Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

jak wyrwać kobiete

Polecane posty

 

Znam dwie pary, które zaczęły od seksu na pierwszej randce, przeżyli ze sobą kilkanaście lat i są wciąż razem.

ja znam setki par, tez sa wciaz razem i mecza sie ze soba ale nie rozejda sie z przywyczajenia. co robili na pierwszej rande nie ma zadnego znaczenia prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ci których znam wyglądają na szczęśliwych ze sobą.

A jeśli to, co robili na pierwszej randce nie ma znaczenia, to dlaczego odradzasz seks?

na fb tez wiekszosc wyglada na szczesliwych a prawda jest troche inna...

 

nie ma to znaczenia bo ich zwiazek wyglada tak a nie inaczej, pierwsza randka i jaka byla nie ma przeciez z tym nic wspolnego, ale dokladnie, mozna odradzic szybki seks np z tego powodu zeby nie musieli wychowywac bachorka zamiast lepiej sie poznawac no ale ktos kto mysli fiutem tego nie zrozumie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wychowywać bachorka? A czym myśli ktoś, kto nie słyszał o antykoncepcji?

a czym ktos kto nie slyszal nigdy o wpadkach? no chyba ze cos sie zmienilo i sa w tych czasach 100% metody 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

.... zaczyna się od przyjaźni, poznawania siebie, a nie od seksu na pierwszej randce. Hmm, ja może już z innej epoki jestem, nie to co dzisiejsze 20-latki.

Dzisiejsze 20latki również chca miłości. Nie kazda chce szaleć i imprezować z alkoholem i dawac komu popadnie. 

Piszę to jako 20letnia dziewczyna. Chłopcy (nie wszyscy ale paru aż mnie zaskoczyło :)  ) też nie sa tacy źli niż np 30 paroletni faceci  Z czego się cieszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O wpadkach, to mówią ci, którzy nie myślą przed. A później właśnie tak się tłumaczą. Bo szansa wpadki, gdy kobieta prawidłowo bierze tabletki a facet założy prezerwatywę, jest zbliżona do szansy wygrania kumulacji w totka.

chodzilo mi raczej o inne kwestie, to ze jestem z innej planety, np to ze nie pije. wciagnales mnie w to o seksie i tak sobie napisalem na odczepnego 😄 to o bachorku. akurat to co ktos robi na randkach to mam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

chodzilo mi raczej o inne kwestie, to ze jestem z innej planety, np to ze nie pije. wciagnales mnie w to o seksie i tak sobie napisalem na odczepnego 😄 to o bachorku. akurat to co ktos robi na randkach to mam gdzies

Tym z innej planety najciężej się w tych czasach odnaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tym z innej planety najciężej się w tych czasach odnaleźć 😕

jakos tam daje rade 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakos tam daje rade 🙂

Ja nie zbyt : /

I mój znajomy,który marzy o ślubie i rodzinie tez nie. Wie że w 99% to nie jest realne . Niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez bede sam do konca. moja "blizniacza dusza" wybila mi wszystko z glowy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze zrozumie swoj blad i ladnie mnie przeprosi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no chyba ze zrozumie swoj blad i ladnie mnie przeprosi 😄

A nie dasz rady zakochać się w innej?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A nie dasz rady zakochać się w innej?

 

a Ty bys dala po spotkaniu "blizniaczej duszy"? doslownie wszystko sie zgadza co o tym wypisuja w necie oprocz tego jednego szczegolu dlaczego mnie odrzucila. ale mysle ze jest to po to zeby zrozumiala ze wyglad jest gowno warty. ja kiedys myslalem ze to sa pier/doly, jakies blizniacze dusze, do czasu jej spotkania. dostalismy tyle roznych znakow ze ciezko w to wszystko uwierzyc. poza tym jestesmy zbyt podobni i wiele roznych kwestii wskazuje ze jestesmy na pewno jakos polaczeni. zaraz sie pewnie pojawi ktos co to wysmieje i ja tez bym to zrobil gdybym nie znal calej historii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a Ty bys dala po spotkaniu "blizniaczej duszy"? doslownie wszystko sie zgadza co o tym wypisuja w necie oprocz tego jednego szczegolu dlaczego mnie odrzucila. ale mysle ze jest to po to zeby zrozumiala ze wyglad jest gowno warty. ja kiedys myslalem ze to sa pier/doly, jakies blizniacze dusze, do czasu jej spotkania. dostalismy tyle roznych znakow ze ciezko w to wszystko uwierzyc. poza tym jestesmy zbyt podobni i wiele roznych kwestii wskazuje ze jestesmy na pewno jakos polaczeni. zaraz sie pewnie pojawi ktos co to wysmieje i ja tez bym to zrobil gdybym nie znal calej historii....

