Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NieLubieTatuazy

Zabawny incydent z nieznajoma kobieta. Jak zmienia sie spoleczenstwo i dlaczego dawnego reguly nt. kobiet nie obowiazuja nigdy wiecej

Polecane posty

 

No tak, ale obiektywnie patrząc to nie dowiemy się jak było naprawdę😄

no nie, ale możemy spekulować 🙂 Mnie się po prostu nie chce wierzyć, że autor ma takiego pecha żeby zawsze padać ofiarą wyjątkowo nieprzyjemnych kobiet (glównie takich z tatuażami!) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

no nie, ale możemy spekulować 🙂 Mnie się po prostu nie chce wierzyć, że autor ma takiego pecha żeby zawsze padać ofiarą wyjątkowo nieprzyjemnych kobiet (glównie takich z tatuażami!) 

Spytam z ciekawości: masz też na ciele jakieś tatuaże?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spytam z ciekawości: masz też na ciele jakieś tatuaże?🙂

Mam 🙂 i spotkałam parę razy takie okazy jak autor - brak obycia to najmilsze jak można ich zachowanie określić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czytałam...czytałam również jego inne wpisy. Facet ma dziwną obsesję na temat kobiet z tatuażami (kto by pomyślał, patrząc na jego nick), między wierszami często wychodzi, że natrętnie przygląda się kobietom których wygląd mu nie odpowiada. W tym przypadku pewnie też tak było

nie mam zadnej obsesji na pkt. tautazy, przeciwnie to ludize z tautazami maja dziwne wrazenie ze wszystko i wszyscy maja na ich pkt. obsesje, sa przewrazliwieni na swoj temat i wymaja specjanego traktowania

ja od tamtej kobiety odwrocilem wzrok i nic nie zrobilem moje spojrzenie trwalo ulamek sekundy to ona gapila sie na mnie obsesyjnie

nie naciagaj faktow bo widze ze cierpisz na podobna przypadklosc jak tamta kobieta - przewrazliwnienie na swoim punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym teraz weszła do sklepu nie potrafiłabym opisać wyglądu nikogo kogo mijam. Ty gapisz się na ludzi na tyle natrętnie żeby pisać o tym na forum. Przez ułamek sekundy ani byś nie wiedział jak wygląda ani tym bardziej, że cię obserwuje. Jak kłamiesz to chociaż z sensem. Jakby na mnie się co chwilę patrzył jakiś typ to zastanawiałabym się czy nie mam twarzy brudnej albo czy mi za chwilę torby nie wyrwie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

nie mam zadnej obsesji na pkt. tautazy, przeciwnie to ludize z tautazami maja dziwne wrazenie ze wszystko i wszyscy maja na ich pkt. obsesje, sa przewrazliwieni na swoj temat i wymaja specjanego traktowania

ja od tamtej kobiety odwrocilem wzrok i nic nie zrobilem moje spojrzenie trwalo ulamek sekundy to ona gapila sie na mnie obsesyjnie

nie naciagaj faktow bo widze ze cierpisz na podobna przypadklosc jak tamta kobieta - przewrazliwnienie na swoim punkcie

Może to była feministka:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze bardziej prawdopodobne, że autor ma bujną fantazję. Wyobrażasz sobie wariata który nagle krzyczy, że dzwoni na policje po kulturalnej dyskusji (której nie przytoczył)...po czym wyciąga telefon i dzwoni? 😄 nikt by go nie przepraszał tylko każdy by czekał aż mu mandat wlepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeszcze bardziej prawdopodobne, że autor ma bujną fantazję. Wyobrażasz sobie wariata który nagle krzyczy, że dzwoni na policje po kulturalnej dyskusji (której nie przytoczył)...po czym wyciąga telefon i dzwoni? 😄 nikt by go nie przepraszał tylko każdy by czekał aż mu mandat wlepią

nie koloryzuj, to ta kobieta zachowala sie zle i wiesz o tym przypisujac mi cos czego nie zrobilem, pozatym widac ze jestes do mnie uprzedona i wszystko co zrobie oceniasz na ""zle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie koloryzuj, to ta kobieta zachowala sie zle i wiesz o tym przypisujac mi cos czego nie zrobilem, pozatym widac ze jestes do mnie uprzedona i wszystko co zrobie oceniasz na ""zle"

