Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Takajedna

Co myślicie o osobach które szukając partnera

Polecane posty

Gdyby nie było to tak pożądane przez was kobiety by nie wykorzystywaly tego przeciwko wam. Ale większości to i tak nic,bo ważne że ma obok siebie lalę która ładnie wyglada. Bo ma ładne ciało. To też nie jest fair. Obie strony nie zachowują się wporządku. Bo jedni wybierają osoby przez dobry wygląd,inni przez kasę 😕

Wiesz co Ci jeszcze powiem? Większość kobiet, które z natury są po prostu piękne, tak na prawdę mają ogromny problem ze znalezieniem porządnego partnera. Wszyscy patrzą na nie przedmiotowo, wszyscy chcą je tylko przelecieć. Czasami taka ładna buzia to przekleństwo. Dlatego, nie krzyczałbym tak, że faceci lecą na lale i tym lalą tak z tym fajnie. 

Wiesz co Ci jeszcze powiem? Większość kobiet, które z natury są po prostu piękne, tak na prawdę mają ogromny problem ze znalezieniem porządnego partnera. Wszyscy patrzą na nie przedmiotowo, wszyscy chcą je tylko przelecieć. Czasami taka ładna buzia to przekleństwo. Dlatego, nie krzyczałbym tak, że faceci lecą na lale i tym lalą tak z tym fajnie. 

Ale nie napisałam,że mają fajnie xd Wiem,że mają problem w znalezieniu partnera. Sęk w tym że faceci nadal odrzucają te mniej urodziwe (chociaz mają dobry charakter) na rzecz tych urodziwych (chociaż często wiadomo jakie są). I brzydota jest przekleństwem i piękność. Wypadałoby zajrzeć na coś więcej niż opakowanie,ale facetom się nie chce. Prawie w ogóle nie chcą. Jest jakaś tam garstka takich,ale no.

To i szczęścia nie ma. Ale taki jej wybór. Dzięki 🌷

Dokładnie tak. Moim subiektywnym zdaniem szczęścia tam nie ma, ale to ja nie byłabym w takim związku szczęśliwa, a to nie znaczy, że ona nie jest. Tego chciała i zrobiła to z pełną premedytacją. Jej wybór.

W moich wpisach chodzi mi wyłącznie o to, by nie krytykować osób za powody dla których wiążą się z tą czy inną osobą. Żaden powód nie jest dobry. Ani pieniądze, ani uroda, ani charakter.

Ktoś tu napisał, że pieniądze raz są a raz ich nie ma. A charakter? Nigdy nie słyszeliście o tym jak ktoś się zmienił z upływem lat? Jaki był dobry, troskliwy, opiekuńczy, miły, mądry dopóki... nie zauroczył się inną (innym)?

O tym, że uroda dziś jest a jutro jej może nie być chyba nie muszę pisać? 

Żaden powód nie jest lepszy od innych.

Bo jak stara maksyma głosi: kocha się nie za coś a mimo wszystko.

To ich wybory. Ich życie. Nie oceniajmy.

Nigdy nie słyszeliście o tym jak ktoś się zmienił z upływem lat? Jaki był dobry, troskliwy, opiekuńczy, miły, mądry dopóki... nie zauroczył się inną (innym)?

watpie ze ktos kto ma dobre serce moze zamienic sie w zdradzajacego i ruuchajacego co popadnie skur/wiela albo np morderce albo odwrotnie, ze taki skur/wiel zamieni sie w aniola. charakter jest raczej najbardziej stabilnym powodem milosci. takie moje zdanie.

watpie ze ktos kto ma dobre serce moze zamienic sie w zdradzajacego i ruuchajacego co popadnie skur/wiela albo np morderce albo odwrotnie, ze taki skur/wiel zamieni sie w aniola. charakter jest raczej najbardziej stabilnym powodem milosci. takie moje zdanie.

Polać temu panu 

Polać temu panu 

zapomnialas ze nie pije 😛😄

Napisano (edytowany)

zapomnialas ze nie pije 😛😄

yyy chodziło mi o wode mineralna psze pana 😆

Ale możesz wybrać kubusia,whatever 😀

Edytowano przez Jabłeczna

yyy chodziło mi o wode mineralna psze pana 😆

Ale możesz wybrać kubusia,whatever 😀

😄

Sądzę że przemiana skur/wiela w anioła jest możliwa w pewnym wieku. Na odwrót już nie.

Sądzę że przemiana skur/wiela w anioła jest możliwa w pewnym wieku. Na odwrót już nie.

jest to mozliwe ale chyba tylko po bardzo dluuuuuugiej odsiadce 😄

jest to mozliwe ale chyba tylko po bardzo dluuuuuugiej odsiadce 😄

Są przypadki że niektórym odbija na starość (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i starają się naprawić wyrządzone zło. Czy po odsiadce to nie wiem 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się