Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Laski się bawią facetami

Polecane posty

Szacunek. Słowo na dziś...sprawdź co znaczy, stosuj w praktyce. Szczerze polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A faceci laskami. Zależy kto ma jakie możliwości. Czego Ty się spodziewasz po ludziach?

Dokladnie, ilu to facetów bawi się kobietami, zwodzi je, oszukuje, wykorzystuje. To co, kobiety nie mogą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to są między innymi faceci. Żeby ich wykorzystać w każdy możliwy sposób, seksualnie też, nabrać co się da i puścić wolno. Życie jest jedno i nie ma co się wiązać z jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po to są między innymi faceci. Żeby ich wykorzystać w każdy możliwy sposób, seksualnie też, nabrać co się da i puścić wolno. Życie jest jedno i nie ma co się wiązać z jednym.

Tak trzymaj 🙂 Jasne że masz rację. Faceci to zabawki w naszych rękach. Dzisiaj każę któremuś szczekać i to nagram 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak trzymaj 🙂 Jasne że masz rację. Faceci to zabawki w naszych rękach. Dzisiaj każę któremuś szczekać i to nagram 🙂

Jesteś jak w Książę w Nowym Jorku? Była tam scena, że kandydatka na żonę, wybrana zresztą przez rodziców musiała zaszczekać, bo tak jej kazał wybranek. Ona zaszczekała bo bardzo chciała zostać jego żoną. No ale pytanie dlaczego wyrzekamy się siebie i robimy tak jak inni nam nakazują? Straszna lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to niezdecydowane małpy zmieniające zdanie co 5 minut 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt zabawy człowiekiem świadczy o braku moralności. Ludzie często zapominają, że człowiek to nie robot tylko istota, która czuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki,  że kobiety skrzywdzone zamiast zmądrzeć i wyciągnąć wnioski, nagle stają się mentalnymi feministkami. 😄

Dlatego na żonę szuka się młodych dziewczyn, a nie takich blisko i powyżej 30tki. Takich, które mentalnie nie są jeszcze zepsute. Zawsze znajdą się manipulantki i laski, co to dostały lizaka i się nim bawią, ale takie łatwo wyłapać już na samym początku. Takie kobiety rzadko kiedy będą się o Ciebie naturalnie starać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Problem jest taki,  że kobiety skrzywdzone zamiast zmądrzeć i wyciągnąć wnioski, nagle stają się mentalnymi feministkami. 😄

Dlatego na żonę szuka się młodych dziewczyn, a nie takich blisko i powyżej 30tki. Takich, które mentalnie nie są jeszcze zepsute. Zawsze znajdą się manipulantki i laski, co to dostały lizaka i się nim bawią, ale takie łatwo wyłapać już na samym początku. Takie kobiety rzadko kiedy będą się o Ciebie naturalnie starać. 

Możesz opisać jak wygląda że się bawi, jak to rozpoznac, taka trzydziecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Możesz opisać jak wygląda że się bawi, jak to rozpoznac, taka trzydziecha

Trzydziestki omijałem szerokim łukiem, mimo że sam mam 31. Jaka fajna, atrakcyjna kobieta jest sama w wieku 30 lat ? No jaka ? Trafisz na taką po rozstaniu i to z winy wybryku faceta. Ale wtedy dlaczego ją zdradzał skoro była taka fajna ? Jeżeli sama zerwała z facetem to pytanie dlaczego ? 

Najdalej w te wakacje byłem w okresie randkowym. Poznałem wiele dziewczyn zanim związałem się z obecną. Życzę wszystkim takiej cierpliwości jaką mi się udało utrzymać. Szczególnie jeżeli chodzi o poznawanie kobiet na portalach typu Tinder. 

Jest wiele symptomów gdzie powinna Ci się zapalić żarówka:

- nie proponuje, że za siebie zapłaci (wiadomo, że Ty płacisz ale tak samo wypada, żeby chociaż zaproponowała)

- musisz ciągnąć rozmowę. Ona jest mało zainteresowana tym co robisz w życiu. Osobiście jak doświadczę coś takiego to nie idę już na drugie spotkanie, a spotkanie kończę po pół godzinie. 

- sama po udanych spotkaniach, gdzie np. postawiłeś kolację,  nie próbuje się Tobie zrewanżować np. wyjściem do Kina czy na lody, cokolwiek.