Ważne,że tacy jak ja Cię nie mają zamiaru wyśmiewać. Tylko..po tej jednej już naprawdę nigdy więcej nie masz zamiaru się zakochać? I czekasz na tamtą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ważne,że tacy jak ja Cię nie mają zamiaru wyśmiewać. Tylko..po tej jednej już naprawdę nigdy więcej nie masz zamiaru się zakochać? I czekasz na tamtą? 

mialem inne dziewczyny w przeszlosci. zadna nie dorasta jej do piet... pewnie bede czekal i nie mam raczej na to wplywu. nie da rady kogos takiego wyrzucic tak po prostu z glowy. ona tez jest moim "idealem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mialem inne dziewczyny w przeszlosci. zadna nie dorasta jej do piet... pewnie bede czekal i nie mam raczej na to wplywu. nie da rady kogos takiego wyrzucic tak po prostu z glowy. ona tez jest moim "idealem"...

Rozumiem. Przykre to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzisiejsze 20latki również chca miłości. Nie kazda chce szaleć i imprezować z alkoholem i dawac komu popadnie. 

Piszę to jako 20letnia dziewczyna. Chłopcy (nie wszyscy ale paru aż mnie zaskoczyło 🙂  ) też nie sa tacy źli niż np 30 paroletni faceci  Z czego się cieszę. 

Raczej obstawiałem Twój wiek na 30-40. Może nowe pokolenie nie jest stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej obstawiałem Twój wiek na 30-40. Może nowe pokolenie nie jest stracone.

A widzisz :)  A tu taka 20stka :v

Miejmy nadzieję,bo jak czytam to forum to serio 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej obstawiałem Twój wiek na 30-40. Może nowe pokolenie nie jest stracone.

A widzisz :)  A tu taka 20stka :v

Miejmy nadzieję,bo jak czytam to forum to serio 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej obstawiałem Twój wiek na 30-40. Może nowe pokolenie nie jest stracone.

no wlasnie, troche mnie to zaskoczylo. wydawalo mi sie ze pisala gdzies ze ma okolo 40, no ale moze to ktos inny pisal. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja to polecam tak powiedzieć jak chcesz wyrwać dziewczynę gdzieś tam zapoznać się z nią bliżej to powiedzieć do niej : Roochasz się czy trzeba z tobą chodzić ? Albo laleczka choć się napić mleczka , albo taki tekst przejść obok niej po czym odwrócić się i powiedzieć głośno tak żeby słyszała wyraźnie : Zauważyłaś mnie czy mam przejść obok ciebie jeszcze raz ? xdd  

ale bzdury 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakie bzdury ja tak zawszę mówię do dziewczyn w klubie na dyskotece i zawsze działa skuteczność 100 % zawsze pomaga i jest efekt xdd

moze jestes przystojniaczkiem wiec niewazne co powiesz 😄 albo one uchlane i dlatego wszystko sie im podoba. teksty wg mnie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No nie wiem może im panie coś tam wrzucili do drinka jak poszły tańczyć a zostawiły drinka na stoliku xdd Panie to były żarty tylko takie ....

a ja tylko napisalem co mysle o takich tekstach panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdziwa miłość opiera się na uczuciu, więzi emocjonalnej i przyjaźni - to samo się kształtuje i nie trzeba na to czekać, ani robić czegoś na siłę. Jeśli chcesz "wyrwać" kobietę to idź po prostu do klubu lub znajdź w necie na jakiś stronkach z napalonymi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być pewnym siebie i nie odpuszczac zbyt latwo. Kobiety lubia jak facet się choć troche postara, świadczy to o jego charakterze, na codzień o wytrwałości w dazeniu do celu, upartosci. To wszystko jest sexi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrwać to możesz włosy z nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×