Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susanna

Macie poglądy bardziej prawicowe czy lewicowe?

Polecane posty

 

A ja mam poglądy lewicowe, nawet lewackie. Mam je sam, a nie moje otoczenie. W znacznym stopniu wysnułem je sam. Możesz sprawdzić 😃.

Jakie postulaty głównie popierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo prawo do eutanazji mi się podoba xD od razu bym skorzystała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba żartujesz, nie sądzę byś była w takim wieku albo stanie zdrowia, abyś chciała prosić o wykonanie na Tobie eutanazji.

No taak. Snieszkuje sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka

Pod względem ekonomii raczej prawicowe- jestem generalnie za kapitalizmem,  wolnym rynkiem, za to niższym socjalem niż jest teraz, a pod względem obyczajowym raczej lewicowe- bo nie jestem za tym żeby np. kościół łączyć z religią, raczej jestem tolerancyjna co do orientacji seksualnej, wyznania itd. (jedyna grupa religijna, której nie toleruję zbytnio to muzułmanie).

A napisałam "raczej" bo nie jest to tez takie w 100%, np. jestem generalnie za kapitalizmem, ale uważam, że jakiś delikatny socjal tez powinien istnieć (choć mniejszy napewno jak teraz), jestem za legalizacją eutanazji, aborcji- ale też w uzasadnionych przypadkach, małżeństwom homoseksualnym - ale już jeśli chodzi o adopcję przez nich dzieci nie do końca jestem przekonana itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×