Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

jak wyrwać kobiete

Polecane posty

jakim być jak się zachowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakim być jak się zachowywać

Jakim być? Poważnie? Zawsze powtarzam by być sobą i nie udawac nikogo,bo to nie wyjdzie w praniu. Ona ma Cię akceptować takim jakim jesteś,jeżeli nie,to trudno,znajdziesz inną która Cię zaakceptuje. Działanie i zachowywanie się wobec schematów i jakis tam niby zasad,które dla jednego działają,dla drugiego nie,bo każdy zagra inaczej i każdy ma inne sytuacje,jest bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kobiet sie dzisiaj nie wyrywa, to one rwą facetów. Poyebany świat.

A jak rwa jak to rozpoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

szarpie cie za kończyne

Którą?,:classic_ohmy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakim być jak się zachowywać

Wyrwać to można chwasta. Kobietę trzeba zdobyć, oczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być uczciwym i szarmanckim opiekuńczym od samego początku,umieć zapewnić Jej komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa ,nie zachowywać się jak niezdecydowana melepeta,nie kłamać,nie pogrywać sobie,nie knuć za plecami z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wygląd, to nie musisz nic robic. A jak nie masz, to nic nie zrobisz. 

I to niestety działa w obie strony. 

Kiedyś kobiety szły za charakterem faceta. Ale to się zmieniło. Mają już świadomość, że skoro każdy jest taki sam, to lepiej mieć przystojnego bogacza niż golodoopca incela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak masz wygląd, to nie musisz nic robic. A jak nie masz, to nic nie zrobisz. 

I to niestety działa w obie strony. 

Kiedyś kobiety szły za charakterem faceta. Ale to się zmieniło. Mają już świadomość, że skoro każdy jest taki sam, to lepiej mieć przystojnego bogacza niż golodoopca incela. 

zaslepione wygladem i kaska biedaczki nie maja swiadomosci ze taki przystojny bogacz szybko kopnie w dupala bo inna sie kolo niego zakreci itd itd 😄 stad te placze po forach o zdradach czy innych patologiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodac ze jesli myslisz ze kazdy jest taki sam to malo wiesz... nie obrazaj mnie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w USA wchodzenie w relacje jest porownywane do gry w baseball, kolejne etapy to bazy jak w grze

pierwsze to pokonujemy bariere wzajemnego dotyku, reka dotyka reki, moja reka na jej kolanie - zdobywamy pierwsza baze

drugie zaczynamy sie calowac, delikatnie, coraz dluzsze pocalunki - zdobywamy druda baze

kolejny etap zaczynasz piescic dziewczyne, twoja reka w jej majtkach, wzajemny peting - to trzecia baza

i nadchodzi etap kiedy macie normalny pelny seks- to czwarta baza, I wtedy naprawde jestescie para

nie ma recepty na ilu kolejnych spotkaniach to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie tracić czasu na te, co uważają się za niby "wartosciowe", bo skończyły jakieś tam studia i uważają się coś lepszego. Raczej bez powodu. Karyna z dyskoteki ma to samo w majtkach i może nawet lepiej się tym posługiwać niż ta "yntelektualystka".

Ale to dotyczy też mężczyzn. Generalnie im więcej człowiek osiągnie, im bardziej jest bogaty tym większa palma mu odbija. Oczywiście są niewielkie wyjątki, tak z 1 do 2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie odbija mu palma, tylko nabiera pewności siebie i zna własną wartość. Chociaż oczywiście jeśli któraś szuka tylko ogiera, to zabieganie do faceta, który coś osiągnął, byłoby strata czasu.

Ta znajomość swojej wartości często kończy się pogardą zwykłych ludzi którzy osiągnęli mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i ? 

sami siebie uważają za wartościowych a w rzeczywistości szybko okazuje się że nie warto na nich tracić czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to już zależy czego od nich ktoś oczekuje. I do czego ta wartość jest potrzebna, albo w czym jej brak przeszkadza.

Przypominam, że temat jest o wyrywaniu kobiet.

 

Autor tematu nie napisał w jakim celu chce "wyrwać" kobietę? Jeżeli tylko dla seksu to zgadzam się z tym co cytuję "Nie tracić czasu na te, co uważają się za niby "wartosciowe", bo skończyły jakieś tam studia i uważają się coś lepszego".

Jeżeli to ma być coś więcej to lepiej właśnie dać szansę tym niedostępnym, pomęczyć się trochę i samemu ocenić czy są wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zaslepione wygladem i kaska biedaczki nie maja swiadomosci ze taki przystojny bogacz szybko kopnie w dupala bo inna sie kolo niego zakreci itd itd 😄 stad te placze po forach o zdradach czy innych patologiach

Ale co poużywa i co z takim przeżyje to jej! A jest tutaj co wyliczać. 