Ta kobieta wcale się nie zachowała bo tej sytuacji nie było 🙂 

Takie jazdy i histerie z obu stron można zobaczyć pod barami o kiepskiej reputacji o drugiej w nocy, nie w biały dzień. Cała sytuacja jest tak napisana, że mogła to wymyślić tylko osoba która specjalnie z domu nie wychodzi. Jej reakcja i twoje histeryczne zachowanie są po prostu mało prawdopodobne. Mogę uwierzyć, że jesteś na tyle dziwny, że ludzie czują się przy tobie dziwnie i zaczynają obserwować co robisz, ale nie uwierzę, że tak to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ta kobieta wcale się nie zachowała bo tej sytuacji nie było 🙂 

Takie jazdy i histerie z obu stron można zobaczyć pod barami o kiepskiej reputacji o drugiej w nocy, nie w biały dzień. Cała sytuacja jest tak napisana, że mogła to wymyślić tylko osoba która specjalnie z domu nie wychodzi. Jej reakcja i twoje histeryczne zachowanie są po prostu mało prawdopodobne. Mogę uwierzyć, że jesteś na tyle dziwny, że ludzie czują się przy tobie dziwnie i zaczynają obserwować co robisz, ale nie uwierzę, że tak to wyglądało

Niestety miala miejsca, 

Ps Czesto wychodze z domu wlasciwie 90% czasu jestem w ruchu wsrod ludzi i takie sytuacje sie zdarzaja, co prawda sa to jakies tam incydenty. ale jednak sie zdarzaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niestety miala miejsca, 

Ps Czesto wychodze z domu wlasciwie 90% czasu jestem w ruchu wsrod ludzi i takie sytuacje sie zdarzaja, co prawda sa to jakies tam incydenty. ale jednak sie zdarzaja 

i jakimś dziwnym trafem zawsze z udziałem identycznie ubranych kobiety (których wcale nie obserwowałeś wcześniej) 🙂 Myślę, że jesteś trollem i po prostu nabijasz prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i jakimś dziwnym trafem zawsze z udziałem identycznie ubranych kobiety (których wcale nie obserwowałeś wcześniej) 🙂 Myślę, że jesteś trollem i po prostu nabijasz prowokacje

nie wiem czemu ale kiedys jak pisalem z goscia kilka lat temu temat o tautazach to tez byla lawina hejtu, rozumiem ze ty masz tatuaze i akurat ciebie to dotyczy stad tak reagujesz, to jest normalne, coz jeli czujesz sie urazona to wolnosc slowa sama w sobie niesie mozliwosc urazenia kogos, mi sie to nie podoba i o tym mowie tak samo jak ty tego bronisz bo tobie sie nie podoba co o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie wiem czemu ale kiedys jak pisalem z goscia kilka lat temu temat o tautazach to tez byla lawina hejtu, rozumiem ze ty masz tatuaze i akurat ciebie to dotyczy stad tak reagujesz, to jest normalne, coz jeli czujesz sie urazona to wolnosc slowa sama w sobie niesie mozliwosc urazenia kogos, mi sie to nie podoba i o tym mowie tak samo jak ty tego bronisz bo tobie sie nie podoba co o tym mysle

równie dobrze mógłbyś pisac o kolorze włosów, obuwiu, czy kształcie nosa. Nie chodzi o cechy o których piszesz, a o fantastyczne historie które z jakiegoś powodu przytrafią się tylko tobie. Twoje posty mają na celu zebranie "fali hejtu" i pewnie irytuje cię, że jedyne co zbierają to uwagi na temat braku sensu i jakości twojej polszczyzny. 