- mało w niej pozytywnych cech, źle się wyraża o innych, sprawia wrażenie ogólnie zdołowanej życiem, albo wręcz przeciwnie - osoby zbyt imprezowej, cwaniary wokół, której ciągle coś musi się dziać. 

- jest egocentryczna - najgorszy typ

Jest tego cała masa, ale najlepszym i niezawodnym narzędziem będzie Twoje wewnętrzne przeczucie, że masz do czynienia z osobą, z którą po prostu jest coś nie tak, i nie ma sensu dochodzić przyczyn tego stanu. 

Dlatego najlepiej spotykać się z młodymi. Najlepiej takimi świeżo po studiach ok. 25 lat. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szukasz jednym słowem naiwnych głupich ...ek, które nie znają zycia i można je krzywdzić bądź ustawić żeby robiły co"pan" każe. Na takich" Panach" jak ty już się żadna nie nabiera.

 

 

I to jest przykład dlaczego średnio faceci są bardziej inteligentni od kobiet. Zaznaczam średnio. 

Jak masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego, do tego stosujesz najtańszą manipulację w postaci daleko idącej nadinterpretacji to się nie wypowiadaj.

Moja obecna dziewczyna ma 25 lat, bardzo ją szanuję, wspieramy się i traktuję na równi. Z tego głównie względu, że jak na swój wiek jest dojrzała emocjonalnie i nie jest zepsuta durnymi wnioskami na temat płci przeciwnej, które przychodzą kobietom z biegiem lat. 

A najczęściej kobiety we wszystkim widzą wadę dookoła, szczególnie w facetach, ale nigdy nie spojrzą realnie na siebie i postarają poprawić swojego zrypanego charakteru. Fajne dziewczyny nie mają problemu ze stworzeniem wartościowych relacji i są rozchwytywane jak tylko są wolne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I to jest przykład dlaczego średnio faceci są bardziej inteligentni od kobiet. Zaznaczam średnio. 

Jak masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego, do tego stosujesz najtańszą manipulację w postaci daleko idącej nadinterpretacji to się nie wypowiadaj.

Moja obecna dziewczyna ma 25 lat, bardzo ją szanuję, wspieramy się i traktuję na równi. Z tego głównie względu, że jak na swój wiek jest dojrzała emocjonalnie i nie jest zepsuta durnymi wnioskami na temat płci przeciwnej, które przychodzą kobietom z biegiem lat. 

A najczęściej kobiety we wszystkim widzą wadę dookoła, szczególnie w facetach, ale nigdy nie spojrzą realnie na siebie i postarają poprawić swojego zrypanego charakteru. Fajne dziewczyny nie mają problemu ze stworzeniem wartościowych relacji i są rozchwytywane jak tylko są wolne. 

Po prostu wolisz młodsze dziewczyny i trochę niepotrzebnie dorabiasz do tego filozofie... Przecież nikt nikogo nie zmusza do lubienia trzydziestolatek : ) 

Nie musisz źle pisać o rowiesnicach : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej że omijales je szerokim łukiem, więc średnio zaznajomiony jestes z tematem, a jako pierwszy rzucasz w nie (nas) kamieniem .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zabawie nie ma nic złego, o ile bawią sie obie strony ;)) 

ona nim, jego siusiakiem xd on nią, jej pipką xd i leeegancko xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Fajna", bo dała się zmanipulować i pozwala sobie robić na głowe w przenośni i w dosłownym słowa tego znaczeniu.

Wybacz, ale ciężko zrozumieć twój bełkot i o chuchu ci właściwie chodzi. Związek to sztuka kompromisów, a nie kto kogo bardziej zmanipuluje. Nie wiem jakie masz doświadczenia. 

 

Tymbardziej że omijales je szerokim łukiem, więc średnio zaznajomiony jestes z tematem, a jako pierwszy rzucasz w nie (nas) kamieniem .)

Omijam szerokim łukiem od pewnego czasu. Mam nadzieję, że sprostowałem.

Poza tym moje wpisy nie są skierowane do płci przeciwnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wybacz, ale ciężko zrozumieć twój bełkot i o chuchu ci właściwie chodzi. Związek to sztuka kompromisów, a nie kto kogo bardziej zmanipuluje. Nie wiem jakie masz doświadczenia. 