Nie to co z kulfonem golasem czyli jedna drożdżówka podzielona na 17 kawałków na 3 dni i rozrywka w postaci spaceru dookoła bloku. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale co poużywa i co z takim przeżyje to jej! A jest tutaj co wyliczać. 

Nie to co z kulfonem golasem czyli jedna drożdżówka podzielona na 17 kawałków na 3 dni i rozrywka w postaci spaceru dookoła bloku. 👋

Od skrajności w skrajność 😂🤣😂  Idealnie to by było wybrać coś pośrodku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Od skrajności w skrajność 😂🤣😂  Idealne to by było wybrać coś pośrodku 🙂

Uwierz, że jeśli miałabym zaznać od kogos PRAWDZIWEJ miłości, to jestem w stanie żyć nawet w murzyńskiej chacie i wyciągać czornymi szponami wszy z włosów. 

Ale jak nikt, rozumiem kobiety, które po kolejnym zabiciu przez faceta, powiedziały dość.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale co poużywa i co z takim przeżyje to jej! A jest tutaj co wyliczać. 

Nie to co z kulfonem golasem czyli jedna drożdżówka podzielona na 17 kawałków na 3 dni i rozrywka w postaci spaceru dookoła bloku. 👋

faktycznie. zostana jej cudowne wspomnienia. bedzie miala co robic jak bedzie plakala w podusie i zalowala jaka glupia byla. kazda potrzebuje takiego kopa ale czy ten kop cos da. przeciez wy nie umiecie uczyc sie na wlasnych bledach wiec bedziecie je powtarzac az tak zbrzydniecie kolo 40 ze zaden facet, nawet jakis kulfon, na was nawet nie splunie, i co zostanie z takiego podejscia? wielkie gowno 😄 a z wiekiem nawet o cudownych wpsomnieniach zapomnicie. ale powodzenia zycze

 

mnie na szczescie zadne z tych ... juz nie dotycza 🙂 ufff 🙂 ulga nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

faktycznie. zostana jej cudowne wspomnienia. bedzie miala co robic jak bedzie plakala w podusie i zalowala jaka glupia byla. kazda potrzebuje takiego kopa ale czy ten kop cos da. przeciez wy nie umiecie uczyc sie na wlasnych bledach wiec bedziecie je powtarzac az tak zbrzydniecie kolo 40 ze zaden facet, nawet jakis kulfon, na was nawet nie splunie, i co zostanie z takiego podejscia? wielkie gowno 😄 a z wiekiem nawet o cudownych wpsomnieniach zapomnicie. ale powodzenia zycze

 

mnie na szczescie zadne z tych ... juz nie dotycza 🙂 ufff 🙂 ulga nie z tej ziemi

Tak jasne 🤣😂 ulga nie z tej ziemi a frustracją poraża nie tylko po oczach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uwierz, że jeśli miałabym zaznać od kogos PRAWDZIWEJ miłości, to jestem w stanie żyć nawet w murzyńskiej chacie i wyciągać czornymi szponami wszy z włosów. 

Ale jak nikt, rozumiem kobiety, które po kolejnym zabiciu przez faceta, powiedziały dość.  

No niestety tak to już jest na tym świecie że prawdziwa miłość zdarza się bardzo rzadko a większość facetów chce tylko seksu. No ale dlaczego mówić dość? Wystarczy po prostu być ostrożnym i spokojnie odsiewać chwasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No niestety tak to już jest na tym świecie że prawdziwa miłość zdarza się bardzo rzadko a większość facetów chce tylko seksu. No ale dlaczego mówić dość? Wystarczy po prostu być ostrożnym i spokojnie odsiewać chwasty.

Bardo mądre słowa. 

Ale w praktyce.... 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak jasne 🤣😂 ulga nie z tej ziemi a frustracją poraża nie tylko po oczach 😄

dla kobiecej logiki to nawet moja wielka radosc bedzie wygladala jak depresja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardo mądre słowa. 

Ale w praktyce.... 🤷‍♀️

.... zaczyna się od przyjaźni, poznawania siebie, a nie od seksu na pierwszej randce. Hmm, ja może już z innej epoki jestem, nie to co dzisiejsze 20-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kolejny raz piękne słowa Hellies ❤️

Ja też lubię fioletowy kolor ♥️😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

.... zaczyna się od przyjaźni, poznawania siebie, a nie od seksu na pierwszej randce. Hmm, ja może już z innej epoki jestem, nie to co dzisiejsze 20-latki. 

ja chyba tez... ale raczej z innej planety 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×