W tym poście kłamiesz bo:

-Twierdzisz, że przypatrywała ci się kobieta od wejścia, ALE...

-ty nie nią nie patrzyłeś, pomimo, ŻE...

-dokładnie opisałeś jej wygląd i musiałeś "rozproszyć spojrzenie"

 

Czyli jednak patrzyłeś na nią na tyle długo, żeby ją "zeskanować" dosłownie od stóp do głów. Możliwe, że utrzymała Twoje spojrzenie, sama tak robię jak ktoś sie natretnię patrzy - dlaczego tylko ja mam się czuć niezręcznie? 😉 

Myślę, że jeżeli historia jest prawdziwa to na tym się kończy

 

1.Oskarżenie o pociągnięcie za włosy jest dziwne, gdyby babka z tym wyskoczyła pewnie sporo ludzi by się zainteresowało

2.Gdyby wierzyła, że ją pociągnąłeś za włosy to coś w twoim zachowaniu musiałoby sprawić, że podejrzewałaby cię o to

3.Raczej nie miałbyś szans na "kulturalną rozmowę" z kimś kto uważa, ze szarpnąłeś ją za włosy

4.Musiałbyś być skończonym ...ą żeby wyolbrzymić sytuację do pomówienia o gwa.łt i dzwonić na policje - marnowanie czasu funkcjonariuszy jest karalne

5.Dlaczego miałaby cię przepraszać? 

 

Poza tym opisałes to jaką "zabawną" sytuację, a coś takiego w prawdziwym życiu nie było by zabawne. To jak skacze ton waszej domniemanej interakcji i ogólna głupota oby stron udowadnia, że cała historia została zmyślona. Fakt, że nikt inny nie opisuje takich sytuacji też wskazuje, że to po prostu twoja "nisza" trollowania. Jeden na forum pisze o "niedziewicach", inny o "podrywaniu studentek nad morzem", a ty o kobietach z tatuażami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, że już kilka razy udowodniłęś, że kłamiesz z marszu kiedy chcesz wypaść w dobrym świetle, nawet nie myśląc czy kłamstwo ma sens (np. tłumacząc zaniedbanie językowe "weszłem" literówką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes wyjatkowo skrupulatna, ale uwierz ze to jest mozliwe, np pamietam jak ubrana byla kobieta ktora mijam na ulicy pomimo ze widze ja kilka sekund, wiec po tym incydencie moglem sie przypatrzyc jej. Jak sama widzisz twoja gdybanie to tlyko gdybanie zycie pisze takie scenariusze ze mozna sie zdziwic

Ogolnie nie mam nic do Ciebie, pisze o swoich wrazeniach jakie mialem i tyle, jestes bardzo krytykujaca osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestes wyjatkowo skrupulatna, ale uwierz ze to jest mozliwe, np pamietam jak ubrana byla kobieta ktora mijam na ulicy pomimo ze widze ja kilka sekund, wiec po tym incydencie moglem sie przypatrzyc jej. Jak sama widzisz twoja gdybanie to tlyko gdybanie zycie pisze takie scenariusze ze mozna sie zdziwic

Ogolnie nie mam nic do Ciebie, pisze o swoich wrazeniach jakie mialem i tyle, jestes bardzo krytykujaca osoba

Jestem tak skrupulatna, że szybko zerknęłam na twoją historię postów 🙂 Dziwne historie z tatuażami są nawet z 2018 roku, tak jak ten uroczy temat:

 

W nim najpierw piszesz: 

Napisano Maj 19, 2018: Również tak myślę, te wytatuowane i wykolczykowane tu i tam to przeważnie przechodzony materiał z dziwnym podejściem do życia.

tylko po to by parę postów niżej pytać gdzie sugerowałeś czyjąś rozwiązłość 😛 

 

