dla mnie to 100x lepsze niż orgazm. 

Wychodzi na to, że to Ty nie wiesz, co omija Ciebie. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wychodzi na to, że to Ty nie wiesz, co omija Ciebie. 😉 

Ale mnie orgazmy nie omijają. Pomijam już fakt, że kobieta ma wiele lepsze niż facet, więc o czym my tu gadamy koleś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale mnie orgazmy nie omijają. Pomijam już fakt, że kobieta ma wiele lepsze niż facet, więc o czym my tu gadamy koleś. 

Podobno świnia ma najlepszy, koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pobieram nasienie od knurów, ejakulują 30 minut... 

Normalnie podobno około 20, ale może jesteś wyjątkowa w ich guście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Normalnie podobno około 20, ale może jesteś wyjątkowa w ich guście. 

Dokładnie. Jestem w guscie każdego. Do tego stopnia, że nawet gatunek nie stanowi tu barier. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie. Jestem w guscie każdego. Do tego stopnia, że nawet gatunek nie stanowi tu barier. 

Miałam już zapytać, czy od wszystkich pobierasz nasienie, czy wyjątkowo upodobałaś sobie knury, ale ja jestem raczej z gatunku tych grzecznych, więc zaniecham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałam już zapytać, czy od wszystkich pobierasz nasienie, czy wyjątkowo upodobałaś sobie knury, ale ja jestem raczej z gatunku tych grzecznych, więc zaniecham. 

Aha. To dobrze, że nie zapytałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałam taki prąd jak dotknęłam konstrukcji pod napięciem. Przeszedł z kogoś na mnie. A tak poza tym wszyscy zdrowi u was?

Też poraził Cię tak mocno, że postanowiłaś puścić w niepamięć wszystkie orgazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nudni jesteście.

Tylko nie mów, że czujesz zawód. Zawsze tacy byliśmy. To chyba dobrze, bo możesz błyszczeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×