Omijam szerokim łukiem od pewnego czasu. Mam nadzieję, że sprostowałem.

Poza tym moje wpisy nie są skierowane do płci przeciwnej. 

Ok. rozumiem : ) ale serio żadna trzydziecha nie czyha na Twoją cnotę : )

... nie do nas, a obok .) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy zabawą kobiet facetami jest taka, że oni nie mają o niczym pojęcia bo baby są cwane.

W odwrotnym kierunku to działa inaczej, ona wie, że jest zabawką, ale często jej to pasuje bo ma w zamian różne frykasy i inne korzyści - w tym materialne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzydziestki omijałem szerokim łukiem, mimo że sam mam 31. Jaka fajna, atrakcyjna kobieta jest sama w wieku 30 lat ? No jaka ? Trafisz na taką po rozstaniu i to z winy wybryku faceta. Ale wtedy dlaczego ją zdradzał skoro była taka fajna ? Jeżeli sama zerwała z facetem to pytanie dlaczego ? 

Najdalej w te wakacje byłem w okresie randkowym. Poznałem wiele dziewczyn zanim związałem się z obecną. Życzę wszystkim takiej cierpliwości jaką mi się udało utrzymać. Szczególnie jeżeli chodzi o poznawanie kobiet na portalach typu Tinder. 

Jest wiele symptomów gdzie powinna Ci się zapalić żarówka:

- nie proponuje, że za siebie zapłaci (wiadomo, że Ty płacisz ale tak samo wypada, żeby chociaż zaproponowała)

- musisz ciągnąć rozmowę. Ona jest mało zainteresowana tym co robisz w życiu. Osobiście jak doświadczę coś takiego to nie idę już na drugie spotkanie, a spotkanie kończę po pół godzinie. 

- sama po udanych spotkaniach, gdzie np. postawiłeś kolację,  nie próbuje się Tobie zrewanżować np. wyjściem do Kina czy na lody, cokolwiek.

- mało w niej pozytywnych cech, źle się wyraża o innych, sprawia wrażenie ogólnie zdołowanej życiem, albo wręcz przeciwnie - osoby zbyt imprezowej, cwaniary wokół, której ciągle coś musi się dziać. 

- jest egocentryczna - najgorszy typ

Jest tego cała masa, ale najlepszym i niezawodnym narzędziem będzie Twoje wewnętrzne przeczucie, że masz do czynienia z osobą, z którą po prostu jest coś nie tak, i nie ma sensu dochodzić przyczyn tego stanu. 

Dlatego najlepiej spotykać się z młodymi. Najlepiej takimi świeżo po studiach ok. 25 lat. 

 

ja tez widze ze najwiecej problemu jest ze skrzywdzonymi lub w jakis sposob skrzywionymi kobietami, ktore maja jakas awersje do mezczyzn lub ich nie lubia, tu nie chodzi o kwestie wieku bo wiadomo ze moze trafic sie fajna dziewczyna w wieku 31 lat ktora np studiowala pracowala i nie maila czasu na zwiazki i nie ma rzadnych uprzedzen do facetow a moze byc tez taka ktora ma np 5 toksycznych zwiazkow za soba i bardzo duzy ladunek nienawisci i np nie potrafi rozmawiac i wypracowywac kompromisow, ja tez zmarnowalem wiele czasu na spotykanei kobiet w moim wieku 28-31 lat i widze ze naprawde wiele z nich po prostu juz nie nadaje sie do zadnej stalej relacji szczegolnie te po rozwodach porzucone itd, mlode dziewczyny ktore nie maja uprzedzen do facetow sa znaczenie lepsze, teraz spotykam sie z taka 24 latka, jest swietnie ale pewnie nic z tego nie bedzie bo za kilka tyg albo gora 2 miesiace wracam do siebie i nic z tego, niestety a jest fajna wczesniej nie byla w zwiazku ma dobre nastawienie do zycia jest uczynna, potrafi rozmawiac, nie ma przekonania aby wykorzystywac i bawic sie kimkolwiek, jest naprawde super, wiec takie myslenie ze ktos kims sie chce bawic jest do razu czarwonym swiatlem aby sie wycofac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×