Zdaje się też, że ogólnie masz problem z kobietami co pokazują twoje wpisy w tym temacie: 

 

 

wszystko na pierwszej stronie po wpisaniu twojego nicka w wyszukiwarkę na forum 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestes wyjatkowo skrupulatna, ale uwierz ze to jest mozliwe, np pamietam jak ubrana byla kobieta ktora mijam na ulicy pomimo ze widze ja kilka sekund, wiec po tym incydencie moglem sie przypatrzyc jej. Jak sama widzisz twoja gdybanie to tlyko gdybanie zycie pisze takie scenariusze ze mozna sie zdziwic

Ogolnie nie mam nic do Ciebie, pisze o swoich wrazeniach jakie mialem i tyle, jestes bardzo krytykujaca osoba

Jestem tak skrupulatna, że szybko zerknęłam na twoją historię postów 🙂 Dziwne historie z tatuażami są nawet z 2018 roku, tak jak ten uroczy temat:

 

W nim najpierw piszesz: 

Napisano Maj 19, 2018: Również tak myślę, te wytatuowane i wykolczykowane tu i tam to przeważnie przechodzony materiał z dziwnym podejściem do życia.

tylko po to by parę postów niżej pytać gdzie sugerowałeś czyjąś rozwiązłość 😛 

 

Zdaje się też, że ogólnie masz problem z kobietami co pokazują twoje wpisy w tym temacie: 

 

 

wszystko na pierwszej stronie po wpisaniu twojego nicka w wyszukiwarkę na forum 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak skrupulatna, że pisałam w wyszukiwarkę twój nick - ogólnie dużo narzekań na kobiety. Chyba nie tylko z tymi wytatuowanymi masz problem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest realistyczne podejscie opisuje kobiety takimi jakie sa

Prywatnie nie mam problow w kobietami, co jakis czas jakies poznaje, wiec jest OK

Oczywiscie ze ktos moze napisac to samo o mezaczyznach i w jego odczuciu i odniesieniu do tego jakim jest czlowiekiem bedzie to w 100% prawda.

Przeciez mozesz sobie nosic te tauaze a mi one sie moga nie podobac, nie musisz mnie za to nienawidziec bo ja mam do Ciebie naeutralny stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest realistyczne podejscie opisuje kobiety takimi jakie sa

Prywatnie nie mam problow w kobietami, co jakis czas jakies poznaje, wiec jest OK

Oczywiscie ze ktos moze napisac to samo o mezaczyznach i w jego odczuciu i odniesieniu do tego jakim jest czlowiekiem bedzie to w 100% prawda.

Przeciez mozesz sobie nosic te tauaze a mi one sie moga nie podobac, nie musisz mnie za to nienawidziec bo ja mam do Ciebie naeutralny stosunek.

ale temat nie jest ani o tatuażach ani o twoim stosunku do mnie. Temat jest o twojej zupełnie zmyślonej historii w której dodałeś wygląd kobiety bo wiedziałeś, że zwróci to uwagę. Podziękuj mi, że ci odpowiadam, przecież chciałeś zwrócić czyjąś uwagę, prawda?

A, nie rozumiałeś o co chodziło z "problemem". Masz problem z kobietami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt wydaje mi sie ze kiedys bylo bardziej na luzie ludzie byli bardziej otwarci teraz wszystko jest okropnie sztywne, sa jakies subkultury gdzie jak sie na kogos spojrzysz to gotowi zabic 😞

No ale coz w latach 90 byli kibole i skini a teraz znowu sa takie elementy.

Coz poradzisz ? Ja bym zignorowal i poszedl dalej ale w sumie nie wiadomo bo taka moze Cie faktycznie o cos oskarzyc nieslusznie i problemy.... w drugiej strony nie trzeba pozwalac sobie na glowe wchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na prawde jestes swietnym diagnostykiem powinnas zalozyc taka dzialalnosc online bo chyba masz zdolonosci paranormalne, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

na prawde jestes swietnym diagnostykiem powinnas zalozyc taka dzialalnosc online bo chyba masz zdolonosci paranormalne, 

Nie trzeba specjalnych zdolności żeby rozpoznać trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Nie trzeba specjalnych zdolności żeby rozpoznać trolla

Czemu tak uwzięłaś się na niego?:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu tak uwzięłaś się na niego?:classic_rolleyes:

A gdzie tu widzisz uzięcie się. Temat miał być o zabawnej historii, a jest zmyślonym opisem awantury w miejscu publicznym. Wytykanie ludziom kłamstewek na necie to moje hobby 🙂

A tak powżnie. Nie lubię tego typu ludzi. Patrząc na jego historię wpisów widać, że to mizgon. Jego ulubiony target to kobiety z tatuażami, ale samotne matki, kobiety zdradzone/poniżone przez partnerów czy po prostu samotne też mogą liczyć na lekcję o tym jak to są same sobie winne. Nie wiem czy sam w to wierzy czy pisze o tym dla uwagi, ale to ta sama kategoria co res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

A gdzie tu widzisz uzięcie się. Temat miał być o zabawnej historii, a jest zmyślonym opisem awantury w miejscu publicznym. Wytykanie ludziom kłamstewek na necie to moje hobby 🙂

A tak powżnie. Nie lubię tego typu ludzi. Patrząc na jego historię wpisów widać, że to mizgon. Jego ulubiony target to kobiety z tatuażami, ale samotne matki, kobiety zdradzone/poniżone przez partnerów czy po prostu samotne też mogą liczyć na lekcję o tym jak to są same sobie winne. Nie wiem czy sam w to wierzy czy pisze o tym dla uwagi, ale to ta sama kategoria co res.

Hm... Nie zwróciłam na to uwagi😄 Jak na razie to tylko Res utkwił mi w pamięci i jego bliźniaki😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hm... Nie zwróciłam na to uwagi😄 Jak na razie to tylko Res utkwił mi w pamięci i jego bliźniaki😂

Paru tu jest takich. W sumie najgorszy typ co twierdzi, że szanuje kobiety, ale każda która nie pasuje do jego wyobrażenia o tym jakie kobiety powinny być to jest zła i sama sobie winna jak coś nieprzyjemnego ją spotka. Facet który o kobietach mówi per "przechodzony materiał" nie szanuje kobiet, nie ważne co sobie wmawia (czytat autora z tematu w którym pisał o kobiecie z kolczykiem w pępku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarna tecza jestes bardzo stronnioczo do mnie nastawiona bardzo selektwnie wybierasz wpisy z mojej aktywnosci, oczywiscie to ze sie z Toba nie zgadzam od razu czyni mnie trolem i mizoginem :) 

Nie wiem czy zauwazylas ze ogolnie nie mam nic do kobiet a opisuje tu tylko nieprzyjemne incydenty ktore mnie spotkaly - bardzo czesto z takimi osobami z tatuazami, ogolnie dlatego tutaj napisalem, ludzie raczej nie pisza o przyjemych rzeczach w internecie, stad i ja pomijam to co fajne, a co do Twojej oceny, nie mam problemow z kobietami aktualnie z kims sie spotykam i pisze tu o sytuacjach ktore mnie dotknely i zapadly mi w pamiec. Ogolnie masz bojowe nastawienie i od razu czynisz ze mnie tego zlego trola mizogina hejtera itd, po prostu typowa narracja osob ktore maja sobie cos do zarzucenia, pewnie jestes dokladnie taka w rzeczywistosci neiprzystepna i arogancka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez to oczywiste ze ludzie wypowiadaja sie tutaj w roznym tonie.

Czesc z nich robi sobie zarty ale ogolnie najczesciej jest tak ze jesli ktos wypowie sie na jakis temat to znajdzie sie masa ludzi ktorzy sa w opozycji do tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×